Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Evo, moj je dobil za nov let kufre, da bom lahk pir okol vozu :P

Madona...6 let sem govoril, da naš pa ne bo mel kufrov....heh

Samo pa ful dobro zgledajo, prav v stilu motorja. Dobra izbira. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moj je dobil za nov let kufre, da bom lahk pir okol vozu :P

Madona...6 let sem govoril, da naš pa ne bo mel kufrov....heh

post-498-1232389449_thumb.jpg

Jah, staras se, staras :whistle: Kul zgleda. Malo cenejsa FJR :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredim še "ojačitve" med nosilci (za tablico).

@Vuk: A tebi tudi pride spodnja stran desnega kufra 2mm nad rorom? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredim še "ojačitve" med nosilci (za tablico).

@Vuk: A tebi tudi pride spodnja stran desnega kufra 2mm nad rorom? :hmm:

JP, bo nekaj takega...zelo,zelo blizu,ampak ni panike. Je malce vecja panika na koncu desnega kufra,kjer piha Akrapo ven. Tam se je meni rahlo sprmenila sruktura materiala, pa sem zalepil cisto tanko samolepilno alu folijo gor.

Izvaja svojo funkcijo bp. Drgac pa lahko malo podlozis spodnja dva sraufa ki drzita kufer;oblpeis z kaksnim debelejsim selotejpom.

Evo, da bote prej zmontiral :D

post-498-1232440969_thumb.jpg

He,he...dobro zgleda. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da bote prej zmontiral :D

post-498-1232440969_thumb.jpg

sem že zmenjen z mojim serviserjem Primcem ... verjetno že ta teden namontiram :whistle:

VUK76.. hvala še enkrat ... :beer2:

Frips... še žal ti bo .. hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, no zanima me če je cena 9k€ za novo FZ1-S letnik 2008 ugodna, ali bi se jo dalo dobiti še ugodneje? (verjetno da ne). Pa še če ima slučajno kdo izkušnje z thunderace-om in FZ1-S, so pri sopotniku noge kaj manj skrčene, motorja sta po ccm im KM približno enaka, kakšna pa sta navora in vozne lastnosti, v teži mislim da ni velike razlike.

Hala in LP.

Popravljeno . Popravil thunderace
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je motor čisto nov (0 km), je cena ok (predpostavka da je 09 letnik za 10300€ :hmm:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol vredu cena...lahk pa probaš sfehtat še kake crash pade inp :evilgrin:

Glede Trace pa....kaj pavem..... nov motor je nov motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel gledat eno grafitno v salon, pa sem na zadnjem delu oklepa (plastika zadaj pod ročaji) opazil, pod določenim kotom da je barva kot pomarančna lupina, mislite da je bil že naknadno barvan, ali se le tako vidi? Se vidi pri vaših FZ1S-ih tudi pod določenim kotom tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm zakaj že :P

;) ;)

@Bagio....daj sliko mopeda, da vidimo.....

Slika pride takoj ko ga postavim ven,ker ga notri ne morem slikat(premalo prostora).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel gledat eno grafitno v salon, pa sem na zadnjem delu oklepa (plastika zadaj pod ročaji) opazil, pod določenim kotom da je barva kot pomarančna lupina, mislite da je bil že naknadno barvan, ali se le tako vidi? Se vidi pri vaših FZ1S-ih tudi pod določenim kotom tako?

Tudi na mojem se vidi,kar na večih delih pa mislim da ni bil barvan.Moj je letnik 2008 kupljen je pa letos,sem se pa dogovoril za 9000eur,tako mislim da je to kar dobra cena.

Mi je pa dal še dober popust za bočne plastike ki sem jih kupil pri njih.icon4.gificon4.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem se pri vseh tako vidi? Kje si ga pa kupil, če ni skrivnost? :naughty:

Mislim da se vidi na vseh,to je zaradi barve ki je občutljiva na ravnino ko jo gledaš pod določenim kotom.Če boš motor pogledal pri dobri svetlobi pod določenim kotom in na delih kjer je površine težje obdelati,boš videl da boš še kje našel podobnoicon7.gif

Tudi jaz ko sem se zagrel za to barvo sem to opazil,in mislil da so kasneja pobarvali.Prvič sem gledal v delti in nato še v moto centru Habjanič na Ptuju kjer sem ga potem tudi kupil je bilo enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se to vidi pri vseh, ki so grafitne barve, pri modri in rdeči pa ne?

Koliko pa kaj stane kasko zavarovanje?

Popravljeno . Popravil thunderace
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da se vidi na vseh,to je zaradi barve ki je občutljiva na ravnino ko jo gledaš pod določenim kotom.Če boš motor pogledal pri dobri svetlobi pod določenim kotom in na delih kjer je površine težje obdelati,boš videl da boš še kje našel podobnoicon7.gif

Tudi jaz ko sem se zagrel za to barvo sem to opazil,in mislil da so kasneja pobarvali.Prvič sem gledal v delti in nato še v moto centru Habjanič na Ptuju kjer sem ga potem tudi kupil je bilo enako.

bagio ma kr prav;tudi pri mojemu se to vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se to vidi pri vseh, ki so grafitne barve, pri modri in rdeči pa ne?

Koliko pa kaj stane kasko zavarovanje?

Pri grafitni se vidi sigurno ampak mene ne moti,saj se to vidi le pod določenim kotom in če gledaš na blizu.

Za ostale barve ne vem,ker mi je bila ta barva najbilj všeč in ostalih sploh nisem tako natančno gledal da

bi lahko rekel da majo ali neicon2.gif

Obvezno,kasko ao plus z 50% bonifikacije in neodjavo ter paketnim popustom pride pod 900euricon6.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno,kasko ao plus z 50% bonifikacije in neodjavo ter paketnim popustom pride pod 900euricon6.gif

Jap....jaz moram imet še krajo posebej....(fafling) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste kupili nosilec za kovček, katerega se najbolj splača(givi?), kakšne so cene, a se nosilec za stranske kovčke dokupi posebej, lahko nanj montiraš tudi stranske torbe???? Hvala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!