Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Mene pa zanima zakaj vstrajaš na Wunderlichu, če obstajajo še drugi dobavitelji, http://shop.touratech.com/ http://www.ready-2-race.com/cevnazascitaswmotech.htm pa še orginal deli od http://www.bmw-motorrad.si/si/sl/index.html :beer2:
Sem že vse pregledal pa mi je nekak najbolj všeč od Wunderlicha....stvar okusa....sto ljudi sto čudi heheeh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil namen, ker sem ga 3 mesece čakala in mi sedaj zelo prija vsaj njegova bližina če se že peljat ne morem. So pa žal vmes stopnice in Chris Pfeiffer ni moj sosed :bounce:
:worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res prava ljubezen :004

Ja :blush:

:inlove:

Če je pa tok lep. Sploh ne razumem, kako lahko rečejo, da je BMW grd. GS res ni manekenka, ampak R... ..... ...! :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :blush:

:inlove:

Če je pa tok lep. Sploh ne razumem, kako lahko rečejo, da je BMW grd. GS res ni manekenka, ampak R... ..... ...! :inlove:

no ja .. sj bi bilo čudno, da za svoj motor govoriš, da je grd :P .... vsaka noviteta je od začetka "mau" čudna ... ko se pa navadiš, ti pa kr všeč rata ... men GS niso več tok grd ... prej mal posebn ... zdaj, ko sem ga večkrat videl sem opazil, da sploh ni tako napačen ... še vedno ni moj tip motorja in ga zaenkrat še ne bi mel, vednar za motoriste, ki potujejo tudi malo mimo asfalta, je pa zelo zelo uporaben :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, maus, kok si pa to lepo napisu!

Bodmo objektivni, ko sta R in GS skupi parkirana, roko na srce, je R šminka. To prizna tudi GSov lastnik. Je pa zato malo bolj invalidek in ne potuje izven asfalta (no razen po parketu :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja .. sj bi bilo čudno, da za svoj motor govoriš, da je grd :P .... vsaka noviteta je od začetka "mau" čudna ... ko se pa navadiš, ti pa kr všeč rata ... men GS niso več tok grd ... prej mal posebn ... zdaj, ko sem ga večkrat videl sem opazil, da sploh ni tako napačen ... še vedno ni moj tip motorja in ga zaenkrat še ne bi mel, vednar za motoriste, ki potujejo tudi malo mimo asfalta, je pa zelo zelo uporaben :OK:

Jaz za svojga pravm grd je pa pika.......vsi v tem rangu so lepši,Stelvijo,Multistrada,Explorer....a to lepoto,ki je moj nima mi odtehta vožnja oooooo mama mia :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodmo objektivni, ko sta R in GS skupi parkirana, roko na srce, je R šminka. To prizna tudi GSov lastnik. ...........

k da se upa rečt kako drugače - to je čist neobjektivno "priznanje" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Sej v isti sapi doda d R je pa invalid.

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Meni mora biti motor všeč zato, da ga z veseljem vzdržujem tudi takrat ko ni ravno v prvem planu, kot sedaj pozimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bomo potovali!

Imam tank torbo in originalna stranska kufra. Izdelal si bom še prtljažnik, ker takega, ki bi pasal na Montauk z sedežem, kot ga imam, ne delajo nikjer.

Potrebujem torbo (ali dve) za spalki, šotor in minimalno kamp opremo. Ali ima kdo takšno in kaj izkušenj kako se obnese glede volumna. Verjamem, da imate precej več izkušenj pri tem kot jaz zato upam, da mi poveste svoje izkušnje.

18192000.jpg

V mislih sem imel tako torbo

10024009_710_FR01_11.JPG

LP Nikola Tesla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tole Loisovo torbo, ki si jo linkal v tvojem postu, gresta 2x samonapihljiv podmetač širine 55 cm debeline 5 cm, šotor za 3 osebe, 2x JLA šotorka in dvojne plavutke ... :naughty: je pa res, da se, če jo pošteno nabutaš, tako kot jaz ponavadi, hitro strga ... sicer pa stane tudi zelo malo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bomo potovali!

. . . Potrebujem torbo (ali dve) za spalki, šotor in minimalno kamp opremo. Ali ima kdo takšno in kaj izkušenj kako se obnese glede volumna. Verjamem, da imate precej več izkušenj pri tem kot jaz zato upam, da mi poveste svoje izkušnje.

. . .

Videna Louisova torba izgleda zanimiva, ker ima "stranska vrata" za odpiranja. Uporabno, ko rabiš majhno stvar nekje v sredini torbe in ti posledično ni treba ven dati mnogo drugih stvari, da prideš do želenega artikla. Ampak, ker boš torbo rabil le za večje stvari - kamp oprema - ti tista "stranska vrata" skoraj ne pridejo prav (spalki, šotor in ležalni podlogi boš naenkrat vzel ven na "glavnih vratih"). Žal sem nekoliko skeptičen na tesnenje teh "stranskih vrat". Res da so "vrata z zadrgo" prekrita s "pokrovom" a meni to deluje bolj tako, tako ! Bog ne daj, da se ti na daljšem potovanju še pokvari zadrga, potem boš spal "na mokrem" - vodni postelji. hi, hhiiii :naughty:

Iz osebnih izkušenj ti lahko priporočam Ortlieb torbe, ki so žal dražje, a ceno opravičijo s kvaliteto. V mojem primeru gre za Ortlieb Packsack PS 490 109 litrov:

http://ortlieb.de/_p...kt=drybag_ps490 :OK:

Ta torba je, lahko mi verjameš, preživela že marsikaj (tako mraz krepko pod ničlo in vročino nad 40 st. C, prav tako še ni bilo - tudi najhujšega - dežja, ki bi "vstopil" v torbo itd). Zato, če nameravaš več kot le enkrat potovati, ti jo vsekakor priporočam ali pa kakšno drugo iz Ortlieb programa. http://ortlieb.de/p-...acksack&lang=de. Izbira o torbi je vsekakor tvoja in ti želim obilo užikov na potovanju(jih) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomoto imaš prav. Ta torba izgleda veliko bolje narejena. Nikakor ne bi rad imel mokre spalke, ko bom šel spat. V tej torbi bo samo kamp oprema ostalo, kar rabim pogosteje bo v stranskih kufrih. Kje se jo da nabaviti?

Kaj ponavadi shranjujete v tank torbi, seveda govorim o daljših potovanjih? Ali imate kakšen spisek priporočljive prtljage?

- Toaleta, brisača, karte, fotoaparat, navigacija ...

LP NT

Popravljeno . Popravil NikolaTesla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bomo potovali!

Imam tank torbo in originalna stranska kufra. Izdelal si bom še prtljažnik, ker takega, ki bi pasal na Montauk z sedežem, kot ga imam, ne delajo nikjer.

Potrebujem torbo (ali dve) za spalki, šotor in minimalno kamp opremo. Ali ima kdo takšno in kaj izkušenj kako se obnese glede volumna. Verjamem, da imate precej več izkušenj pri tem kot jaz zato upam, da mi poveste svoje izkušnje.

18192000.jpg

V mislih sem imel tako torbo

10024009_710_FR01_11.JPG

LP Nikola Tesla :D

Uporabljam takšno torbo. Se dobro obnese, me je že parkrat namočilo pa ni nič zmočilo :D.

Za to ceno je veliko muzike, seveda pa se dobijo še boljše zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal nekaj takega kot je Avtomoto predlagal (najbolj heavy duty varijanta), pa se nama je mal mudil, in sva pri Lojzu dobila tole:

http://www.louis.de/_20eea710619850388bd06037b7f97ecbec/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=527&wgr=205&list_total=19&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10024043

Plus je, da je lažje stvari ven dobit, kot pri roli. Ortlieb prodaja podobno stvar pod imenom Rack Pack. Imava moto nahrbtnik od te firme, pa je kvaliteta res OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za vse Aventure Driverje pripenjam link na meni najbolj simpatičen potopis Maurizia iz Modene.

1. pot 2008 Suzuki DR 350 a ride to Italy-Russia-Kazhakistan-Kirgyzstan-Uzbekistan

2. pot 2009 Suzuki DR 350: Italy-Turkey-Turkmenistan-Uzbekistan-Kazahkstan-Russia-Ucraina ecc..

Se splača prebrat.

LP NT :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Uvodna vožnja v sezono 2012

Kdaj: sobota 21.04.2012 ob 09:00

Kje: Moste 60B, 1218 Komenda, pred lokalom ConaB

Poklepetali ob jutranji kavi, pozdravnih borovničkah, …. In približno ob 10:00 krenili na pot proti Krasu do gostilne Skok (http://www.slodesign.com/skok/ ) . Deloma nas bo pot vodila po avtocesti, nekaj po regionalnih, lokalnih cestah. Vmes se bomo ustavili na bencinskem servisu, da okrepčamo naše konjiče.

Udeležbo mi zaradi lažje organizacije prosim sporočite do 15.4.2012 na mail : gabry18@gmail.com.

Lp,

Gabrijela

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

spet sem motorist :010 in lastnik penziji in mojim letom primernega motorja F650 GS-Dakar.Srečno vsem, se vidimo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!