Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Drugo leto spet gremo, da sprobamo novega R1250GS ... ;) ... če ga bojo splavili do takrat ...

Splavili dobesedno, ja. Tele naše kravice bodo pa raritete postale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj je rariteta,že zdej,sam luškana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli dve leti zapored, pa se nam nekako ne da še tretje :grrr

PURPLE, a kravca kej binglja naokoli? ;)

Binglja binglja, ampak jo pogosto vleče kr k severnim sosedom, kaj pa vem zakaj - ceste :) Morem prit sedaj kaj še na jug države - primorsko, da kakšno rečemo (poveš kaj več o vajinem potepanju) in naredim kak skok v morje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je kdo potoval oz. (več dnevno) vozil po Češki? V kolikor ima kdo narejeno kakšno ruto - turo, bi ga prosil, če mi lahko posreduje. Šel bi za par dni pogledat tja gor (Krumlov itd) ampak se mi ne da brskat po netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Purple lep pozdrav. Nekaj sem našel pri enam našem avtodomarju, mogoče ti kaj pomaga. http://zanimiv.net/blog/gumpi/category/potepanja/ceska/page/2/ , nekaj pa še z motosveta http://www.motosvet.com/tabla/topic/36108-jesensko-potepanje/

Uživaj na potepu, jaz bom mogoče naslednje leto zakurblal tja. Lani sem samo prevozil del južne češke in bil več v Slovaški. Tudi tam je lepo, pivo je pa povsod dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwslo - hvala ti. Dolgo se že nismo srečali, povej že imaš motor al še čakaš nanj?

PS: Akumulator mi je zdržal do letošnjega začetka sezone :yea1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Zanima me kako pogosto servisirate motorje ?

Po knjižici naj bi se pogosteje (vsaj letno) menjalo zavorno olje pri motorjih z ABS sistemom. Kakšne so vaše izkušnje?

Za motorno olje je OK, da se ga menja vsaj enkrat letno še posebej, če tako malo prevoziš kot sem jaz zadnji dve leti, samo dobrih tisoč km.

Kje menjate olje (v kolikor ga ne sami), ker nimam tistega nastavka-ključa za odšravfat filter.

Kje bi se ga dalo kupiti?

Morda kdo ve kako je z Gabry?

Se vidi, da sem letos polno zaposlen, saj imam zelo malo časa zase.

LP Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz delam zelo malo kilometrov (2000 na leto?) a menjam to na dve leti.

Ja, motorno je ok, da se ga mnenja a moje skromno mnenje je, da ni večje škode, če to narediš v kakem daljšem intervalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako pogosto servisirate motorje ?

Po knjižici naj bi se pogosteje (vsaj letno) menjalo zavorno olje pri motorjih z ABS sistemom. Kakšne so vaše izkušnje?

Za motorno olje je OK, da se ga menja vsaj enkrat letno še posebej, če tako malo prevoziš kot sem jaz zadnji dve leti, samo dobrih tisoč km.

Kje menjate olje (v kolikor ga ne sami), ker nimam tistega nastavka-ključa za odšravfat filter.

Kje bi se ga dalo kupiti?

Morda kdo ve kako je z Gabry?

Se vidi, da sem letos polno zaposlen, saj imam zelo malo časa zase.

LP Nikola Tesla

Kluč za oljni filter za tvoj motocikel lahko kupiš pri "stricu Lujzu" - samo pravega moraš izbrati :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako pogosto servisirate motorje ?

Po knjižici naj bi se pogosteje (vsaj letno) menjalo zavorno olje pri motorjih z ABS sistemom. Kakšne so vaše izkušnje?

Za motorno olje je OK, da se ga menja vsaj enkrat letno še posebej, če tako malo prevoziš kot sem jaz zadnji dve leti, samo dobrih tisoč km.

Kje menjate olje (v kolikor ga ne sami), ker nimam tistega nastavka-ključa za odšravfat filter.

Kje bi se ga dalo kupiti?

Morda kdo ve kako je z Gabry?

Se vidi, da sem letos polno zaposlen, saj imam zelo malo časa zase.

LP Nikola Tesla

Nesekiraj se,če tako malo voziš lahko menjaš olje v motorju na dve leti.Zavorno se naj bi menjalo na dve leti pa tudi ni tako nujno sploh če je motor garažiran in na konstantno temperaturi tako nemore zavorna tekočina absorbirati olja.Veš če ravno ne voziš kot na pisti predno je tekočina slaba se to pokaže na zavorni ročici postane bolj mehka in takrat moraš takoj menjati zavorno tekočino.Ni pa nevem kako dobro,da je zavorna tekočina prestara, kajti vsaka absorbira vodo ta pa lahko povzroči rjavenje gl.zavornega cilindra in zavornih klešč ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tudi mene zanima kako je z Gabrijelo...

Kakor sem jo jest vidu je dobr. Organizira žensko moto turo po Gorenjski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!