Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Ce slucajno kdo rabi, prodajam Remus cevi , original lonec za R1200ST/RT ter vizir za R1200ST. Pa tudi dve tank torbi, prilagojeni za bmw (plasticni tank). :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno kdo rabi, prodajam Remus cevi , original lonec za R1200ST/RT ter vizir za R1200ST. Pa tudi dve tank torbi, prilagojeni za bmw (plasticni tank). :blush:

original vizir al povišan, jest mam original pa razmišljam o višjem, po drugi strani me pa moti, če ne piha, kot je to na GW :smoke:

tank torbe nimam, mogoče bi mi pa prav prišla, za zdaj vse dobiva v kufre, dej kako slikco gor, mogoč se premislim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nooo, sam čustwowau bi ko bmwjaš :P

 

Pa ja, noooooooooo. :P

Ne gre to takoooooooooo. B)

Če si gey ...... si gey.

če samo čustwuješ ....... kot gey .............si obična .............pederčina......... :P  :lol:  :lol: :lol:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, noooooooooo. :P

Ne gre to takoooooooooo. B)

Če si gey ...... si gey.

če samo čustwuješ ....... kot gey .............si obična .............pederčina......... :P  :lol:  :lol: :lol:

A maš ti kaj proti pedrom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim   . . .   Sekta objestnezev.   :smoke:

 

 

PS: na konc so se obredno zrtvoval enga  . . .

 

1621919_972780292751660_1172859614567791

 

Edino, kaj je dobrega na temu kupu, je guma - je še skoraj cela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kaj je dobrega na temu kupu, je guma - je še skoraj cela :)

Točno to ti govorimo v eni drugi temi iz tega zanič sestavijo Versysa,vi pa v nebo tult kako je dober  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

Razmišljam, da bi zamenjal svojega sedanjega BMW-ja (K1200RS) za novejšega. V oči mi je padel en R1200GS, ki se trenutno prodaja pri AvtoVal Grosuplje (letnik 2008, modre barva, 1. lastnik, 55.000 kilometrov).

Sicer se nekaj prebiral temo k GS-ju, pa si nisem mogel ustvariti nekega mnenja-eni ga hvalijo, drugi malo manj, zato me zanimajo izkušnje lastnikov o motorju in(ali morda celo pozna tega, ki zanima mene?

 

Za odgovore se vam zahvaljujem!

 

Lp

 

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Razmišljam, da bi zamenjal svojega sedanjega BMW-ja (K1200RS) za novejšega. V oči mi je padel en R1200GS, ki se trenutno prodaja pri AvtoVal Grosuplje (letnik 2008, modre barva, 1. lastnik, 55.000 kilometrov).

Sicer se nekaj prebiral temo k GS-ju, pa si nisem mogel ustvariti nekega mnenja-eni ga hvalijo, drugi malo manj, zato me zanimajo izkušnje lastnikov o motorju in(ali morda celo pozna tega, ki zanima mene?

 

Za odgovore se vam zahvaljujem!

 

Lp

 

Marko

Pojdi na testno voznjo in bos videl, ce ti sede. Vse ostalo  (internetna mnenja in izkusnje)  ze ves.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Razmišljam, da bi zamenjal svojega sedanjega BMW-ja (K1200RS) za novejšega. V oči mi je padel en R1200GS, ki se trenutno prodaja pri AvtoVal Grosuplje (letnik 2008, modre barva, 1. lastnik, 55.000 kilometrov).

Sicer se nekaj prebiral temo k GS-ju, pa si nisem mogel ustvariti nekega mnenja-eni ga hvalijo, drugi malo manj, zato me zanimajo izkušnje lastnikov o motorju in(ali morda celo pozna tega, ki zanima mene?

 

Za odgovore se vam zahvaljujem!

 

Lp

 

Marko

 

Vprašaj na Avtovalu da ni to tist motor ki je bil razbit, obstaja en GS ki je že menjal vsaj 2 ali 3 lastnike- mogoče več več  je modre barve in bil razbit, popravljali pa so ga v Avtovalu, sicer vse originalno zamenjano.Se je pa že ene 2x prodajal na Avtovalu kot rabljen in vedno se vrne pol nazaj na Avtoval,ker lastnik pol vzame novega, zanimivo.Bojo ti povedali če je res ta.Drugače pa z GS ne boš falil, sigurno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Razmišljam, da bi zamenjal svojega sedanjega BMW-ja (K1200RS) za novejšega. V oči mi je padel en R1200GS, ki se trenutno prodaja pri AvtoVal Grosuplje (letnik 2008, modre barva, 1. lastnik, 55.000 kilometrov).

Sicer se nekaj prebiral temo k GS-ju, pa si nisem mogel ustvariti nekega mnenja-eni ga hvalijo, drugi malo manj, zato me zanimajo izkušnje lastnikov o motorju in(ali morda celo pozna tega, ki zanima mene?

 

Za odgovore se vam zahvaljujem!

 

Lp

 

Marko

Čao!

Motor zgleda lepo vendar je osnovna verzija brez opreme,zato se nikar ne zaleti .Po moje ne kupuj motorja brez abs-a,ese,gretja ročk.Sam vozim GSA 2009 z vso opremo ,razlika je velika. Samo v razmislek, da se potem ne sekiraš :slap: .

lp 

Janez

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So dejansko obstajali GS-ji brez ABS-ja? Saj to ima že moj sedanji motor, pa je letnik 99.

So, ker se pri bmfu vsaka matica doplača in tako se je včasih ko še ni bil ABS serijsko doplačevalo,je pa res da je 1200 GS bolj malo brez ABS ampak so!  Ker če si mel za GS-a si mel tud za tist ABS se je pa našel vedno nekdo ki mu napredek ni po volji in si tega ni želel,ker nekateri se želijo počutit moški na motorju in ne potrebujejo ABS,ASC,ESA itd........takim bi samo svetoval naj bodo moški rajši v postelji pri Ženi  :P  :lol:

 

Zdej pa sam čakam  ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So dejansko obstajali GS-ji brez ABS-ja? Saj to ima že moj sedanji motor, pa je letnik 99.

 

Italiani jih imajo veliko brez ABS-a, takih rabljenih je tu kar nekaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čim več krame naj ima :grim , pri rabljenem je težje izbirat, lahko je vrhunsko ohranjen in nima ABS, lahko je pa s vso kramo, pa je kolarnica, pr novem je to lažje, seveda če maš dinar :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italiani jih imajo veliko brez ABS-a, takih rabljenih je tu kar nekaj.

 

V Krškem Motohitu  vedno majo kšnga brez ABS in zanimivo je poslušat prodajalca kako te zna prepričvat da kolk je fajn brez ABSa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Krškem Motohitu  vedno majo kšnga brez ABS in zanimivo je poslušat prodajalca kako te zna prepričvat da kolk je fajn brez ABSa.

Tam te znajo tud za kej drugega prepričevat ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So, ker se pri bmfu vsaka matica doplača in tako se je včasih ko še ni bil ABS serijsko doplačevalo,je pa res da je 1200 GS bolj malo brez ABS ampak so!  Ker če si mel za GS-a si mel tud za tist ABS se je pa našel vedno nekdo ki mu napredek ni po volji in si tega ni želel,ker nekateri se želijo počutit moški na motorju in ne potrebujejo ABS,ASC,ESA itd........takim bi samo svetoval naj bodo moški rajši v postelji pri Ženi  :P  :lol:

 

Zdej pa sam čakam  ^_^

 

Eni so jih načrtno jemal brez elektronike za kakšne daljše ture po kakšni Afriki recimo, da je blo čim manj problemov, ko je blo treba šraufat. Samo je pa res, da se taki motorji niti ne prodajajo potem naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so jih načrtno jemal brez elektronike za kakšne daljše ture po kakšni Afriki recimo, da je blo čim manj problemov, ko je blo treba šraufat. Samo je pa res, da se taki motorji niti ne prodajajo potem naprej.

Moreš samo še navedet kakšen je odstotek takšnih ki se vozijo po vseh kontinentih sveta ...........predvidevam da zelo majhen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone je naredil več km po brezpotjih, kot mi vsi skupaj, pa pravi, da sploh ni motorist.

Res je. Njemu je motor le prevozno sredstvo. Pravim motoristom je motor precej več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Njemu je motor le prevozno sredstvo. Pravim motoristom je motor precej več.

Zame je on kar pravi motorist,je pa foušije dost okrog njega in tudi komentarji pod njegovimi objavami sio včasih za bruhat. Zame je car,potuje z mladenkami po odročno lepem terenu,se pravi če on ni motorist ,ja pol tud jaz nisem in sem prej kekec če se primerjam z njim !

Je pa mogoče res da si on ne beli glave če je motor umazan al pa popraskan,sam obolevam in dobim vročino  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!