Skoči na vsebino

BMW-jaši


Zdrawc

Priporočene objave

Tommy & Brumer :beer2: najlepša vama naj da (večkrat!!!!).

Mi je RS nudil premalo prostora za prtljago. Vse top case, ki sem jih videl, so bili "bog se usmili" varianta. Ta mi je zgledal kompakten in oh in sploh. Jebiga, tak in tak se z RS vozim v glavnam na solo izlete.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, sej zgleda, da se BMW-jaši le prebujajo iz zimskega spanja. Kaj pravite na soboto 28.2.2009 (oziroma predlagajte samo... )

Sicer se za 14 ljudi še ne splača najemati avtobusa, a bomo že nekako zadevo rešili (mogoče pa 2 kombija... .) !

Sobota 28.2. je OK! Vikend teden prej sem na ribičiji na jugu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Sem se malo pozanimal Tule.

Cena za enodnevni izlet v Munchen je cca 840€ z minibusom 15+1.

Na osebo nanese cca 60€ vozit pa morta dva šoferja zaradi kilometrov.

Placa potemtakem za 14 potnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

. . .

Placa potemtakem za 14 potnikov.

Plac treba prišparat tudi za kakšno ribo, če jo AtaIBA slučajno ulovi na jugu. Da o travarici in plavcu ne izgubljam besed. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Sem se malo pozanimal Tule.

Cena za enodnevni izlet v Munchen je cca 840€ z minibusom 15+1.

Na osebo nanese cca 60€ vozit pa morta dva šoferja zaradi kilometrov.

Placa potemtakem za 14 potnikov.

Pridite do Lj s svojimi avti (petrol Barje) sobota zjutraj 3.00 in potem z nami MK Nm imamo po vsej verjetnosti še toliko placa cena prevoza + vstopnico za IMOT je 40 EU več info Joško GSM: 031/320877. :whistle:

Ps: predragega prevoznika imate naš avtobus z 55-timi placi stane za v Munchen in nazaj ca 1100 EU!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne jo kupit draga ko hudič in če ni polna tako grdo skup zleze,da ni za nikamor.Jaz sem jo imel izgubil v Avstriji(ali pa so mi jo vkradli)v Vilachu in mi ni zanjo prav nič žal ,bolj mi ja žal za digitalnim fotoaparatom,ki ja bil notri pa še par motorističnih stvari.Zdaj sem si kupil enako v Lyisu več kot 3X ceneje in je dosti bolj uporabna trd pokrov,nastavljiva višina firme VANUCI tudi kolega si je kupil enako.Način montaže pa je enaka kot pri BMW-ejevi,celo šnale so ostale stare od BMW-ejeve torbe.Pa še paše gor zelo dobro,črna z flurescentno belo,prostora v njej pa je ravno toliko kot v BMW-ejevi.Edino prevleko za dež moraš dati odzunaj gor BMW-ejeva pa je odznotraj in vzame kar precej placa kar pa na sliki odzunaj nevidiš.Če znaš nemško preberi malo BMW-forum vsi povrsti kritizirajo to sredinsko zadnjo torbo sploh pa zaradi veliko previsoke cene v primerjavi z identičnimi torbami - pač BMW.

Ps.na sliki so kar lepe samo so natlačene z papirjem,ko pa ja polpolna zglada kot kakšna prazna vreča iz žaklovine!!!

Zanimivo da ti je stran padla... :blink: ce jo pripnes kot je treba je ne premaknes vsaj pri meni. Dezna zascita ne zavzame NIC prostora oz max toliko kot Tex podloge... zanemarljivo

Jaz jo lahko samo pohvalim ;) drzi pa da ni poceni a je vredna svojega denarja...

--

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridite do Lj s svojimi avti (petrol Barje) sobota zjutraj 3.00 in potem z nami MK Nm imamo po vsej verjetnosti še toliko placa cena prevoza + vstopnico za IMOT je 40 EU več info Joško GSM: 031/320877. :whistle:

Ps: predragega prevoznika imate naš avtobus z 55-timi placi stane za v Munchen in nazaj ca 1100 EU!

Takšna je pač cena pri IZLETNIKU za minibus. Ampak to je opcija za obisk BMW muzeja.

V soboto 13. krenemo pa tudi mi iz Celja za ceno (25€ + 9€ skupinska vstopnica) na osebo pozanimajte se objava št 5.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

numberoneore4t.gif

1. bladzo

2. Zd€n€

3. bica...Alkatraz

4. Traktorist

5. bmwslo

6. motoristek

7. avtomoto

8. nemo

9. bmw

10.ataIBA

11. Bojanv

12. MiNa

13. polž

14. Nikola Tesla

15. du-le

numberoneore4t.gif

BMW Museum

Jaz bi tudi, če lahko, Bico zamenjam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dihate, menda ja ne držite sapo kot naši mopedi :P

žal držimo sapo bmwjaši,ampak japanare že gonjo,bomo pa potem več časa na motorjih :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mi smo taki bolj umirjeni ateji, ki se ne zgovarjamo na mrzlo cesto in traktorski gnoj. Zdele smo itaq vsi v Dubaju in Mauricijusu. Alpa na mašinžagi brez smučk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čato, če je dogovorjen datum 28.2., me, žal, črtaj s seznama. Bom v Bg.

Sicer pa sem v nedeljo odprl sezono. Moto je vžgal od prve, čeprav sem ga pustil spati od oktobra dalje. Odpeljal sem se do Ribnice, temperatura se je gibala med 3 in 7 stopinj, če bi se vozil cel dan, bi me gotovo zeblo. Bilo je na izi, bilo je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem

Datum se približuje. Računam, da velja kot smo zmenjeni. Verjamem, da komu morda ne paše datum ampak bilo je dovolj časa, da si vsak prilagodi obveznosti.

Ali se že kaj več ve o detaljih? Kje se dobimo in kdaj ?

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čato, če je dogovorjen datum 28.2., me, žal, črtaj s seznama. Bom v Bg.

Sicer pa sem v nedeljo odprl sezono. Moto je vžgal od prve, čeprav sem ga pustil spati od oktobra dalje. Odpeljal sem se do Ribnice, temperatura se je gibala med 3 in 7 stopinj, če bi se vozil cel dan, bi me gotovo zeblo. Bilo je na izi, bilo je super.

Čato je na "prisilnem" dopustu :lol1:

Je pa lepo, da si že odprl sezono. Jaz še čakam na višje temperature in ...

P.S.

Poglej število njegovih postov :whistle:

Datum se prestavi na kasneje :rolleyes:

Itaq. Gremo z mopedi, kdo bi se cijazil z avtobusom :whistle:

Pozdrav vsem

Datum se približuje. Računam, da velja kot smo zmenjeni. Verjamem, da komu morda ne paše datum ampak bilo je dovolj časa, da si vsak prilagodi obveznosti.

Ali se že kaj več ve o detaljih? Kje se dobimo in kdaj ?

LP

Nikola Tesla

Računajte na nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čato je na "prisilnem" dopustu :lol1:

Kje pa je Ćato?

Čato uživa kot vedno, sam se je dal pri 25.000 postih "na čakanje" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!