Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Kaj je elita zaspala :naughty: ali pa so vsi FJR-aši na motorjih :worship: ?????

V vasi pod Kriško goro se je pričelo dogajati :worship: in tako ste vsi vabljeni na prvi motozbor v Križahpost-3097-1205593614.jpg

Seveda vabilo velja tudi za BMW-jaše in vse ostale motoriste

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Tonto a si bil tudi ti danes nekaj po 16h v Ajdovščini ??

Srečal sem celo čredo FJR konjev in to še povrh tanajnovejših, šli ste mimo tanajlepše diskoteke ki jo bodo kmalu

odprli www.virtigo-club.si Vsakemu posebej sem spustu zvočni signal da bi vas zvabil na znano shajališče motoristov pa se niste odzvali

samo gasa naprej tako da sem moral sam z mojo motoritko na eno laško :beer1: pol pa domov.

lp:Tuoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Tonto a si bil tudi ti danes nekaj po 16h v Ajdovščini ??

Srečal sem celo čredo FJR konjev in to še povrh tanajnovejših, šli ste mimo tanajlepše diskoteke ki jo bodo kmalu

odprli www.virtigo-club.si Vsakemu posebej sem spustu zvočni signal da bi vas zvabil na znano shajališče motoristov pa se niste odzvali

samo gasa naprej tako da sem moral sam z mojo motoritko na eno laško :beer1: pol pa domov.

lp:Tuoni

Se mi zdi da smo te opazili na FJR konju na tistem velikem parkirišču ob Ajdovski obvoznici Če bi vedeli da zvočni signal pomeni povabilo na laško bi se pa sigorno odzvali saj smo bili sami gorenci na kupu :whistle: bomo naslednič bolj pozorni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Tonto a si bil tudi ti danes nekaj po 16h v Ajdovščini ??

Srečal sem celo čredo FJR konjev in to še povrh tanajnovejših, šli ste mimo tanajlepše diskoteke ki jo bodo kmalu

odprli www.virtigo-club.si Vsakemu posebej sem spustu zvočni signal da bi vas zvabil na znano shajališče motoristov pa se niste odzvali

samo gasa naprej tako da sem moral sam z mojo motoritko na eno laško :beer1: pol pa domov.

lp:Tuoni

Ne. Sem bil pa na morju pa čez kras do Vipave pa nazaj v Postojno, si čez vrh gore nisem upal, ker je preblizu doma. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Tonto a si bil tudi ti danes nekaj po 16h v Ajdovščini ??

Srečal sem celo čredo FJR konjev in to še povrh tanajnovejših, šli ste mimo tanajlepše diskoteke ki jo bodo kmalu

odprli www.virtigo-club.si Vsakemu posebej sem spustu zvočni signal da bi vas zvabil na znano shajališče motoristov pa se niste odzvali

samo gasa naprej tako da sem moral sam z mojo motoritko na eno laško :beer1: pol pa domov.

lp:Tuoni

Sorry :topic: si motovilu okoli bankomata na NKBM, kajti gledela sem te z balkona, pa se nisi obrnu, da bi te povabil na pijačo.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry :topic: si motovilu okoli bankomata na NKBM, kajti gledela sem te z balkona, pa se nisi obrnu, da bi te povabil na pijačo.

Srečno

Tonček

Ja res sem motovilu okrog bankomata pa nisem niti pomislu da bi lahko bil Tonček doma ob tako lepem

vremenu.

Mi se zdi malo :hmm: čudno prej ko si imel FJR si pridno nabiral kilometre sedaj z BMWcam pa nevem ker se ne nič razpišeš

o tvojih podvigih ali pa bi lahko napisal kakšna je razlika, občutki,udobje,vetrna zaščita,vožnja,itd med FJR & BMW.

Mene pri FJR najbolj in edino moti veter ki ga dobivam v prsa nevem od kje a sumim da prihaja med volanom?

Kaj narest a prešaltat na BMW :nono: al narest kako predelavo na FJRjki, saj poleti je vredu ampak v prehodnih obdobjih

pa je malo zoprno.

lp:tony

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pri FJR najbolj in edino moti veter ki ga dobivam v prsa nevem od kje a sumim da prihaja med volanom?

Kaj narest a prešaltat na BMW :nono: al narest kako predelavo na FJRjki, saj poleti je vredu ampak v prehodnih obdobjih

pa je malo zoprno.

lp:tony

Ma jaz teh problemov na 07 letniku nimam, sam šipco si moram prou naštimat pa je prou lepu

lp tonto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res sem motovilu okrog bankomata pa nisem niti pomislu da bi lahko bil Tonček doma ob tako lepem

vremenu.

Mi se zdi malo :hmm: čudno prej ko si imel FJR si pridno nabiral kilometre sedaj z BMWcam pa nevem ker se ne nič razpišeš

o tvojih podvigih ali pa bi lahko napisal kakšna je razlika, občutki,udobje,vetrna zaščita,vožnja,itd med FJR & BMW.

Mene pri FJR najbolj in edino moti veter ki ga dobivam v prsa nevem od kje a sumim da prihaja med volanom?

Kaj narest a prešaltat na BMW :nono: al narest kako predelavo na FJRjki, saj poleti je vredu ampak v prehodnih obdobjih

pa je malo zoprno.

lp:tony

Glede vetrne zaščite pri FJR sem vozil s šipo v najnižji poziciji, razen v primeru dežja. Pri BMW, pa običajno vozim z šipo v zgornji poziciji. Občutek imam, da je slabša zaščita oziroma piš vetra je nekoliko drugačen. Tudi šipa pri BMW je spodaj ožja in zgoraj širša, pri FJRpa je ravno obratno. Glede vetrne zaščite mi je bolj ustrezalo na FJR.

Kar se tiče vožnje v nedeljo sem jaz že prišel domov, ko si ti se pozno odpravil na giro.

Drugič, pa pokličite gremo skupaj na giro, bom šel zadnji, da vas ne bo "sram".

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem Jaz še elitni :hmm: . Mi bol ropota :lol1: :lol1: :lol1:

Mene ful zanima glas tvojih rorov upajmo da se bodo slišali v Nadeljo ob 11h pred merkur domom u Kromberku pred Novo Gorico

ker je šola varne vožnje

bodo tudi policaji prpelali kakšno FJRjko pokazat da bo več elite na kupu.

Samo še vreme je treba :worship:

lp:tony

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ful zanima glas tvojih rorov upajmo da se bodo slišali v Nadeljo ob 11h pred merkur domom u Kromberku pred Novo Gorico

ker je šola varne vožnje

bodo tudi policaji prpelali kakšno FJRjko pokazat da bo več elite na kupu.

Samo še vreme je treba :worship:

lp:tony

Ne vem? Jutri pri Zorkotu na golažu pa sigurno bom(MK OREL nova gorica)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem? Jutri pri Zorkotu na golažu pa sigurno bom(MK OREL nova gorica)

to pa bo zelo intimna :004 zabava ali žur ker drugače pride kaj objavljeno :hmm:

in da mene ne obvesti ker sem v žlahti z njim je pa sramota :fight1:

upam da vam bo Zorkov golaž teknu :drunk:

lp:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa bo zelo intimna :004 zabava ali žur ker drugače pride kaj objavljeno :hmm:

in da mene ne obvesti ker sem v žlahti z njim je pa sramota :fight1:

upam da vam bo Zorkov golaž teknu :drunk:

lp:

Ja jas sem dobil splošno povabilo in to je objavljeno na motosvet.com v rubriki SCENA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me če kdo od FJRašev uporablja ZUMOta, in kako ima pritrjenega.

Pa lep pozdrav vsem

:yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo od FJRašev uporablja ZUMOta, in kako ima pritrjenega.

Pa lep pozdrav vsem

:yea1: :yea1: :yea1:

jaz tudi čakam danes, jutri zumota. nisem še nabavil nosilca, vsekakor pa mi je najbolj všeč tisti iz dodatne opreme yamaha.

je pa še en, ki mi je kul, to pa je ta, ki pride na tavelik šravf na balanci (slike na rdeči fjr).

post-400-1208260431_thumb.jpg

post-400-1208260446_thumb.jpg

post-400-1208260530_thumb.jpg

post-400-1208260541_thumb.jpg

post-400-1208260549_thumb.jpg

post-400-1208260559_thumb.jpg

post-400-1208260571_thumb.jpg

post-400-1208260579_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, prvi dve sliki je nosilec iz dodatne opreme yamaha za fjr, nadaljnje pa ne vem natančno, kje sem jih našel.

iz dodatne opreme yamaha stane 100€ ali malo čez (sem že pozabil, koliko so mi v trgovini rekli).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo sedaj v FJR klubu.

Vozite previdno!

In kljub temu je en rahlo sesut v Mariboru. Policijski. Baje nič kriv, nič dovžan.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo sedaj v FJR klubu.

Vozite previdno!

no, zdaj smo pa VIP in ne pričakujem nobenih kazni več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, prvi dve sliki je nosilec iz dodatne opreme yamaha za fjr, nadaljnje pa ne vem natančno, kje sem jih našel.

iz dodatne opreme yamaha stane 100€ ali malo čez (sem že pozabil, koliko so mi v trgovini rekli).

Najlepša hvala Barth, če ne bom dobil za kupit si bom pa naredil,tisti na matici mi pride prav.

TENKS

lp tonto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TONČEK a si kupu FJR-ja :naughty: al si se hotu samo malo uturit med elito :whistle: HEC

najlepša hvala za informacije, dobiš pivo ko se srečamo

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala Barth, če ne bom dobil za kupit si bom pa naredil,tisti na matici mi pride prav.

TENKS

lp tonto

če se boš lotil izdelave, potem pa ti bodo verjetno naslednje datoteke prišle prav:

post-400-1208331409_thumb.jpg

10998_v2.0.pdf

10998_v2assy.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!