Skoči na vsebino

Ata/mama sinu kupi motor


Miki Mauss

Priporočene objave

Ne, bo kr na tesno, sej veš, ni tok mau vožnje - Ljubljana-Vršič-Salzburg-St. Peterburg-Balaton(tam en kofetek)-Marija reka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vajeti prevzel slinast polžek.... :friend1:  ali pa se je Doktorček reinkarniral v polžeka... :winkiss: 

:SS

S to izjavo si pa zadel prasico v bradavico (no, a še ni nihče slišal za svinje bradavičarke?).

Použek: praviš, da so ti stari kupili motor. Potem takem mora biti tvoja mati precej radodarna gospa, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazn, da se nekoga mesari, ne?

Sej nima veze s temo, ampak dejmo zdej naslednjega po spisku....

Naenkrat sem prebral vseh 19 strani. Ce bi izvzel vsa osebna mnenja in natolcevanja bi lahko celo temo skrcil na slabih deset postov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S to izjavo si pa zadel prasico v bradavico (no, a še ni nihče slišal za svinje bradavičarke?).

Použek: praviš, da so ti stari kupili motor. Potem takem mora biti tvoja mati precej radodarna gospa, mar ne?

Dobro, mogoče sem izbral nepravi čas za registracijo, pa tudi za tole temo, zdela se mi je prikladna...se zgodi, pač ob nepravem času na nepravem mestu, vseeno pa nikomur (in dokaži nasprotno) nisem osebno govoril s takšnimi ali drugačnimi izrazi, kako RADODAJNA je njegova mati...mislim da pa bi vsakogar zadel v bradavico, če bi mu rekel da je njegova mati pač tisto, kar si s svojim izrazom mislil..ja priznam, mati je do mene zelo, če ne preveč, dobra, je pa zato radodajka???

Lp použek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla bla bla bla, slovenska aroganca proti faušiji :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

a zdaj pa en ko mu mama kupi motor slabše vozi ko en ko si ga je kupil sam? :eek:

meni je pa ata kupil moped, mama pa psa. pes je bil dober in sem za en njegov fuk dobil po 1500 mark. prodan moped (iz atejevega denarja) in zaslužek za pesov fuk je bil naslednji motor, pa malo zraven pa naslednji,.... itd.

kaj pa zdaj, a se znam vozit ko sta mi ata in pes motor kupla?

aja pa jaz sem imel moped pri 14-ih, 250 ccm motor pa pri 16-ih in sem bil sigurno bolj nor kot kdorkoli pri 20-ih. pravzaprav neverjetno da še nimam padcev, sploh glede na nekatere varne voznike ki vsipajo 5x na sezono :hmm:

ma za :SS ste, tako prenapihnjeni dirkači (hmmm nisem zasledil dottorejev cajt na grobniku če že ponuja 1000 eur kjerkoli kadarkoli <_< ) kot super varni vozniki, ki tako skrbite za svoj in splošni motoristični ugled.

ma grem na pir :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa tud js pridem - kot zunanji opazovalec. Saj za druga itak nisem primeren, po ovinkih se zna sam The Doc peljat (pa njegovi prjatli), tepst se tud ne znam, kostanje bodo drugi pekli, mošta pa še ni. Bo pa zanimivo ...

no, kokr sm jst seznanjen se pa znaš tepst .) tea-kwon-do...al kak se že napiše

..pa sej ni panike...lepo se mejte

Lp, 33 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebotebog Perviy. Ne samo, da sam kurvarijo trajbaš, še ubogega psa si v to potisnil :OK: . Sicer pa kot pravijo: Kakšen gospodar, takšen pes.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla bla bla bla, slovenska aroganca proti faušiji  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

a zdaj pa en ko mu mama kupi motor slabše vozi ko en ko si ga je kupil sam?  :eek:

meni je pa ata kupil moped, mama pa psa. pes je bil dober in sem za en njegov fuk dobil po 1500 mark. prodan moped (iz atejevega denarja) in zaslužek za pesov fuk je bil naslednji motor, pa malo zraven pa naslednji,.... itd.

kaj pa zdaj, a se znam vozit ko sta mi ata in pes motor kupla?

aja pa jaz sem imel moped pri 14-ih, 250 ccm motor pa pri 16-ih in sem bil sigurno bolj nor kot kdorkoli pri 20-ih. pravzaprav neverjetno da še nimam padcev, sploh glede na nekatere varne voznike ki vsipajo 5x na sezono  :hmm:

ma za  :SS  ste, tako prenapihnjeni dirkači (hmmm nisem zasledil dottorejev cajt na grobniku če že ponuja 1000 eur kjerkoli kadarkoli  <_< )  kot super varni vozniki, ki tako skrbite za svoj in splošni motoristični ugled.

ma grem na pir :beer1:

Ali mu privošiš saj dobre komade??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mu privošiš saj dobre komade??? :lol1:

žal mi je ta pes pomagal samo do prvega motorja in delno drugega potem pa...R.I.P. če bi bil še živ bi sigurno imel že drug motor .)

lobo: žal meni še nobena ni dala 1500 mark z "skok" tak da tu pes krepko vodi, jaz sem zgleda bolj tak zastonj kurba <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je ta pes pomagal samo do prvega motorja in delno drugega potem pa...R.I.P. če bi bil še živ bi sigurno imel že drug motor  .)

lobo: žal meni še nobena ni dala 1500 mark z "skok" tak da tu pes krepko vodi, jaz sem zgleda bolj tak zastonj kurba  <_<

Meni je tudi pokojni đukec pomagal, da sem spoznal sedanjo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi pokojni đukec pomagal, da sem spoznal sedanjo... :kva2:

meni je pomagal da sem jih kar nekaj........ :whistle:

ja ja pesi so zakon :OK:

uppppsssssssss za kaj se že tu gre? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pomagal da sem jih kar nekaj........ :whistle:

ja ja pesi so zakon  :OK:

uppppsssssssss za kaj se že tu gre? :alien1:

Nekaj o Mariji, kostanju, nekem ginekologu in še bi se kaj našlo...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se je kaj zanimivega zgodilo na Mariji okrog šeste ure?

Použek: Upam da te nisem prizadel. To namreč ni moj namen, priznam pa, da to temo izkoriščam za zajebavčkanje in duhovičenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: ...

il dottore jz te pelem scat kadar hočeš in kjer hočeš :grim  :grim  :devil:  :devil:

:afro1:  :lol1:  :lol1: ...

A ti to ... khm... dobesedno? :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to ... khm... dobesedno? :hmm:

D.

ah ne ne...to je v šifrah :D :D :D

dobesedno pa scat sam sebe pelem oz. svojga :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya spet prepričljivo vodi. :kva2: Symru se je prebil spet na svojo staro pozicijo: drugo mesto :OK: , Brihta pa je zdrsnil na tretje mesto :BUA: . Tekma se nadaljuje! :kva2:

post-807-1128108102_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya spet prepričljivo vodi.  :kva2: Symru se je prebil spet na svojo staro pozicijo: drugo mesto :OK: , Brihta pa je zdrsnil na tretje mesto :BUA: . Tekma se nadaljuje!  :kva2:

Prva dva igrata šah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka vi mojstri sploh berete kaj pišete, mislim najbolj prvih 6 na lestvici....delate se norca iz tistih ko jim doma motorje kupjo, iz 20 letnikov k majo motorje, iz tistih k se vozjo po kolenu, iz tistih k majo SS motorje, iz tistih k majo nove motorje....ne da se mi več spuščat na vaš nivo, res ne!! kokr pa pišete da se pelete...a se mogoče menim z celo familijo Jerman????? :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

men se zdite idioti no...mogoče še komu.... :eek:

no začelo se je pa vseskp zarad tegale stavka....nevem kaj sm s tem takga napisu razn da mi gre na K. če ste favš.........svaka čast pol pa pluvate papki ko vam en neki napiše, kar se mu zdi... :hmm:

ka ti gre kej v nos če so mu ga doma kupli?? ti si mel pr 19ih pač žogo, nekteri mamo pa mopede. mater ej če me kej razpali...pa ne troste neumnosti da se nezna pelat pa to!! "kotfligl" hitr okrevi, upam da z ninjiko ni hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naenkrat sem prebral vseh 19 strani. Ce bi izvzel vsa osebna mnenja in natolcevanja bi lahko celo temo skrcil na slabih deset postov.

In?

Debato lahko seveda nadaljujeva po PM. O kakovosti, o sproščanju, o različnih vzgibih uporabnikov, o tem, da sproščanje, za kar večina forum uporablja, običajno ne pomeni tudi kreativnega/produktivnega/objektivnega (žal). Prepogosto pa s seboj nosi veliko nevsebinskega.

.....svaka čast pol pa pluvate papki ko vam en neki napiše, kar se mu zdi... :hmm:

ka ti gre kej v nos če so mu ga doma kupli?? ti si mel pr 19ih pač žogo, nekteri mamo pa mopede. mater ej če me kej razpali...pa ne troste neumnosti da se nezna pelat pa to!! "kotfligl" hitr okrevi, upam da z ninjiko ni hudo

Lej, tak ko ti nekaj napišeš, kar se ti zdi (ne bom našteval direktnih žaljivih besed, ki si jih uporabil) - tako tudi drugi pač napišejo, kar se jim zdi: včasih modrujejo (modrujemo), včasih bol na humor, včasih brezvezne provokacije... To se mi zdi pošten princip - kaj pa tebi? Pač, vsak pove, kaj misli, po možnosti brez nekih žaljivk. Zato se temu reče forum, ne pa kaj drugega ... Žal - takle mamo.

Poleg tega verjetno res vsi upamo, da tvojmu kolegu ni nič hujšega itd, prav noben pa mu ziher ne privošči padca! Saj bi rekel, da upamo tudi, da se je kaj naučil iz tega - da si ne bo brezveze škode delal in poškodb nabiral -, ampak mi nismo njegova žena/mama/lubica, da bi se za njega sekirali... Res pa osebno upam, da ne bo kdaj koga "s sabo vzel", če bo imel spet nesrečo...

Tak pač je. Nisem hotel diplomatskega odgovora pisat, pa je vseeno tak ratal - sicer bi te pa lahko še naprej provociral... tako kot ti pač nas.

Nagaya spet prepričljivo vodi.  :kva2: Symru se je prebil spet na svojo staro pozicijo: drugo mesto :OK: , Brihta pa je zdrsnil na tretje mesto :BUA: . Tekma se nadaljuje!  :kva2:

And Alla is still being an asshole ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. odgovor Pervy-ju (vedno večkrat Nervy-ju): Jst sodelujem v temi zaradi piva.

2. odgovor Docu: Jst mislim da si kreten, ker si žalil mojega sv-eja in ne zaradi tega ker ne znaš vozit ali bi ti bil fovš tvoje ninje (čeprav sem ti mal :P ).

3. odgovor Nagayi: gg :angry2: , a mi ne moreš pustit ene zmage.

4. odgovor Symu: ne mi čez Allo, k se mi zdijo tile vmesni rezultati sila zabavni.

5. Vprašanje Špilu: A sem si že prslužu pir? Weekend je tle :OK:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debato lahko seveda nadaljujeva po PM. O kakovosti, o sproščanju, o različnih vzgibih uporabnikov, o tem, da sproščanje, za kar večina forum uporablja, običajno ne pomeni tudi kreativnega/produktivnega/objektivnega (žal). Prepogosto pa s seboj nosi veliko nevsebinskega.

Tvoj post seveda nima nobene veze z naslovom teme in bi se kvecjemu uvrstil v kategorijo kvazi nabijanja in modrovanja. Njegova prepolovna doba bi bila slabih 5 minut, ce ne bi bil v kr'neki.

Sicer tebe konkretno na noben nacin nisem izvzel iz sivega povprecja tele teme in ne vem od kje zelja po plehkem racionaliziranju dejstva, da pac povsod pustis nekej za sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj post seveda nima nobene veze z naslovom teme in bi se kvecjemu uvrstil v kategorijo kvazi nabijanja in modrovanja. Njegova prepolovna doba bi bila slabih 5 minut, ce ne bi bil v kr'neki.

Sicer tebe konkretno na noben nacin nisem izvzel iz sivega povprecja tele teme in ne vem od kje zelja po plehkem racionaliziranju dejstva, da pac povsod pustis nekej za sabo.

Funkcioniramo verjetno vsi po podobnem sistemu. "No, dejmo mal na Motosvet pogledat. U, glej, neka tema. Jo bom kr odprl, da vidim, kaj je notri. Wow, uf, na tole moram pa odgovorit. Evo, že odgovarjam. Neki zlo pametnga/duhovitga sm napisu. Tko."

:P

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!