Skoči na vsebino

Hyosung GT125


AiroH

Priporočene objave

ja kupte si vi R1 pol pa lahkjo govorite kaj gre hitr pa kaj ne gre...k bistvo 125cc ni končna pa pospeški k majo usi bedn zvok pa bedne pospeške...sej so dobri sam k boste mel pa kej močnej pa se pogovarjite kok gre komu ne pa zdej :slap: :slap:

Jaz si ne upam sploh omenit, ker se bojim, da me en mito scat pelje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na prejšni strani si preber da je šou en tip z njim 160km/h

Ja to vem, ampak ne vem kaj mu je tako smešno?

Pač se je človek zmotu al pa zlagal!

ja kupte si vi R1 pol pa lahkjo govorite kaj gre hitr pa kaj ne gre...k bistvo 125cc ni končna pa pospeški k majo usi bedn zvok pa bedne pospeške...sej so dobri sam k boste mel pa kej močnej pa se pogovarjite kok gre komu ne pa zdej :slap: :slap:

KONČNO!!! Kr če samo pogledate podatke na papirju že vidiš da je to pač samo 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kupte si vi R1 pol pa lahkjo govorite kaj gre hitr pa kaj ne gre...k bistvo 125cc ni končna pa pospeški k majo usi bedn zvok pa bedne pospeške...sej so dobri sam k boste mel pa kej močnej pa se pogovarjite kok gre komu ne pa zdej :slap: :slap:

točn tko!!!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa kej slabe lastnosti motorja.... prve, k nouga kupš?

Verjetno to, da te bo kdo zafrkavu da Hyusota furaš.

Poglej kake komplekse ima sedaj Airoh, ki jih stresa v temi YBR.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem zkaj bi te mogu kdo zafrkavat kaj vozis ? hyosung je cist kul in ne vem ka mate prot njemu masta ga dva moja frenda in oba sta prow zadovolna zato bom se enkrat ponovu .... zkaj blodiste okol od motorju k ga nit vozil se niste .... jao ....

drgac pa ko ga kups uglavnm ze tkoj k ga kupis zgubis ful cene (ce ga iz trgovine) je pa to 4taktna zadeva tko da popila ti ne bo prevec pa tud stroskov ne bos mel dost .... sej lahko preberes dost stvari tud se nazaj ... men se zdi cist kul motorcek ... :)

skratka ce bi kupavu naked pa 4t bi zagotovo tole vzel :OK:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mu samo lepo povedal, eno slabo lastnost motorja, nisem pa nič omenjal ali so res jajca ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ql (cool) :D

sam čaku sm de mi napiše mnenje nekdo, ki ga je že probu al pa ga ma ker od frendu...

Zakaj pa nisi potem šel brat teme od začetka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE sej ql (cool) biggrin.gif

sam čaku sm de mi napiše mnenje nekdo, ki ga je že probu al pa ga ma ker od frendu... QUOTE

Potem je pravi naslov zate airoh, on ti bo opisal motor do potankosti, in ti povedal dobre in slabe lastnosti.

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE sej ql (cool) biggrin.gif

sam čaku sm de mi napiše mnenje nekdo, ki ga je že probu al pa ga ma ker od frendu... QUOTE

Potem je pravi naslov zate airoh, on ti bo opisal motor do potankosti, in ti povedal dobre in slabe lastnosti.

dobre? prej vse ostalo... sicer pa itq ni edin ko kr nekaj nabijajo pa hvalijo svoj motor za ostale pa govorijo da so kr nekaj no... kdo pa so to pa itq vsak za sebe ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, lejte, jest sm pelu tega od Airoha, razn tega da ne gre proti ZAPRTI NSR nikamor, nekih hudih pripomb nimam, je velik, zgleda kot 650, je masiven in težek, zvok je kar je, zavore nevem niti... Lega na cesti mi pa ni bla všeč, takrat je mel še neki amortizer tovarniško pojeban....

Tko da nekih minusov v tistih parih km-jih nisem opazu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je u garaži :OK: in morm reč de sm ful zadovoln z njim!

Live Hyuso! :worship: :grupni:

Čestitke, veliko varnih kilometrov ti želim :OK:

Si novga kupu?

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!