Skoči na vsebino

Referendum o RTV


Thundercat

"Ali ste za to, da se uveljavi zakon o Radioteleviziji Slovenija, ki ga je na predlog Vlade Republike Slovenije sprejel Državni zbor RS 15. julija 2005?"  

133 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Za!
      30
    • Proti!
      63
    • Neopredeljen/a!
      6
    • Referenduma se ne bom udele?il!
      32
    • Oddal bom neveljavno glasovnico!
      2


Priporočene objave

Definitivno premalo erotike.... :kva2: :yea1:

in prevec "pametovanja" - beri: okrogle mize o stvareh za katere mi dol visi, življenjske zgodbe "kulturnih in drugih vidnih predstavnikov javnega življenja" :SS A sem prepričan, da bo sedaj še hujš - maše, nasveti za boljše in moralnejše življenje - ora et lavora itd :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno ZA! :OK: Zakaj? Ker slabši program kot je sedaj tako ne mora bit. Vsaka druga oddaja ima napis, ZNOVA. Ker si polovica novinarjev čoha mednožje in naredi bore malo za dobro plačilo. Ker bo morda končno RTV Ljubljana postala RTV SLO! Polni kurac imam te RTV LJ z rdečim Kocjančičem na čelu. Pa kaj sploh išče še na RTV-ju. Mu ni dovolj, da hara in dela pizdarije pri OKS. Že zdavnaj bi moral bit v nezasluženem penzijonu. Še en kandidat za Goli otok!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm hehehe.... ne more biti slabše? optimisti!!!! :BUA:

Pupa, da ne boš delala komu družbe na Golem otoku, ko pride Rocky na oblast! :004

Pazi, vem kako in kaj imaš najraje. :xx: :whistle: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja... ti to nič ne pomaga :winkiss: .. če boš klarikalce podpiral, to bo to strogo porepovedano... boš najbližje temu gledal nedeljsko mašo in si vse ostalo predstavljal v glavi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA. Raje imam državno kot strankarsko televizijo.

ZA. Spremembe so vedno dobrodošle. (Upam da žena ne bere :xx: )

ZA. Računam na to da ne more biti slabše (umetnostno drsanje namesto MotoGP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klarikalce

:hmm:

Kdo so pa tile? :?

Rocky, :photo: , a ti misliš, da se bo skladen regionalni razvoj in decentralizacija dejansko začela na RTV-ju, s spremembo zakona? :hmm:

:slap:

:004 :004

Sam tolk o tem, več ne bi. :whistle:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Kdo so pa tile?  :?

Rocky,  :photo: ,  a ti misliš, da se  bo skladen regionalni razvoj in decentralizacija dejansko začela na RTV-ju, s spremembo zakona? :hmm:

:slap: 

:004  :004

Sam tolk o tem, več ne bi. :whistle:

wat a mastejka tu mejka.... klerikalce......... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšno uro je od ajzenponarskih sindikatov po mailu priletel politični pamflet, ki navija ZA referendum! :SS :SS :SS :SS

Jebem ti sindikate pod okriljem politike.! :devil: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezus je krvavi pot potil

na koncu si je hipi smotko zvil

le kdo bi zdržal tri dneve na drogu

če ne bi verjel da odhaja k bogu

odkar smo uvedli celibat

imajo nune dneve odprtih vrat

nataknejo si deviški pas

duhovni primejo kontrabas

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezus je krvavi pot potil

na koncu si je hipi smotko zvil

le kdo bi zdržal tri dneve na drogu

če ne bi verjel da odhaja k bogu

odkar smo uvedli celibat

imajo nune dneve odprtih vrat

nataknejo si deviški pas

duhovni primejo kontrabas

:worship: :yea1: :yea2: :worship:

Žarno ali v krsti? :hmm:

:004

:004

Mal rezerve; v hibernacijo jo dam

Ker pod kožo smo vsi krvavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopiram iz nekega drugega foruma. Gre za predreferendumsko oddajo o zakonu o RTV na TVS:

---------------------------------------------------------------------

Jambrek je napadel oba voditelja, kako se iz časa, namenjenega enim in drugim, vidi pristranskost voditeljev oz. kar cele hiše. S tem je nekako namignil, da če bi bil novi zakon v veljavi, bi dobili oni nekaj več sekund. Ja, sem se lotil štopanja, oddajo sem si dvakrat ogledal prek portala RTVSLO.si. Tule so rezultati:

Simoniti: 1343 sekund

Jerovšek: 666 sekund

Gantar: 596 sekund

Jambrek: 411 sekund

Košir: 380 sekund

Gustinčič: 376 sekund

Repovž: 339 sekund

Potrata: 269 sekund

Menart: 255 sekund

Cerkveni pravnik: 175 sekund

Petek: 171 sekund

Skupno zagovrniki zakona: 2766 sekund (55.53%)

Skupno nasprotniki zakona: 2215 sekund (44.47%)

Razlika v prid zagovornikov: 551 sekund oz 9 minut in 11 sekund//

Pojdi na vrh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšne maše, pa Jelinčiči in prenosi sej  :blink:

Zakon, preberte zakon.

Tisti,  ki se sklicuje, in prav je tako, na pravico do lastnega mnenja naj to tudi producira in ne papagira.

ovce vsaj priznajo

sej vem, da zanikam, če rečem "pod tole se pa podpišem", but still. .. :OK:

Spet sama nategancija! Očitno bojo čist povsod svoje "kamerade" nastavl, piz** pokvarjene! Očitno Delo ne bo osamljen primer!  :nono:

Men je fajn, k sm včasih tut v tadesnih krogih drke mešal, pa mam še kak konekšn - upam, da mi bo pomagal, da zgubim hrbtenico in se udinjam pri črnjakih ;) /JOKE!!

Kdo so pa tile?  :?

Rocky,  :photo: ,  a ti misliš, da se  bo skladen regionalni razvoj in decentralizacija dejansko začela na RTV-ju, s spremembo zakona? :hmm:

:slap: 

RTV v roke Štajercev, da uravnotežimo razvoj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem sicer za, samo vseeno ne grem volit, ker mi grejo referendumi na kurac. Najprej volis vlado, k naj bi sprejemala nove zakone, pol mormo pa mi to delat na referendumih. Kr neki.

Pri meni pa so referendumi v nasprotju z nekaterimi dobrodošli. Referendum pomeni 10.000več v moji suhi denarnici :) Ravno sedaj zbiram denar, da bom poljel moped na servis in 10.000, ki jih bom dobil za en dopoldan sedenja bo kar prav prišlo! :D

Drugače sem pa glasoval PROTI že na predčasnih volitvah. Drgače se zavedam, da je tudi sedaj pri RTVju močno prisotna politika in močno zagovarjam, da je treba te stvari spremenit in sprejet drug BOLJŠI zakon. Klučna beseda tu je boljši, ne pa to sranje kar je sedaj sprejela vlada. Če se že sprejema nov zakon je navadno zaželjeno, da je ta zakon boljši od prejšnjega ne pa isti, s to razliko da je v korist drugi politični opciji, ali celo slabši od prejšnjega. Sem za spremembo, vendar definitivno ne za tako kot je predlagana s strani vlade!

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ne vrti se vse okoli RKC če imaš preganjavico poišči strokovno pomoč...Tako se trudiš, da bi RKC ostala tam kjer ji je mesto-v cerkvi...sam jo SAMA vlačiš povsod....(by the way...ti si ista in ti bi z veseljem prižigala gmade-...samo goreli bi drugi) Tale zakon res nima veze z cerkvijo in namesto dnevnika maša je pač kost, ki ste jo pograbili ker drugega ni. :doze:

Jest sem ZA...ZA boljši program, ZA nižjo naročnino (ne vezano na rač.od elektrike), ZA neodvisno novinarstvo, ZA športne prenose (nacjonalko je totalno povozil POP glede tega), ZA pluralizem, ZA odgovonost kam gre moj/naš denar od naročnine.

Da imam prav mi dokazuje histerjja, ki jo zganja bivša nomenklatura (pa čeprav gre mogoče samo za 4 leta-oz.3)....ker takega vrišča kot so ga uprizorili že pri prodaji DELA se ne naredi če ni to srčika tvojega obstoja.

In če ni drugega:...slabši kot je program sedaj...enostavno ne more bit.

zdej grem pa šesto ponovitev oddaje HIDAK gledat. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dober predlog glede programa na RTV-ju.

Uvedejo naj isti sistem kot ga ima Premiere. Za vsako vrsto programa svoj program.

En program za akcijske filme.

En program za verske zadeve.

En program za šport.

In, in, in tako naprej.

Potem pa naj vsakemu pošljejo na dom za kateri program se naj prispeva njegov RTV prispevek. Za katere programe se odloči, tisti mu ostanejo. Ostale pa mu blokirajo. Prispevek pa prav tako gre samo za tiste programe za katere se je odločila oseba.

Na tak način bi po naravni selekciji tisti programi, ki ne bi bili zanimivi bankrotirali razen, če bi jih financirala kakšna druga ustanova.

Hoče Cerkev cerkveni program- ga naj financira.

Hočejo komunisti svoj program- ga naj financirajo.

In tako naprej.

Hitro bi ostali samo tisti programi, ki res privlačijo ljudi. Pa še prispevek bi bil porabljen v zadovoljstvo ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!