Skoči na vsebino

BMW-jaši


Priporočene objave

Motoristek, ne se niti trudit razumet. Kdo pa razume tiste, ki vozijo japanerje :whistle:

Ja res je blo super. Bambi in bambika, še bosta lahko kako furco urihtala . :worship: :worship:

Družba pa kot vsakič tudi :worship: :worship: :worship: :worship:

Res da me je SuzyQ obdolžila, da mam tako majhnega, da ga sploh ne vidi ampak kaj bi to. :naughty:

:010 :010 :beer2: :beer2: :beer2: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedel, da si ga kazal na okoli.... :lol1:

Jebi ga. To se je dogajalo ravno takrat, ko si ti bil v fazi iskanja klobas :whistle: mi smo meli pa čas, pa smo malo klobasali :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, ne se niti trudit razumet. Kdo pa razume tiste, ki vozijo japanerje :whistle:

bmwslo@bi ti rad dobil kakšno pravo pošteno bunko, recimo v petek ko bom zopet v vašem vele mestu, ma saj te mam rada, ampak ziher je ziher, če se meni motor pokvari ne rabim na servis ....., ampak do zdaj se mi še ni......, čeprav je Japajner :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo@bi ti rad dobil kakšno pravo pošteno bunko, recimo v petek ko bom zopet v vašem vele mestu, ma saj te mam rada, ampak ziher je ziher, če se meni motor pokvari ne rabim na servis ....., ampak do zdaj se mi še ni......, čeprav je Japajner :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo@bi ti rad dobil kakšno pravo pošteno bunko, recimo v petek ko bom zopet v vašem vele mestu, ma saj te mam rada, ampak ziher je ziher, če se meni motor pokvari ne rabim na servis ....., ampak do zdaj se mi še ni......, čeprav je Japajner :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Sploh te ne razumem, kaj si hotela povedat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je sedaj na listi že več kot 70 motoristov in me zanima, si kdo od tukaj lasti R100S?

da, ima ga moj sinko IBA, čeprav zadnje čase piči KTM 990 adventure :headbang: .... no, saj jaz tudi :whistle: ...ima pač svoje prednosti. Ima pa njegov S, ki ga tudi jaz rad peljem cca 55 000 km in bp po porodnih krčih (armaturka, menjalnik, sprednja šipa,...) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je sedaj na listi že več kot 70 motoristov in me zanima, si kdo od tukaj lasti R100S?

oprosti, napača :headbang: :headbang: . ni R100S ampak R 1100 S. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dooobre fotke. Na skoraj nobeni se mi vampa ne vidi ! Moram priti za pir dat.

Tudi jaz sem te v CAPAJEBO slikal tako, da se ti vampa ne vidi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dooobre fotke. Na skoraj nobeni se mi vampa ne vidi ! Moram priti za pir dat.

Kaj še nisi dal?? :beer2: Fotke so super, jaz sem tak lušn, da sem skoraj že kičast! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem te v CAPAJEBO slikal tako, da se ti vampa ne vidi. :)

Got the message. Ko bo tukaj mraz, pridem v Žusterno kakšen bolj številčen laški (ne dobesedno italijanski) pir delit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dooobre fotke. Na skoraj nobeni se mi vampa ne vidi ! Moram priti za pir dat.

Profi na delu, se kar vidi :whistle:

Kaj še nisi dal?? :beer2: Fotke so super, jaz sem tak lušn, da sem skoraj že kičast! :naughty:

Pa ne sam skor :lol1:

P.S.

Upam, da bo še več takih priložnosti za še boljše fotografije :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bodo dobile kakšne lepe slike, ker veste, da mi je elektrike zmankalo :headbang: in nimam nič slik... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel iz toplic.

A, s slikami vseeno ne bo nič.

Obstaja majhna nerodnost.

Nisem imel fotoaparata s seboj.

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz pripravil moje slikce in jih posredoval udeležencem enako kot NEMO-tove slike s Krasa.

Dobite do jutri PM . Če koga (od udeležencev) falim, naj se mi javi na PM .

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!