Skoči na vsebino

Referendum o RTV


Thundercat

"Ali ste za to, da se uveljavi zakon o Radioteleviziji Slovenija, ki ga je na predlog Vlade Republike Slovenije sprejel Državni zbor RS 15. julija 2005?"  

133 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Za!
      30
    • Proti!
      63
    • Neopredeljen/a!
      6
    • Referenduma se ne bom udele?il!
      32
    • Oddal bom neveljavno glasovnico!
      2


Priporočene objave

Šel bom na referendum in napisal na glasovnico, naj mi vrnejo keš, ki sem ga moral prispevati za referendum... Kmal bomo mel referendum, če lahko gospod Bajuk prdne med zasedanjem... :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist knedl desničarski od 16ih strani, namenjen ZA propagando.. mislim, ej, svašta.. :glare:

ZA boljši program.. BUUUHAHAAAHAAHAAA... :lol1:

ZA nižje prispevke.. BUUUHAHAAAHAAHAAA... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROTI!

Ravno zaradi vmešavanja cerkve in zatrjevanja na teh okroglih mizah in podobnih klobasanjih, da ima cerkev legitimno pravico vplivati in se izrekati pri takih stvareh. Cerkev spada v svoje hrame in pika!

Torej bo pri meni referendum pomenil ali sem za ali proti temu, da meni kot ateistu cerkev kroji življenje! In mislim, da v končni fazi se za to pri tem referendumu tudi gre. Tisto o programu so samo klobase za povrh, za bistvo skrit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem sicer za, samo vseeno ne grem volit, ker mi grejo referendumi na kurac. Najprej volis vlado, k naj bi sprejemala nove zakone, pol mormo pa mi to delat na referendumih. Kr neki.

Za sem pa zato ker ma vlada boljse argumente. Najbolj beden mi je argument opozicije, ces da mora biti javna televiyija neodvisna, kar naj bi sedaj bila. Samo zakaj so potem novinarji bezali iz RTV-ja na POP tv (mogoce zaradi cenzure na RTV) in zakaj je generalni direktor RTV-ja bivsi predsednik ZLDS-ja. Do sedaj je resnicno potekal boj med LDS in ZLDS, kdo ima vecji vpliv na RTV.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem za referendum? Naj ga izglasuje večina v parlamentu, ko pa bo nova vlada pa ga naj po istem postopku popravi če se ji bo zdelo smiselno.

Kar pa se tiče zakona. Tam pa koliko je videti razen 20 pravnikov v Sloveniji noben drug neve zakaj se gre.

Noben še ni povedal kaj je novega v zakonu in kako bo to vplivalo. Zakaj? Ker se nihče noče osramotiti s tem, ko bi razlagal nekaj česar ne pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem za referendum? Naj ga izglasuje večina v parlamentu, ko pa bo nova vlada pa ga naj po istem postopku popravi če se ji bo zdelo smiselno.

Kar pa se tiče zakona. Tam pa koliko je videti razen 20 pravnikov v Sloveniji noben drug neve zakaj se gre.

Noben še ni povedal kaj je novega v zakonu in kako bo to vplivalo. Zakaj? Ker se nihče noče osramotiti s tem, ko bi razlagal nekaj česar ne pozna.

Se strinjam. Zakaj ne dajo v medije celotne popravke v zakonu. Tko bo sla pa slovrnija volt, na podlagi tega kaj bodo volili njihovi idoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tudi opredeljujem Proti. Najlepse me je preprical tisti .pps ki sem ga dobil na mail kjer prikazuje kaj moski radi gledamo, sigurno pa NE radi gledamo tistih frisov iz slovenske politike zato ZAJEBAJMO JIH!!!  :evilgrin: :OK:

you're cool :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, dragi moj, pa ti sploh ves kdo je predlagal referendum. Pa ti sploh ves da so na obeh bregovih politiki. Zdej je vprasanje katere politike bos zajebal. Al ta leve, al ta desne.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ZA ukinitev rtvslo! :yes:

zakaj ste hudobni? pa če bomo dobili boljši in cenejši program..

:) :P :D :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno sanjas?! :blink:

EJ, zbudi se, ura je tik pred malco. :grim

prav imaš.. motim se.. boljši program itak ne more bit.. lažejo, prasci garjavi.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tudi opredeljujem Proti. Najlepse me je preprical tisti .pps ki sem ga dobil na mail kjer prikazuje kaj moski radi gledamo, sigurno pa NE radi gledamo tistih frisov iz slovenske politike zato ZAJEBAJMO JIH!!!  :evilgrin: :OK:

Moč reklame :( .

Naredila ženska zaposlena pri stranki, ki ji izid referenduma ni irelevanten)

Kvaliteto in nivo reklame določa ciljna populacija :grim

(npr. pralni praški...)

In reklama je dobra če ima efekt. A ne?!

:lol1:

Tiste face na TV so limali ravno ti, ki dali so sestavit ta pps.

Cerkev, tako kot kdorkoli v tej državi, ima pravico do mnenja in izražanje mnenja ni vmešavanje v državo.

Al mogoče je ?!

Se komu kolca po verbalnem deliktu ?

( :xx: 133. člen :BUA: je bil,a ne )

Notorično dejstvo je, da je volilna abstinenca transformacija odločanja.

In če maste tako radi, da drugi odločajo o vašem življenju...

Izguba, kvaliteta programa, klientelizem, kažejo da na RTV še zdaleč ni tako kot bi moralo bit

:grim ZA :grim spremembe.

Pesimistična verzija: Slabše ne more bit

Ovce vsaj priznajo, da gredo za tisto, ki ima zvonec.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja je lahko... če bodo meni še več verskih programov talali kot jih imam že sedaj bo še kako slabše.

če kdo hoče poslušati verske nebuloze, naj gre v cerkev, ne pa da mene obremenjuje s tem. Če kdo hoče gledati poslance in poslanke v parlamentu,kako širijo bedarije, gre tudi lahko tja gledati - več ali manj so vse seje odprte za javnost..... Mene naj pa pustijo pri miru s programom, ki je sicer slab, še vedno pa boljše, kot prenašanje maš vsako nedeljo.......

In zato sem odločno PROTI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ali je kateri glas Za ali Proti, odvisen od tega, da bomo na nacionalki ali kateremu novemu programu pod njenim okriljem, kmalu gledali tudi erotični program "after 00.00"....glasujem takoj za to odločitev.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če bodo politiki mel tv se bo siguren kej spremenilo :OK: . Dobili bomo nov resničnostni šov Sanjski politik, ob nedeljah bomo imeli omogočen prenos (v živo efcorse) maše direktno iz vatikana in ne samo to omogočen bo z SLOVENSKIMI podnapisi!!!! Seveda bojo popestrili tudi slo2, kjer bo namesto običajnih športov sedaj potegovali za najhitrejšega politika na 100m!!!! Absolutno pa tam ne bomo videli moto gpja :)

Vsi pristaši koalicije pa seveda dobijo še dodaten popust (ampak samo če oddate glas v naslednih 15,7min)

Tko da jst bom kar proti glasoval proti, že raj gledam risanke ob 19, kokr pa kuhajmo z Zmagom Jelinčičem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ali je kateri glas Za ali Proti, odvisen od tega, da bomo na nacionalki ali kateremu novemu programu pod njenim okriljem, kmalu gledali tudi erotični program "after 00.00"....glasujem takoj za to odločitev.... :)

Sam res primanjkuje erotike na teveju. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...s5 bom tam sedu,...pa glasovnice štel... :angry2: .......ja, ampak za 2-3 tanke bo pa padl :grim ..to pa

..ampak, kar je največja ironija,...večina folka sploh ne ve za kaj se gre :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšne maše, pa Jelinčiči in prenosi sej :blink:

Zakon, preberte zakon.

Tisti, ki se sklicuje, in prav je tako, na pravico do lastnega mnenja naj to tudi producira in ne papagira.

ovce vsaj priznajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!