Skoči na vsebino

Referendum o RTV


Thundercat

"Ali ste za to, da se uveljavi zakon o Radioteleviziji Slovenija, ki ga je na predlog Vlade Republike Slovenije sprejel Državni zbor RS 15. julija 2005?"  

133 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Za!
      30
    • Proti!
      63
    • Neopredeljen/a!
      6
    • Referenduma se ne bom udele?il!
      32
    • Oddal bom neveljavno glasovnico!
      2


Priporočene objave

Večino reklam porabim, da vanje zavijem onesnažen pesek pri čiščenju mačjega stranišča. Prav tako je končal tudi ta propagandni material. Našega mačka Ozzy- a sploh ne moti, če pri tem uporabim reklame ene ali druge politične opcije. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer mi ni jasn o čem se gre.... ,spet se politiki nekaj grejo ha? :blush:

Naj nekdo točno pove v čem je poanta tega zakona, ne pa da na dolgo filozofirajo.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je pa res! že zato grem....če se gre za "pluralnost" medijev me niti toliko ne briga...bomo posluišali in gledali pa kak ilegalni bbc ko med 2. vojno :lol: tako in tako so novinarji pluralni predvsem do sebe... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karkoli obkrožiš, se za rajo nič kaj ne spremeni, se pravi da gremo na referendum za druge

če se slučajno zbudim pravočano v nedeljo, bom šel in obkrožil enako kot v zgornji anketi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do včeraj nisem imel namena izgubljati 8min svojega dragocenega časa, da se zapeljem na KS, včeraj pa sem se odločil PROTI.

eden in edini razlog: RKC škofovska inkvizicijska naveza se je javno opredelila ZA sprejem zakona.

... posledično sem avtomatično PROTI.

:devil:

p.s. konec koncev je pa vseenkurc kaj se obkroži - odločalo se bo al bo mela roke čez RTV in s tem cenzuro RTVja sedanja ali prejšnja vladavina. pa še orenk zastonj propagando si bojo zazihral - al bojo skrival zločine sedanje al bojo pa skrival zločine prejšnje oblasti. ovce pa za zvoncem... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do včeraj nisem imel namena izgubljati 8min svojega dragocenega časa, da se zapeljem na KS, včeraj pa sem se odločil PROTI.

eden in edini razlog: RKC škofovska inkvizicijska naveza se je javno opredelila ZA sprejem zakona.

... posledično sem avtomatično PROTI.

:devil:

BRAVO, TO SO BESEDE.... tudi jaz, prijatelj, tudi jaz!!

sem odločno PROTI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tudi opredeljujem Proti. Najlepse me je preprical tisti .pps ki sem ga dobil na mail kjer prikazuje kaj moski radi gledamo, sigurno pa NE radi gledamo tistih frisov iz slovenske politike zato ZAJEBAJMO JIH!!! :evilgrin: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTV je katastrofa...

praktično nimaš kaj gledat.... če ste proti... ste potem zadovoljni s takim stanjem

:headbang: še naprej uživate v programih :fredy:

verjetno se kaj dosti ne bo spremenilo glede na rezultat referenduma... ampak če se odločiš za ZA .. potem jim daš vsaj možnost da premaknejo nekaj ljudi ki v tisti hiši serjejo... in "morda"**??** morda se bo tudi TV spored kaj spremenil......

kakorkoli.. slabše kot je, ne more biti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm tkntk na RTV poslal izjavo, da ne mislim plačevat "prispevka" (beri davek na luft) in da nej mi kar pridejo blokirat TV za njihove frekvence... nobenga serviserja, nobenga računčka... milina... tkntk pa res ne gledam, raj se na eurosportu še mal angleščino treniram ko gledam kako prvenstvo.

edin...štafeta mladosti je bla pa kul... :ninja:

...sicer je pa RKC škofovska inkvizicija ziher kak pakt sklenila z Janšo, da če zmaga njegov zakon, bo vsako jutro in vsak večer maša na sporedu.... :blink: :SS

nooo spenkju... se bojo moji bodoči otroc še pokvarili, če bomo šli v to smer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTV je katastrofa...

praktično nimaš kaj gledat.... če ste proti... ste potem zadovoljni s takim stanjem

:headbang:  še naprej uživate v programih :fredy:

verjetno se kaj dosti ne bo spremenilo glede na rezultat referenduma... ampak če se odločiš za ZA  .. potem jim daš vsaj možnost da premaknejo nekaj ljudi ki v tisti hiši serjejo... in "morda"**??** morda se bo tudi TV spored kaj spremenil......

kakorkoli.. slabše kot je, ne more biti....

glede na zgube ki so "za" in na zgube ki so "proti" bom raje ostal doma in gledal eurosport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem dovolj seznanje za kaj se gre...

Zato se tudi ne bom odeležil referenduma! Po drugi strani se pa tudi nočem podrobneje seznaniti o podrobnostih, ker mi gre politika na :SS

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!