Skoči na vsebino

MC klubi - splosna vprasanja...


Priporočene objave

Dobr si to povedu; :worship:

Me pa sam zanima kter MKCLFJI,so za tardeče,kter pa za tabele??Da vem za ktere se morm opredelit!!! :devil::kva2::kva2:

Da čujem...kolk vas pa živi 100 % motoristični way of life? 24/7? A hodite na fakse, v službe, imate otročke, živite od socialne? Dajte ne ga no srat o nekem MC lifu v SLO, pa o vetru v laseh, rocku ipd....čez vikend ga srat v pondeljeka pa garat v fabriko he, he, he-samo priznat si je treba...aja pa na referendum je tud treba it....pobožne želje, pa premalo jajc....:naughty: :whistle: Za boli me K in za MK, MC, ZMKS.....:boobies: S

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, komentar ali dva nazaj... Jaz sem se tudi rahlo ''postaral'', pa mi rock še vedno najbolj paše... Saj kakšna Golica tudi, ampak...ne vem še vedno mi je Born to be wild super pesem. Pa čeprav že milijonkrat poslušana. Pač, to je glazba moje mladosti in bo tudi moja glazba vedno. Mladina, ki je pa''gor rastla'' s frajtonerco, pač imajo svojo glazbo, to je njihova.

Sicer pa, slovenska ni samo Golica in tiste vrste glazba. Irena Kohont, Fliser, Rdeči dečki,...

Oni pretep pa... pač pokasirali so. Enako, kot če bi prišli v kakšno vaško gostilno pa se delali pametne. Pavri bi jih na suho nalomili.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, tako kot to delajo Slovenci v Argentini, ZDA, Nemčiji ali Kanadi? :kva2: Nisem opazil, da bi južnjaki pri nas imeli kulturne domove,cajtunge, radijske programe..... Tovariš Janez :fredy: Janša ti bo dal orden za takšne desničarske floskule kot jih ti melješ in onesnažuješ okolje z nacionalistično ideologijo 19. stoletja. :kva1: :fredy: :fredy: :lol1:

Res je to zadnji post, ki ga pišem na to temo ampak jaz nisem nikogar žalil in se tudi ne mislim spuščati v takšne debate s človekom ki ga ne poznam. Odgovoril ti bom le takole, mislim ti meni o metanju floskul???

Glej sem že na prejšnji strani naj ima vsak svoje mnenje tako jaz kot ti ampak ne ti meni o desničarskih floskulah!!! Ok

In ne bodi preveč pameten ter ne govori kdo kaj onesnažuje sem odrasel moški ki ima svoje mnenje in ga ne bom spreminjal le zato ker si se ti NIHČE odločil da je desničarsko.

Imej mnenje povej ga tako kot ga vsi ne pa me žaliti...

Lep pozdrav Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je to zadnji post, ki ga pišem na to temo ampak jaz nisem nikogar žalil in se tudi ne mislim spuščati v takšne debate s človekom ki ga ne poznam. Odgovoril ti bom le takole, mislim ti meni o metanju floskul???

Glej sem že na prejšnji strani naj ima vsak svoje mnenje tako jaz kot ti ampak ne ti meni o desničarskih floskulah!!! Ok

In ne bodi preveč pameten ter ne govori kdo kaj onesnažuje sem odrasel moški ki ima svoje mnenje in ga ne bom spreminjal le zato ker si se ti NIHČE odločil da je desničarsko.

Imej mnenje povej ga tako kot ga vsi ne pa me žaliti...

Lep pozdrav Robert

Ti odrasl moški, s svojim mnenjem, a se ti tole: "Kitajci, Romuni, Bolgari, Bosanci, Srbi....nas bodo preplavili in izbrisali identiteto naroda!" RES NE ZDI DESNIČARSKA FLOSKULA?!?! :eek: a kaj pa je pol? ultradesničarsko hujskanje? Veš, de si tepec, se nemore nihče odločit, kar je, pač je. dejstvo. in enako je z napisanim. kar si skozlal je zdaj tukaj. vsem na ogled. nihče se nemore "odločit" a je to desničarsko al ni. Če bi blo napisano v nemščini bi bil to čisti neonacizem. ampak tebi to najbrž sploh ne potegne!!

Un fuckin'g believeble kaj use napišete na forum in pol sprot to pozabljate in spreminajte pomene. predvsem pa se taaakoo radi jezite in ste sploh pravi dedci? obup. res. obup.

Še dobro de poznam zadost ljudi, tud člane MCjev, da vem, da so vmes tudi super ljudje, da vsi stereotipi le ne držijo, predvsem pa skupinskih pretepov in nažiganja goveje godbe ne jemljejo kot heroizem in narodno zavednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo pa na motozborih goveja muzika, tam pa mene ne bo. Izjema je Packenstein blagoslov, kjer je tista glazba od prvega blagoslova naprej že kar zaščitni znak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje čase je veliko govora o MC klubih oziroma njihovih članih, kako se obnašajo do drugih klubov(MK), posameznikov, si ustvarjajo neka svoja pravila, grozijo z družinami itd. ali so oni kaj več zato ker so MC. ko sem šel prejšnji teden na winter party sem skoraj cel večer poslušal o grožnjah, pravilih ter da ne smeš to in ono. to vse skupaj nima več smisla, ker se mi zdi, da motorizem nima več pravega pomena( druženje, zabave, vožnje...). ZMKS pa ne naredi nič!!! mislim, da bi morali MK-ji stopiti skupaj in sem jim upreti če bo treba. kaj mislite o tej zadevi?

lp. motorist:unsure::hmm:

To je bistvo teme, ne pa kakšna muzika se posluša po zborih itd.......

Me pa prav zanima kateri MC grozi družinam,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri nimate razpucanih pojmov kot so mc in mk... Tko da ne govorit neumnosti.

Moto klub je organiziran kot društvo (v skladu z zakonom o društvih), za katerega ustanovitev rabiš najmanj 3 člane, ustanovni zbor, statut in poslovni račun... Vse kar društvo "mora" imet in delat ureja "zakon o društvih", vse "specifike" ki pa izhajajo iz dejavnosti - v tem primeru "motociklizma" pa ureja statut društva (jih je polno na netu)..., kjer ima vask klub možnost opredeliti namen, usmeritev, članarino, pogoje za vključitev, grb...:closedeyes:

A morda MC ureja kak drug zakon? :surrender: Nenapisan? Tisti pač žal ne velja...:whistle:

...Kaj bi torej še morali imeti "razpucano"?:blink:

In MC-ji? Me sploh ne motijo... in v čem je razlika me v bistvu zanima zgolj kot "stvar splošne izobrazbe" in ne toliko iz firbca... :blush:

Se mi pa zdijo žalostne dve stvari... Prva, da je "treba" ustanavljati "kao neko podružnico" svetovnega al evropskega kluba (opravičujem svojo nevednost)...

In druga, da si potem "slovenski MC klub" "jemlje pravico" zagrozit klubu na drugi strani Slovenije :nono: (JA! Take grožnje pa se dogajajo!), da na dan njihovega zbora se druga motoristična srečanja NE SMEJO dogajat! Pa tudi če so usmerjena v popolnoma drugačno motopubliko. In poznam primere, ki so zaradi takih groženj celo "nasedli" in zadeve prestavili. Poznam tudi primere, ko kljub grožnji niso prestavli, pa je blo ravno tako vse O.K.:eek:

In tu se jasno pokaže, da si nekdo "misli", da je nekaj "več" ker je MC (kar po mojem pomeni samo moto club - torej ISTO a le v tujem jeziku), kakega resnega "sranja" (razen besed) pa itak ne bo šel delat, saj smo v MK in MC(K) v bistvu ljudje, ki "imamo otroke, kosimo travo, hodmo na šiht..." in (vsaj za večino) velja slovenski pravni sistem (pa kakorkoli je že slab!)...:lol:

Pa pozdrav vsem MK in MC! ...je pa fajn, da datume prireditev čim bolj uskladimo... za to pa je motosvetov koledar (po sistemu "do prej vpiše, mu prej pride")... ali vsaj "istočasnost na različnih koncih Slovenije":OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pa zdijo žalostne dve stvari... Prva, da je "treba" ustanavljati "kao neko podružnico" svetovnega al evropskega kluba (opravičujem svojo nevednost)...

In druga, da si potem "slovenski MC klub"

Ne vidim razloga zakaj se ne bi kakšen klub tudi mednarodno povezal. V teh krajih mal kozmopolitizma in internacionalizma ne škodi. Dovolj je videti, kakšen odnos do moto estetike imajo tujci, kar se kot pri MCjev prispodobi, se ne vozijo z konfekcijskimi motorji. :naughty:

Kaj pa ti ponujaš kot alternativo? Ustanoviš klub s prelepim :fredy: germanskim imenom Packenstein - ( v slovenščini je to skromno - stari grad Paka, dvor).

Si predstavljate da avstrijski motoristi ustanovijo moto klub "MC Celovec" ali MK "Beljak"? :wallbash: :naughty: ali pa da slovenski Primorci ustanovijo MK Capodistria, ali MC Portorose. :rolleyes::rolleyes: , . ... No way!

Kako nekomu izven scene ali tujcu dopovedati, da vsi teli MK steini, achi, burgi... niste v bistvu avstrijski klubi? :naughty: Tolk o "slovenski" identiteti. Za konec še en lep jodl, pa še en dolg joooodl :music1::music4: :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bistvo teme, ne pa kakšna muzika se posluša po zborih itd.......

Glasba je neločljivo povezana z bajkersko sceno in vsaka subluktura ima svoj soundtrack. MC scena se razlikuje, po tem kakšnemu obdobju se je priklonila, skupni imenovalec pa bi bil odklon od mainstreama in konfekcije.....

Chopper - bobber : hard rock, blues

Cafe racer- rockers : rockabilly, rock

Streetfighter : metal, punk, industrial

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasba je neločljivo povezana z bajkersko sceno in vsaka subluktura ima svoj soundtrack. MC scena se razlikuje, po tem kakšnemu obdobju se je priklonila, skupni imenovalec pa bi bil odklon od mainstreama in konfekcije.....

Chopper - bobber : hard rock, blues

Cafe racer- rockers : rockabilly, rock

Streetfighter : metal, punk, industrial

šminkerji in pozerji pa Čuke in Sašo Lendero :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanoviš klub s prelepim :fredy: germanskim imenom Packenstein - ( v slovenščini je to skromno - stari grad Paka, dvor).

Packenstein je ime starega gradu, no, danes le še njegovih razvalin nad Šmartnem ob Paki, ki je v času Celjskih grofov bil njihova "lovska postojanka"... - torej (kljub germanskemu prizvoku) le izraža pripadnost slovenski zgodovini.

Pakenštajn

Imena si sicer nisem domislil jaz, je pa predlog v celoti podprl ustanovni zbor kluba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa fajn, da datume prireditev čim bolj uskladimo... za to pa je motosvetov koledar (po sistemu "do prej vpiše, mu prej pride")... ali vsaj "istočasnost na različnih koncih Slovenije":OK:

Datumi prireditev se usklajujejo na skupščini ZMKS in ne na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datumi prireditev se usklajujejo na skupščini ZMKS in ne na motosvetu.

Aja? Kaj pa tisti ki niso/nismo v ZMKS? ...pol najbrž "nimamo" pravice sami določit datuma, ki nam najbolj ustreza?:surrender:

Se pa strinjam da je koledar ZMKS res najboljša "osnova" če je zadosti zgodaj objavljen.:closedeyes:

...in če ima "ZMKS" koga ki "zna" datume vpisat v motosvetov koledar tudi ne bi bilo nič slabega, ker se mi nekako dozdeva, da je gleanost motosvetovih strani bistveno višja od ZMKSjove..)

Vsekakor so grožnje v stilu "...takrat imamo mi in nas nič ne briga... odpovejte ker smo MC in vam lahko nardimo cel hudič..." :SSkažejo samo fajn kulturo naspidiranih posameznikov in verjetno ne vseh članov MC klubov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor so grožnje v stilu "...takrat imamo mi in nas nič ne briga... odpovejte ker smo MC in vam lahko nardimo cel hudič..." :SSkažejo samo fajn kulturo naspidiranih posameznikov in verjetno ne vseh članov MC klubov.

stališče MC kluba je enako stališču vsakega njegovega člana oz vsak stoji za stališčem kluba. tu velja malo drugačen red kot v "malo po svoje pa našitke imamo da se nas vidi in da se najdemo pijani" MK-ju.

in ja MC ima pravico od MK zahtevat karkoli, če to MK-ju ne paše se lahko pogaja, tepe, joka ali se enostavno odpove klubu in gre po svoje.

pa preden me vprašaš kdo da to pravico MC-jem? vzamejo si jo sami, če se kdo ne strinja bo pač moral malo napet mišice in jim odvzet to pravico.

očitno pa si nov v tem ker je to zadeva, ki se premleva že desetletja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa preden me vprašaš kdo da to pravico MC-jem? vzamejo si jo sami, če se kdo ne strinja bo pač moral malo napet mišice in jim odvzet to pravico.

Kar se je pa tud že zgodilo in se še bo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se je pa tud že zgodilo in se še bo....

Saj pravim, legitimna pravica vsakega MK-ja je da se upre MC-jem in jih nalomi pa bodo lahko imeli zbor kadar bodo hoteli. hočem pač povedat, da "to ni lepo in prav" jamranje pač ne zaleže na tem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz leta v leto je več moto klubov. Že vsaka malo večja vas ga ima. Pa to ni nič narobe. Pač si izmislijo en znak, naredijo našitek in... se lepo vozijo. Samo, pobi, pri našitkih bodite previdni. Niti pod razno dvo ali trodelnega. Ti so rezervirani za MC-je. Pač tako je. Saj, ko se kakšna vaška skupnost spomni narediti emblem in zastavo, tudi ve, da ne more uporabiti slovenskega grba in zastave za svoj znak. Isto je pa tu. Kdor pa sili z glavo skozi zid, pa... ne moreš eden proti stotim. Pusti pri miru, in oni bodo pustili tebe. Konec koncev, smo vsi motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri nimate razpucanih pojmov kot so mc in mk... Tko da ne govorit neumnosti.

No, pa daj meni nevednežu razloži te pojme, da slučajno ne bom govoril neumnosti.

Iz leta v leto je več moto klubov. Že vsaka malo večja vas ga ima. Pa to ni nič narobe. Pač si izmislijo en znak, naredijo našitek in... se lepo vozijo. Samo, pobi, pri našitkih bodite previdni. Niti pod razno dvo ali trodelnega. Ti so rezervirani za MC-je. Pač tako je. Saj, ko se kakšna vaška skupnost spomni narediti emblem in zastavo, tudi ve, da ne more uporabiti slovenskega grba in zastave za svoj znak. Isto je pa tu. Kdor pa sili z glavo skozi zid, pa... ne moreš eden proti stotim. Pusti pri miru, in oni bodo pustili tebe. Konec koncev, smo vsi motoristi.

Nazadnje, ko sem še bral definicijo države in njenega monopola nad nasiljem, ni nikjer pisalo, da si ta (država namreč) monopol deli s komurkoli drugim. Zato, prosim, ne enači države in samooklicane skupine pod oznako MC. Pervy ima na svoj način prav in ker preveč cenim svoje življenje, da bi šel sedet zato, ker sem pokončal kakšnega vojačka, kateremu je njegov nadrejeni ukazal 'discipliniranje' moje malenkosti, se vsemu temu najraje izogibam.

Je pa vsakršno nasilno vsiljevanje svoje volje, nepisanih pravil in 'davkov' drugim sodržavljanom, mimo zakonov te države - navaden kriminal (prisila, izsiljevanje itn.). Če kdo misli da je v tem kaj romantičnega, potem sta Zidar in Tovšakova največja romantika v državi. In če kdo misli, da je nekaj več, ker je ovčka, ki bleje v 'posebni čredi' vam iz izkušenj trdim, da je človek v takšnih čredah manj vreden kot izpolnjen posameznik v okviru celotne družbe. Je pa res, da so takšne črede sila učinkovite pri izvajanju organiziranega nasilja. Zato ni nič čudnega, da so tako mafijske organizacije kot MC-ji strogo hierarhično in paravojaško organizirani.

Ampak jaz sem le nevednež in spidybaw mi bo kmalu razložil 'pojme'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz leta v leto je več moto klubov. Že vsaka malo večja vas ga ima.

Niti pod razno dvo ali trodelnega. Ti so rezervirani za MC-je.

. Pusti pri miru, in oni bodo pustili tebe. Konec koncev, smo vsi motoristi.

Saj ravno v tem je poanta... če pogledamo število klubov v Sloveniji, in skoraj vsak želi imeti zbor ali vsaj žegen, ali kaj podobnega... in preštejemo število vikendov med aprilom in oktobrom, je povsem nemogoče najti datum, da se kakšna zadeva ne bi prekrivala..:whistle:

Grožnje, ki sem jih pa omenil, pa se mi zdi, so bolj razkazovanje mišic, kot izraz malo čudne (ne)kulture, ker osebno vsaj v zadnjih letih ne poznam primera, kjer bi se dejansko kak MC klub "znesel" in "obračunal" s kakšnim drugim klubom zaradi datuma prireditve ali česa podobnega. Mogoče se je to kdaj, kje, prej, kaj takega dogajalo (npr. Posavje), a ravno zaradi tega "ker smo vsi motoristi in ne navijači (ala viole in GD)", vsaj jaz danes neke nestrpnosti med klubi, ne čutim. Se mi bolj nekako zdi, da če bi do takšnega "incesta" prišlo, se lahko tisti "ki pride tepst", za nekaj naslednjih sezon kar odpove številčnemu obisku svojih prireditev. Že same grožnje namreč se razvejo precej hitreje.:yes:

In če k temu dodamo še dejstvo, da se večina ljudi le prihaja na zbore zabavat, pa čeprav tudi v rangu "vaških veselic", kar smo že ugotavljal, bodo verjetno v prihodnje, klubi z manjšim vplivom prave motosubkulture imeli pri organizaciji in obisku celo prednost... V končni fazi tudi v Mirni Peči igrajo Slaki...:yea1: Drugo dejstvo pa je seveda koliko si MC klubi "množičnosti in univerzalnosti" sploh želijo, saj za nekoga je ravno "intimnejša klubska scena istomislečih v manjših subkulturnih prireditvah" tisto bolj pravo. In zakaj ne! Tudi prav! Slednje je nedvomno bližje tistim individualnim začetkom motociklizma - ki je bil takrat rezerviran za res izbran krog ljudi...:whistle:

Edino tole o dvo ali trodelnih grbih - našitkih mi pa ni čisto jasno...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno v tem je poanta...

Edino tole o dvo ali trodelnih grbih - našitkih mi pa ni čisto jasno...:blush:

Saj v tem je tudi poanta, da ljudje ustanavljajo klube, pa nič ne vejo. Če hočeš ustanoviti NK - nogometni klub, ne moreš takoj v prvo ligo ampak imaš pravila, ki jih določa nogometna zveza. Tako je tudi z moto sceno.

Kar se tiče tega urejevanja scene z nasiljem, o tem poslušam že 30 let, pa se do zdaj nič kaj opaznega ni zgodilo. Scena počasi propada, motorjev je vse več, ampak ta kvantiteta, ni prinesla kvalitete (več zanimivih motorjev). Nekateri (preveč) MK enačijo moto zbore in gasilske veselice in dela se podoben program.

Skoraj vsak MK ( moto kmetija ali moto katoliki? :rolleyes: ) organizira žegen - katolibanstvo družbe, (pa nič ne pomaga pri številu mrtvih! :headbang: )

Priče smo ruralizaciji urbane moto kulture, kar je v bistvu splošen proces ( rtv in mediji) in temu se je treba upreti.

Skratka, komaj čakam da spokam januarja v Verono, pa da se mal naslajam v custom hali..... :yea1: let it rock and roll, f-ck rednecks :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz: potem pa poskusi dati slovenski grb v emblem nekega svojega kluba. Ne bo šlo. Je zaščiten in se ga ne sme uporabljati brez soglasja države. Enako je pri MC in MK. Znaki in barvne kombinacije so več ali manj rezervirane.

@ferek: vse o dvo- in trodelnih znakih piše, mislim da na strani ZMKS. Na kratko: MK (motoklub) ima lahko enodelno znak -na enem našitku so skupaj znak, ime kluba in država. MC (motoclub) pa ima pripravnik najprej dvodelni znak. Zgoraj ime kluba, spodaj pa državo. Šele po opravljeni pripravniški dobi (če tako sklenejo člani) pa ima pravico nositi tudi srednji del -znak.

Kar se pa tiče množičnosti motoklubov in zborov tiče .. slejkoprej bo pač več zborov na isti termin. Tu ne moremo kaj.Pač greš v petek na enega in prespiš, v soboto naprej na drugega. Kakor pa je Slovenija majhna (da jo kokoš preleti v dveh dneh), ni problem v enem dnevu obiskati dva ali tri, če bodo imeli isti termin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno zdaj šel gledati na stran ZMKS. Moto klubov je v Sloveniji 80. Osemdeset... Registriranih pri ZMKS. Kar precej, a ne? Če bi vsak hotel imeti svoj termin za zbor, težka bo. Leto ima samo 48 vikendov.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz: potem pa poskusi dati slovenski grb v emblem nekega svojega kluba. Ne bo šlo. Je zaščiten in se ga ne sme uporabljati brez soglasja države. Enako je pri MC in MK. Znaki in barvne kombinacije so več ali manj rezervirane.

@ferek: vse o dvo- in trodelnih znakih piše, mislim da na strani ZMKS. Na kratko: MK (motoklub) ima lahko enodelno znak -na enem našitku so skupaj znak, ime kluba in država. MC (motoclub) pa ima pripravnik najprej dvodelni znak. Zgoraj ime kluba, spodaj pa državo. Šele po opravljeni pripravniški dobi (če tako sklenejo člani) pa ima pravico nositi tudi srednji del -znak.

Kar se pa tiče množičnosti motoklubov in zborov tiče .. slejkoprej bo pač več zborov na isti termin. Tu ne moremo kaj.Pač greš v petek na enega in prespiš, v soboto naprej na drugega. Kakor pa je Slovenija majhna (da jo kokoš preleti v dveh dneh), ni problem v enem dnevu obiskati dva ali tri, če bodo imeli isti termin.

Dobro, pa je tebi jasna razlika med zakonom, ki določa rabo državnih simbolom in 'navodilom' nekega društva?

Morda ti bo bolj jasno, če ti zadevo opišem s primerom. Če na nepravilen način uporabljaš ali zlorabljaš državne simbole, ti lahko pooblaščena uradna oseba (policist) te simbole odvzame in izreče kazen na podlagi zakona, ki velja za vse državljane. Če pa pride moj kolega na moto zbor in ima na hrbtu lajbiča tri ali štiri našitke (brez pretenzije, da bi predstavljal kakršenkoli klub, ker je solo-rider) in mu nihče od gostiteljev ni rekel, da je to nesprejemljivo in da mu, tako oblečenemu ne dovolijo vstopa, potem je nadlegovanje s strani nekih MC-jevcev (zaradi teh našitkov) navadno nasilništvo.

Če se teh svojih 'navodil' sveto držite, potem ob reklamah za moto-zbore javno objavite, kakšna so pravila oblačenja in/ali zavrnite na vhodu vse, ki niso oblečeni po vaših 'pravilih'. Vsak, vključno z menoj, ki se bo hotel udeležiti takšnega dogodka potem lahko bodisi upošteva navodila gostitelja ali pa odide.

Kjerkoli izven privat organiziranih fešt in motozborov pa ta 'pravila' nečlanom vaših MK/MC etc. združenj, ne pomenijo popolnoma nič. Upam, da se tega zavedate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!