Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Še hujše kot nakladanje je šopirjenje do kod gre?

Do kod gre se ve do stopalk pa tudi če dol zlezeš iz sedeža al pa ne

saj na drugi sliki si kmalu dol padu

No tu si se nekoliko zmotil. Meja je prvi fiksno pritrjen del, s katerim počohaš po tleh.

Posledica je ponavadi grdi high side.

Moram priznat, da sem prevelik boječnež, da bi kar na cesti spustil nov motor do stopalk.

Dol pa hvalabogu nisem padel. :)

slikce so pa vseno lepe naj bo šopirjenje al pa nakladanje.

:OK:

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma FJR-jko na cesti spustiti do stopalk je pa res enostavno, :whistle: samo da imaš vsaj malo laešnikov, :naughty: jas ne da bi hotel sem podrsal že po prvih 200 km :headbang: :headbang: ,če imam pa še spremstvo zadaj je pa že umetnost da ne drsam :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od slik,mi je najbolj realna in primerljva s takšno vožnjo po cesti tista,ki prikaže sprehod na travnik.Tudi z mojo bivšo Yamaho V-maxom sem bil 2X na travniku :devil: in to brez padca :whistle:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od slik,mi je najbolj realna in primerljva s takšno vožnjo po cesti tista,ki prikaže sprehod na travnik.Tudi z mojo bivšo Yamaho V-maxom sem bil 2X na travniku :devil: in to brez padca :whistle:

:grrr

Ni bilo sprehoda po travniku :)

Je pa bila trava dovolj visoka da tako izgleda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma FJR-jko na cesti spustiti do stopalk je pa res enostavno, :whistle: samo da imaš vsaj malo laešnikov, :naughty: jas ne da bi hotel sem podrsal že po prvih 200 km :headbang: :headbang: ,če imam pa še spremstvo zadaj je pa že umetnost da ne drsam :worship: :worship:

Jaz mam zadnji amortizer na HART tudi ko se vozim sam ,je pa odvisno od letnika vsaka novejša lepotica je malo posodobljena v to smer da ne drsa potleh. Prvo gumo sem menjal obrabljeno do robov Dunlop seveda drugo je vse sranje, za drugo pa nevem ker vozim pretežno zadaj motoritko in posledično je manj dirkanja ker če vozim prehitro imam posledice na ledvicah :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam zadnji amortizer na HART tudi ko se vozim sam ,je pa odvisno od letnika vsaka novejša lepotica je malo posodobljena v to smer da ne drsa potleh. Prvo gumo sem menjal obrabljeno do robov Dunlop seveda drugo je vse sranje, za drugo pa nevem ker vozim pretežno zadaj motoritko in posledično je manj dirkanja ker če vozim prehitro imam posledice na ledvicah :fight1:

Jaz imam 07 letnik, pa amortizer isto na HART, gume sport in ni problem v drsanju, saj ko prime ima še veliko fore. izgleda da bom moral po ovinkih mal bol počasi pa bo.Gume mi pa grejo skoraj do roba :naughty: Kolega ki se vozi z zzr 1200 za mano pravi da bom kmal z auspuhom drsal, samo jast mu ne verjamem.HA HA HA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, kaj ste norci? Jaz tačk še nisem prislonil na asfalt, pa gre čist fajn čez ovinke. Zadnji amortizer imam vedno na hard, bom pa sedaj še za ene 3 klike ga prišponal. Na Z6 gumah je sedaj neizrabljenega profila cca slab cm. Če je potreba po hitrem preletu ovinka, naslonim telo bolj v ovinek in gre motor malo bolj pokonci in je rezerve še polno.

Sem si pa ravnokar pogledal, kako zgleda cesta čez fjorde. Molim Odinu, da bo norvežanom letos dal krasno poletje in suhe ceste, da sprobam te njihove ovinke na sever. :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, kaj ste norci? Jaz tačk še nisem prislonil na asfalt, pa gre čist fajn čez ovinke. Zadnji amortizer imam vedno na hard, bom pa sedaj še za ene 3 klike ga prišponal. Na Z6 gumah je sedaj neizrabljenega profila cca slab cm. Če je potreba po hitrem preletu ovinka, naslonim telo bolj v ovinek in gre motor malo bolj pokonci in je rezerve še polno.

Sem si pa ravnokar pogledal, kako zgleda cesta čez fjorde. Molim Odinu, da bo norvežanom letos dal krasno poletje in suhe ceste, da sprobam te njihove ovinke na sever. :kva2: :kva2: :kva2:

Ma nismo samo izgleda da smo kupili znižane motorje, :P :P bolj sportiva podvozje kot pri avtih(HEC), se prej iskri gre pa bol počas :kva2: :kva2: čez ovinke :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nismo samo izgleda da smo kupili znižane motorje, :P :P bolj sportiva podvozje kot pri avtih(HEC), se prej iskri gre pa bol počas :kva2: :kva2: čez ovinke :headbang: :headbang:

Pa štoplčke ste že ven odvili ali ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa štoplčke ste že ven odvili ali ne ?

Nisem še BOM :naughty: :naughty: :winkiss: če jih je še kje kaj

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj padla ena fura :rolleyes: - skratka BMW jaši so nehali napadat tole temo.... na cesti jih pa tudi ni..... kam so se poskrili?

Primorci bi rekli ma so mone al kaj....... :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj padla ena fura :rolleyes: - skratka BMW jaši so nehali napadat tole temo.... na cesti jih pa tudi ni..... kam so se poskrili?

Primorci bi rekli ma so mone al kaj....... :whistle:

LP

So se BMW-jaši včeraj tudi z eno FJR-jko furali skupaj po golici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se BMW-jaši včeraj tudi z eno FJR-jko furali skupaj po golici

...če se mi ne vozimo po AC... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo danes popoldan kar nekaj Bmw-ejov na Trojanah pa me nobeden ni za rokav pocukal da bi šli na :beer2: in krof (ne se bat saj bi jaz zanga dal :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo danes popoldan kar nekaj Bmw-ejov na Trojanah pa me nobeden ni za rokav pocukal da bi šli na :beer2: in krof (ne se bat saj bi jaz zanga dal :naughty: )

okol 12h sva prišla Nemo in jaz... :rolleyes: res škoda... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je bilo kar nekaj FJR_ašev na cestah. Kdo od tu ?

Na primer Desert Metalic KR registracija od Trojan proti Vranskemu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KR je metalik tudi je pa siva pa še smer ni prav od Trojan proti Domžalam po stari cesti :whistle:

Ja, eno tako sem tudi opazil popoldan ja :)

Ampak one druge barve pa tudi malo kasneje.

Je potem v Tuhinjsko zavila, če sem prav v ogledalu videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena elita

kva dogaja?

ps. sem jaz tudi spustu konje mal na pašo,samo ne proti Trojanam,

škoda ker bi ziher povabu na kofe.Ja srečal sem pa dosti FJR-k na cesti.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, zdej ste neki pogumni FJR-aši ratal od kar vas bo za 14 več na cestah! :naughty: :whistle:

Celo svoje spremstvo si boste lahko zaželeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, zdej ste neki pogumni FJR-aši ratal od kar vas bo za 14 več na cestah! :naughty: :whistle:

Celo svoje spremstvo si boste lahko zaželeli...

Ja število elite strmo narašča :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A šteješ tudi že 10 policijskih zraven!!!!! :whistle:

Sem gledal spisek pri Bmw pa se vpisujejo vsi ki imajo motorje Bmw :naughty: zakaj pa nebi mi šteli v elito tudi policaje :whistle: Mal heca Je pa res da bodo ti fantje najbolj objektivno občutili razliko med Fjr in Bmw pa upam tudi kaj napisali o tem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal spisek pri Bmw pa se vpisujejo vsi ki imajo motorje Bmw :naughty: zakaj pa nebi mi šteli v elito tudi policaje :whistle: Mal heca Je pa res da bodo ti fantje najbolj objektivno občutili razliko med Fjr in Bmw pa upam tudi kaj napisali o tem :worship:

Če bodo kritike kot od Angleških policajev,potem jih nebodo dolgo imeli jih boste lahko drugo leto poceni kupili. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!