Skoči na vsebino

T2 hitri širokopasovni dostop


Priporočene objave

Če boste Telekomovo obdržali, pol sigurno, da moraš sam potegniti še en drot od omarice do tvojega stanovanja.

Na omarici ga pa kar sam prilotaš a ne? :lol1: :slap:

Ja sej jst sm že naroču pr t-2, sm pov razvezan vod. Zdej bi pa mt rada obdržala od telekoma cifro, jst bi mev pa še t-2. A to bi mogu jst sam(al pa enga dobit) al bi t-2 potegnu nove žice do mene?

T2 v vsakem primeru uporabi obstoječo napeljavo do tebe (edino v primeru optike), nove napeljave ti ne bodo postavljali.. Pred kratkim je bilo tako da so zavrnili VSE naročnike ki so ob povezavi želeli obdržati še telekomovo telefonijo.. Če je bila kakšna sprememba v to smer pa žal ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst sm že naroču pr t-2, sm pov razvezan vod. Zdej bi pa mt rada obdržala od telekoma cifro, jst bi mev pa še t-2. A to bi mogu jst sam(al pa enga dobit) al bi t-2 potegnu nove žice do mene?

Se mi je zdelo, da sem te prav razumel :) če bi pisal malo bolj razločno bi pa bilo še bolje! :slap: Za razlago pa vprašaj maXXXimuma je velik stučko na tem področju. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi moral, če želiš obržati telekomovo cifro vleči nov kabel za net...saj si tudi sedaj imel npr net preko ADSLja (AMIS, VOLJA, SIOL,...), telefonsko cifro pa od telekoma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jst sm že naroču pr t-2, sm pov razvezan vod. Zdej bi pa mt rada obdržala od telekoma cifro, jst bi mev pa še t-2. A to bi mogu jst sam(al pa enga dobit) al bi t-2 potegnu nove žice do mene?

Če nima mama kaj proti:

Tukaj ti vse piše:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da že Elektro uključuje telefonske priklučke po njihovem omrežju! Se opravičujem :worship:

A je telefonska žica, po kateri ne teče telefonski signal, še vedno 'telefonska'?

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je telefonska žica, po kateri ne teče telefonski signal, še vedno 'telefonska'?

:devil:

Še vedno :devil: tudi, če nič ne teče JE :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno :devil: tudi, če nič ne teče JE :yes:

stvar gledanja na problematiko ;-) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi moral, če želiš obržati telekomovo cifro vleči nov kabel za net...saj si tudi sedaj imel npr net preko ADSLja (AMIS, VOLJA, SIOL,...), telefonsko cifro pa od telekoma...

Telefonska cifro od telekoma... NE ne ide .) na T2 še do sedaj, vsaj tako so mi povedli na Celjskem telekomu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telekomu še kaj drugega ni jasno...

Sicer pa lahko v pogodbi s T2 izbereš, da želiš ohraniti obstoječ tel.priključek (PSTN/ISDN) kar naj bi bilo skladno tudi z obstoječo pogodbo med T2 in Telekomom...

...pri tem ne gre za prenos številke ampak za fizični tel.prikjuček s strani Telekoma, ISP pa je T2

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa lahko v pogodbi s T2 izbereš, da želiš ohraniti obstoječ tel.priključek (PSTN/ISDN)...

Hja, izberes ze lahko, ampak prakticno (tak je bil baje odgovor telekoma) ne gre, da bi imel telekomov telefon in T-2jev internet.

Podobna fora kot da ne gre ADSL brez ISDNja ...

Sami nategi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, izberes ze lahko, ampak prakticno (tak je bil baje odgovor telekoma) ne gre, da bi imel telekomov telefon in T-2jev internet.

Podobna fora kot da ne gre ADSL brez ISDNja ...

Sami nategi.

Tako so meni povedali in da v Celju še ni nobeden tako vključen.... :yes: za T2 pa vem, da so ponujali tudi to opcijo.... tehnakar je pa za to opcijo vprašal in ga bo mat zajebala, ko bo hotela imeti telekomovo številko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako so meni povedali in da v Celju še ni nobeden tako vključen.... :yes: za T2 pa vem, da so ponujali tudi to opcijo.... tehnakar je pa za to opcijo vprašal in ga bo mat zajebala, ko bo hotela imeti telekomovo številko. :whistle:

Koker jest vem nikjer v SLO ni se noben tko vkljucen in to zaradi T-2, kjer je T-2 hotel popolni razvezan dostop (PRD), kar pomeni, da vzame celega uporabnika od Telekoma z vsemi storitvami od telefonije do ADSL do IPTV. :P

Ko so ugotovili, da se vecina uporabnikov zanima predvsem za ADSL in IPTV so zaceli testirati tu skupni razvezan dostop (SRD), kjer dolocene storitve obdrzis na Telekomu (v tem primeru telefonijo), ostale pa preneses na T-2. S testi kot vem se niso zakljucili in ta trenutek baje to se ni mogoce. :kva2:

Konec koncev pa je resitev, ki jo ponuje T-2 namenjena predvsem koncnim uporabnikom in ne poslovnim, ker T-2 ni zmozen suportirati in nositi odgovornost za nedelovanje na poslovnem segmentu. :eek:

Jest mislim, da bo T-2 dozorel cez par mesecev, sicer zdej ze dela, vendar bom se mal pocakal, da se vsa stvar ustali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hja, izberes ze lahko, ampak prakticno (tak je bil baje odgovor telekoma) ne gre, da bi imel telekomov telefon in T-2jev internet.

Podobna fora kot da ne gre ADSL brez ISDNja ...

Sami nategi.

A-ja? :hmm: Men so pa rekl, ( na T2 ) , da lahko vzamem internet brez telefona... :hmm:

V ponedeljek jim pošljem podpisano pogodbo- samo za internet... nadaljevanje sledi...

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ja? :hmm: Men so pa rekl, ( na T2 ) , da lahko vzamem internet brez telefona... :hmm:

V ponedeljek jim pošljem podpisano pogodbo- samo za internet... nadaljevanje sledi...

So rekli marsikomu, pa jih poznam kar nekaj ki so dobili zavrnjeno, s pripisom da je možno če prekinejo pri TS :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So rekli marsikomu, pa jih poznam kar nekaj ki so dobili zavrnjeno, s pripisom da je možno če prekinejo pri TS :closedeyes:

Ja, to sm tut jest slišala, da so marsikomu tako rekli. Na podlagi česa? Saj preverijo, če je možen priklop (takšen ali drugačen ) .

In pa še tole,kar piše na njihovi internetni strani: ( http://www.t-2.net/ponudba_index.html )

Tam, kjer so na voljo optične povezave, je možno naročiti storitev televizije in/ali telefonije tudi brez storitve dostopa do interneta!

Optična povezava naj bi bila zaenkrat le v Kranju , in sicer na lokaciji, kjer bom imela priključen njihov internet. Verjetno ima to ali rabiš oz. ne rabiš tel., tut kaj veze, kakšna je povezava.. al kako?

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jest povem svojo štorijo s te-dva <_<

decembra enkrat se naročim po netu,dobim dam pogodbo,izpolnem...ker sem nek pozabu podpisat,dobim pogodbo nazaj in pol pošljem še enkrat...

na vsake tok cajta pokličem,nč novga...potem so me poklicali,da je priključitev možna (9.jan) in da pridejo nasledn tedn zvezat v četrtek.v tork mi pripelje robo,jst ves vesel...zadeva še ne dela,ok počakam do četrtka ker naj bi prišli poštimat iz telekoma...spet ne dela,kličem,100X slišim 'smo obvestili tehnike,pokličite jutri,pojutrišnjem...'

no in zadeva se je vlekla pol še ene 14 dni,pol sm jih pa poslal v kurac...zdej bom poslal račun od mobitela (njihova linija za pomoč uporabnikom je namreč plačljiva,klical sem pa ohoho),račun od siola,ker so ga prepozno odklopil,pa najrajš bi jim zaračunal še umts,s katerim sem občasno hodil na net za nujne stvari.

uglavnem,FUCK OF T2 :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jest povem svojo štorijo s te-dva <_<

decembra enkrat se naročim po netu,dobim dam pogodbo,izpolnem...ker sem nek pozabu podpisat,dobim pogodbo nazaj in pol pošljem še enkrat...

na vsake tok cajta pokličem,nč novga...potem so me poklicali,da je priključitev možna (9.jan) in da pridejo nasledn tedn zvezat v četrtek.v tork mi pripelje robo,jst ves vesel...zadeva še ne dela,ok počakam do četrtka ker naj bi prišli poštimat iz telekoma...spet ne dela,kličem,100X slišim 'smo obvestili tehnike,pokličite jutri,pojutrišnjem...'

no in zadeva se je vlekla pol še ene 14 dni,pol sm jih pa poslal v kurac...zdej bom poslal račun od mobitela (njihova linija za pomoč uporabnikom je namreč plačljiva,klical sem pa ohoho),račun od siola,ker so ga prepozno odklopil,pa najrajš bi jim zaračunal še umts,s katerim sem občasno hodil na net za nujne stvari.

uglavnem,FUCK OF T2 :photo:

v glavnem, predno pošlješ račun na T2, ga pošlji na Telekom......ni krivda na strani T2, temveč na telekomovi....

Optična povezava naj bi bila zaenkrat le v Kranju , in sicer na lokaciji, kjer bom imela priključen njihov internet. Verjetno ima to ali rabiš oz. ne rabiš tel., tut kaj veze, kakšna je povezava.. al kako?

optična povezava že deluje v Kranju in nima nikakršne veze s tem, ali rabiš telefon ali ne....ko prideš na vrsto, ti napeljejo optiko v stanovanje, izvedejo meritev in takoj priklopijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

optična povezava že deluje v Kranju in nima nikakršne veze s tem, ali rabiš telefon ali ne....ko prideš na vrsto, ti napeljejo optiko v stanovanje, izvedejo meritev in takoj priklopijo.....

Je že pripeljana do vhodnih vrat . Torej, v tem primeru, če te prav razumem, če želim imeti internetno povezavo (T2), mi ni nujno vzeti še tel.priključek=>tel. št., pri njih, kajne?

Gre za to, da mi je bilo rečeno, da brez take povezave, (optika) pa moraš vzeti pri njih (T2) še tel. priklop (ker Telekom tako zahteva!!- ker so pač njihove linije oz. centrale).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že pripeljana do vhodnih vrat . Torej, v tem primeru, če te prav razumem, če želim imeti internetno povezavo (T2), mi ni nujno vzeti še tel.priključek=>tel. št., pri njih, kajne?

Gre za to, da mi je bilo rečeno, da brez take povezave, (optika) pa moraš vzeti pri njih (T2) še tel. priklop (ker Telekom tako zahteva!!- ker so pač njihove linije oz. centrale).

in kdo ti je to rekel? lahko vzameš samo internet brez telefona......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T2.

Fantje...hm...in dekleta.....sedaj pa pozorno....

KADARKOLI KOGA KAJ SPRASUJETE, SE PRVO LEPO PREDSTAVITE Z IMENOM IN TUDI VPRASAJTE Z KOM GOVORITE. In ko se pomenite o zadevi se na koncu lepo poslovite in se naredite neumne in se enkrat prasite z kom ste imeli cast govorit. In ce ti kdaj kaj ne dela kakor bi moralo (npr. da caks k utrgan na T-2) jih lepo poklici se zopet predstavi in povej, da ti takrat pa takrat ob te in te uri govoril z doticnim osebkom, kateri ti je rekel to in to....in ce ne gre napraj, potem pa zahtavaj na podlagi le tega podatka, odskodnino, ker so te pac zavajali.

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K si že lih mene "citiru"... :D ... jest nč ne čakam :grrr . Samo sprašujem in se pogovarjam :P . Pa hvala za nasvet :OK: .

:photo:

Čiči pa čaki!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!