Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Pozdravljeni,

spet sem motorist :010 in lastnik penziji in mojim letom primernega motorja F650 GS-Dakar.Srečno vsem, se vidimo :kva2:

Bravo, super, upam da se kmalu vidimo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvodna vožnja v sezono 2012

Kdaj: sobota 21.04.2012 ob 09:00

Kje: Moste 60B, 1218 Komenda, pred lokalom ConaB

Poklepetali ob jutranji kavi, pozdravnih borovničkah, …. In približno ob 10:00 krenili na pot proti Krasu do gostilne Skok (http://www.slodesign.com/skok/ ) . Deloma nas bo pot vodila po avtocesti, nekaj po regionalnih, lokalnih cestah. Vmes se bomo ustavili na bencinskem servisu, da okrepčamo naše konjiče.

Udeležbo mi zaradi lažje organizacije prosim sporočite do 15.4.2012 na mail : gabry18@gmail.com.

Lp,

Gabrijela

uvodna vožnja v sezono pade 1.1. ne pa sred sezone no :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa vidva drugič organizirajta 1.1.2013.........pa da vas vidm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa vidva drugič organizirajta 1.1.2013.........pa da vas vidm :P

Dobro dobro brez zamere :surrender: pri današnji birokraciji vsa čast organizatorjem bilo katere prireditve :worship: :worship: :worship: , je preveč truda zadaj ,malo debate pa tudi ne škodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor, samo Basbas je nekako knap s časom.Lp Miran

Bravo, super, upam da se kmalu vidimo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče eBay?

Pregledal ebay.com, ebay.it, ebay.de. Večkrat. Žal se dobi samo za GS ali S verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, kje bi se dalo dobit rabljene izpušne cevi (originalne) za R1200RT / ST (2005-2008)?

Povej a potrebuješ cel komplet - od valjev do zaključnega lonca z loncem vred?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mslim,da se Boštjanu lahko izreče javna pohvala za tale podvig..Prvi Slovenec,ki mu je to uspelo...Ker nočem,da njegove avanture ostanejo v ozadju,sem si drznila tole prilimat na to stran..Vredno ogleda,vredno klepeta z njim...O tem,kako se motor v peklenskem mrazu obnaša (- 45),vam lahko sam pove..Najdete ga na FB-ju (BOšTJAN šKRLJ),na MS je BOB 7, zelo zanimiva je njegova stran www.aroundtheworld.si..na kateri opisuje vse svoje poti s čudovitimi fotografijami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor, samo Basbas je nekako knap s časom.Lp Miran

O ! evo kdo se je zbudu iz zimskega spanja. Pozdravljen Pips, sm že mislu, da si bivši motorist.

Pridi kaj stroj pokazat ,da vidmo če bo za Pariz -Dakar. Lp. Dare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mslim,da se Boštjanu lahko izreče javna pohvala za tale podvig..Prvi Slovenec,ki mu je to uspelo...Ker nočem,da njegove avanture ostanejo v ozadju,sem si drznila tole prilimat na to stran..Vredno ogleda,vredno klepeta z njim...

Seveda vsaka čast ,ampak prvi pa glih ni jih je blo že kar nekaj. tu je eden z motosveta--http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=4073

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej a potrebuješ cel komplet - od valjev do zaključnega lonca z loncem vred?

Zivjo PURPLE, iscem samo cevi s katalizatorjem od cilindrov do koncnega lonca. So pa iste bodisi za R1200RT kot za R1200ST.

mtko: hvala za link, žal tudi tukaj ni cevi na razpolago.

Bom se naprej iskal. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščam vse sotrpine, da bom zaradi pomanjkanja gum en ali pa dva meseca vozil japonca (tudi hropci moramo kdaj uživati).

Se beremo v rubriki ketenspreji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščam vse sotrpine, da bom zaradi pomanjkanja gum en ali pa dva meseca vozil japonca (tudi hropci moramo kdaj uživati).

Se beremo v rubriki ketenspreji.

si se končno spametoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se končno spametoval?

Ne sam dnarja mu je zmanjkal......... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ! evo kdo se je zbudu iz zimskega spanja. Pozdravljen Pips, sm že mislu, da si bivši motorist.

Pridi kaj stroj pokazat ,da vidmo če bo za Pariz -Dakar. Lp. Dare.

Stroj pripravljam za Kamčatko, ko bo fertik ga pokažem, drži se prijatelj stari.Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščam vse sotrpine, da bom zaradi pomanjkanja gum en ali pa dva meseca vozil japonca (tudi hropci moramo kdaj uživati).

Se beremo v rubriki ketenspreji.

Ampak ne pozabi, da voziš dobro klasiko "ketnšprejerja" :naughty: , če bi imel možnost bi vozil velikega brata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdaj in kje ma BMWjev zastopnik dan odprtih vrat. Nekak bi rad probal F800 S/ST pa da vidim, če mi je všeč vožnja s tem :D Sem sedel na zadevi včeraj na Celovškem sejmu in zadeva ni niti tak napačna.

post-28885-0-65709900-1334482847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in kje ma BMWjev zastopnik dan odprtih vrat. Nekak bi rad probal F800 S/ST pa da vidim, če mi je všeč vožnja s tem :D Sem sedel na zadevi včeraj na Celovškem sejmu in zadeva ni niti tak napačna.

Pejt do Selmarja v Celje in ti bodo dali motor za testno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in kje ma BMWjev zastopnik dan odprtih vrat. Nekak bi rad probal F800 S/ST pa da vidim, če mi je všeč vožnja s tem :D Sem sedel na zadevi včeraj na Celovškem sejmu in zadeva ni niti tak napačna.

Ravno tak(znižan za 8 cm) naročen pri Valentinčiču za boljšo polovico, pride Maja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvodna vožnja v sezono 2012

Kdaj: sobota 21.04.2012 ob 09:00

Kje: Moste 60B, 1218 Komenda, pred lokalom ConaB

Poklepetali ob jutranji kavi, pozdravnih borovničkah, …. In približno ob 10:00 krenili na pot proti Krasu do gostilne Skok (http://www.slodesign.com/skok/ ) . Deloma nas bo pot vodila po avtocesti, nekaj po regionalnih, lokalnih cestah. Vmes se bomo ustavili na bencinskem servisu, da okrepčamo naše konjiče.

Udeležbo mi zaradi lažje organizacije prosim sporočite do 15.4.2012 na mail : gabry18@gmail.com.

Lp,

Gabrijela

Ka je zdej,a odpade zaradi dežja.?Napoved je slaba in jaz če bo dež odpovedujem udeležbo in upam,da se prestavi na kak sončnejši vikend.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!