Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Jaz sem isto naredu z original izpuhom pa sem se skor joku ko je tko pokal nazaj ko si gas spustil pa sem kupil mivv-a in je popolnoma isto vse zvok pokanje tako da je tole z zadnjo steno originala TOP zadeva za majn kot 1€

Zakaj hudič tko nezgravžn poka nevem. Nevem kako je z Akrapovičom, glede na dovžino izpuha vrjetno požira to pokanje...

Popravljeno . Popravil quattroooo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem isto naredu z original izpuhom pa sem se skor joku ko je tko pokal nazaj ko si gas spustil pa sem kupil mivv-a in je popolnoma isto vse zvok pokanje tako da je tole z zadnjo steno originala TOP zadeva za majn kot 1€

Zakaj hudič tko nezgravžn poka nevem. Nevem kako je z Akrapovičom, glede na dovžino izpuha vrjetno požira to pokanje...

 

Če je izpuh bolj odprt mora biti v mešanici malenkost več bencina, tako da bi bilo potrebno prilagodit mapo vbrizga goriva in potem bo sigurno manj pokalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni samo odrezana zadnja stena, ampak je komplet notranjost zamenjana->perforirana cev, kovinska mrežica, volna, steklena volna, odstranjen katalizator...

ne vem kak je proti mivvu, ker se še nisem peljal , na mestu je pa precej tišji kot mivv brez db-ja, tako da mislim da bo ravno prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pokne 3x ko padajo obrati v brzini ampak 100x :D

Res grozno se kje pelaš to narod beži na vse strani ko misljo da je mitraljez

 

Dej mu prilagodit mapo vbrizga za ta izpuh in boš vidu da bo boljše, sem skoraj 100% da je za to pokanje kriva prerevna mešanica (premalo bencina) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pokne 3x ko padajo obrati v brzini ampak 100x :D

Res grozno se kje pelaš to narod beži na vse strani ko misljo da je mitraljez

Živjo rajdrji! jaz mam akrapota na moji fz1  pa isto seka nazaj kot bi iz mitraljeza strelu :OK: folk beži na vse strani...lol.

Štern mi je programiral,nastavil motor za akrapovič izpuh aja pa še K1 športni filter pa isto strela nazaj :bike: baje je to normalno pol pa kull ane.

Sej men se je tudi mal čudn zdelo na začetku,zdej sm se sprjaznu,navadu sam gas :smoke: bl seka nazaj bols je..naredu sem pa cca 3000km z akrapotam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mu ga daš zastonj pa še en six pack bo sigurno vesel :D

po moje bi treba vsaj še ene čevape, če ne bo šlo pivo težko po grlu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega mam jaz enih 5-6 let na mojem motorju. Kvaliteta cist ok.

 

Katerega točno si pa vzel? Mene ta spoilerček tud mika... Sploh v rdeči barvi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ali se je mogoče že kdo od vas ubadal z zadnjim amortizerjem namreč jst bi menjal zadaj samo vzmet kje dobit na težo voznika.... čarman menja kar cel amortizer... oz. kje dobit točne podatke od vzmeti širina-dolžina originala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerega točno si pa vzel? Mene ta spoilerček tud mika... Sploh v rdeči barvi. :OK:

GFK/Fiberglas....pobarvat sem ga dal pri nas.post-5882-0-77810400-1432970854_thumb.jpg
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 do 60evričev bi tudi jaz razkiral za bug,sploh če bi ga dobil v rdeči barvi.

 trda bo za to cifro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........ais block ............če prav zastopim zapreš cevko za zrak in ti iz izpuha ne poka več. Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!