Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Prihajajoči vikend se nekaj planira za skupno vožnjoi s prijatelji, pa vstraja, da greva z FJR in ne BMW, ker še nima Top casa.

Tonček, tak se zmenima... sicer nisem neki izkušen voznik pa to (TC-motoshop je pač sposoben človeku zajebat pol prve motosezone s svojimi fintami pri garancijskih popravilih), ampak... če ma tvoja žena tako željo po vožnji s FJR, ti pa z BMW, pa če upoštevaš še mojo željo, da bi kdaj v življeju vozil FJR (ki je zagotovo večja kot obe vajini sešteti skupaj), lahko naredimo tako, da se pelješ ti z BMW, jaz pa tvojo ženo peljem na FJR. Bodi brez skrbi, da ob takem motorju med nogami ne bom niti opazil, da mam sopotnico gor, pa če bo gola sedela za mano. Pa tudi to, da mam dobrih 60 kg, 166 cm in sanjam o tem, da bi zadržal pokonci tak velik motor, zanemari. Lahko pa se zaneseš na svojo ženo, da ona ne bo naredila nič narobe, če "slučajno" padeva po tleh, ker bo edina izkušena na motorju :lol:

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti želim čim več zadovoljstva na Bavarcu! Prosim, če nam boš opisal, kakšne so razlike med rasnim bavarcem in FJR! Vozne lastnosti, poskočnost, občutki, tehnika..............

Še replika Brumerju - glede na to, da poudarjaš, da si že zadosti star se čudim, da si še vedno tako nestrpen. Nihče ni pljuval po Bavarcih, ti pa tako vneto kritiziraš nekaj, kar ne poznaš. Jaz nikoli nisem vozil BMW (no enega oldtajmerja), mogoče zamujam veliko ali pa nič. To bom vedel, ko bom izkusil saj z leti pride vse.....

Tonček naberi kilometre in nam objektivno poročaj o razliki med strojema......

LP Marko

Motiš se,če misliš,da nepoznam Yamah imel sem jih v moji lasti (pisane name) do danes že 5 kom. in to: 2 kom CHAPI,125 SR,Virago 750 in V-maxa samo 9 let OK.z vsemi skupaj prevozil garantirano čez 200K kil.Ko boš toliko z Yamaho prevozil se javi OK.Ko sem imel še V-mxa sem vedno čakal na nov model med tem je prišla FJR in skoraj sem jo kupil,vendar ta motor mi je bil preveč potovalca.Kupil ga je moj kolega in že parkrat sem jo peljal,zato lahko rečen,da jo dokaj poznam,kolega pa jo je imel v ca 3 letih že 4X na tleh predvsem zaradi težine,neokretnosti in visokega težišča.Nebom primerjal z drugimi motorji saj bo spet sama nevoščljivost in pljuvanje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Bavarci" imajo 4 kolesa. BMW motorji so iz Berlina. No ja, saj tudi Yamaha dela flavte drugje kot FJR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tonček, tak se zmenima... sicer nisem neki izkušen voznik pa to (TC-motoshop je pač sposoben človeku zajebat pol prve motosezone s svojimi fintami pri garancijskih popravilih), ampak... če ma tvoja žena tako željo po vožnji s FJR, ti pa z BMW, pa če upoštevaš še mojo željo, da bi kdaj v življeju vozil FJR (ki je zagotovo večja kot obe vajini sešteti skupaj), lahko naredimo tako, da se pelješ ti z BMW, jaz pa tvojo ženo peljem na FJR. Bodi brez skrbi, da ob takem motorju med nogami ne bom niti opazil, da mam sopotnico gor, pa če bo gola sedela za mano. Pa tudi to, da mam dobrih 60 kg, 166 cm in sanjam o tem, da bi zadržal pokonci tak velik motor, zanemari. Lahko pa se zaneseš na svojo ženo, da ona ne bo naredila nič narobe, če "slučajno" padeva po tleh, ker bo edina izkušena na motorju :lol:

LP,

Matic

Ponudba ni slaba, a kaj, ko je boljša polovica običajno navajena na višje obremenitve, kar se tiče teže, tako, da bi se za tabo počutila nekam "zgubljena". Veš, ni vse v velikosti in teži, mi imamo to prednost da vsaj povaljamo v redu, če že ostalo naredimo slabše. :rolleyes:

Kar se tiče TC pa mogoče niti ne bom peljal motorja v Ljubljano, ker ga nekaj ogledujejo domačini. (nekateri nimajo denarja, drugi bi vozilo Gold Wing...

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče TC pa mogoče niti ne bom peljal motorja v Ljubljano...

No ja, jaz imam trenutno o TC deljeno mnenje... res so me zaj.... celo večnost, ampak ko jih je minlo in so potegnili motor od mojega mehanika v LJ, pa sem ga dobil včeraj popravljenega in dostavljenega iz LJ na Ptuj v manj kot enem tednu... javim bolj točno mnenje o njih, ko bom imel motor čas temeljito stestirat, da vidim, če je vse ok.

lp,

matic

P.S.: FJR pa bodo vedno ostale le moje sanje. Ne morem si privoščit pri tej teži in višini sest na tako težek in visok motor... da ne govorim o tem, da ne bo nikoli časa, da bi ga vredu prezračil, saj to ni motor za v službo ali pa samo 100 km izlete. žal so mi usojeni maksi-skuterji, pa četudi se niti sam s tem ne bom nikoli čisto sprijaznil - se pa vsaj lahko peljem z njim te 3 km v službo in nazaj, kar bi blo za pravi motor malo smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ??',če ni bolj smešno zdaj :headbang: :headbang: :krneki:

S sesalcem na šiht, pa ne da si čistilka :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ??',če ni bolj smešno zdaj :headbang: :headbang: :krneki:

S sesalcem na šiht, pa ne da si čistilka :naughty: :whistle:

najprej mi je škoda resnega motorja za 3 km, saj se še ogreje ne prav v tem času, pa narava službe zahteva od mene obleko (hlače, srajca), v taki opravi na cagivi canyon ali pa fjr, ki bi bila v tem primeru v špilu, pa bi čudno zgledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se,če misliš,da nepoznam Yamah imel sem jih v moji lasti (pisane name) do danes že 5 kom. in to: 2 kom CHAPI,125 SR,Virago 750 in V-maxa samo 9 let OK.z vsemi skupaj prevozil garantirano čez 200K kil.Ko boš toliko z Yamaho prevozil se javi OK.Ko sem imel še V-mxa sem vedno čakal na nov model med tem je prišla FJR in skoraj sem jo kupil,vendar ta motor mi je bil preveč potovalca.Kupil ga je moj kolega in že parkrat sem jo peljal,zato lahko rečen,da jo dokaj poznam,kolega pa jo je imel v ca 3 letih že 4X na tleh predvsem zaradi težine,neokretnosti in visokega težišča.Nebom primerjal z drugimi motorji saj bo spet sama nevoščljivost in pljuvanje. :whistle:

It tvojega odgovora veje sama nestrpnost.... pa še stopnjuješ jo s svojim drugim odgovorom (očitno sem te ocenil 110% natančno). Predlagam, da se postrgaš v VAŠO temo, nas pa ne gnjavi več. Kaj si imel, imaš oziroma nimaš me ne zanima.

Tvoj kolega pa nima pojma, če se sam po tleh vala! Nikomur nisem nevoščljiv, še najmanj pa lastnikom BMW jev! Zame so ti motorji estetsko nesprejemljivi, vozne lastnosti pa sigurno niso toliko boljše, kot je višja cena teh strojev. AMEN

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It tvojega odgovora veje sama nestrpnost.... pa še stopnjuješ jo s svojim drugim odgovorom (očitno sem te ocenil 110% natančno). Predlagam, da se postrgaš v VAŠO temo, nas pa ne gnjavi več. Kaj si imel, imaš oziroma nimaš me ne zanima.

Tvoj kolega pa nima pojma, če se sam po tleh vala! Nikomur nisem nevoščljiv, še najmanj pa lastnikom BMW jev! Zame so ti motorji estetsko nesprejemljivi, vozne lastnosti pa sigurno niso toliko boljše, kot je višja cena teh strojev. AMEN

LP Marko

:OK: :OK: :OK: :OK: TAK JE!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Približno pol leta nisem pogledal tuki noter. Vidim, da se vam je spet uspelo spričkati. Najbrž vas je prevzel duh človeka, ki je začel to temo.

Ne se kregat fantje. Spomladi bo treba na kako skupinsko vožnjo. Letos smo bili le štirje. Če bo šlo tako naprej bova z il dottorejem drugo leto sama!

je kaj novega?

Jaz sem ta teden vozil Fjr 07 z polavtomatikom.........

Pa LP, Cvetoo.

Aja, pa od kod ljudem ideja, da je treba imeti 130kg, da lahko voziš Fjr????? Pa ne, da imamo fitnes le v deželi Cvetja v jeseni???

In Brumer, od kod tebi ideja, da ima Fjr visoko težišče??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Brumer, od kod tebi ideja, da ima Fjr visoko težišče??

Zato ker vse ve :alien1: , pa še BMW-ja vozi :whistle: .

Cvetooo, ti pa že predolg voziš FJR-ja pa nimaš pojma :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, :devil: kaj pa tu ti delaš med elitno Japonsko konjenico!!! :whistle:

Mešam govna... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar zdelo da nekaj smrdi na tem forumu ko zahajajo na njega bmw :SS in počasi a vztrajno

prepričujejo fjr elito :worship:

Če pa do spomladi vsi prešaltamo na bmwjce bomo vsaj šli na kakšno skupinsko furco :friend1:

lep pozdrav iz sončne vipavske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, jaz imam trenutno o TC deljeno mnenje... res so me zaj.... celo večnost, ampak ko jih je minlo in so potegnili motor od mojega mehanika v LJ, pa sem ga dobil včeraj popravljenega in dostavljenega iz LJ na Ptuj v manj kot enem tednu... javim bolj točno mnenje o njih, ko bom imel motor čas temeljito stestirat, da vidim, če je vse ok.

lp,

matic

P.S.: FJR pa bodo vedno ostale le moje sanje. Ne morem si privoščit pri tej teži in višini sest na tako težek in visok motor... da ne govorim o tem, da ne bo nikoli časa, da bi ga vredu prezračil, saj to ni motor za v službo ali pa samo 100 km izlete. žal so mi usojeni maksi-skuterji, pa četudi se niti sam s tem ne bom nikoli čisto sprijaznil - se pa vsaj lahko peljem z njim te 3 km v službo in nazaj, kar bi blo za pravi motor malo smešno.

Matic ti si prava faca :naughty: :naughty:

lp na ptuj

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kot sem rekel, svojega konja FJR sem parkiral v TC Motoshop konjušnici. Lastništvo je še vedno moje. Če boste obiskali TC Motoshop, prosim malček pobožajte ga, saj mi je dobro služil, prepričan sem, da bo tudi novemu lastniku.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Torej, kot sem rekel, svojega konja FJR sem parkiral v TC Motoshop konjušnici. Lastništvo je še vedno moje. Če boste obiskali TC Motoshop, prosim malček pobožajte ga, saj mi je dobro služil, prepričan sem, da bo tudi novemu lastniku.

Srečno

Tonček

MA KEJ GA NI ŠKODA :cry: :cry: kar zapustu si ga "bogi bogi"pa tolku te je rejvež bogu, nankar vrgu te ni :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

FJR pa elitna konjenica??????

cccc

veste dečki če smo že pri konjih je tako:

obstajajo lipicanci s katerimi izvajajo špansko jahalno šolo.....

.....in pa haflingeri ki se pač uporabljajo za kaj pač kam pretovorit

in se mi zdi da je fjr bolj pri haflingerih :naughty:

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FJR pa elitna konjenica??????

cccc

veste dečki če smo že pri konjih je tako:

obstajajo lipicanci s katerimi izvajajo špansko jahalno šolo.....

.....in pa haflingeri ki se pač uporabljajo za kaj pač kam pretovorit

in se mi zdi da je fjr bolj pri haflingerih :naughty:

pa brez zamere

SORY no če te je konj brcnu, še ne pomeni da veš kaj je ELITA

KUPIM KONJA po možnosti HAFLINGERJA, ker FJR-ko že imam

MERLI pa ne bomo ker nismo BMW-jaši

(vse hec) :kva2: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!