Skoči na vsebino

Odraščanje in trplenje


Nagaya

Priporočene objave

Ehem sam neki bi povedal....lj je žensko čist spremenila (kot sem pač pričakoval po tihem) tako da je boljše da nisva skup.....pač ma se kao za nekaj več :D

Sem pa jutr zmenjen že z eno drugo na pijači....hvala bogu :D

So ji frajerji dodali vrednost na žurkah, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ji frajerji dodali vrednost na žurkah, a?

A veš kako gre tista pesmca od rolling stonsov....girl you are to tight for me.....no vglavnem, čist se je spremenila od takrat.....skoz se neki uči, nč vn ne hodi...damn to tight for me vglavnem :D Pa še nosi se v oblakih pa čist po lj govori.....ma dej kaj naj s tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ti rabiš bl eno kmečko veseličko ... no, sta vsaj ugotovila, da nista za "skp" ..

Ne rabim (in nočem) ene punce ko se nosi tk da mi daje občutek da sem z njo sam zarad njenega usmiljenja. Taka pač je ratala, kaj čem jst. V 14 dneh se je tolk spremenila.

Smyru na nek način si smešen ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar naj se nosi...v lublani so ji pravgotovo že povedali, da je kmetavza....in pač energija mora krožit. :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehem sam neki bi povedal....lj je žensko čist spremenila (kot sem pač pričakoval po tihem) tako da je boljše da nisva skup.....pač ma se kao za nekaj več :D

Sem pa jutr zmenjen že z eno drugo na pijači....hvala bogu :D

Ne rabim (in nočem) ene punce ko se nosi tk da mi daje občutek da sem z njo sam zarad njenega usmiljenja. Taka pač je ratala, kaj čem jst. V 14 dneh se je tolk spremenila.

Prav maš. Zakaj bi se mučil z nečim kar ti ne paše. Menjaj, pa če bo treba, menjaj ponovno. Ni hudič, da ne boš enkrat naletel na takšno, ki ti bo zjebala znanje. Še vsak je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehem sam neki bi povedal....lj je žensko čist spremenila (kot sem pač pričakoval po tihem) tako da je boljše da nisva skup.....pač ma se kao za nekaj več :D

Sem pa jutr zmenjen že z eno drugo na pijači....hvala bogu :D

Čudna ta tvoja ljubezen. Očitno manj goreča in slepeča, kot bi človek mislil na osnovi postov, ki si jih ves žalosten in sesut nabijal pred nekaj tedni.

Še malo prakse in boš začel gledati na dekliče kot volk na ovčice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudna ta tvoja ljubezen. Očitno manj goreča in slepeča, kot bi človek mislil na osnovi postov, ki si jih ves žalosten in sesut nabijal pred nekaj tedni.

Še malo prakse in boš začel gledati na dekliče kot volk na ovčice .)

Ja kaj pa čem.....čakat jo da se zbrihta do takrat pa živet v celibatu brez žensk. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa nej jst rečem ko mi je baba spizdla u vojsko in zdej uspešno odslužila prostovoljno služenje, pa ti povem da je ko robot nič čustev skratka brez veze na razen pa nekak ne morma it js sm za ona pa še kr neki bluzi skratka dečki bab ne pušat u vosko ker je pol vse drgač! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nosi se v oblakih pa čist po lj govori.....ma dej kaj naj s tem :D

Been there, done that.. Človek ne more verjet kako se lahko podeželsko dekle na hitro spremeni ko v LJ pride. Pred enmi 4 leti sem bil v podobni situaciji, s punco začela proti koncu počitnc, ona je glih začenjala prvi letnik. Po 14 dneh šole je bila druga oseba. Pijača, cigareti.. bljak. No vsega je blo po hitrem postopku konec z moje strani, ker takih žensk ne prebavljam.

Vem pa še za malo morje drugih podobnih primerov, ko mula pride v lj v šolo/fax(ja tudi pri tej starosti ene še meče) in se ji strga! Še najbolj na k... mi gredo pa tiste, ko se po 1 mesecu tudi doma med domačini ne znajo več normalno pogovarjat. Ok, saj razumem da v šoli malo paziš, tudi jaz na faxu malo bolj slovnično govorim, da me usaj razumejo, samo ko prideš domov se ti pa ni treba pretvarjat da si nek kar nisi, ker izpadeš popolna budala.. <_< :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem pa še za malo morje drugih podobnih primerov, ko mula pride v lj v šolo/fax(ja tudi pri tej starosti ene še meče) in se ji strga! Še najbolj na k... mi gredo pa tiste, ko se po 1 mesecu tudi doma med domačini ne znajo več normalno pogovarjat. Ok, saj razumem da v šoli malo paziš, tudi jaz na faxu malo bolj slovnično govorim, da me usaj razumejo, samo ko prideš domov se ti pa ni treba pretvarjat da si nek kar nisi, ker izpadeš popolna budala.. <_<  :BUA:

Pingvinčki, a ste sposobni pogledat iz druge perspektive - človek se znajde v novem okolju (recimo Ljubljani, lahko pa tut v New Yorku)... Kjer ve, da bo živel naslednjih X let ... In se začne avtomatsko prilagajat, nevede. Seveda, vi zaplankančki, ki ostanete doma, potem tem osebam očitate to ali ono... Le malokdo pa je pripravlje priznati, da ga bolj kot drugo moti predvsem to, da je tista oseba naenkrat bolj nedosegljiva .... da je vse več dvomov, kaj sploh počne "tam doli v lublani"...

Skratka - pejte tem bejbam to v obraz povedat, ne pa tulit po svetu, kolk so zanikrne ratale, ko so šle u Lublano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pingvinčki, a ste sposobni pogledat iz druge perspektive - človek se znajde v novem okolju (recimo Ljubljani, lahko pa tut v New Yorku)... Kjer ve, da bo živel naslednjih X let ... In se začne avtomatsko prilagajat, nevede. Seveda, vi zaplankančki, ki ostanete doma, potem tem osebam očitate to ali ono

...

ma to pa glih ne vem če drži 100%,če pogledamo naše južne brate ki živijo v sloveniji nekaj let ali celo desetletja pa še vedno ne govorijo po naše tko da nebi rekla da se to avtomatsko prilagajajo,in po svoje majo čist prov,tud jaz ko pridem u lublano govorim po notranjsko primorsko,in mi še na kraj pameti ne pride ba bi začela kvakati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup sanda drži to..... Recimo moj brat je že 6 let v lj pa še zmeraj govori čist normalno. Tako da smyru, tu se motiš....morda pač tvoje izkušnje.

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup sanda drži to..... Recimo moj brat je že 6 let v lj pa še zmeraj govori čist normalno. Tako da smyru, tu se motiš....morda pač tvoje izkušnje.

kaj pa je "normalno" ? Štajersko, dolenjsko, primorsko?

Pozabljaš, da ga nimaš vedno pod nadzorom ... mogoče pa z ljubljančani vleče po lublansko? No, tega ne počnejo vsi ...

mah, okej, ne da se mi več ... zmagal si, prav imaš :OK: :OK:

(čestitam) ;)

ma to pa glih ne vem če drži 100%,če pogledamo naše južne brate ki živijo v sloveniji nekaj let ali celo desetletja pa še vedno ne govorijo po naše tko da nebi rekla da se to avtomatsko prilagajajo,in po svoje majo čist prov,tud jaz ko pridem u lublano govorim po notranjsko primorsko,in mi še na kraj pameti ne pride ba bi začela kvakati

to si pač TI. .. nekdo drug ma pa pač po svoje urejene te zadeve ... verjetno gre za karakter ... eni se pač mal prilagajajo, drugi se pa ne ... verjetno se ti v nemčiji ne bi nemško učila? ;)

no, problematika je globlja, kot se nam zdi - od sovražtva do "centra Slovenije" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa nej jst rečem ko mi je baba spizdla u vojsko in zdej uspešno odslužila prostovoljno služenje, pa ti povem da je ko robot nič čustev skratka brez veze na razen pa nekak ne morma it js sm za ona pa še kr neki bluzi skratka dečki bab ne pušat u vosko ker je pol vse drgač! :cry:

A je brke tudi dobila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je brke tudi dobila?

ja ... od sodelavca Jankota ... direkt med stegna ... ;)

@APAČI, brez zamere ... smo se samo malo heeecaaali... upam, da boš čimprej pošlihtal z njo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne moreš verjet. Kakšen vpliv ma ta Ljubljana. Šele zdj vidm k berem te poste. Svašta. Če slučajno z zdejšno punco nehava, se bom na kako štajerko al pa dolenko spravu, k so itaq (sodeč po tukajšnih postih) brez obrazne in ne razmišljajo s svojo glavo, tko da ne bom imel težav pri osvajanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne moreš verjet. Kakšen vpliv ma ta Ljubljana. Šele zdj vidm k berem te poste. Svašta. Če slučajno z zdejšno punco nehava, se bom na kako štajerko al pa dolenko spravu, k so itaq (sodeč po tukajšnih postih) brez obrazne in ne razmišljajo s svojo glavo, tko da ne bom imel težav pri osvajanju.

Ej, če ima Ljubljana takšen poguben vpliv na vse bejbike, ki pridejo s periferije, kako v qrcu morajo biti šele rojene Ljubljančanke. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je pa demokracija - no ja, tudi v fevdalizmu je prihajalo do selitev, vendar so bile redkejše - totalno zjebala situacijo. Kmetice bi morale še naprej lepo živeti na periferiji in bi ostale preproste po srcu (seveda zato, ker jim možnosti ne bi dopuščale česa več, he he). Mestne punčare pa v mestu. Takšno križanje potem pripelje do raznovrstnega izrojevanja. Oziroma v smislu: gorje če pride revež do denarja ali kako že gre.

V bistvu je prav idiotsko gledati sovražno nastrojenost do posameznih regij v Sloveniji. Prosim vas, le nekaj deset kilometrov narazen in cel kup predsodkov. Upam da je v vseh državah tako.

Symu dam prav, ko trdi, da v veliki meri vpliva na stroge ocene punčar zavist, ki se porodi iz zavedanja, da je ona odšla v (provincionalni) svet , oni pa so ostali v objemu domačih ognjišč klenega podeželja.

Res je tudi, da se dosti ljudi dejansko začne obnašati vzvišeno...kaj češ, vsaj vidiš s kom imaš opravka.

P.S. In ja, tekom življenja sem živel v različnih krajih, tako v mestih kot periferiji, zato govorim to iz lastnih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Ljubljana je poseljena z pristnimi Ljubljančani :? ...dejte no sami priseljenci njihovi otroci in pa seveda jugoslavija v malem. Res ne vem od kje to ,,hoh,, mišljenje o Ljubljani...največji poden od ljudi je ravno tu.

Jat sem pristna Ljubljančanka...pa mi bi šla z veseljem nekam še bolj ven (sem se že preselila na periferijo, ki pa še spada pod Lj)...tam kjer Murke cveto, tam ker ptički pojo....pa tam kjer imajo vijolčne krave in svizce za maserje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Ljubljana je poseljena z pristnimi Ljubljančani :? ...dejte no sami priseljenci njihovi otroci in pa seveda jugoslavija v malem. Res ne vem od kje to ,,hoh,, mišljenje o Ljubljani...največji poden od ljudi je ravno tu.

Jat sem pristna Ljubljančanka...pa mi bi šla z veseljem nekam še bolj ven (sem se že preselila na periferijo, ki pa še spada pod Lj)...tam kjer Murke cveto, tam ker ptički pojo....pa tam kjer imajo vijolčne krave in svizce za maserje.

Lahka prideš k nam, k se sestra seli, pa mamo cel štuk frej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Ljubljana je poseljena z pristnimi Ljubljančani :? ...dejte no sami priseljenci njihovi otroci in pa seveda jugoslavija v malem. Res ne vem od kje to ,,hoh,, mišljenje o Ljubljani...največji poden od ljudi je ravno tu.

Jat sem pristna Ljubljančanka...pa mi bi šla z veseljem nekam še bolj ven (sem se že preselila na periferijo, ki pa še spada pod Lj)...tam kjer Murke cveto, tam ker ptički pojo....pa tam kjer imajo vijolčne krave in svizce za maserje.

Kaj potem sploh počneš v Sloveniji? Afrika, Avstralija, Južna Amerika...ziher boš našla tam dovolj džungle zase .) Kar zadeva ljudi se mi zdi, da je povečini povsod isto sranje. V različnih preoblekah seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!