Skoči na vsebino

FJR aši


Priporočene objave

Pozdravljeni,

tisti ki vozite '07 letnik A verzijo (ne AS), ali imate ogrevane ročice serijsko?

lp

Vozim 07 1300 A, ročice so serijsko ogrevane.

Lp,

Tine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo od vas uporablja kakšne aftermarket zavorne ploščice (torej ne-originalne)? Kako ste zadovoljni, po kakšni ceni se jih dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FJR elita zgleda da je odšla na smučanje ker se noben več ne oglaša. :zzz:

Včeraj se je na našem koncu vseeno dalo vozit tud nekaj sonca sem ulovil v Portorožu seveda drugače pa malo v Lipico pa po krasu sem že mislu da bo treba dežni kombinezon natikat a sem samo šipo dvignu pa je še nekako šlo. Naredu 200 km srečau eno frjko novo v Portorožu ni en par motorjev.

8.4.07 pa gremo na pasulj v Renče upajmo da bo sonce.

lp:Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8.4.07 pa gremo na pasulj v Renče upajmo da bo sonce.

Ma kej se lahko prklučm za ta pasulj. :naughty: :naughty: ,pa še za kakšn km skupaj.

Če lahko zrihtam sonce. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha - sem stalni gost!

Mare jest ne vem kaj je s tabo saj mamo žegnanje doma v domači fari (Drulovka na velikonočni ponedeljek)potem grema pa lahko še naprej v Mirno peč, da se bomo šli tja malo pogret. No jest mislim,da si še Zasavc

lp le mans

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč vsem!

Zanima me pomen oznake "FJR". Res je tudi, da me mnogi to vprašujejo...

Lep pozdrav vsem in veliko veselih kilometrov te dni!

Tine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuckin' Japanese Racer... ;)

Sicer pa sem na netu našel še tole razlago:

Nič ne pomeni. IIRC FJ je bila Yamahina oznaka za zračno hlajene štiritaktne športne stroje.

FJR je pa sicer moderna varianta motorja z oznako FJ1200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare jest ne vem kaj je s tabo saj mamo žegnanje doma v domači fari (Drulovka na velikonočni ponedeljek)potem grema pa lahko še naprej v Mirno peč, da se bomo šli tja malo pogret. No jest mislim,da si še Zasavc

lp le mans

Sem slišal, da bo nekaj na Drulovki! Ni problema napiši malo bolj natančno, kdaj bo žegen. pa od kje si - ali se poznava? Zasavec - itaq!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa od kje si - ali se poznava?

LP Mare

:blink: :blink: eeeeee, a bo mogoče na Drulovki pred cerkvijo. Sem slišal, da bodo prišli domorodci tudi s skuterji in ostalimi sesalci, da bo kaj za žegnat :xx:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: Prosim, če debate, ki niso povezane s FJR preselite v druge (ustrezne) teme !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: Prosim, če debate, ki niso povezane s FJR preselite v druge (ustrezne) teme !!!

Ta tema je ravno pravšnja - debata teče o FJR aših ne pa o kupu železja in plastike, ki se imenuje FJR! To je pa res v drugi temi!

LP

:blink: :blink: eeeeee, a bo mogoče na Drulovki pred cerkvijo. Sem slišal, da bodo prišli domorodci tudi s skuterji in ostalimi sesalci, da bo kaj za žegnat :xx:

LP Cvetoo.

Oglasi se še ti, da popraviš povprečno kubikažo...............verjetno si pozabil, da si začel na sesalcu, kot vsi mi in ostali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je ravno pravšnja - debata teče o FJR aših ne pa o kupu železja in plastike, ki se imenuje FJR! To je pa res v drugi temi!

LP

Oglasi se še ti, da popraviš povprečno kubikažo...............verjetno si pozabil, da si začel na sesalcu, kot vsi mi in ostali!

Mijauuuu.

Oprosti, dolgo nisem čutil, da si mi stopil na rep ;)

No Fjr-aši, kje se vozite, je padlo dobrih taužnt km čez vikend, pa nisem nobenega poznanega videl. :hmm:

No čez ride se ravno nisem dosti vozil.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:eek: :eek:

Fantje, a je kaj novega :?

Kake zamenjane gume, kake ugodnosti za servis, kakšna povaljana Fjr, anything. Madonca a se tudi ponoči vozite? Dajte še kaj napisat in spraviti to temo v življenje.

BMWjaši imajo grde motorje ko hudič :xx: pa kar naprej nekaj klamfajo mi pa nič :doze:

Tonček, si nam obljubil, da nas vzameš s seboj v Dolomite. Se že veselim B)

LP Cvetoo.

Lahko noč vsem!

Zanima me pomen oznake "FJR". Res je tudi, da me mnogi to vprašujejo...

Lep pozdrav vsem in veliko veselih kilometrov te dni!

Tine

:slap:

F= FOR J= JOY R= RIDE

Škoda, da te prej nisem opazil.

Kdaj se kam skupaj peljemo?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry,

sem bil od 27.-30.4.07 službeno v Rimu, sedaj pa dva dni v Ravenni, z avtomobilom sicer. Za kakšno skupno vožnjo sem šele prost v vikendu okoli 19.5.07. Tako, da lahko takrat načrtujem kakšnjo vožnjo pa čeprav v preddolomitski svet. Okoli jeza Vajont pri Longaroneju.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!