Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Pa bi šlo to s sopotnico po Balkanu za ene 14 dni, al bi mi ušla na vlak? me res zanima, kakšna je udobnost vožnje na daljše ture. Če zberem dovol pozitivnih kritik potem grem v akcijo.

 

Zgolj ideja... kaj pa tavelik Bandit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi šlo to s sopotnico po Balkanu za ene 14 dni, al bi mi ušla na vlak? me res zanima, kakšna je udobnost vožnje na daljše ture. Če zberem dovol pozitivnih kritik potem grem v akcijo.

Komot in brez problemov jo lahko odpelješ na izlet via balkan,

Če želiš izvedeti ali te ima zelo rada, jo odpelji z R1. :D

Popravljeno . Popravil ankh
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot in brez problemov jo lahko odpelješ na izlet via balkan,

Če želiš izvedeti ali te ima zelo rada, jo odpelji z R1. :D

 

Če pa je nora nate pa z Ducatijem SBK. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je nora nate pa z Ducatijem SBK. :)

V skrajnem primeru, da je totalno nora nate, pa obvezno brez dodanih tačk za sopotnika

Popravljeno . Popravil ankh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je sopotnica velika bojo težave.moja je manjše rasti cca169 in po prevoženih 500km jamra kr pošteno za kolena.rit pa zdrži saj imam gel in ovco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na parih cestakih sem opazil da so imele sopotnice zadnje tačne znižane za 3-4cm. Sicer estetsko ni najlepše sem pa prepričan da je zelo zelo učinkovito. Bi se pa sigurno dalo kupit/narediti tudi za fazerja ;)

 

samo ideja ;)

 

GSGFootPegLowerKit.jpg

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na parih cestakih sem opazil da so imele sopotnice zadnje tačne znižane za 3-4cm. Sicer estetsko ni najlepše sem pa prepričan da je zelo zelo učinkovito. Bi se pa sigurno dalo kupit/narediti tudi za fazerja ;)

 

samo ideja ;)

 

GSGFootPegLowerKit.jpg

 

Se bojim, da ne bo šlo, ker ima izpuh takoj pod desno sopotnikovo tačko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za visek pa s kakim ktm samo tam bos se ti trpel :ninja:

Sploh ne, prov fino je blo ;)

http://www.motosvet.com/tabla/topic/31735-grand-enduro-slovenija/?p=2182487

Sicer pa ne vem kakšne komplikatorske sopotnice mate, ampak poznam parček, ki se vozi na R1, stara sta pa čez 50 oba.

Če se pritožuje, nej bo pa doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se kdaj dobili lastniki FZ1? nekje umes v temi je bila ta pobuda ;)

 

lani smo se 3 rdeči dobili v Postojni na OMVju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če se komu doma valja oziroma pozna koga ki ima nosilce za stranske kovčke (po možnosti tudi kovčke) za fz1, se priporočam za odkup. Nekako so mi novi kovčki + nosilci predragi in iščem rabljeno :blush:

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh to je tudi moja želja

Če se komu doma valja oziroma pozna koga ki ima nosilce za stranske kovčke (po možnosti tudi kovčke) za fz1, se priporočam za odkup. Nekako so mi novi kovčki + nosilci predragi in iščem rabljeno :blush:

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupis vse to pozimi v TC motoshop, ko je 30% znizano. Priporocam prtljaznik za stranske kufre z montazo na klik, da ne vozis zelezja po nepotrebnem, pa se izgled ne kvari. Je pa res mal drazji, 60 oz pozimi 40€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupis vse to pozimi v TC motoshop, ko je 30% znizano. Priporocam prtljaznik za stranske kufre z montazo na klik, da ne vozis zelezja po nepotrebnem, pa se izgled ne kvari. Je pa res mal drazji, 60 oz pozimi 40€.

Ja na klik bi mi odgovarjalo, vendar nosilci za 60€? A prosim daš kakšen link do njih, ker js sem gledal vsepovsod in pridejo novi po 150€ + kovčki vsaj 250€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...pa se res narobe bere...zato se enkrat:

Givi nosilca stranskih kovckov na klik sta 180, ob znizanju pa 120.

Navadni nosilci pa 120, znizani 80.

Take cene so bile, ko sem jih jaz kupil.

Nosilca sem zadaj uspel ukriviti pod pod nosilec tablice, ki je zamenjan za krajsi model.

Zaenkrat se nisem videl, da bi se komu to uspelo. Vsi imajo original nosilec in smernike se bolj pomaknjene nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupujete iz druge roke te nosilce pazite edino, da je GIVI pri teh nosilcih stranskih kovčkov naredil eno modifikacijo. Najprej je nosilno palčko, ki gre

pod zadnje tačke varil čelno. To se je izkazalo kot problematično in so zadevo spremenili tako, da so to isto palčko podaljšali in jo vzdolžno privarili na spodnji del ogrodja. 

Givi-PLX359-Pannier-Rack-1.jpg

 

plxr359_man.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj

a je kaj znano kdaj bo nova oblika FZ1?

 

Lihkar neki berem, da naj bi v 2016 prišel MT-01. 

Imel naj bi 4 valjni agregat iz nove generacije motorjev od R1.

 

Drugače pa zanimiva zadeva od Yamahe. Čeprav ta na sliki zgleda z V (4?) mašino.

 

c7a9b02d95fed4b003e4ba548e1dc425.jpg

 

b0c6323dc0ea17264cc1f5fce84a7cd3.jpg

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FZ1 Fazer in Kawasaki Z1000SX sta povsem primerljiva motorja. Kar se estetike tiče je pa to subjektivna zadeva. Kar se pa zmogljivosti tiče, pa sem še vedno mnenja, da gre za odtenek bolje od SX.

 

Je pa Yamaha FZ1 Fazer vrhunsko sestavljen motocikel in škoda, da so pri novi R1 to kvaliteto malo znižali ....

 

 

Gre pa zaradi tega Yamaha (še posebno pa FZ1 Fazer) nekaterim krepko v nos.

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep? Ni lep? Je pa FZ1..oziroma si je nekdo to zamislil. Probajte se drzat teme. Za nabijanje je sto drugih tem.

Pa mogoce bi bil res ze cas da dajo novo ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!