Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Kaj si mislite o TEM?    :hmm:

Tanajbol :yea1: ! Lahk pa probaš se mal vozt z acitonm pol nm pa povej kva je blo :eek: Pa itk je dražji od bencina :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo probal aceton na ksnmu frcaku :> 1/15 procenta je zlo mal upam da bom zadel :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adijo pamet :cry: ....ko bi še plače šle sorazmernu temu gor....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kake plače ma kaka italija tako je.....................saj se cena nafte globalno dviga in italijani ne uvažajo nafte z plutona ali marsa.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so po moje buče saj glede na tako veliko povišanje cen ni nikjer zaslediti nobenega članka na to temo (finance, 24ur, siol.....)

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so po moje buče saj glede na tako veliko povišanje cen ni nikjer zaslediti nobenega članka na to temo (finance, 24ur, siol.....)

LP

Leteči

meni je to tudi sumljivo, da nikjer nič ne piše .) da vsaj nebi bilo res :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24ur.com: V skladu z Uredbo o oblikovanju cen se bodo v torek, 13. septembra, močno povišale cene vseh goriv. Neosvinčen 95-oktanski bencin se bo ob nespremenjeni trošarini podražil za 16,10 tolarja na 254 tolarja za liter, 98-oktanski bencin pa za 20,20 tolarja na 266,70 tolarja za liter. Dizelsko gorivo bo dražje za 8,20 tolarjev, po novem bo cena za liter 238,90 tolarjev, cena za liter kurilnega olja pa se bo zvišala za 6,50 tolarja na 155,20 tolarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!