Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Ob 16. 5. 2016 at 21:19, zastava 750 pravi:

Ali kdo prodaja nosilce stranskih kovčkov za kovčke GIVI V35 za Yamaho FZ!

Jaz sem šel kar v štacuno iskat.V BS-u sem kupil nosilce in kufre.Cena je bila 360€.

Zdej mam pa viška nosilce za mehke torbe(če kdo rabi)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni Fazeraši

Eno uprašanje imam za vas. Kaj je slucajno mt 09 tracer zamenjava za fz1? Ker kolikor gledam 2016 ponudbo pri nasih prodajalcih ne najdem nikjer vec fz1 oz ni na zalogi. 

Popravljeno . Popravil MrDragonRider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fz in xj modelov ne dobiš več. Kaj je yamaha s tem mislila, pa mi ni jasno.

Očitno ima namen prodajat samo še MT-je :blush:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O groza... tale mt tracer odspredi zgleda bl kokr xt1200z. Prou grozn je v primerjavi z fz1. :BUA::SS

Popravljeno . Popravil MrDragonRider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imela sem fz6. Ker mi je fz1 premočna, sem želela kupiti novo fz8 ali xj6.

Nobene od teh nisem več dobila, zato sem presedlala na Hondo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bi reku, da je Yamaha zamenjala FZ1 z  MT10 sem skoraj prepričan, da pride drugo leto kakšna touring verzija MT10 vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo dobro ja. Edino kar upam je da bojo spremenil ta spredn konc ker meni tale mt 09 tracer res nezgleda dobro od spredi. Prevec prostora je med masko in kolesom in mi res ni usec tole. Upam da bo yamaha naredila spet odlicen IN lep st motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 7. 2016 at 5:40 PM, KARMEN1 said:

Imela sem fz6. Ker mi je fz1 premočna, sem želela kupiti novo fz8 ali xj6.

Nobene od teh nisem več dobila, zato sem presedlala na Hondo.

f53accd7496e7a8b8d45c3b20c5524b3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno hladilno tekočino moram kupiti za FZ1S, nivo imam čisto malo nad minimumom in bi jo malo dolil? Pa gledam v knjigi nobenih podatkov, razen količine. Je pa modro-zelene barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thunderace pravi:

Kakšno hladilno tekočino moram kupiti za FZ1S, nivo imam čisto malo nad minimumom in bi jo malo dolil? Pa gledam v knjigi nobenih podatkov, razen količine. Je pa modro-zelene barve.

Dovolj je ista barva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem samo toliko da je nekaj po barvah, rumeno sem mislim da kupil za alu. motor, nisem pa siguren a obstaja samo modra ali je tudi zelena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra, rdeča kar vem pa rumena, ampak če daš isto barvo bo ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pogledal v trgovini z avtodeli in upam da mi ne bo dal na izbiro zeleno in modro, ker potem ne bom vedel kaj vzeti:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem skoraj prepričan, da ti bodo v Yamaha servisu dolili ta deci brezplačno. No vsaj meni so tu v Krškem še prej, ko sem imel podoben problem na FZ6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ugodno prodam set verige RK (122 členov) in zadnjega zobnika JT sprockets (45 zob). Veriga je model 530 GXW, torej najmočenjša možna serija. Redna cena take verige je cca 150 EUR, zobnika pa 35 EUR.

Dam za 99 EUR oboje.

Veriga je sklenjena, vendar je zraven v setu priložen tudi spojni člen. Možna sta torej oba načina montaže, z odstranitvijo nihajke in namestitvijo spojene verige ali pa razklenitev velige in klasična namestitev z netanjem.

Še na kratko o RK verigah, če slučajno kdo pozna samo DID. RK so japonska velesila na področju verig, vsaj tako dobre kot DID. Med drugim uradni opremljevalec tovarniške Honde v MotoGP. Njihova GXW verzija je primerljiva z najmočnejšo DIDovo izvedbo ZVMX.

RK GXW.jpg

HRC.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene prav čudi, da yamaha ne da ven kaj novega v sport touring segmentu ki bi nasledil FZ1 FAZER.  Sport touring motor v rangu SUZUKI GSX-S 1000F  in Z1000SX. Dali so ven novo naked mašino  MT-10, pa bi iz tega motorja izpeljali kej z oklepom . 

recimo MT-10 FAZER:P

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 10. 2016 at 18:53, renyy pravi:

Mene prav čudi, da yamaha ne da ven kaj novega v sport touring segmentu ki bi nasledil FZ1 FAZER.  Sport touring motor v rangu SUZUKI GSX-S 1000F  in Z1000SX. Dali so ven novo naked mašino  MT-10, pa bi iz tega motorja izpeljali kej z oklepom . 

recimo MT-10 FAZER:P

Lp

se popolnoma strinjam, mt 09 manjka malo moči/navora in malo vzmetenja in še nekaj drugih detajlov....samo mt10 tracer bi po moje bil preveč solo stroj...za sopotnika preveč neudoben...trdo vzmetenje, neudoben položaj sedenja....malo bi ga blo potrebno prilagodit v smeri turing in manj sport...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdrav. Ali mi lahko kdo pove kako je pri njem z porabo hladilne tekočine, ali jo je potrebno kaj dolivati? Sam sem pogledal eno fazerko 1000 in pravi lastnik da je potrebno poleti pogosto dolivati hladilno tekočino in da je to pri teh motorjih normalno? Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, rmtl pravi:

Pozdrav. Ali mi lahko kdo pove kako je pri njem z porabo hladilne tekočine, ali jo je potrebno kaj dolivati? Sam sem pogledal eno fazerko 1000 in pravi lastnik da je potrebno poleti pogosto dolivati hladilno tekočino in da je to pri teh motorjih normalno? Hvala za odgovor.

Pomoje ni normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno najbrž ni, saj je hladilni sistem zaprt sistem. Če je treba dolivati, potem nekje pušča. Lahko, da je to nekako običajno, pač neka znana napaka, po mojem pa to ni normalno. Bo pa bolje odgovoril kakšen lastnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, rmtl pravi:

Pozdrav. Ali mi lahko kdo pove kako je pri njem z porabo hladilne tekočine, ali jo je potrebno kaj dolivati? Sam sem pogledal eno fazerko 1000 in pravi lastnik da je potrebno poleti pogosto dolivati hladilno tekočino in da je to pri teh motorjih normalno? Hvala za odgovor.

V šestih letih enkrat menjal hladilno tekočino....opral posodo....dolil in to je to. Če je vse ok ni potrebno dolivati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!