Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Tudi jaz sem opazil da je moj kovček blizu Akrapoviča. A si razmišljal, da bi vseeno dal pod kovček kakšno tanko izlocijo? Mal me skrbi da bi se mi plastika na daljši turi pričela taliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem opazil da je moj kovček blizu Akrapoviča. A si razmišljal, da bi vseeno dal pod kovček kakšno tanko izlocijo? Mal me skrbi da bi se mi plastika na daljši turi pričela taliti.

Sem razmisljal, bom pa takoj po modifikaciji nosilcev zadevo sprobal na kaksni krajsi furci;naceloma pa tudi pri original izpuhu ni nekega velikega razmika, pa mislim,da se bolj segreje kot Akrapo.

Ti se se ze kaj peljal z kufri sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ne paše.....

Na fz1 se stranske ročke ne dajo šraufat, ker so zlite skupaj z plastiko zadka.

sej ne rabm ročke šravfat sam na njih prišravfat nosilc ki je sestavljen iz dveh delov in ga sestaviš skupaj

nam sicer bl slabe fotke

v bistvu me zanima če imate fz1s in fz6s enaka ročaja

post-265-1211702274_thumb.jpg

post-265-1211702296_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razmisljal, bom pa takoj po modifikaciji nosilcev zadevo sprobal na kaksni krajsi furci;naceloma pa tudi pri original izpuhu ni nekega velikega razmika, pa mislim,da se bolj segreje kot Akrapo.

Ti se se ze kaj peljal z kufri sploh?

Sem se peljal in ni bilo nobene panike. Mogoče je sam brezvezni strah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se peljal in ni bilo nobene panike. Mogoče je sam brezvezni strah.

Bo verjetno tisto drugo...sem danes parkart na furi,probal izpuh, pa ni bil nikoli ful vroc, pa smos e kar dinamicno peljali. Vem,da se je original izpuh dosti bolj grel, pa tudi niso kufri kaj dosti oddaljeni.

Upam,da konec tedna ze probam in potem porocam.

Ti uporabljas se original zmigavce in nosilec tablice??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja. Se mi zdi da bi ob vožnji po mokrem preveč svinjarije dobil po hrbtu. Mi je tako kar všeč. Ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne rabm ročke šravfat sam na njih prišravfat nosilc ki je sestavljen iz dveh delov in ga sestaviš skupaj

nam sicer bl slabe fotke

v bistvu me zanima če imate fz1s in fz6s enaka ročaja

Kolk enake ročaje imata bi težko rekel čeprav sem imel prej šestico. Na "uč" sta kar precej enaka. Če ti kaj pomagata slikici:

post-8399-1211759744_thumb.jpg post-8399-1211759770_thumb.jpg

Najboljš bi pa blo probat postavt tvoj nosilc na enko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja. Se mi zdi da bi ob vožnji po mokrem preveč svinjarije dobil po hrbtu. Mi je tako kar všeč. Ti?

Jaz sem odstranil orig. nosilec, nisem se sprobal hudega dezja...upam,da ne bo panike;en del bo odnesel kufer, drugo pa sopotnica :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam nisi usran od šmira iz ceste. Ne vem no. Jaz bom zadnji blatnik kar obdržal.

A bi se letos kaj dobili, da si na licu mesta malo izmenjamo kakšne ideje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam nisi usran od šmira iz ceste. Ne vem no. Jaz bom zadnji blatnik kar obdržal.

A bi se letos kaj dobili, da si na licu mesta malo izmenjamo kakšne ideje?

...tudi sam sem ga obdržal...prvič - me izgled ne moti (če me že bojler ne, kako bi me potem zadnji blatnik :blush: )...drugič - sproban v dežju, pošprican ni bil nihče (razen moja drag zvečer doma) :whistle: ...

...če se zmente za kak fajn sončni termin, bom še jaz prbremzov na Fazan miting...hmm?...ta vikend naj bi bil bolj poscan :glare: ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pridemo tud s tastarimi tisočaki? :blush:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš za rundo dal :P

Sicer pa ti dogovori spadajo v drugo temo....da ne bojo strici moderatorji jezni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo poskusno montiranje stranskih kufrov na Fazerco je uspelo;na sreco ma kufer na par mm lufta nad izpuhom. Sedaj samo se odstranim nosilce za original blinkerje in prestavim precno ojacitev in zadeva bo perfektna za daljse furce.

bemtiš.. tako na hiter pogled še na FJR spominja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš za rundo dal :P

Sicer pa ti dogovori spadajo v drugo temo....da ne bojo strici moderatorji jezni :D

Zmenjeno! Upam da nas ne bo preveč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemtiš.. tako na hiter pogled še na FJR spominja :naughty:

Jp, zato pa naš nima kufrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemtiš.. tako na hiter pogled še na FJR spominja :naughty:

Me ne moti...bo vsaj folk mislil,da mam drazji moped :whistle: ;)

Montaza in demontaza nosilcev se opravi v cca. pol urce, tak,da pred potovanjem letijo gor, po povratku pa takoj dol. SO pa bolj prakticni kot torbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni moja utrujena glava kaj pomešala, sem danes dobil občutek, da se ti najbolj drere, ko pred ovinkom spustiš gas. Zadere se kor strojnični rafal ... :OK:

Pozdravljeni,

Tudi mene zanima,če se da kaj postorit proti tistemu pokanju iz Akrapota ( vozim brez db killerja),ko spustiš gas.Zvok je sicer super,me pa malo moti tisto sekanje ob izpustu plina.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Tudi mene zanima,če se da kaj postorit proti tistemu pokanju iz Akrapota ( vozim brez db killerja),ko spustiš gas.Zvok je sicer super,me pa malo moti tisto sekanje ob izpustu plina.

LP,

Mas rdec FZ1 Fazer??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Tudi mene zanima,če se da kaj postorit proti tistemu pokanju iz Akrapota ( vozim brez db killerja),ko spustiš gas.Zvok je sicer super,me pa malo moti tisto sekanje ob izpustu plina.

LP,

To boš težko kaj narediu, ker se ti ob tem ko zapreš gas, v roru naberejo plini in ko ti plini izgorevajo, se sliši pokanje (eksplozije). Men je to sicer čist simpatično - sam imam Leota in se mi tudi pri fajn segretem motorju to pojavi. Mogoče ti bo kdo drug kaj drugače povedal, ampak moje mnenje je tako.

Če ti pa res nenormalno strela, pol bi pa mogoče imel za nastavit vbrizg goriva,...?

LP

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To boš težko kaj narediu, ker se ti ob tem ko zapreš gas, v roru naberejo plini in ko ti plini izgorevajo, se sliši pokanje (eksplozije). Men je to sicer čist simpatično - sam imam Leota in se mi tudi pri fajn segretem motorju to pojavi. Mogoče ti bo kdo drug kaj drugače povedal, ampak moje mnenje je tako.

Če ti pa res nenormalno strela, pol bi pa mogoče imel za nastavit vbrizg goriva,...?

LP

To se mi dogaja vedno ko spustim plin.Samo ne vem,če bo pomagala nastavitev,ker je motor nov ( 1400 km ).Sem vprašal na akrapota,pa so rekli ,da je to normalno,in ,da ni potrebno nič nastavljat motorja,ker je izpuh narejen in testiran na serijskem motorju.

Me samo zanima,če je kdo pogruntal,če se da to pokanje odstranit.Ima kolega R6 in istega heksagonalnega akrapota,pa nič ne poka!!

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!