Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Ammmmmm.... pa še neki :D če je olje na sredini šajbe oz. malenkost čez, ga je dost ali ga je treba dolit :?

Ko je na spodnjem robi tistega malega Uja v šipci je na minimumu.

Btw...kje so slike vzmetenja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste tuki sami mački glede teh naših mašinc ; upam da nism kje zgrešil ko sm prletel temo , če sem se opravičujem .

Mam en (upam da ) manjši problem z motorjem ... do nedavnega je motor delal brezhibbno , odlično skratka ene pripombe nimam čez njega . ampak lepega nedeljskega popoldneva motor ni hotel užgat ; kr na lepem , brez da bi karkoli nakazal prej kaj bi lahko bilo ; sem mislo da sem ostal brez bencina ampak ga je dovolj, dotok bencina je vredu , iz auspuha se vonja bencin ... Sedaj sem pa mal zgubljen , sumim sicer na sveče , ampak da bi hkrati umrle vse štiri , se mi zdi čudno ; ma kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste tuki sami mački glede teh naših mašinc ; upam da nism kje zgrešil ko sm prletel temo , če sem se opravičujem .

Mam en (upam da ) manjši problem z motorjem ... do nedavnega je motor delal brezhibbno , odlično skratka ene pripombe nimam čez njega . ampak lepega nedeljskega popoldneva motor ni hotel užgat ; kr na lepem , brez da bi karkoli nakazal prej kaj bi lahko bilo ; sem mislo da sem ostal brez bencina ampak ga je dovolj, dotok bencina je vredu , iz auspuha se vonja bencin ... Sedaj sem pa mal zgubljen , sumim sicer na sveče , ampak da bi hkrati umrle vse štiri , se mi zdi čudno ; ma kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo ?

Kar na lepem se lahko samo kilšalter (rdeče stikalo) na desni ročki pritisne in pol ne vžge. Preveri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste tuki sami mački glede teh naših mašinc ; upam da nism kje zgrešil ko sm prletel temo , če sem se opravičujem .

Mam en (upam da ) manjši problem z motorjem ... do nedavnega je motor delal brezhibbno , odlično skratka ene pripombe nimam čez njega . ampak lepega nedeljskega popoldneva motor ni hotel užgat ; kr na lepem , brez da bi karkoli nakazal prej kaj bi lahko bilo ; sem mislo da sem ostal brez bencina ampak ga je dovolj, dotok bencina je vredu , iz auspuha se vonja bencin ... Sedaj sem pa mal zgubljen , sumim sicer na sveče , ampak da bi hkrati umrle vse štiri , se mi zdi čudno ; ma kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo ?

A motor vergla?

Kar na lepem se lahko samo kilšalter (rdeče stikalo) na desni ročki pritisne in pol ne vžge. Preveri.

Kolikor sem jaz razbral iz tega posta, je reku, da se vonja bencin iz avspuha, tko da predvidevam, da motor vergla, vendar ne vžge. Če bi biu problem v rdečem šaltru, potem tudi verglal nebi...

Ko je na spodnjem robi tistega malega Uja v šipci je na minimumu.

Btw...kje so slike vzmetenja :D

Milan, sm slišu, da maš porihtan ;) hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A motor vergla?

Kolikor sem jaz razbral iz tega posta, je reku, da se vonja bencin iz avspuha, tko da predvidevam, da motor vergla, vendar ne vžge. Če bi biu problem v rdečem šaltru, potem tudi verglal nebi...

Preveri na svojem, Honda vergla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor vergla normalno , ker če uporabiš tist rdeč šalter , moj motor ne vergla , tako da to ni ; je pa bla to tut ena moja diagnostika sam napačna :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri na svojem, Honda vergla!

Mačka ne vergla... in če je pisal v tej temi predvidevam, da je tud za ta motor mislil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdj pa še js eno vprašanje, Isa... Milan... kdorkoli ;) na kolko kilometrov delata servise na mački? Jst mam zdle 10.000 (pa en servis sm že letos naredu) ;)

Pa ktero olje in kolk prbližno pride ;)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdj pa še js eno vprašanje, Isa... Milan... kdorkoli ;) na kolko kilometrov delata servise na mački? Jst mam zdle 10.000 (pa en servis sm že letos naredu) ;)

Pa ktero olje in kolk prbližno pride ;)

Hvala

Na mačkah je servis predpisan na šest tisoč kilometrov. Mašini pa ne bo nič hudega, če noter naliješ polsintetično olje 15W50.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mačkah je servis predpisan na šest tisoč kilometrov. Mašini pa ne bo nič hudega, če noter naliješ polsintetično olje 15W50.

LP Robert

:hmm:

Me je že mehanik nafuku :glare:

Ktero olje pa? Motul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Me je že mehanik nafuku :glare:

Ktero olje pa? Motul?

:yes: , bi pa tudi z drugimi znamkami olja mašina ravno tako delala. S tem pa ne mislim, da noter vlivaš olje za avtomobilske motorje.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: , bi pa tudi z drugimi znamkami olja mašina ravno tako delala. S tem pa ne mislim, da noter vlivaš olje za avtomobilske motorje.

LP Robert

:P ok, bom jutri šou u nabavo, pa da zamenjam :P

Dr. Jakob, boš meu čas? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P ok, bom jutri šou u nabavo, pa da zamenjam :P

Dr. Jakob, boš meu čas? :P

matr mas srečo, da kdaj čekiram to temo...

JA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če menjaš z filtrom gre notr točno 2.9 litra. Jaz ga kupim na servisu, ki naj bi bil original za yamaho 11€ liter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

aja, pa kak konc ma mogoč MilanAndalovski...........verjetno v slabšem stanju...če misliš barvat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa kak konc ma mogoč MilanAndalovski...........verjetno v slabšem stanju...če misliš barvat..

Moji so bol bogi zdaj po nesreči pa še počakat moram zdaj ko mam pritožbo not.

Tista v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pa tudi nima originalov gor ampak so poliestri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ja, moja sestra :P

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!