Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Jaz tudi o nečem takem razmišljam. Čeprav original luč dobro posveti ko ruknem po bremzi se vseeno najdejo mojstri ko me skoraj v rit nabašejo...pol pa smo motoristi prehitri slap.gif.

@snoopek a ti imaš akrapoviča homologiranega?

na žalost še ne, nekaj se pripravlja sedaj, pa bom videl, kako bo šlo skozi. Nism še papirju našu za mačko! za r6 jih mam za thundercat pa še ne :)

Maš ti mogoče kaj od tega ;) Ker akrapovič ma številke pa vse, tud papirje mam, ampak ne za thundercat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah...jaz sem na Akrapoviča 1x klical pa so mi rekli da na TC ni možno njihovega izpuha homologirat. Zato sprašujem, če slučajno kdo ma homologacijo za to pa kako mu je uspelo skozi spravit :D Jaz bom verjetno kmalu na mass prešaltal, ker nebi rad mel probleme s policaji za brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nevem kaj bom, v najslabšem primeru ga bom prodal pa kej druzga kupu! ne vem pa še, kaj bi dau gor, da bi blo kul :hmm: da je štima fajna pa to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim...jaz bom verjetno šel na mass. Tega bom pa za male pare prodal komu ko ga nuca za dirkališče ali pa mu je vseeno za homologacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mislim, da bom sam naredu isto! Počasi sem že obupal glede tega TÜV- ja! Do zdaj ga še nisem našu, bomo videli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim...jaz bom verjetno šel na mass. Tega bom pa za male pare prodal komu ko ga nuca za dirkališče ali pa mu je vseeno za homologacijo...

Glej, meni, ko sem še imel motor, ki si ga sedaj lastiš ti, ni nikoli noben kompliciral, niti na tehničnem....Ko sem ga kupil, sem edino vzel dol nalepko od Akrapota in gasa...Nalepi na izpuh kako nalepko od Yamahe... grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi tudi bila opcija ja, da snamem dol nalepko, sej oblike je itak iste kot pa originalen, pa še velikost itd....

Ker v dveh sezonah se je do zdej samo en policist vpiknil v auspuh, v Portorožu lani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A samo moja muca tak slabo sveti ponoči ali so vse tak? Sem ugotovil, da je nočna vožnja z mačko prava nočna mora...a se je že kdo kaj ubadal s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk zamenjaš žarnico z kako boljšo,kar bom tud jaz probal na moji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk zamenjaš žarnico z kako boljšo,kar bom tud jaz probal na moji.

Imam Osram Nightbreaker trenutno not...nič ne pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kolega se je enkrat matral z xenon...pa tud ni mel uspeha. Sranje je ta sprednja luč,ja.Pa tam na tvoji se mi zdi da previsoko sveti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višino sem že štelal...je zdaj bolše...samo vseeno je muka, če me slučajno tema dobi. Sem se zadnjič pelal z Jakatovo futko pa je razlika ogromna. Na mojem pa sploh ni neke razlike med dolgo pa kratko...bo treba nekaj naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud moja ni ravno blesteča ponoči, sploh tam, ko začne mrak padat, ko je čista tema še nekak sveti, ampak zelo slabo! Jst si bom umislu xenon!

Od kolega fotr jo je lani dal notr in je blo super, tko da, jo bom dau tudi jst ;) Sicer se tko ne vozim dost ponoči, ampak, če te ravno dobi tema je pa supr! Pa tudi podnevi je dost bolj vidna! Js se tud podnevi vozim z dolgo lučjo, da je malenkost bolj vidno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi o xenonu razmišljal, ampak nebi rad nekega sranja montiral, ki bi slepil pol slovenije ponoči. Rad bi neko fajno zadevo, da vredu sveti pa da ne moti preveč ostalih v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sj to je problem pri tem xenonu! Mislim, da so dve verziji, ena za tiste, ki imajo leče in druga za tiste, ki jih nimamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Zanimam se za nakup yamahe thundercat, pa me zanima če gre gor original izpuh od r6-ke?

Kakšne imate kaj izkušnje s tem motorjem?

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped je hvaležen in nezahteven. Tudi pelje se lepo. Drža na njem je dokaj pokončna, da tudi na daljših relacijah ne boš trpel. Za sopotnika je dobro poskrbljeno, ker je sedež dovolj velik in tačke dokaj nizko, da ne sedi kot na kakšni majhni pručki :) . Ker je pa 600 ccm ga je treba za malo bolj živahno vožnjo malo bolj vrteti v obrate, se da pa tudi normalno z njim vozit (brez nekega strašnega vrtenja motorja) :yes: . Vozil sem ga eno leto, ko sem ga zaplenil sestri, pa tudi sedaj ji ga še občasno peljem na sprehod :grim . Če ga boš pa sam vzdrževal, ni veliko dela z njim.

Za izpuh od R6 pa ne vem, če paše nanj. Zelo verjetno da ne, ker je drugačen motor in ima druge točke pritrditve izpuha.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Moja grmeča muca ima zelo nemiren tek nekje do 3000 obratov (se pravi, če vzdržujem enako hitrost konstantno pri 2000 do 3500 obratov). Šele pri 4000 obratih lepo zadiha. Ker domnevam, da to ni glih normalno, me zanima kaj je narobe. Je treba zamenjat svečke, naštelat karburatorje ali naštelat ventile? Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xrider! Pozdravljen!

Nč več ne bom dodal, kot je rekel Trebor! Motor se res super obnese, jst osebno sem zelo zadovoljen z njim!

Ima ga tudi moj mehanik, sicer rdeče barve, in ima trenutno že 90.000 km in motor še kar super gre, nobene panike! Res hvaležen motor!

Mislim, da nimaš kaj falit!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Moja grmeča muca ima zelo nemiren tek nekje do 3000 obratov (se pravi, če vzdržujem enako hitrost konstantno pri 2000 do 3500 obratov). Šele pri 4000 obratih lepo zadiha. Ker domnevam, da to ni glih normalno, me zanima kaj je narobe. Je treba zamenjat svečke, naštelat karburatorje ali naštelat ventile? Hvala za pomoč.

Najverjetneje so svečke, oz. vsaj ena, hin. Čimprej zamenjaj, da ne bo gorivo v cilindru, ki nima vžiga spiralo olja s sten in s tem povzročilo ribanja motorja. Tudi na moji T-ace je bil enak vzrok za težave z nemirnim tekom motorja, delovanjem na tri valje :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala. Rad bi povedal, da motor lepo vleče od nizkih obratov naprej (kakor pač lahko vleče šestotak), gre le za nemiren tek pri konstantni vožnji na nizkih obratih: kar je moteče pri mestni vožnji. Upam, da bo menjava svečk zadevo uredila. Še enkrat hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se je to pojavilo naenkrat, drugega kakor svečke ne more biti.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frgazer pač. Pri meni je tud tak, če bi se hotu v 6 pelat 50 motor ne laufa lepo, če pa se v 4 ali 3 je pa druga pesem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za odgovore. Sem jo kupil in sicer od mladeniča iz ljubljane :)) kr fajn zadevca, zaenkrat sem zadovoljen.

post-32216-0-56614300-1305207496_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!