Skoči na vsebino

T2 hitri širokopasovni dostop


Priporočene objave

T2.

poglej...v Kranju trenutno laufajo kombinacije:

1. samo internet

2. internet + telefon

3.internet+telefon+televizija

4.telefon + televizija

5 telefon - tole zadnje nisem siguren.....ostalo ziher iz vsakdanjika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje glede T2 televizije - sem totalen laik na elektro področju, zato sprašujem. Za T2 televizijo ti priključijo nekakšen set box - škatla, ki pretvarja digitalni signal v analogni. iz te škatle naredilo povezavo na TV. Če imaš v hiši še en TV, moraš kupiti še eno takšno škatli za 20k??? Alo?

A ni kakšne možnosti, da bi pretvorjen signal iz prve škatle zvezal še na drug TV :? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko,sam potem bos na dveh televizijah hkrati gledal isti kanal. To pa ni tvoj cilj. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni kakšne možnosti, da bi pretvorjen signal iz prve škatle zvezal še na drug TV :? ?

Je, ampak potem oba televizorja gledata isti program. ;)

reče se pa set-top box

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje glede T2 televizije - sem totalen laik na elektro področju, zato sprašujem. Za T2 televizijo ti priključijo nekakšen set box - škatla, ki pretvarja digitalni signal v analogni. iz te škatle naredilo povezavo na TV. Če imaš v hiši še en TV, moraš kupiti še eno takšno škatli za 20k??? Alo?

A ni kakšne možnosti, da bi pretvorjen signal iz prve škatle zvezal še na drug TV :? ?

En post višje bi prečital.....

Tukaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En post višje bi prečital.....

Tukaj:

...brez skrbi, sem vedel za to ponudbo, ampak vseeno je cca 2k Sit/mesec dražja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...brez skrbi, sem vedel za to ponudbo, ampak vseeno je cca 2k Sit/mesec dražja....

Imaš pa dve televizije... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo ti je to rekel? lahko vzameš samo internet brez telefona......

Tudi Volja ponuja razvezan internet DSL dostop za 4000 SIT na mesec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja sej jst sm že naroču pr t-2, sm pov razvezan vod. Zdej bi pa mt rada obdržala od telekoma cifro, jst bi mev pa še t-2. A to bi mogu jst sam(al pa enga dobit) al bi t-2 potegnu nove žice do mene?

Sem zvedel, da od sedaj naprej gre tudi ta varianta.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Doma imamo T2 že tretji teden. Internet ne dela, po TV gledam kocke, spušil kar nekaj denarja za klice pomoč naročnikom....

Ko je prišla prva položnica sem jim napisal reklamacijo in jim jo poslal po faxu.

Do danes se iz T2 še nihče ni nič javil.

Če stvar ne bo delovala tako kot so obljubljali, bo 1.8. (ko pridem z dopusta) njihova ropotija letela naravnost v smetnjak.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela lepo, brez problemov, 60 dni :) :OK: Hitrosti so 100% kar sem plačal, oddaljenost od centrale: 170m :OK: (zdej se selim, pa bo pol 190m :BUA: :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Volja ponuja razvezan internet DSL dostop za 4000 SIT na mesec ...

Tako je.. ampak samo v povezavi z obstoječo telekomovo linijo.. če te nimaš pol je 5000 na mesec in dobiš zdraven še telefon od volje kolikor jst vem .)

Doma imamo T2 že tretji teden. Internet ne dela, po TV gledam kocke, spušil kar nekaj denarja za klice pomoč naročnikom....

Ko je prišla prva položnica sem jim napisal reklamacijo in jim jo poslal po faxu.

Do danes se iz T2 še nihče ni nič javil.

Če stvar ne bo delovala tako kot so obljubljali, bo 1.8. (ko pridem z dopusta) njihova ropotija letela naravnost v smetnjak.

Tadej

Začetni problemi so bli tudi pri meni.. prvih 10 dni je bil ogromen packet loss (75%) potem sem nekaj tečnaril pa so uredili, od takrat dela vse odlično (vključno s TV in telefonom) :yes:

Spomni se ne un komad "all we are saying.... give T2 a chance" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

S 1. septembrom bodo vsi večji ponudniki dostopa do interneta bodisi znižali cene bodisi uvedli druge ugodnosti, kot sta dvig hitrosti in polovične cene do konca leta. Najobširnejšo ponudbo ima Siol, največji slovenski ponudnik dostopa do interneta, unikatno T-2 z videotelefonijo in visokoločljivostno (HDTV) televizijo, najdražjo pa Sinfonika.

Jesenske prodajne akcije je večina telekomunikacijskih operaterjev napovedovala že v začetku poletja. UPC Telemach, največji slovenski kabelski operater, še preskuša delovanje internetne telefonije za celovito ponudbo triple play (internet, internetna telefonija in televizija).

Siol in T-2 z največ novostmi

Siol je pocenil znane pakete solo, duo in trio in uvedel novi paket za manj zahtevne uporabnike, v času naročniško-prodajne akcije pa za te pakete veljajo za nove naročnike (ob vezavi na 24 mesecev) do konca leta polovične cene. Siol še ne bo ponudil televizije HDTV, so se pa v vodstvu odločili za akcijo Pripelji prijatelja, ki zdajšnjim naročnikom omogoča dodaten popust. Pri T-2 cene telefonije in televizije ne bodo spreminjali, povečali bodo le hitrosti dostopa, bodo pa ponudili videotelefonijo in televizijske programe visoke ločljivosti.

Kabelski operaterji zamujajo z IP-telefonijo

UPC Telemach in Ljubljanski kabel že več mesecev preskušata internetno telefonijo (IP) in jo bosta po zadnjih napovedih ponudila še to jesen. UPC Telemach preskuša opremo in delovanje pri dveh manjših alternativnih ponudnikih. Julija Čeh, pri UPC Telemachu odgovorna za odnose z javnostjo, je povedala, da bodo storitev triple play ponudili v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pol leta sem dobil pošto,da mi bojo začasno odklopil internet,če ne bom plačal položnice. zakaj že? od njih nisem dobil niti bajta :grrr

zmeda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pol leta sem dobil pošto,da mi bojo začasno odklopil internet,če ne bom plačal položnice. zakaj že? od njih nisem dobil niti bajta :grrr

zmeda...

:hmm: od???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Siol je pocenil znane pakete solo, duo in trio in uvedel novi paket za manj zahtevne uporabnike...

samo cena je pa za :SS namreč paket 256/128 kbit/s stane 4.313 sit :BUA: ...se pol bolj splača vzet paket solo ki stane dobrih 6k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti počasni paketi so baje bolj za zabačene, bogu za hrbtom potencialne uporabnike, ki jim običajna linija sploh ne potegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: od???

T2

sem že enkrat govoril o tem.kdo je pa kriv za to štalo (t2 al mogoč telekom-siol) nej se pa kr sami zmenjo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T2

sem že enkrat govoril o tem.kdo je pa kriv za to štalo (t2 al mogoč telekom-siol) nej se pa kr sami zmenjo :doze:

Če si šel na T2, pol so te že oni vključili in bi sedaj radi kasirali.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fora je da sm se prjavu na T2,čakal...

..

ko so me priklopili, ni delalo

še mal sm čakal

pol sm poslal pošto prvič,da bi se rad odjavil

pol sm poslal pošto drugič, da bi se rad odjavil

pol so me čez ene 4 mesce klical,da bojo pršli po opremo

na,zdej pa tole

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si med tem bil vključen (srfal) ali ne? :hmm:

hja,sem-pr prjatlih pa prek umts-a... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!