Skoči na vsebino

Yamaha YZF 600 R Thundercat


loyo

Priporočene objave

Zdravo

imam en problem

motor ko je hladen mi sploh noče vžgati, tako da ga moram včasih vžigati od 2 do 3 minute po presledkih pol pa vžge. Če ima kdo podobne izkušnje naj mi svetuje

hvala

Če hočeš pameten nasvet :devil: ,najprej povej ali sploh dobro vergla in točen tip motorja in kdaj si nazadnje delal kakšen servis (kdaj so bile menjane svečke),predvsem pa poglej ,ko pšotegneš zaug,če na vergazerju vzvod za čok (zaug)potegne do kraja in da nezleze nazaj predno začneš verglat. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj čok nekje na 50-75 %. Pri moji je to špilal.

Ćok se mora vedno potegniti do konca(seveda pri hladnem vžiganju),takoj ko motor vžge ga zmanjšaš .Edino tako je pravilno -preberi navodila. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

yupiiiiiiii........tudi jaz sem ga kupil!!!

Komaj čakam, da se zapeljem z njim. Še čisto malo pa bo izpit pri hiši.

L. 01, 23.000km

Sodelavec ga ima že 5 let, z njim naredil čez 50.000 km in je full zadovoljen. Nobenih problemov.

Joj.....ne zdržim več!

Lep pozdrav vsem!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..

Mene pa zanima katero olje imate v svojih mašincah???

Ali vela Motul 5100(15-50 ) ali mora bit od MOtula 300V??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serviser Primec :OK: je reku da so zdej novga dali/ga še bojo dali ki je full sintetik, ampak je bolj prijazen do mašin(sklopke...) imenuje se pa 7100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zdravo

a ma kdo izkušnje na tem področju

a mora med delovanjem motorja vseskozi delovati črpalka za gorivo ali ne.

meni zjutraj malo težko vžge in mislim da ne dobi goriva.

a veste kje bi dobil najcenejše to črpalko.

govorim o yamahi yzf 600r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

jaz bi mel eno prosnjo ce se komu je :D

in sicer bi proso nekoga ko ma thundercata da bi mi poslikal kako je pritrjen izpuh gor....ker nisem najdo kere slike da bi se videlo kako je pritrjen za plastiko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
A veste kje bi dobil prvi blatnik za thundercata po možnosti v rumeni barvi?

Nesreča pri čiščenju.

Narediti ga daj s karbona,če imaš mušter in še barvat ga nebo treba :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Jaz pa bi sedaj malo izven konteksta.

Jaz sem vozil sv650, kolega pa ma thunderko. In ne bi vam rad dvignil pritiska(preveč) samo yamaha vs. sv se dosti slabše obnaša na cesti. Tudi kolega, ki je zaljubljen v catiko je to priznal.

Nasvet: kupte suziko! :)

neb rad biu preveč usiljiu, sam fantje stvar je taka! sam imam thundercat-ko in motor mi je zlo ušeč in je za vozit super! treba je mal montizerje nastavit kot se tebi, oziroma vozniku odgovarja!!! če so montizerji premehki ali pa mehki zna zadeva biti zelo zoprna! svetujem vam da si nastavite trdoto blaženja in nihanja nazaj( povratno) blaženje in motor je za vozit super! ko si nastaviš moetizerje je pesem pousem drugačna, zadeva potem tako lepo leži na cesti da nemoreš verjet!!!L.P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni motoristi!

Sam trenutno vstopam v svet motociklizma in kupujem motor. Izredno se mi dopade yamaha thundercat. Trenutno imam nagledano eno:Yamaha thundercat 600r

letnik 2003, prevoženih 10.000 km

cena 3.500 eur, 2.lastnik

Prodajalec je iz Kopra. Zanima me samo kaj si mislite o tej ponudbi? Kajti ponudba se mi zdi precej ugodna.

Pa še to. Velik sem 170 cm in me zanima ali je to prevelik motor za mene?

Hvala za odgovore že v naprej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do lani vozil TC, 1998 letnik... bil zelo zadovoljen... uporaben za daljše vožnje v dvoje, po drugi strani pa se ga je dalo kar športno vozit... nezahteven za vzdrževanje (poceni)- servise sem delal sam..

malo potroši, moj je pil konstantno 5l/100km..

2003 je zadnji letnik, če se ne motim, zato se mi cena zdi dobra.. za primerjavo, jaz sem svojega jeseni prodal za 3000€ in novemu lastniku naprej dobro služi..

je eden redkih motorjev, ki se je tako dolgo obdržal nespremenjen...

všeč pri TC mi je bilo tudi to, da je kar zejeten motor za 600-taka a vendar okreten...

jaz ga priporočam.... :grim in kar malo pogrešam...

še par fotk :wub:

post-6736-1212842641_thumb.jpg

post-6736-1212842707_thumb.jpg

post-6736-1212842843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:

Pizdek 69 najlpepše hvala za informacije iz prve roke!

Ja nimaš kaj.Motorinjo je lep ko .....! Slike povedo vse! :OK: :wub: :worship: :wub:

Še drugi, ki imate TC, lahko napišete kaj o izkušnjah s tem motorjem. Če pa kdo slučajno pozna točno ta motor, mi lahko napiše informacijo na PM. Oglas je na avtopikanet! :whistle: O:-)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl oglas... če se ne motim, se motor že nekaj časa prodaja..

če je vse res in ima celo potrjeno servisno knjigo, potem nimaš kaj razmišljati.. je uvožen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl oglas... če se ne motim, se motor že nekaj časa prodaja..

če je vse res in ima celo potrjeno servisno knjigo, potem nimaš kaj razmišljati.. je uvožen?

Ja res je. Motor se že prodaja 1 leto. In je cena od lani padla iz 4.000 eurov na 3.500 eurov. To me glih malo muči.

Ko sem ga klical mi je rekel, da ga je kupil od slovenca oz. prijatelja, servisna knjiga pa je baje potrjena!

Je kaki problem če je slučajno iz Italije?

Sem iz okolice Ormoža in mi je kar malo daleč do Kopra. Mislim da ga bom naslednji teden pičil dol, pa da vidim v kakem stanju je lepotica.

Zaradi tega tudi sprašujem na tem forumu če kdo slučajno pozna ta motor!

P.S:Pizdek 69 pivo maš v dobrem. Ko boš videl plavo thundreko z ormoškim grbom, me samo pokliči! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je. Motor se že prodaja 1 leto. In je cena od lani padla iz 4.000 eurov na 3.500 eurov. To me glih malo muči.

Ko sem ga klical mi je rekel, da ga je kupil od slovenca oz. prijatelja, servisna knjiga pa je baje potrjena!

Je kaki problem če je slučajno iz Italije?

Sem iz okolice Ormoža in mi je kar malo daleč do Kopra. Mislim da ga bom naslednji teden pičil dol, pa da vidim v kakem stanju je lepotica.

Zaradi tega tudi sprašujem na tem forumu če kdo slučajno pozna ta motor!

P.S:Pizdek 69 pivo maš v dobrem. Ko boš videl plavo thundreko z ormoškim grbom, me samo pokliči! :worship:

Bodi previden pri nakupu.Moja bivša Thunderace 1000 (prodal sem jo pred tremi leti) z že takrat prevoženimi 45000 km se sedaj prodaja na autonetu z 18000 km. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Luštkan motorček. Sem vozil sestrino dokler nisem kupil močnejše in mlajše yamahce. Je udoben, dovolj okreten in lahek med vožnjo, manjka mu samo navora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!