Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Vuk a si kaj gledal že glede tistih vibracij na armaturki. Nikakor da najdem točno od kod to prihaja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk a si kaj gledal že glede tistih vibracij na armaturki. Nikakor da najdem točno od kod to prihaja :hmm:

Če me spomin ne vara, je meni vibrirala tista plastika nad števcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk a si kaj gledal že glede tistih vibracij na armaturki. Nikakor da najdem točno od kod to prihaja :hmm:

Na števcu je trenutno še 0 km, nisem še ga peljal. Ma pa Rude kar prav, kolko se spomnim iz Fazer forumov. Bom pa ti probal najt link v katerem piše rešitev te zadeve.

EDIT: našel link: KLIK

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na števcu je trenutno še 0 km, nisem še ga peljal. Ma pa Rude kar prav, kolko se spomnim iz Fazer forumov. Bom pa ti probal najt link v katerem piše rešitev te zadeve.

EDIT: našel link: KLIK

Ne znam nemško, tako da ne vem kako so zadevo tam rešili. Jest sem vijake od maske malo odvil, stisnil masko kot sem lahko na tisto nesrečno plastiko in masko privil nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znam nemško, tako da ne vem kako so zadevo tam rešili. Jest sem vijake od maske malo odvil, stisnil masko kot sem lahko na tisto nesrečno plastiko in masko privil nazaj.

Malo so podložili števce ter z dvostranskim lepilnim trakom obložili masko in vse plastike okoli maske ter vse na novo privili. Vsak je pač malo po svoje eskperimentiral, da je našel najboljšo rešitev zase. To je tak zdaj na hitro prevedeno in povzeto. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je doma:Pa je doma:

Mater, to maš neki stealth model :naughty: :worship: B)

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk a si kaj gledal že glede tistih vibracij na armaturki. Nikakor da najdem točno od kod to prihaja :hmm:

Zamenjaj avspuh pa te ne bodo motile vibracije k jih ne boš šlišal. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno v živo videl kak zgledajo rollbari na Fazerki. Kak se vam zdijo?? Sem v dilemi rollbari ali crashpadi...

Rollbari niso najlepši, toda zelo uporabni pri padcu motorja po tleh. Ko sem spomladi (lansko leto) videl podrsano FZ 1 z obeh strani in slišal, koliko bo stalo popravilo, sem jih takoj nataknil na motor (Givi). Motorja še nikoli nisem nagnil v ovinku toliko, da bi drajsal z rolibar zaščito po tleh.

lp

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če misliš dat bug spojler pol sigurno crash pade.. rollbar pa bugspojler pomoje nikakor ne gre skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če misliš dat bug spojler pol sigurno crash pade.. rollbar pa bugspojler pomoje nikakor ne gre skupaj.

Si me že skoraj prepričal.

@all - Kaj mogoče kdo slučajno ve, kakšne mere imajo tisti navoji na Yamahci,kamor zašraufaš tele zadeve, ki so na sliki.Hvala.

post-5882-1203401640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me že skoraj prepričal.

@all - Kaj mogoče kdo slučajno ve, kakšne mere imajo tisti navoji na Yamahci,kamor zašraufaš tele zadeve, ki so na sliki.Hvala.

M6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo danes,ko je bilo malo topleje....mestna vožnja (3 semaforji v celju)...temp. motorja se je dvignila na semaforju na 105 st.

Koliko se pa kaj pri vas giblje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in v nedeljo nikoli preko 80 C. Med vožnjo 76 C. Nisem pa stal na nobenem semaforju. Relacija Velenje - Logarska - Šempeter.

Me kar strese, ko se spomnim kako je bilo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo danes,ko je bilo malo topleje....mestna vožnja (3 semaforji v celju)...temp. motorja se je dvignila na semaforju na 105 st.

Koliko se pa kaj pri vas giblje? :hmm:

meni se ponavadi (vsaj kot sem videl) .. vzdigne na 103 ... potem pa pade do ene 95 in tako gor in dol :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol je isto oz podobno kot pri meni.

Se dviguje in pada :whistle:

Vprašal sem, ker pri prejšnjem motorju nisem bil vajen takih nihanj. Oz se mi je ventilator vklapljal bolj poredko.

Me je pa sedaj skrbelo, če imajo oklepi kaj pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!