Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

ojla fezeraši :winkiss: sm ugotovila, da je v meni zgleda ostalo še nekaj fezeraškega duha ja no po treh sezonah in treh fejzerkah niti ni čudno, da se človek nekako naveže in po dveh sezonah kawla pa suzukija začne nazaj premišlavat o fejzerkah

tko da mam občutek da se drugo leto vrnem nazaj na yamaho če ne že prej,ma hočem povedat če se kdo odloči za prodajo, da me obvesti oz da me imate en mal v mislih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla fezeraši :winkiss: sm ugotovila, da je v meni zgleda ostalo še nekaj fezeraškega duha ja no po treh sezonah in treh fejzerkah niti ni čudno, da se človek nekako naveže in po dveh sezonah kawla pa suzukija začne nazaj premišlavat o fejzerkah

tko da mam občutek da se drugo leto vrnem nazaj na yamaho če ne že prej,ma hočem povedat če se kdo odloči za prodajo, da me obvesti oz da me imate en mal v mislih.

S tem motorjem je tko, ko ga enkrat maš, ga nočeš prodat :naughty: Ampak useeno upam da najdeš koga ki ga prodaja, da se nam pridružiš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem,ampak vedno se najde kdo ki ga mora nujno prodat,še sreča

sem pa dve urci nazaj prvič sedela na tem bajku prve tri sekunde so bile odločilne in narisale nasmešek na ustih

tako da mislim da sem našla motor za naslednjo sezono,ja no mal zgodi sm se začela ubadat s tem

sicer pelala se nisem ker ne morem neznanca kr prosit za giro,sem pa opazila da ima precej trdo oziroma težko bilanco na mestu,sm že pogledala če ni imel gume prazne

sej pol ko pelješ itak ni panike sam na mestu k sm jo zasukala mal levo-desno mi je blo pa orng čudno

drgač pa zvok akrapoviča je hud,mogoče mi je vizualno mal prevelik sam je že cool

skratka hud motor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem,ampak vedno se najde kdo ki ga mora nujno prodat,še sreča

sem pa dve urci nazaj prvič sedela na tem bajku prve tri sekunde so bile odločilne in narisale nasmešek na ustih

tako da mislim da sem našla motor za naslednjo sezono,ja no mal zgodi sm se začela ubadat s tem

sicer pelala se nisem ker ne morem neznanca kr prosit za giro,sem pa opazila da ima precej trdo oziroma težko bilanco na mestu,sm že pogledala če ni imel gume prazne

sej pol ko pelješ itak ni panike sam na mestu k sm jo zasukala mal levo-desno mi je blo pa orng čudno

drgač pa zvok akrapoviča je hud,mogoče mi je vizualno mal prevelik sam je že cool

skratka hud motor :worship:

:topic: Mogoče se pa naslednjo sezono sploh ne bo potrebno peljati na motorju (tega se bolj bojim, kot pa kakšen motor bi lahko kupil). Za vsak slučaj poglej še za kako kolo :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pelala se nisem ker ne morem neznanca kr prosit za giro,sem pa opazila da ima precej trdo oziroma težko bilanco na mestu,

Pele se kot stara FZS 600...oz še bolš :D Belanca na mestu ni nič težja kot pri fzs600, je pa cel motor težji :whistle:

drgač pa zvok akrapoviča je hud,mogoče mi je vizualno mal prevelik sam je že cool

Mal je predolg....sam se ga navadiš, oz pozabiš na to, ko zaigra :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pele se kot stara FZS 600...oz še bolš :D Belanca na mestu ni nič težja kot pri fzs600, je pa cel motor težji :whistle:

Mal je predolg....sam se ga navadiš, oz pozabiš na to, ko zaigra :evilgrin:

Se vozis brez db killerja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :unsure:

PS.: Oz. ga imam pod zicem

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :unsure:

PS.: Oz. ga imam pod zicem

Pa je tolko placa;jaz sem nabavil malo drugacen db killer(se slisi kar dobro) in pa EXUP Dummy, da lahko celo EXUP zadevo ven vrzem in dobim malo vec placa pod zicem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja plac....Not je modificirana PP in dB killer. Je pa res, da je zaradi tega orodje doma. Edino, ko sem na hrvaškem ali kje južneje, dB killer ostane doma in gre not orodje.

Če mi pa uspe enkrat pridet še do strehce za zadnji zic, bo pa tudi še nekaj dodatnega prostora na voljo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja plac....Not je modificirana PP in dB killer. Je pa res, da je zaradi tega orodje doma. Edino, ko sem na hrvaškem ali kje južneje, dB killer ostane doma in gre not orodje.

Če mi pa uspe enkrat pridet še do strehce za zadnji zic, bo pa tudi še nekaj dodatnega prostora na voljo.

Mislis pokrov sedeza??Sploh ni problem dobit;na nemskem forumu se je zbralo par ljudi in so naredili zadevo in jo sedaj trzijo. Se rak so nardili,da je vec placa za razne zadeve.

Ce te zanima mi javi;mogoce nabaviva skupaj in pride ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem videl ja....sam mi je cena bila zasoljena :hmm:

Kolk pa pride zadeva? Pobarvana? Nepobarvana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem videl ja....sam mi je cena bila zasoljena :hmm:

ajde da čujem kolk je to blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde da čujem kolk je to blo

Cca. 160 EUR se mi zdi...cakam se pa potrditev. Ce lahko nardis ceneje(v kvaliteto ne dvomim) raje pri tebi narocim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti za 160 € da zraven še sedež pa rezervar? dej se enkrat pripelji na :beer2: ne bova tukaj o € ker me bodo skenslali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti za 160 € da zraven še sedež pa rezervar? dej se enkrat pripelji na :beer2: ne bova tukaj o € ker me bodo skenslali

Okidoki...problem bo le cas...kak dolgo pa ti rabis motor doli??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mati moja, 160€ za zadet. Dio porko lahko prodam motor za ta denar.

Kr pejdi k Pohajaču, res je mož ki nardi kar reče!

P.S v nedeljo barvam vse skupaj, pridem pokazat, te je pohvalu ličar da je špica narejen zadnji del !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, tako zgleda....

post-498-1211539813_thumb.jpg

Vuk..je to isto, kot si ti videl?

Jp, to je to...fazerforum.net...user ISCONT je to naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se tudi sam enkrat z Pohajačem pogovarjal o tem...sam treba čas najdet in it z motorjem do njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mati moja, 160€ za zadet. Dio porko lahko prodam motor za ta denar.

Kr pejdi k Pohajaču, res je mož ki nardi kar reče!

P.S v nedeljo barvam vse skupaj, pridem pokazat, te je pohvalu ličar da je špica narejen zadnji del !

... ej mi bo še nerodno ratalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoč kdo ve če paše orginal yamaha nosilc iz fejzerke600 oz fz6s na fz1,to je tist nosilc ki se ga našravfa na ročke za držat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ne paše.....

Na fz1 se stranske ročke ne dajo šraufat, ker so zlite skupaj z plastiko zadka.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo poskusno montiranje stranskih kufrov na Fazerco je uspelo;na sreco ma kufer na par mm lufta nad izpuhom. Sedaj samo se odstranim nosilce za original blinkerje in prestavim precno ojacitev in zadeva bo perfektna za daljse furce.

post-5882-1211575713_thumb.jpg

post-5882-1211575747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!