Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Sem nov na forumu.

Vozim BMW R45 in BMW R80.

Zanima me ce ima oz kdo prodaja kufre za R45.

Lp vsem

Če boš slučajno membrani za vplinjač rabil, imam nekje dva komada!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malce pomagam našemu čatu:

1. Špilferderber,

2. sax,

3. bmwslo,

4. bostov,

5. ftp,

6. netopir1930,

7. motoristek,

8. bmw,

9. Greyhound,

10. Pudla,

11. hirabbit,

12. Mitja,

13. Moto32,

14. Tomaž,

15. bavarec

16. bladzo,

17. @ @ NZ

18. Čriček,

19. Johne,

20. Bambi,

21. Pips

22. bplay

23. Bambi

24. matjazek,

25. Andrej666

26. lazanja

27. mk-r

28. robberrt

29. Tetec

30. Lobo

31. BITANGOS

32. Rockstar

33. Benka

34. Johana

35. Lorenz

36. Sivi

37. Ponci

38. Brumer

39. AlenStimec

40. IBA

41. Nanek

42. bica

43. S57CQ

44. moci

45. Primy22

46. KONDOR

47. BMW R51 / 3

48. Ciciban

49. Brrrm

50. kaciga

51. Nemo

52. Berto

53. Ovnova

54. Mesh

55. BojanR

56. Motorist76

57. Borštnik

58. Biser

59. polž

60. Mack

61. Aleš87

62. Dule

63. SuzyRider

64. Mouc

65. AndiGS

66. goodie

67. tommb

68. SuziQ

69. gogi5

70. ataIBA

71. Tonček

72. ID

73. Jager

74. funduro650

75. matejvl

76. kaca1

77. Gorazd11

78. NikolaTesla

79. Purple

80. kymcoo

81. hurikan

82. Brule

83. Mina

84. Zuri

85. Gabry18

86. -Pero-

87. quomme

88. rajkocotic

89. ASTEC

90. Bolha ^

91. daljo

92. Bezobrazan

93. bawchi

94. nduro

95. Traktorist

96. Alesh

97. bmwr1200gs

98. greggson

99. ZD € N €

100. Avtomoto

101. rdeci_vragec

102. bass

103. Primzy

104. brane1ko

105. metuljcek

106. Gianni

107. sikman

108. Pajo

109. julij

110. MariborBMW

111. lupen

112. basbas

113. nejcgs

114. ivančk

115. NightTic

116. beki

117. buel

118. borolegenda

119. Gasilec

120. zverca

121. INK

122. Viajero19

123. baucek

124. zokiman

125. Mohorko

126. ZdravkoK

127. dore61

128. cb500

129. leobmw

130. papez47

131. zoranv12

132. nofla

133. Heathy

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na forumu.

Vozim BMW R45 in BMW R80.

Zanima me ce ima oz kdo prodaja kufre za R45.

Lp vsem

Poklič Slavca na 041 851 742 , pravi da jih ima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na forumu.

Vozim BMW R45 in BMW R80.

Zanima me ce ima oz kdo prodaja kufre za R45.

Lp vsem

Če še rabiš kufre pohit, Slavc odhaja v soboto zjutraj za 1 mesec v Iran ....

Slavc 041 851 742

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: Evo, po dveh mesecih sem končno našel čas in mojo "kravco" sem zapeljal na servis. :naughty:

Nič takega, toliko, da zamenjam olje in filter, pa da nastavijo prosti tek in uredijo nedelujoči "čok".

Pa eno generalno "čekiranje" vsega skupaj - toliko da vidim - kje sem.

:angry: Servisna knjižica - "kot najbolj zveličavni dokument", je po tej izkušnji IZGUBILA POMEN! :devil:

Res so vpisani servisi, tudi kaj naj bi se delalo, ampak seveda originalnih računov nisem dobil poleg knjižice.

Če bi jih lahko videl - morda motorja ne bi kupil. Vsaj tega ne.

Ne rečem, da je kar koli narobe, ampak:

- zavorna tekočina / baje še ni bila menjana - glede na hitri pregled mojstra in na njegov "otip", servisna knjiga pravi drugače

- tudi olje v kardanu - podobna pesem.

:? Pa verjami in zaupaj ljudem! :xx: :hmm:

Sicer je "splošna kondicija" motorčka baje OK. :OK: Vsaj to. :huh:

Do konca sezone bo stvar še taka kot je, po koncu, pa bo itak na števcu tistih 60.000 in bo "kravca" deležna ORNK servisa.

Po "prognozi" mojstra na Cosmosu, me bo to stalo kakih 500 do 600€ :headbang: , ampak bom potem vsaj vedel kaj in kako.

:closedeyes: Ampak ni ga - ČEZ POTRJENO IN IZPOLNJENO SERVISNO KNJIGO: MISLM........ :naughty: :angry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupi dobro vzdrževenega pa brez potrjene knjižice, naj se javi. Mam enga v super stanju :closedeyes:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupi dobro vzdrževenega pa brez potrjene knjižice, naj se javi. Mam enga v super stanju :closedeyes:

KAJ ????:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupi dobro vzdrževenega pa brez potrjene knjižice, naj se javi. Mam enga v super stanju :closedeyes:

NE DRZNI SI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: Evo, po dveh mesecih sem končno našel čas in mojo "kravco" sem zapeljal na servis. :naughty:

Nič takega, toliko, da zamenjam olje in filter, pa da nastavijo prosti tek in uredijo nedelujoči "čok".

Pa eno generalno "čekiranje" vsega skupaj - toliko da vidim - kje sem.

:angry: Servisna knjižica - "kot najbolj zveličavni dokument", je po tej izkušnji IZGUBILA POMEN! :devil:

Res so vpisani servisi, tudi kaj naj bi se delalo, ampak seveda originalnih računov nisem dobil poleg knjižice.

Če bi jih lahko videl - morda motorja ne bi kupil. Vsaj tega ne.

Ne rečem, da je kar koli narobe, ampak:

- zavorna tekočina / baje še ni bila menjana - glede na hitri pregled mojstra in na njegov "otip", servisna knjiga pravi drugače

- tudi olje v kardanu - podobna pesem.

:? Pa verjami in zaupaj ljudem! :xx: :hmm:

Sicer je "splošna kondicija" motorčka baje OK. :OK: Vsaj to. :huh:

Do konca sezone bo stvar še taka kot je, po koncu, pa bo itak na števcu tistih 60.000 in bo "kravca" deležna ORNK servisa.

Po "prognozi" mojstra na Cosmosu, me bo to stalo kakih 500 do 600€ :headbang: , ampak bom potem vsaj vedel kaj in kako.

:closedeyes: Ampak ni ga - ČEZ POTRJENO IN IZPOLNJENO SERVISNO KNJIGO: MISLM........ :naughty: :angry: :slap:

Un mojstr Roman na Cosmosu bo tko vse skritiziral, pa se km te bo poslal, vendar ti povej kaj hočeš da naredi in to je to. Če je motor res potreben ornk servisa pol ga nared, drgač pa sam kar je nuja, da dopiš

štepiljko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un mojstr Roman na Cosmosu bo tko vse skritiziral, pa se km te bo poslal, vendar ti povej kaj hočeš da naredi in to je to. Če je motor res potreben ornk servisa pol ga nared, drgač pa sam kar je nuja, da dopiš

štepiljko.

Z Romanom se da kar v redu zmeniti! Res ma ene svoje čudne - ampak - konec koncev ima po svoje prav.

E vidiš, če bi dal za novega R1200RT tistih 16.000€, - ja potem je druga pesem. Novo je novo. Od samega začetka vem, kaj sem dobil, kako uporabljam in kaj je za narediti.

Tako pa je stroj 6 let star - "zgonjen" in zanemarjen ravno NI, ni pa tak - kot bi sam hotel.

:naughty: Glede "štemplov" - mislim, da sem bil jasen! :evilgrin:

Je...š "štempl", če pol od predvidenega - ni bilo narejenega. :devil:

Je pa tako - nabavil sem vse napotke in tehnična navodila za servisiranje. Kaj malega bom seveda postoril tudi sam. Menjava olja v motorju - recimo, ni tak bau-bau, pa kardan in take zadeve.

Vse, kar se pa zavor in drugih vitalnih stvari tiče - pa je za to verjetno "mojster Roman".

:glare: Si nekako ne zamišljam, da bi sam "prčkaril" po servu in ABS-u, ko pa bi moral "žlajf" zagrabit - NIČ :closedeyes: - em ti boga, mislim, da je moja glava malo več vredna, kot pa tistih nekaj €, ki jih Roman - ali kdo drug - pobere, da stvari garant delajo! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Romanom se da kar v redu zmeniti! Res ma ene svoje čudne - ampak - konec koncev ima po svoje prav.

E vidiš, če bi dal za novega R1200RT tistih 16.000€, - ja potem je druga pesem. Novo je novo. Od samega začetka vem, kaj sem dobil, kako uporabljam in kaj je za narediti.

Tako pa je stroj 6 let star - "zgonjen" in zanemarjen ravno NI, ni pa tak - kot bi sam hotel.

:naughty: Glede "štemplov" - mislim, da sem bil jasen! :evilgrin:

Je...š "štempl", če pol od predvidenega - ni bilo narejenega. :devil:

Je pa tako - nabavil sem vse napotke in tehnična navodila za servisiranje. Kaj malega bom seveda postoril tudi sam. Menjava olja v motorju - recimo, ni tak bau-bau, pa kardan in take zadeve.

Vse, kar se pa zavor in drugih vitalnih stvari tiče - pa je za to verjetno "mojster Roman".

:glare: Si nekako ne zamišljam, da bi sam "prčkaril" po servu in ABS-u, ko pa bi moral "žlajf" zagrabit - NIČ :closedeyes: - em ti boga, mislim, da je moja glava malo več vredna, kot pa tistih nekaj €, ki jih Roman - ali kdo drug - pobere, da stvari garant delajo! :rolleyes:

Ja se kar strinjam s povedanim, dodal bi morda samo to, da ima "štempl" v SK morda še kak drug pomen kot pa samo potrdilo o opravljenem delu, je naprimer neke vrste "garancija" da je bil motor res na pooblaščenem servisu, ker če se (bognedaj!!) res kaj zgodi, veljajo samo "štempli", če pa si sam servisiral motor, pa če je še tako dobro in strokovno opravljen servis, ti to ne bo kaj dosti pomagalo. Živimo pač v družbi, kjer veljajo papirji (in "štempli"), pa čeprav si se pri servisu verjetno potrudil bolje od marsikaterega pooblaščenega serviserja. Tko je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite,da je dokument račun za opravljeno storitev ne pa samo štempl v knjigi.lp

Pozabil si napisat še STROKOVNO storitev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni beemvejaši!

S PURPLE-om sva se zadnjič dobila na motozboru, pa je beseda tekla tudi o JESENSKI BMW furci. Padla je ideja, da bi tokrat izpeljali furco na mojem koncu, zato me zanima vaše zanimanje. S prijatlom sva prišla do ideje in pripravila eno možno lepo pot po Istri, ter kosilanje v fajn restavraciji.

Plan je tak, da bi se dobili zjutraj na Črnem Kalu, nato nadaljevali po TEJ POTI (klik) . Vmesni postanek in osvežitev je seveda neizbežen. Na končni lokaciji je restavracija z odlično hrano, posebna ponudba so super domače testenine. Nato nadaljevanje PO TEJ POTI (klik) do Postojne, kjer lahko srknemo še zadnjo kavo in se veseli razidemo vsak na svoj konc!

Datum še ni definiran, predlagam pa v mesecu Oktobru.

Tako, ideja je na mizi, sedaj pa pričakujem vaša mnenja, ideje, predloge ter seveda udeležbo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni beemvejaši!

S PURPLE-om sva se zadnjič dobila na motozboru, pa je beseda tekla tudi o JESENSKI BMW furci. Padla je ideja, da bi tokrat izpeljali furco na mojem koncu, zato me zanima vaše zanimanje. S prijatlom sva prišla do ideje in pripravila eno možno lepo pot po Istri, ter kosilanje v fajn restavraciji.

Datum še ni definiran, predlagam pa v mesecu Oktobru.

Tako, ideja je na mizi, sedaj pa pričakujem vaša mnenja, ideje, predloge ter seveda udeležbo :D

za

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!