Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Predlagam,da sortiramo po dolžini,kar je še bolj pomembno :blink:

Ali pa po kilah :evilgrin: . Te bi jaz meu 3 do 5 :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Bambi 61 kako potekajo priprave,se tudi kaj voziš,ali imaš le priprave v Fit.stud.?

Zanima me,kje si naročil karte in če si jih že dobil,če si zadovoljen z njimi.Upam na odgovor in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Bambi 61 kako potekajo priprave,se tudi kaj voziš,ali imaš le priprave v Fit.stud.?

Zanima me,kje si naročil karte in če si jih že dobil,če si zadovoljen z njimi.Upam na odgovor in lp.

Zdravo !

Kak veš da v fitness hodim?? Vozim se še nič , ker motor šparam, da bom čim dalje prišo :naughty: :naughty: Karte sem naročil in dobil v roku 14 dni pri www.reise-know-how.de . So neraztrgljive in waserdiht .Preverjeno , ker jih "vozim " na vseh mojih potovanjih! Karte so dobre ,samo Mongolija je bolj prazna, ker tam ni cest v našem smislu.Glavno da imam podatke o koordinatah mest, jezer in drugih življensko važnih stvari.Satelitski telefon pa bom tako imel zraven za vsak slučaj ??! Mobi namreč ne vleče vzhodno od Urala!!Planiram odrinit nekje v polovici maja zaradi ozeblin :whistle: Za tamkajšnji teren bom imel zraven Continental TKC gume- kramparice! Pa britvico tudi! Za žile prerezat :naughty:

L.P. Bambi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor ,dobre priprave ti želim več pa boš povedal ,če se bomo kje srečali ali skupaj zapeljali.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambi, kako si/boš pripravil GS-sa za tako pot - mislim glede zadnjega vzmetenja in težavami s kardanom oz. nihajko - a si kaj zamenjal z bolj kvalitetnim ali kaj? Zanima me, kaj se da naredit, da se ta feler na gsu odpravi. Zanima me zato, nima vsak, ki se gre take hardcore avanture, možnosti spremljevalne ekipe, ki je polna nadomestnih amortizerjev, kot so to imel v Long Way Down.

Resno sprašujem, ker tud sam ciljam na nakup GSa v naslednjih letih (lani bi že skorajda prišel k hiši, pa mi je tazadnji tapoceni pobegnil izpred nosa). Lahko mi odgovoriš tud na PM.

Respect za pogum!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Kak veš da v fitness hodim?? Vozim se še nič , ker motor šparam, da bom čim dalje prišo :naughty: :naughty: Karte sem naročil in dobil v roku 14 dni pri www.reise-know-how.de . So neraztrgljive in waserdiht .Preverjeno , ker jih "vozim " na vseh mojih potovanjih! Karte so dobre ,samo Mongolija je bolj prazna, ker tam ni cest v našem smislu.Glavno da imam podatke o koordinatah mest, jezer in drugih življensko važnih stvari.Satelitski telefon pa bom tako imel zraven za vsak slučaj ??! Mobi namreč ne vleče vzhodno od Urala!!Planiram odrinit nekje v polovici maja zaradi ozeblin :whistle: Za tamkajšnji teren bom imel zraven Continental TKC gume- kramparice! Pa britvico tudi! Za žile prerezat :naughty:

L.P. Bambi !

Spet delaš napako :rolleyes: da ne voziš, pol ti bo pa zaribal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambi, kako si/boš pripravil GS-sa za tako pot - mislim glede zadnjega vzmetenja in težavami s kardanom oz. nihajko - a si kaj zamenjal z bolj kvalitetnim ali kaj? Zanima me, kaj se da naredit, da se ta feler na gsu odpravi. Zanima me zato, nima vsak, ki se gre take hardcore avanture, možnosti spremljevalne ekipe, ki je polna nadomestnih amortizerjev, kot so to imel v Long Way Down.

Resno sprašujem, ker tud sam ciljam na nakup GSa v naslednjih letih (lani bi že skorajda prišel k hiši, pa mi je tazadnji tapoceni pobegnil izpred nosa). Lahko mi odgovoriš tud na PM.

Respect za pogum!

Zdravo !

Kardan je nov/6.000km / ! Semeringi so novi in so baje izbboljšani proti starim?! Nadomestni amortizer???? Nimam! Če original ne zdrži 20TKM ga ku"#* gleda! Sicer pa bo moped obremenjen s približno 160 kg z mano vred , kar je daleč pod dovoljeno mejo / garancija dela/.Bom pač počakal par dni na novega iz SLO po hitri pošti . BMW plača moj hotel in vse ostalo na čakanju!!!!Preverjeno!

Sicer pa drugo leto lahko kupiš mojega! ...... bom jaz kaj drugega kupil, recimo oranžnega ali ......???

Jeb#** pogum ! Se bova menla ko bom nazaj prišo, bova videla kako je bilo!Če bo zdržal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Bambi 61,mani je serviser v lj.svetoval,da zamenjam kuplong lamelo z sintrano

in obvezno moraš imeti škatlico z elektoniko~100€,da jo zamenjaš če crkne.Izrazi so bolj domači

ampak saj razumeš.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pips, kaj pa amortizer? na Long Way Down so jih na poti vsem trem gsom zamenjali - so računali na to očitno že prej, saj so jih imeli na lagerju v spremljevalnih vozilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barth,z ozirom,da bi potoval sam na motorju mi ga ni omenil.lp

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s Helgo, po začetnem nesoglasju le naredila nekaj uvodnih, začetnih km. Kr hitro bo mesec dva naokrog, potem smo pa že na skupnem golažu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi

Špilferderber,

sax,

bmwslo,

bostov,

ftp,

netopir1930,

motoristek,

bmw,

Greyhound,

Pudla,

hirabbit,

Mitja,

Moto32,

tomaž,

EURO,

bladzo,

@nz@

Čriček,

JOHNE,

bambi,

Pips

bplay

muha,

matjazek,

Andrej666

lasagna

mk-r

robberrt

Tetec

Lobo

BITANGOS

rockstar

Benka

JOHANA

lorenz

sivi

Ponci

Brumer

AlenStimec

IBA

Nanek

bica

S57CQ

moci

Primy22

kondor

BMW R51/3

ciciban

Brrrm

kaciga

nemo

berto

Rams

Mesh

bambi61

Motorist76

borstnik

biser

Giant

polž

mack

Aleš87

Dule

SuzyRider

ZD€N€

AndiGS

goodie

tommb

SuziQ

gogi5

ataIBA

Toncek

69. ID

jager

funduro650

matejvl

kaca1

Gorazd11

Se tukaj kaj dogaja? Da bambi61 v fitnes hodi že tako vemo... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če lahko dodam še svojo malenkost. Naj omenim,da nisem ravno začetnik le pavza je bila malce daljša celih 21 let. Saj veste - familija.

Zelo me zanima, če imate v mislih za začetek sezone kakšen skupni izlet v čim večjem številu. Mirno me štejete zraven.

Zanima me tudi, če se kaj dobivate in kje? Včasih bi rad kaj spil in pokramljal o skupnemu hobiju. Bil sem član moto kluba Veteran. Zbirali smo se vsako sredo ob 18h pred domom svobode v Šentvidu nasproti cerkve. Moram reči, da sem z enim od takratnih kolegov stik že navezal povsem slučajno. Bilo je zelo nostalgično. "I'am back"

BMW 1. R51/3 - katerega sem obnovil

BMW 2. R50/5 - Kupljen v odličnem stanju, vendar sem še veliko detaljev poštimal tako, da ga je bil sam krom. Prisiljen sem ga bil prodat kot študent zaradi financ. Še dolgo se mi je kolcalo po njem.

... 21let...

BMW 3. R1200c Montauk (ta pa ne gre več od hiše. Definitivno!!)

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Pozdravljen med nami. Na kakšno furo že gremo, vsaj lani smo bli na kar treh. Nekaj slik lahko najdeš v tej temi, iz zadnje Madžarske pa tule.

Forumaši se tudi občasno dobimo na kakšni zabavi, samo BMW-jaši pa se tako do zdaj nismo dobivali.

Vsekakor si pa dobrodošel :worship:

Motoristek, vpiši ga hitro :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi

Špilferderber,

sax,

bmwslo,

bostov,

ftp,

netopir1930,

motoristek,

bmw,

Greyhound,

Pudla,

hirabbit,

Mitja,

Moto32,

tomaž,

EURO,

bladzo,

@nz@

Čriček,

JOHNE,

bambi,

Pips

bplay

muha,

matjazek,

Andrej666

lasagna

mk-r

robberrt

Tetec

Lobo

BITANGOS

rockstar

Benka

JOHANA

lorenz

sivi

Ponci

Brumer

AlenStimec

IBA

Nanek

bica

S57CQ

moci

Primy22

kondor

BMW R51/3

ciciban

Brrrm

kaciga

nemo

berto

Rams

Mesh

bambi61

Motorist76

borstnik

biser

Giant

polž

mack

Aleš87

Dule

SuzyRider

ZD€N€

AndiGS

goodie

tommb

SuziQ

gogi5

ataIBA

Toncek

69. ID

jager

funduro650

matejvl

kaca1

Gorazd11

NikolaTesla

80 :yea1: :yea1: Dobrodošel med nami :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi

Špilferderber,

sax,

bmwslo,

bostov,

ftp,

netopir1930,

motoristek,

bmw,

Greyhound,

Pudla,

hirabbit,

Mitja,

Moto32,

tomaž,

EURO,

bladzo,

@nz@

Čriček,

JOHNE,

bambi,

Pips

bplay

muha,

matjazek,

Andrej666

lasagna

mk-r

robberrt

Tetec

Lobo

BITANGOS

rockstar

Benka

JOHANA

lorenz

sivi

Ponci

Brumer

AlenStimec

IBA

Nanek

bica

S57CQ

moci

Primy22

kondor

BMW R51/3

ciciban

Brrrm

kaciga

nemo

berto

Rams

Mesh

bambi61

Motorist76

borstnik

biser

Giant

polž

mack

Aleš87

Dule

SuzyRider

ZD€N€

AndiGS

goodie

tommb

SuziQ

gogi5

ataIBA

Toncek

69. ID

jager

funduro650

matejvl

kaca1

Gorazd11

NikolaTesla

gogi5

81 Dobrodošel med nami ..........................BMWjaši kdo, vse na motosvetu fura Bavarce :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF :eek:

post-5391-1202108551.png

Kaj zdaj Motoristek. Mal si še zaspan . No saj razumem, zdaj maš bolnico doma, pa je treba tudi ponoč dežurat.

Se ti oprosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!