Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

ma glej pospeški niso niti tako slabi... ok ne potgne kot tvoj ne ker je hyoso ampak ker ima 4t mašino u tem niti da ne govorimo sicer z novo cevjo se da pridobit nekaj moči in pospeške original pa itaq katastrofa sej si jo vidu!

Sam ni cestni motor ni narjen za divljanje razliko od tvojega pa aprilie , cagive itd. kaj misliš da čoper od Grcarja gre kaj bolše od mojega......ne ker ni za divljanje narjen in ker ima 4t mašino. Moja mašina je varjanta čoperska kot ima grcar na svojem samo, da jst imam V Twin z 2 cilindroma bolši izkoristek moči, sicer teža je tudi pomebna tvoj je težek cirka 130 samo motor ti si pa okoli 60 se pravi enih 190 kil je vse skupaj kil moj 160kil samo motr z mano vred je 230 kil je sicer velika razlika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma glej pospeški niso niti tako slabi... ok ne potgne kot tvoj ne ker je hyoso ampak ker ima 4t mašino u tem niti da ne govorimo sicer z novo cevjo se da pridobit nekaj moči in pospeške original pa itaq katastrofa sej si jo vidu!

Sam ni cestni motor ni narjen za divljanje razliko od tvojega pa aprilie , cagive itd. kaj misliš da čoper od Grcarja gre kaj bolše od mojega......ne ker ni za divljanje narjen in ker ima 4t mašino. Moja mašina je varjanta čoperska kot ima grcar na svojem samo, da jst imam V Twin z 2 cilindroma bolši izkoristek moči, sicer teža je tudi pomebna tvoj je težek cirka 130 samo motor ti si pa okoli 60 se pravi enih 190 kil je vse skupaj kil moj 160kil samo motr z mano vred je 230 kil je sicer velika razlika.....

Jest mam 70kg BTW

Sej vem, sam pravm da ne se tolk hvalt z nizko porabo ker se da NSRo in RSo in Mitota spravt na isto porabo kot tvoj, pri tem da imaš približno iste pospeške, imaš pač rezerve na gasu, da se šparat tudi z 2T, to sm hotu povedat... 3 litre na 100km ni velik....

Drgač so mi 4T kul, ampak za dolge fure, uizi se peljat, pokončno seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se ne hvalim sam pač rečem anyway kaj misliš če bi imel keša bi si tudi jst kupu kak 2T motor daleč od tega amapk keš sam služim in sam dajam v to tako da za enkrat sem zadovoljen kaj sem kupu! Čeprav enim je bol pombno kolko gre :P meni niti tolko.........in sem odpru ta topic če bo kdaj kdo kupu hyosota kaj ga pričakuje! samo to

Aja 3 l na 100km....... moj rezervar drži 17 litrov plus 3 rezerve računaj kolko naredim s polnim tankom! :) za info šaprajnje pri tem motorju je daleč večje od tistih ki si naštev :D

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vse res, ampak sm teu sam poudart da se da tudi na 2T motorju pršparat, se pravi ga maš lohk za dlje in za ganjanje po ovinkih, v čemer si pri 4T mal prikrajšan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja 3 l na 100km....... moj rezervar drži 17 litrov plus 3 rezerve računaj kolko naredim s polnim tankom!  :)

Ti pa res same bedarije govoriš. Rezervar drži vse skupaj 17 litrov, tukaj je tudi že vključena rezerva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobro govorim bedarije ........

ne.. jih pišeš!!!! :slap: eno za drugo!!!!!! :headbang:

v bistvu deluješ preveč samozavestno in napihnjeno....

uči se od ljudi, ki imajo kakšno izkušnjo več kot ti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a morte čist vsako temo zaflancat :wacko: nej gre zdej prebrat nekdo izmed vas pametnjakovičev vse strani tele teme,pol nej pa obnovi kaj je pametnga zvedu... (skoraj) nič!

ajroh-poizkusi pisati slovnično pravilno.mogoče te bomo lažje razumeli.hvala za razumevanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.. jih pišeš!!!! :slap:  eno za drugo!!!!!! :headbang:

v bistvu deluješ preveč samozavestno in napihnjeno.... 

uči se od ljudi, ki imajo kakšno izkušnjo več kot ti....

ma nimam se nič kaj učit od drugih ki nimajo takega motorja in ne vejo kako deluje......dobro ti sicer imaš hyosota ( rebel ) ampak 650cc je že druga stvar..........drugače jst povem kaj sem vidu ne da si kr neki izmišljujem.Samozavestno delujem ker govorim stavri ki sem jih doživel ne kr neki.......napihnjeno nevme kaj češ s tem rečt.......... glede pisave eheh pišem hitro pa kaj spustim :P se zgodi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če doživljaš in gledaš stvari.... še ni rečeno da si jih pravilno interpretiraš.....

....zato se prej mal pozanimaj..če je res tako kot se tebi "zdi"..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če doživljaš in gledaš stvari.... še ni rečeno da si jih pravilno interpretiraš.....

....zato se prej mal pozanimaj..če je res tako kot se tebi "zdi"..... .)

sej u bistvu je tako no če mi ne verjamete in da govorim jajca pol pa ne kupit tega motorja. Ti pa rebel veš kollko so kaj vredni motorji ker imaš hyosota. Drugače uči se iz ceste ali motorja ne iz ljudeh ker itaq vsi imajo svoje izpade in to....iz napak se uči :) Aja še enki jst bi žez 2 leti ali prej prodal motor a bi bil kdo zainteresiran cene naj bi tako 500 jurjov.......za enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali motorja ne iz ljudeh ker itaq vsi imajo svoje izpade in to....iz napak se uči  :) Aja še enki jst bi žez 2 leti ali prej prodal motor a bi bil kdo zainteresiran cene naj bi tako 500 jurjov.......za enkrat

Ali že sprejemaš predplačila ali pa rezervacije? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nimam se nič kaj učit od drugih ki nimajo takega motorja in ne vejo kako deluje......dobro ti sicer imaš hyosota ( rebel ) ampak 650cc je že druga stvar..........drugače jst povem kaj sem vidu ne da si kr neki izmišljujem.Samozavestno delujem ker govorim stavri ki sem jih doživel ne kr neki.......napihnjeno nevme kaj češ s tem rečt.......... glede pisave eheh pišem hitro pa kaj spustim :P se zgodi  :lol:

A pol trdiš da je ta tvoj bolši od honde varadero 125 k je tut 4T pa ma tut 2 cilindra :? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol trdiš da je ta tvoj bolši od honde varadero 125 k je tut  4T pa ma tut 2 cilindra :?  :slap:

kot sem vidu ima Varadero 125 manjše gume kot moj moč sta tam tam razen da je ta motor lažji od mojega za 20 kil kar je že nekaj .... motorja sta tam tam nič kaj posebnega razen da moj ima večje diske spredaj in zadaj in večje gume kot varadero.......in stane manj :D hyoso seveda!

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dj model mau se zamisl! pa usako bedarijo k jo napises probi najprej pr seb argumentirat! usej nebos izpadu tak * kokr se mi zdis...

kr od 1x 9 strani pd Hysunga... ce bi se tko hitr pisal v temi od ksne RSke al pa Cagive bi mele tiste teme cez 200 strani! THINK ABOUT IT!

p.s.: moderatorji... plis ne spet warningou... :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dj model mau se zamisl! pa usako bedarijo k jo napises probi najprej pr seb argumentirat! usej nebos izpadu tak * kokr se mi zdis...

kr od 1x 9 strani pd Hysunga... ce bi se tko hitr pisal v temi od ksne RSke al pa Cagive bi mele tiste teme cez 200 strani! THINK ABOUT IT!

p.s.: moderatorji... plis ne spet warningou...  :trance_33_sleep:

omg? mah glej praw bmk kako se ti zdim ..............drugače sem samo napisal nevem kaj je zdej takega....... :unsure: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

lepša razložitev tega dobre motorja ( je v ang only )

User Ratings:

Year Manufactured 2004

Build quality 9/10

Reliability 10/10

Value for money 10/10

Overall rating 10/10

Recommended Yes

Good Points

Very comfortable, strong 4 stroke v-twin engine and a tall, well balanced riding position not to a mention totaly oversized which isn't a bad point because the power the engine gives hurls a respectfull 85-90 mph(130-140 km/h ) on a flat!

Bad Points

Short gear ratios on 1st and 2nd and 5th is too long how ever there is a 250cc model and its easy to change the sprockets over. Because its still an uncommon bike to come accross after market mods like cans huggers etc have to be made at a cost! Some of the powder coated parts are poorly done but these are sorted under warrenty easily.

General Comments

I first saw a Hyosung GT 125 Comet in 2003 and I liked the Bandit looks from the word go. Well on the 18th of Decemeber 2004 I took the plunge and bought the updated model (look for the biggger head light). When I first started riding the comet it could only achive a poor 60-65mph (100- 110 km/h ) top speed but the more miles and revs it got the more the speed increased to a quick 85-90mph(130-140km/h ) at a constant and I have finaly just clocked 100mph(160km/h ) down hill in good weather, so its sluggish when your breaking the bike in but it adapts very quickly and after the first 500 miles and then the fun really begins. Because the frame used to build the Comet GT125 and GT250 is identical to that of the Suzuki GS500E its very big for a 125 and I stand at 6ft so its comfortable and because the frame is oversized every other part of the bike is and this gives fantastic performance and looks!

The rear wheel on the comet is bigger than that on a 600cc Bandit it corners beautifully without a single effort and if you have the guts it will drop right down to the danger balls on the foot pegs and come back up with some but not a lot of effort.

Now if you were reading this carefully you will notice that there was a reference to Suzuki and thats because the designer for Suzuki also designs for Hyosung and its purly a Suzuki that has bits from a Bandit here and bits of a GS500E there and it works perfectly.

All i'll say is get your cheque book out because its the best £2600 I have ever spent but be carefull because I think the price may go up shortly as this bike will hit off to compete with the RS125 especially when 2006 euro legislation kicks in about 2 stroke engines but the Hyosungs beafy 4 stroke wont be affected by this.

This is a growing bike and its the best 125cc on the road today.

lih za info ;)

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki glede izkušnje k jih imam z tem motorjem mislim da malo pretiravajo res da nisme naredu dosti km ( 7000k ) ampak neverjamem da lahko gre 160km :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!