Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Za vikend se bom zapelu na Grup X če bo vreme ok.

Jaz pa v Rihemberg in v Brda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kurc pa taka elita k se sam u garažah skriva.

Sej ni s cukra da se bi stopil, vn ga dejte mal na asfalt se bo boljš počutu kot pod rjuho.

Če ne verjamete pa ZEKkOTA prašte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Elita kako smo kaj :? Že teško čakamo pomlad,a ne? :grim Že dolgo se nobeden ne oglasi ,kaj to pomeni :hmm:

Pozdravljen sotrpin- še mal pa bo ta drek s ceste šou, :headbang: pol pa nema više spavanja :OK::OK:

:yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elita kako smo kaj trance_11_confused.gif Že teško čakamo pomlad,a ne? grim.gif Že dolgo se nobeden ne oglasi ,kaj to pomeni trance_19_hmm.gif

Samo šravfajo trance_21_laughing1.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori neumnosti, več šraufam BMW, kot sem FJR ph34r.gif

Srečno

Tonček

Nisem mislil nič slabega trance_43_wavetowel2.gif sem jih hotel malo zbudit trance_41_w00t2.gif pa sem samo bivšega trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil nič slabega trance_43_wavetowel2.gif sem jih hotel malo zbudit trance_41_w00t2.gif pa sem samo bivšega trance_25_naughty.gif

E ja kaj čmo, tako je življenje

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nisem mislil nič slabega trance_43_wavetowel2.gif sem jih hotel malo zbudit trance_41_w00t2.gif pa sem samo bivšega trance_25_naughty.gif

Ne žali naših ljubic :naughty: Boljših motorjev še niso naredili :kva2: Bodo potrdili vsi zadovoljni sedanji in bivši lastniki,a ne FJR-aši :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori neumnosti, več šraufam BMW, kot sem FJR :krneki:

Srečno

Tonček

Ali ti je bilo treba napravit tako neumnost Tonček :? Tudi sam sem nekoč napravil tako napako :headbang: Pa sem jo hitro popravil :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tut FJR je treba šraufat, nazadnje sem moral garmina dol odšraufat. :naughty: :whistle: :naughty: :whistle::fight1::fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo smo že tolikokrat obdelal,da sploh nires!!!!:whistle:

Samo vozimo se pa še vedno vsi :010:010 - a ni to lepo :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ti je bilo treba napravit tako neumnost Tonček :? Tudi sam sem nekoč napravil tako napako :headbang: Pa sem jo hitro popravil :010

Počakajmo leto 2011 oz. model 2012, pa da vidimo kaj bodo naredili Japonci. Sedaj je brez veze menjavati bilo kaj. Ste pa vsi približno enako zagreti na svoje motorje, kot kolegi iz FJR 1300 Club Italia. Vsi vidijo samo svoje motorje, vse ostalo tako težko prebavijo. Ko sem prvič prišel na skupno vožnjo z BMW, so našli nešteto opazk, vseeno pa so poprosili za kakšen testni krog. In obratno tudi sam rad poskusim peljati kakšen drug motor. npr. nova Honda VFR 1200, je prav simpatična, vendar za moje pojme bolj ST, kot turistična. Počakajmo še malo na lepše vreme, pa se vidimo kje na cesti, večinoma se vozim v družbi FJR-ašev.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo leto 2011 oz. model 2012, pa da vidimo kaj bodo naredili Japonci. Sedaj je brez veze menjavati bilo kaj. Ste pa vsi približno enako zagreti na svoje motorje, kot kolegi iz FJR 1300 Club Italia. Vsi vidijo samo svoje motorje, vse ostalo tako težko prebavijo. Ko sem prvič prišel na skupno vožnjo z BMW, so našli nešteto opazk, vseeno pa so poprosili za kakšen testni krog. In obratno tudi sam rad poskusim peljati kakšen drug motor. npr. nova Honda VFR 1200, je prav simpatična, vendar za moje pojme bolj ST, kot turistična. Počakajmo še malo na lepše vreme, pa se vidimo kje na cesti, večinoma se vozim v družbi FJR-ašev.

Srečno

Tonček

Se že veselim pomladi in pa tudi srečanja seveda :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pomenijo kratice FJR :slap::slap:

Po mojem vedenju, naj bi pomenilo :naughty:

Fantastična

Japonska

Raketa :grim

:trance_27_notworthy: :worship: :trance_27_notworthy: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim gre takole:

F (four) število cilindrov agregata

J (zasnova) tip motorja (japanac :P)

R (race) tudi pri drugih znamkah-pomeni bolj športno naravnanost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

bili v Šmartnem ob Paki s tremi FJR iz Prekmurja---dva letnik 2008 , en star 14 dni.

Motorje sem vidu,vas pa nikjer :wacko: Ali ste bili pod šankom,ali kaj? :alko: Res mi je žal da se nismo spoznali :angry: Pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!