Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

:grim :grim Točno tako.

V vsakem primeru je pametno da vsakih 5-7k kilometrov razstaviš izpušne ventile in jih očistiš saj (zarad tega tut ribnejo večinoma), tko da takrat ko odstranjuješ ventile lahko vidš v kakem stanju je bat in se odločiš če je treba menat.

:yes:

2t rabjo posebno pozornost pa predejo k mucke, al te pa jebejo u glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bate menjaš na sezono - dve praviloma al pa na 15k ker po tolkih km nima več take moči kot z novimi (na tujem forumu je pisal da se lahko tut do 10KM zgubi, kao) tko da bi jst že zarad tega menal bate. Pa par kovanih batov je 220€ kar ni drago, vsaj za moje pojme ne, je pa vredna vsakega € če jo vzdržuješ kot se šika (vsaj zame) in če znaš vozit tko kt je treba.

se strinjam, jaz če kupim, bom se res trudil da bo delalo kot se šika... sploh pa je ne bom obremenjeval za vsakodnevne vožnje po mestu (zato mi bo ostal ta 4T 125 prdec), ampak kvečjemu za kake adrenalinske furce ob vikendih:D

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, jaz če kupim, bom se res trudil da bo delalo kot se šika... sploh pa je ne bom obremenjeval za vsakodnevne vožnje po mestu (zato mi bo ostal ta 4T 125 prdec), ampak kvečjemu za kake adrenalinske furce ob vikendih:D

Nejko

ti prej nisi ta oglas mislu? cena ni ista, al se spet motm... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti prej nisi ta oglas mislu? cena ni ista, al se spet motm... :headbang:

ojej, ta je ja, zgleda ga je spet dal gor... prej je mel ceno 3000€ ker je kao ugotovil, da je motor rabljen, zdaj pa spet 4500€... ni mi jasno zaj kaj se s tem dogaja, pa ta lastnik mi tut nobenga maila ne pošle...bom verjetno kar poklical kak je zaj na stvari... verjetno je še to stari oglas kolko vidim po datumu, ker novi pa je bil pred kakim tednom dni gor na novo, pa še ena slika je bla zraun,...

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, ta je ja, zgleda ga je spet dal gor... prej je mel ceno 3000€ ker je kao ugotovil, da je motor rabljen, zdaj pa spet 4500€... ni mi jasno zaj kaj se s tem dogaja, pa ta lastnik mi tut nobenga maila ne pošle...bom verjetno kar poklical kak je zaj na stvari... verjetno je še to stari oglas kolko vidim po datumu, ker novi pa je bil pred kakim tednom dni gor na novo, pa še ena slika je bla zraun,...

Nejko

čudne stvari...lhka da proba mal nategvat...premisl predn boš kej u žep posegu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudne stvari...lhka da proba mal nategvat...premisl predn boš kej u žep posegu

ja ja to itak, ne bi kupoval sploh takega motorja, da se ne bi prej dodobra pozanimal kak je na stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to itak, ne bi kupoval sploh takega motorja, da se ne bi prej dodobra pozanimal kak je na stvari...

neda mi mira...kako je motor rablen, če je biu zadet v nagradni igri...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neda mi mira...kako je motor rablen, če je biu zadet v nagradni igri...?

ja napizdli so jih... jaz sn itak vedo da ne more bit motor nov, ker zadnjo rs 250 so naredli leta 2004, in da bi povsem novo dobo tu pr nas skor nemogoče... on je pa to baje komaj pol ugotovil ko je motor dobil... sej glih zarad tega mi tu vse skupaj zelo smrdi... no da bi kdo kupil ta motor, brez da kontaktira prvega lastnika, ima pa res jajca, al pa preprosto preveč keša...

nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja napizdli so jih... jaz sn itak vedo da ne more bit motor nov, ker zadnjo rs 250 so naredli leta 2004, in da bi povsem novo dobo tu pr nas skor nemogoče... on je pa to baje komaj pol ugotovil ko je motor dobil... sej glih zarad tega mi tu vse skupaj zelo smrdi... no da bi kdo kupil ta motor, brez da kontaktira prvega lastnika, ima pa res jajca, al pa preprosto preveč keša...

nejko

sploh nevem če bi tuhtu o nakupi tega motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja napizdli so jih... jaz sn itak vedo da ne more bit motor nov, ker zadnjo rs 250 so naredli leta 2004, in da bi povsem novo dobo tu pr nas skor nemogoče... on je pa to baje komaj pol ugotovil ko je motor dobil... sej glih zarad tega mi tu vse skupaj zelo smrdi... no da bi kdo kupil ta motor, brez da kontaktira prvega lastnika, ima pa res jajca, al pa preprosto preveč keša...

nejko

Kwa pa če je to z loterijo samo kvazi neki???Pa ga je tip razgonu...mal števc obrnu pa spucu?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa če je to z loterijo samo kvazi neki???Pa ga je tip razgonu...mal števc obrnu pa spucu?? :naughty:

ne ne je res bil v kazinu, ga je tudi nejko videl v žalcu v kazinu in dal kuponček pa upal na nagrado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne je res bil v kazinu, ga je tudi nejko videl v žalcu v kazinu in dal kuponček pa upal na nagrado :D

rablen motor v kazinoju..???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beda...

ja pa pomoje povrhu še zgonjen, ker če so rabljenega dali noter, pomoje tut niso gledali, da bo nevemkak brezhibno delal... sicer kdo se bo pa pol pritoževal, itak lahko rečejo, da ga je zastonj dobil, tak da... mislim da iz te moke ne bo kruha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga neboš kupil? Prazno ugibanje kakšen je, je brezveze. Idi pogledat.. :whistle:

ja kako naj ga grem poglejat, če mi lastnik ne odgovori na mail že 5 dni... pa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ga tut ni več gor motorja... pa po drugi strani niti nimam dovolj denarja trenutno, pa ga dokler ne zvem rezultatov od mature tudi še ne bom mel, tak da nočem nekaj za brezveze rinit z glavo skoz zid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo en dokaz da aprilie 250 ne ribajo kr tko.

P1010805.jpg

P1010809.jpg

S takim ventilom sm se vozu ene 1k kilometrov brez da bi zaribal(lahko bi se tut dlje samo sm razstavil ker sm se bližu generalni pa še svečke mi je skurl), vse kar je naredil je odbrusil špico z ventila in zdrgnil bat.

Aja, v takem stanju (z zaprtim ventilom) je šla še vedno 190 po ravnem.

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en dokaz da aprilie 250 ne ribajo kr tko.

P1010805.jpg

P1010809.jpg

S takim ventilom sm se vozu ene 1k kilometrov brez da bi zaribal(lahko bi se tut dlje samo sm razstavil ker sm se bližu generalni pa še svečke mi je skurl), vse kar je naredil je odbrusil špico z ventila in zdrgnil bat.

Aja, v takem stanju (z zaprtim ventilom) je šla še vedno 190 po ravnem.

ja ker ventil je itak ribal le pod majhnimi obrati......potem ga je pa verjetno podtlak potisnil u najvisji polozaj zato tudi majhna razlika, le morda v srednjih in nizjih obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

A slučajno kdo ve če so sploh v Sloveniji oz. kje v Evropi bi lahko dubu ta model RS 250, ker se mi zdi, da jih je zelo malo? Razmišljam, da bi mojo prodal v primeru, če bi kje v Sloveniji ali Evropi dubu ravno tako (lepo ohranjeno).

A ma kdo kakšen kink kje bi to dubu, ker na e-bayu ni nč.

post-10859-1187776427_thumb.jpg

post-10859-1187776435_thumb.jpg

post-10859-1187776514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!