Skoči na vsebino

Aprilia RS 250


Unknown

Priporočene objave

Ponavadi je problem da zariba prav v tem ventilu, ker se na njem naberejo saje in ventil ne drsi več lepo po svojem kanalu.Če ti odlomlljen del ventila pade v cilinder so posledice katastrofalne :D

Je pa potrebno te ventile tudi čistit na 2000km kolikor sem bral po tujih zweitakt forumih.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa je grda tale ki je tebi všeč kermi, se mi zdi da je navadna harada še vedno alfa in omega kar se oblike in poslikav tiče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
@kermi to rsko bi skoraj zagotovo moral najt na enem izmed naštetih naslovov: www.moto.it, www.motousate.it

Nč nisem najdu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale je pa res ultra lepa :worship:

mogoce lahko pogledas na motoscout24.de

niti ne... tole mavrica edišn sm vidu u grčiji 125ko in zgleda prov ogabno v živo :grim :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne... tole mavrica edišn sm vidu u grčiji 125ko in zgleda prov ogabno v živo :grim :SS

Stvar okusa pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

baraba..čestitke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

Huhu, čestitam :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: pa po pamet z no:P :kva2: :kva2: :kva2:

upam da nauš meu problemov :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

uu čestitke :D ta rs 250 je res huda igračka... lahka, okretna, hitra pa še cvajtakt je kar že samo po sebi pomeni da je bomba :kva2: pa po pameti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

mater, ti pa si pravi rs fan hehe...no čestitam, sem tudi sam pred časom nameraval kupit tole igračko, tak da malo povej prve vtise pa to, pa če je vlka razlika od rs 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

čestitam!!!!!!!

dobro zverco si nabavu :D čimveč varnih pa brez problema kilometrov ti želim :)

k bo cajt napopi še kšno slikco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sm si pa končno kupu RS 250, jutr jo grem pa iskt! :naughty:

No, zdaj pa le moli, da ne boš imel problemov...Če pa že, ne servisiraj na Avto-Triglav in ne kupuj delov tam (vsaj včasih so bile usluge tam katastrofalne in drage, nabava in dobavni rok delov pa prav tako)

Splača se ti naročat po E-bayu ali kupovat v MotoStar-ju v Trstu, zložil boš pa verjetno že sam skupaj. Kot rečeno, ulivaj noter dobro olje (ne zanašaj se na lučko za min.nivo olja) in pazi na temperaturo motorja...

Super motor glede voznih lastnosti, totaln podn glede vzdržljivosti (v eni sezoni pri okoli 13000km mi je poribala 5x :whistle: , tudi varianta z ventilom), čeprav znanec se je vozil pa od nove do 25000km brez problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji prvi vtisi s tem motrjem so enkratni :worship: ; bremze so zako, močan je dost, tko da ga lahk brez problema na zadnga spravš brez pomoči sklopke, pa če že s sklopko na hitr štartaš ti ga kr dviguje, skratka ta motor je res zaokon! :evilgrin:

V primerjavi s 125ko ma pa 100x boljše bremze, pa mal težji in višji je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu slikce od tvoje 250ke ^_^

ful lepa, pa še lep zadk ma, k nima tistga čudnga "sedeža" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pr 250kah zadna guma širine 160, ker jst mam gor 150 pa sm že velikrat zasledil da majo original 160 uzad? Ve kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pr 250kah zadna guma širine 160, ker jst mam gor 150 pa sm že velikrat zasledil da majo original 160 uzad? Ve kdo?

Pr nm, pred Iskro, je bla prkirana ena pa je mela 160 zadej.... tud po podatkih nej bi mela 160 :whistle:

opa, sm gledov zdej podatke, pa res piše 120/150 :blush: :blush:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felen so anrejene za 160ko in 150

tako kot spredaj za 110 in 120

odvisno ka jrabiš da bolj hitro pade v ovinek al bolj počasi. kaj se z kero širino doseže pa ne mene spraševat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pr 250kah zadna guma širine 160, ker jst mam gor 150 pa sm že velikrat zasledil da majo original 160 uzad? Ve kdo?

kolk jaz vem, naj bi imele 150 orginal, te od letnika 2000 naprej, za ostale pa nevem, možno da so mele 160...ej kolk pa kaj največ leti tale rs 250, če si že sprobal mogoče??? stara česterfildka ko je mel 70 konjev (brez katalizatorja), je baje šla tudi do 220 in še malo preko, me zanima kolk pa tale s 55 konji leti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!