Skoči na vsebino

Referendum o RTV


Thundercat

"Ali ste za to, da se uveljavi zakon o Radioteleviziji Slovenija, ki ga je na predlog Vlade Republike Slovenije sprejel Državni zbor RS 15. julija 2005?"  

133 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Za!
      30
    • Proti!
      63
    • Neopredeljen/a!
      6
    • Referenduma se ne bom udele?il!
      32
    • Oddal bom neveljavno glasovnico!
      2


Priporočene objave

Kapitan Janez, ki je bil prej poveljnik strojnice in  je zamenjal Milana, daje komando, da se še bolj potopimo. No od kar pa je šef strojnice Janez namesto Janeza, pa na glede na komando Janeza, ki je sedaj kapitan, prej pa je bil šef strojnice in je poslušal prejšnjega kapitana Milana, ki je hotu, da nasedemo na dno in vsi skupaj pocrkamo kot podgane, ne posluša Janeza sedanjega kapitana. Namreč Kapitan Janez bi rad nasedel na dno (da pocrkamo), ne more več obvladovati Janeza in njegovih mornarjev v strojnici, ki si želijo na površje. Ne mislim, temveč vem, da bomo še videli sonce. V katerem oddelku si pa ti pa ne vem. Mislim da bo prevladala večina. Ko jebe Kapitana, mi gremo na zrak.

zdej me pa tvoja letnica še bolj skrbi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj noben ni opazil, da je pač vseskozi bil na tv ju JANEZ JANŠA!!!! ko se je kaj sprdnil, ko je malo glasneje zakihal je bil TAKOJ na TV!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

jebena pluralizacija!!!! in eni govorijo o rdeči nadvladi!! hahahahaha JJ vas J že J dolgo časa.... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIGI ti si ubrisan.

Dejte ze nehat z eno strankarsko borbo, pa z rdecimi pa z janso.

Dejte ze nehat kaksen bo program, k ne veste.

Dejte ze nehat o objektivnosti, k te na RTV-ju nikoli ni bilo in je nikoli ne bo.

Dejte raj napisat o cem govori nov zakon, kaksne so spremembe, zakaj bi se sploh spremenil program. Zelim si resnicnih podatkov, da se bom v nedeljo laze odlocil (ce bom sploh sel).

Zaenkrat sem se vedno za, ceprav se strinjam z HHV-jem(dobro napisano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUNKER označuje objekt, zgrajen lahko iz različnih materialov, ki je namenjen zaščiti ljudi/vojakov pred poškodbami zaradi udarcev raznih predmetov ali zaradi pritiska ob eksplozijah... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zdej niste odgovoril kaj na RTV označuje beseda BUNKER. Prosim za razlago...

kupi si očala al pa eno stran nazaj poglej ! :P

če pa ti veš kaj drugega pa napiši !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude pod starim zakonom so z RTVja izginili vsi športni dogodki povezani z avto moto športom. To je posledica 12 letne vladavine tistih, kere ti tko zagovarjaš. :OK:

če bodo ta janševi dali GP nazaj, grem takoj na referendum :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasprotniki novega zakona mi še zdej niste odgovoril kaj na RTV označuje beseda BUNKER. Prosim za razlago...

BUNKER naj bi bil arhiv na RTV, v katerem se nahajajo prispevki, so bili cenzurirani, njihovi avtorji pa so bili poslani na službeno potovenje (Goli otok, KPD Dob). Ne me držat za besedo. Sicer pa vprašaj na RTV oddelek za stike z javnostjo. Pač tako je bilo včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo ta janševi dali GP nazaj, grem takoj na referendum :yes:

Joj no, govorite tko k da bo Jansa osebno sestavljal program, bajuk bo pa eno novo nadaljevanko reziru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUNKER naj bi bil arhiv na RTV, v katerem se nahajajo prispevki, so bili cenzurirani, njihovi avtorji pa so bili poslani na službeno potovenje (Goli otok, KPD Dob). Ne me držat za besedo. Sicer pa vprašaj na RTV oddelek za stike z javnostjo. Pač tako je bilo včasih.

Prispevki iz bunkerja so še vedno shranjeni pod budnim očesom partijskih cenzorjev. Vse, ki tu govorite da bo politika po novem zakonu prevzela preveč pooblastil pa sprašujem, zakaj sta se potem glavna nasprotnika novega zakona o RTV Tone Rop in Borut Pahor prepirala v pismih okoli tega katera od njunih strank je imela večji vpliv na javno RTV? Se bojita da bi z novim zakonom ta vpliv izgubila? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj no, govorite tko k da bo Jansa osebno sestavljal program, bajuk bo pa eno novo nadaljevanko reziru.

Ja a ne bo, al kaj? :eek:

:yea2: B) :yea1: :yes:

:xx: :whistle:

:slap:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst razumem so razlike samo v tem, kako se voli generalni direktor in pa v nadzoru finanac.

1. Prvo se mi zdi bolje, da bo javni razpis in da generalnega potrdi vlada (saj potrdi tudi generalno tozilko in podobne javne vladno neodvisne funkcije)

2. Je potrebno. Nadzor nad sredsti pridobljenimi od davkoplacevalcev, je potreben in sprejemljiv.

Eni pa govorite o masah, vatikanu, GP dirkah...... :slap:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa je mogoče Janez Kocjančič njun ideološki prijatelj kot predstavnik takoimenovane civilne družbe morda njuna podaljšana roka? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispevki iz bunkerja so še vedno shranjeni pod budnim očesom partijskih cenzorjev. Vse, ki tu govorite da bo politika po novem zakonu prevzela preveč pooblastil pa sprašujem, zakaj sta se potem glavna nasprotnika novega zakona o RTV Tone Rop in Borut Pahor prepirala v pismih okoli tega katera od njunih strank je imela večji vpliv na javno RTV? Se bojita da bi z novim zakonom ta vpliv izgubila? :D

Prispevki ali bodo na varnem, ali pa bodo oddali svojo energijo E = ogenj + pepel + dim + skriti dokazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst razumem so razlike samo v tem, kako se voli generalni direktor in pa v nadzoru finanac.

1. Prvo se mi zdi bolje, da bo javni razpis in da generalnega potrdi vlada (saj potrdi tudi generalno tozilko in podobne javne vladno neodvisne funkcije)

2. Je potrebno. Nadzor nad sredsti pridobljenimi od davkoplacevalcev, je potreben in sprejemljiv.

Eni pa govorite o masah, vatikanu, GP dirkah...... :slap:

Fant mlad si še bož že še razumel, ko boš začel razmišljat s svojo glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant mlad si še bož že še razumel, ko boš začel razmišljat s svojo glavo.

Jst sem vsaj se mlad in imam se sanse. Ti si pa ze star pa se vedno ubrisan.

Upal bi si trditi, da iz dneva v dan bolj.

Pa obdva sva Za, sam tako mimogrede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!