Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

tudi jaz mam enega r1150gs baujahr 2002

Pa še en del iščem in sicer zavorni cilinder na balanci.Počil nosilec in zdaj pušča olje :cry: Razpoka sega direktno v šalčko zavorne tekočine.

Če se slučajno komu valja kakšen rabljen v kakšnem kotu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa vprašal, če morda kdo ve ali je že morda kupoval adapterje za krmilo, da bi bil položaj za krmilom malo bolj pokončen? Imajo kaj takšnega tudi na uradnih servisih? Rabil bi za K 1200 RS.

Hvala!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz mam enega r1150gs baujahr 2002

Pa še en del iščem in sicer zavorni cilinder na balanci.Počil nosilec in zdaj pušča olje trance_13_cry.gif Razpoka sega direktno v šalčko zavorne tekočine.

Če se slučajno komu valja kakšen rabljen v kakšnem kotu. rolleyes.gif

Tole bo najboljše kar na servisu poiskat ali pa kak ebay .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj take, kot sem jaz, ki občasno sedejo na oldija, R45 letnik '80, tudi sprejmete v druščino ? Bi se registriral pri vaši "sekciji" in se kdaj z vami peljal na kako turistično furco ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa vprašal, če morda kdo ve ali je že morda kupoval adapterje za krmilo, da bi bil položaj za krmilom malo bolj pokončen? Imajo kaj takšnega tudi na uradnih servisih? Rabil bi za K 1200 RS.

Hvala!

Lp

ali pa http://shop.sw-motech.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj take, kot sem jaz, ki občasno sedejo na oldija, R45 letnik '80, tudi sprejmete v druščino ? Bi se registriral pri vaši "sekciji" in se kdaj z vami peljal na kako turistično furco ..

Ni važno kaj voziš, sam da je BMW trance_25_naughty.gif velkam trance_07_beerchug.gif

Mater bo mel čato spet dela ko se vrne iz tiste culokafrije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se pogovarjate BMW-ejaši o skupni vožnji.Predlagam, da se udeležite vožnje(4,5,6 Junij.2010),ki jo organizira gostišče Geđo: v Srbijo na motozbor Blace (Etno kuča)od Kruševa proti Prištini še ca 35 Km.Odhod je izpred gostilne GEĐO Bršljin 31 8000 Novo mesto(ali po dogovoru)možna priključitev v Bregani.Ohod izpred gostilne GEĐO ob 9,00 dopoldne dne 04.06.010. več informacij in prijave na GSM;041/671430

Pš; sam se nemorem pridružit,sem prijavljen na 4-dnevni turistični Rely po Srbiji en teden kasneje 10-tega Junija ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se pogovarjate BMW-ejaši o skupni vožnji.Predlagam, da se udeležite vožnje(4,5,6 Junij.2010),ki jo organizira gostišče Geđo: v Srbijo na motozbor Blace (Etno kuča)od Kruševa proti Prištini še ca 35 Km.Odhod je izpred gostilne GEĐO Bršljin 31 8000 Novo mesto(ali po dogovoru)možna priključitev v Bregani.Ohod izpred gostilne GEĐO ob 9,00 dopoldne dne 04.06.010. več informacij in prijave na GSM;041/671430

Pš; sam se nemorem pridružit,sem prijavljen na 4-dnevni turistični Rely po Srbiji en teden kasneje 10-tega Junija ! :whistle:

Kaj je zdaj BMW-ejaši - še vedno zimsko spanje !!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj!

Visok sem 1,98 m in mi kar precej piha okoli čelade. Razmišljam o tejle

http://www.nippynormans.com/HIGH-WIDE-SCREEN-CLEAR-R1200GS/productinfo/WDE-1200GS/

varianti šipce. Ali ima kdo od vas visokoraslih z njo (ali s tako, podobne višine) izkušnje? Je bučanja, turbulenc in sunkov bistveno manj?

Hvala za mnenja in priporočila.

Lp, Alesh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj!

Visok sem 1,98 m in mi kar precej piha okoli čelade. Razmišljam o tejle

http://www.nippynormans.com/HIGH-WIDE-SCREEN-CLEAR-R1200GS/productinfo/WDE-1200GS/

varianti šipce. Ali ima kdo od vas visokoraslih z njo (ali s tako, podobne višine) izkušnje? Je bučanja, turbulenc in sunkov bistveno manj?

Hvala za mnenja in priporočila.

Lp, Alesh

Kaj pa kaj takega od firme MRA.de

post-26857-127403443344_thumb.jpg

post-26857-127403444412_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj!

Visok sem 1,98 m in mi kar precej piha okoli čelade. Razmišljam o tejle

http://www.nippynorm...nfo/WDE-1200GS/

varianti šipce. Ali ima kdo od vas visokoraslih z njo (ali s tako, podobne višine) izkušnje? Je bučanja, turbulenc in sunkov bistveno manj?

Hvala za mnenja in priporočila.

Lp, Alesh

imam od wunderlicha taveliko šipo - ergo screen --> http://www.wunderlic...9&lay3=2&lay4=7

ki je visoka 515mm (originalna 365mm) /za motor GS/

Šipa malo manj buči in piha (visok sem 185cm). Je pa problem, posebno poleti, ker ne piha in mi s tem ne prezračuje čelade in ne jakne.

Tako da mogoče probaj z manjšo šipo. Pihalo bo, se pa lahko izogneš turbolencam in bučanju (konec koncev so vse čelade delane, da

veter piha v njih direktno, ne pa da se tam nabira zvrtinčen zrak zaradi šipe).

Jaz sem taveliko šipo zmontiral gor zato, ker ne maram da se mi mušice popajo na vizir čelade in mi tam razkazujejo razčefrana čreva, raje jih pobiram dol iz šipe.

lp

lp

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haj!

Visok sem 1,98 m in mi kar precej piha okoli čelade. Razmišljam o tejle

http://www.nippynormans.com/HIGH-WIDE-SCREEN-CLEAR-R1200GS/productinfo/WDE-1200GS/

varianti šipce. Ali ima kdo od vas visokoraslih z njo (ali s tako, podobne višine) izkušnje? Je bučanja, turbulenc in sunkov bistveno manj?

Hvala za mnenja in priporočila.

Lp, Alesh

ZA GLAVO SKRAJŠAT :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kaksna fura? Kako kaze?

Organizirajte se za v Srbijo Junija preberi moj zgornji post.Jas grem en teden kasneje na Reli po srbiji za 4 dni + 2dni za pot do Beograda in nazaj !!! :whistle:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!