Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Tudi mi smo sedaj v FJR klubu.

Vozite previdno!

Vi tudi previdno, ker jih je škoda po tleh metati. :nono:

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moja draga FJR-ka,je srečno prevozila 4425km :worship: :worship: :worship: HR-BOSNA-SCG-AL-GR-MA-KOSOVO-SCG-BOSNA -HR-SLO! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kako ste lastniki novejših modelov (2006 naprej) rešili namestitev Zumota? Sedaj sem ugotovil, da originalni nosilec za garmina (ki pride med balanco), ki je naslikan na yamaha-motor-europe med Accessories, dejansko ne paše na 2007 model (ker je vpetje ročk drugačno , kot pri starem modelu). Hvala bogu, da je bil prodajalec v deltateamu tako zabit, da ni vedel, kaj je to zumo, in da si ni hotel vzeti 1 minuto časa, da bi preverila montažo oz vpetje nosilca na internetu, tako da zadeve še nisem naročil. Z njimi pa tudi ne mislim riskirat pa se kasneje kregat. Če je njim izpod časti, da se ukvarjajo z mano, je tudi meni, da se ukvarjam z njimi. Mi bo Ebay dostavil, ni šans, da gre 1 EUR njim za to. Glede na odnos v krškem s strani prodajalcev (servis je sicer OK), sploh ne vem, zakaj še hodim tam (Ok, blizu so, pa padem v skušnjavo).

Torej, a je kdo to naročil, kake so izkušnje (z naročilom, z izdelkom)? Kakšna alternativa?

A je kdo sam doma naredil? Ima kdo skico nosilca, bi ga dal narediti.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo sedaj v FJR klubu.

Vozite previdno!

Elita skupaj - raznobarvna in prijateljska.

post-4374-1212520376_thumb.jpg

post-4374-1212520432_thumb.jpg

post-4374-1212520470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elita skupaj - multinacionalna in prijateljska

post-4374-1212520836_thumb.jpg

post-4374-1212520853_thumb.jpg

post-4374-1212521531_thumb.jpg

Kolega FJR-aš je iz Finske in je potoval po Evropi povsem sam. Lani je prepotoval 6.500 km, letošnja njegova prva pot pa naj bi bila dolga cca. 2.500 km. Ko je videl naše začudene obraze je kratko pojasnil, da si tega ne bi upal privoščiti, če ne bi imel zanesljivega stroja med nogami. Vsekakor je možakar pogumen kot malokdo. Še en podatek nam je zaupal in sicer 1. junij 2008 je bil njegov prvi upokojenski dan. Veliko zdravih in srečnih kilometrov mu želim v imenu slovenske elitne konjenice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala Barth, če ne bom dobil za kupit si bom pa naredil,tisti na matici mi pride prav.

TENKS

lp tonto

Smo naredili nosilček navigacije in to tistega na matici sedaj je v fazi luksiranja ko bo namontiran pa napopamo kakšno slikco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za enkrat imam kar original nosilec, ki sem ga dobil zraven ZUMO-ta, pritrjen je pa na ročki od sklopke. Se mi zdi da je malo preblizu in tank torba se mi naslanja ,bo treba kej novga natuhtat.

LP vsem :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elita skupaj - raznobarvna in prijateljska.

post-4374-1212520376_thumb.jpg

post-4374-1212520432_thumb.jpg

post-4374-1212520470_thumb.jpg

Lepe slikce ni kaj , še konkurenca je utihnila (bmwjaši) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo naredili nosilček navigacije in to tistega na matici sedaj je v fazi luksiranja ko bo namontiran pa napopamo kakšno slikco

Sm jo natuhtu. simpl je tanar ta boli :naughty:

Na ročici za sklopko je en navoj pokrit s čepom kao za ogledalo M10x1,25.pa sem ga ponucu. Ful dobro pa še moti nič ne, in dostop s prsti je tako da lahko še belanco držim, slikce pridjo.

Elita pozdravljena :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Smo naredili nosilček navigacije in to tistega na matici sedaj je v fazi luksiranja ko bo namontiran pa napopamo kakšno slikco

Pa mi je le uspelo narediti nekaj slikc

post-3097-1214153861_thumb.jpg

post-3097-1214153916_thumb.jpg

post-3097-1214154131_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kalimero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Gorenska :yea1:

Kalimero a lahko poveš kolko si naredu dolžino srednjega nosilca, se mi zdi da je nekje

okrog 100mm al se motim? Tudi sam se pripravljam na izdelavo zato sprašujem.

Pa še kam si dal aluksirat da bo malo reklame.

Najlepša hvala in pozdrav iz prevroče Vipavske :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalimero.......

Kok računaš za tole stvaritev......zaiteresiran!!!!!!!!!

Sporoči na PM.......šifra.....resen kupec!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Gorenska :yea1:

Kalimero a lahko poveš kolko si naredu dolžino srednjega nosilca, se mi zdi da je nekje

okrog 100mm al se motim? Tudi sam se pripravljam na izdelavo zato sprašujem.

Pa še kam si dal aluksirat da bo malo reklame.

Najlepša hvala in pozdrav iz prevroče Vipavske :beer2:

Dolžina srednjega nosilčka je 80 mm luksirali pa so v neki tovarni na gorenskem (delo na črno "fuš" :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kalimero.......

Kok računaš za tole stvaritev......zaiteresiran!!!!!!!!!

Sporoči na PM.......šifra.....resen kupec!!!!

Nosilec sva poštudirala s prijateljem motoristom (jasno fjr-aš :worship: ) naredil mi ga je prijatelj v domači delavnici luksirali so ga v tovarni na gorenjskem (fuš :krneki: ) namontiral pa ga je prijatelj na svojo fjr tako da kakršnokoli govorenje o ceni nima smisla ker je bilo vse narejeno na osnovi prijateljstva :OK: (res je lepo imeti prave prijatelje) je pa v delu še en nosilček ki pa bo krasil mojo fjr obstaja pa tehnična risba nosilčka ki pa jo je možno za primerno plačilo tudi dobiti. ;) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš lotil izdelave, potem pa ti bodo verjetno naslednje datoteke prišle prav:

eno stran nazaj (16 april) sem jaz pripel 2 pdf-ja, kjer so risbe, ni pa zraven nekih jasnih mer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kaj zdej elita ?? :? :? :? A se samo vozite :010 :010 al ste vsi motorje zamenjal :headbang: :devil: :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo naredili nosilček navigacije in to tistega na matici sedaj je v fazi luksiranja ko bo namontiran pa napopamo kakšno slikco

Eloksiranja al luksiranja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eloksiranja al luksiranja?

Ma saj je vse eno :headbang: :headbang: samo da ne bo oksidiral pa bo dober :xx: :OK: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Vsem FJR-ašem enga SREČNEGA IN ZDRAVEGA PA Z OBILO VARNIH KILOMETROV :beer2: :beer2:

Se vidimo na cesti :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kaj zdaj elita a se kaj vozimo??

Nisem srečal še nobenega :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj elita a se kaj vozimo??

Nisem srečal še nobenega :whistle: :whistle:

Jest se. Če pa hočeš kerga srečat morš pa iz garaže zapelat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se. Če pa hočeš kerga srečat morš pa iz garaže zapelat :naughty:

Ja no če je pa xt-ejka zdej v finalih, FJR-ka pa čaka dva dni dežja da to sol odplakne v Jadransko morje.

Ampak jaz sem stalno na cesti,(z mopetkom seveda) FJR-ke pa redko srečujem, več ss-petard, kar pa ni lih najbolj logično. :whistle: :whistle:

Saj če nebi imel mopetka bi pa moped pel. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj elita a se kaj vozimo??

Nisem srečal še nobenega :whistle: :whistle:

V soboto sta pred Gamsom bile vsaj dve.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!