Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Se opravičijem, ker zamujam na temi.

Kar se BAR me BK. Sicer, da se vam da o takih bedarijah še po forumu debatirat. Zdej bo mela vsaka bolna kura svojo temo, vsak ovink svojo temo, pa še vsaka reklama svojo temo. HUDO. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polno peesdo imam tega Bar-a. Banda po pisarnah ne zna več drugega nakladat. Pa kooolk so brihtn.... :SS  :SS  :SS

Tipična oddaja za tiste, ki ne znajo živet, pa pred TV živijo zgode in nezgode drugih. :SS  :SS  :SS

Podpis!

DimmniBurek l.r. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polno peesdo imam tega Bar-a. Banda po pisarnah ne zna več drugega nakladat. Pa kooolk so brihtn.... :SS  :SS  :SS

Tipična oddaja za tiste, ki ne znajo živet, pa pred TV živijo zgode in nezgode drugih. :SS  :SS  :SS

V kaki si ti to druzbi. Mi se nikol o tem ne pogovarjamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa men full hecen... klele not se pogovarjajo sami taki, ki "kao ne gledajo" takih kozlarij... imam vas na sumu, da pa vseen vsak večer oba oka vržete na to oddajo :huh: in vsak dan na internetu prečekirate, kaj se je novega zgodilo v teh kozlarijah :wacko:

zdaj sem pa :topic: , ker nisem nič čez oddajo rekla.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuu, vragica, buuuuuuuuuuuuuuuu :devil:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa men full hecen... klele not se pogovarjajo sami taki, ki "kao ne gledajo" takih kozlarij... imam vas na sumu, da pa vseen vsak večer oba oka vržete na to oddajo  :huh:  in vsak dan na internetu prečekirate, kaj se je novega zgodilo v teh kozlarijah  :wacko:

zdaj sem pa :topic: , ker nisem nič čez oddajo rekla.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuu, vragica, buuuuuuuuuuuuuuuu  :devil:

O:-)

jest gledam.... :grim čist res....mam tv prizgan tko za ozadje

ampak priznam da bi rajs gledala kak dober dokumentrac. :( ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rekel da malo mazohistično gledanje tv-ja !  :P

niti ne...ker po koncu lahko pogruntas samo to da si lahko zadovoljen da si kolkor tolko normalen ker nisi podoben unim stricom in tetam na tvju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne...ker po koncu lahko pogruntas samo to da si lahko zadovoljen da si kolkor tolko normalen ker nisi podoben unim stricom in tetam na tvju  .)

Ja kaj si pa zdej povedala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne postavli takih vprasanj ker bos v odogovr dobil 4-stranski elaborat, če boš tečen...

hehe

ne se hudit :D

sam ne vem ce rabis glih gldat ene kretene, da ugotovis da sama nisi ena izmed njih

Drugac je pa res, da ce jst gledam to odajo, se imam tudi sam za nadpoprecno intelegentnega, normalnega, razumnega, celo prijetnega..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

ne se hudit :D

sam ne vem ce rabis glih gldat ene kretene, da ugotovis da sama nisi ena izmed njih

Drugac je pa res, da ce jst gledam to odajo, se imam tudi sam za nadpoprecno intelegentnega, normalnega, razumnega, celo prijetnega..... .)

sploh nisem tega rekla, da RABIŠ ne koga gledat da to pogruntas...rekla sem samo da si na konc....če drzga ne ..lahko zadovoljen da je tko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nisem tega rekla, da RABIŠ ne koga gledat da to pogruntas...rekla sem samo da si na konc....če drzga ne ..lahko zadovoljen da je tko....

sej vem kaj si mislila .), po drugi strani si pa lahko zaskrbljena za prihodnost, kr so ti primerki odraz danasnje mladine.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem kaj si mislila .), po drugi strani si pa lahko zaskrbljena za prihodnost, kr so ti primerki odraz danasnje mladine.

dej mir ker je to misel, ki me nonstop preganja :angry2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa men full hecen... klele not se pogovarjajo sami taki, ki "kao ne gledajo" takih kozlarij... imam vas na sumu, da pa vseen vsak večer oba oka vržete na to oddajo  :huh:  in vsak dan na internetu prečekirate, kaj se je novega zgodilo v teh kozlarijah  :wacko:

zdaj sem pa :topic: , ker nisem nič čez oddajo rekla.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuu, vragica, buuuuuuuuuuuuuuuu  :devil:

O:-)

ne sam to - jst sm se tut prjavu, da bi v oddaji nastopal ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam to - jst sm se tut prjavu, da bi v oddaji nastopal ...  :OK:

Jaz tudi ampak so ugotovoili da bi jim preveč škode naredil (neomejendostopdohladilnikaspirompress) :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ampak so ugotovoili da bi jim preveč škode naredil (neomejendostopdohladilnikaspirompress)  :grim :P

Bi un menedzer popizdevu k bi bil skoz minus, pa skos bi mu eden delavc manjku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi un menedzer popizdevu k bi bil skoz minus, pa skos bi mu eden delavc manjku :D

Pa mogoče še ena delavka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je Nagaya tudi prijavila?  :hmm:

:whistle:

ne..zato bo sel nekdo danes spat brez večerje..pa to ne bo ne pes pa ne jaz :) ..pa usta si bo z žajfo umil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem kaj si mislila .), po drugi strani si pa lahko zaskrbljena za prihodnost, kr so ti primerki odraz danasnje mladine.

Maš res. Danes sem za 2 uri zaposlil sodelavca, brihtnega gledalca in razpravljalca Bara. Vprašanje je bilo, koliko je 2 deljeno z nič. Kakor da rabim pri delu. Sem imel lepo 2 urci miru, nakar se mu je posvetilo. Narobe seveda! Menda naj bi bilo kar 2 :lol1: In dec ima faks :slap: Štromarski :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!