Skoči na vsebino

MC klubi - splosna vprasanja...


Priporočene objave

@ einherjer: yep.pa ne samo to,se kaj drugega "dobi" za na pot.

@ brrrm: za cvek je vsak pripravljen (tisto z ehom iz gozde itd.).

@ easy: yep.in ti kar skaci po zeljniku."ko bo dost" ti bomo pa ze povedali.

KAAAAJ? PODKUPOVANJE?! BEEEEEEEP - negativna tocka. ice tea ok.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... KAAAAJ? PODKUPOVANJE?! BEEEEEEEP - negativna tocka. ice tea ok....

Ne podkupovanje, pac pa popravilo skode. O podkupovanju govorimo, ce das nekaj pred dejanjem. Velja pa tudi ICE TEA.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

. O podkupovanju govorimo, ce das nekaj pred dejanjem. Velja pa tudi ICE TEA.

lp Easyrider

vidis,kako sem posten.se te razlike ne znam prav razloziti.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic rogatega... Zmaja al pa nic.. (ljubljancan press).

Brrrm: nic strahu, noben te ne bo pretepu, ce bos reku zivjo al pa tud kej povprasal... Se vedno smo vsi bikerji, sam da nekateri to bolj resno in "zivljensko" jemljemo...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se vam bo butasto zdelo, ampak vcasih mi je kar malo žal da nisem moški.

Pa prav zaradi tega bratstva. V MK-jih niso nikoli tako povezani bratje med sabo kot v MC-jih, tja pa zenske ne smejo. Ce bi pa v SLO kdaj obstajal zenski MC, bi bila pa skoraj sigurno noter (no odvisno od organizacije in membrov).

Sem pac tak clovek, da ko nekoga vzljubim (prijateljsko), postanem zelo zašcitniška in mi ni problema do vratu v marmelado zanj (to je metaforicno povedano).

Tudi sredin noci kr kam, tudi koga v jajca za bruderja, itd...

Kamoli, da je moj tip. Potem pa ubijam!!!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ce bo imel kdo kaksne probleme, imam jaz resitev:

POKLICI CARICA PUPA HELP!

Pupa, saj bi pomagala, a ne? Jaz namrec kar nekako nebi mogel tistega, saj ves (brcniti v ....). Madona, mora to boleti.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa, saj bi pomagala, a ne? Jaz namrec kar nekako nebi mogel tistega, saj ves (brcniti v ....). Madona, mora to boleti.

lp Easyrider

Valda, da bi pomagala.

Kaj se nikoli nisi dobil v jajca? No ok, no, pati bom pomagala, pa te bom v jajca, da bos lahko koncno obcutil, kako to boli.

Ampak te bom samo za to, ker si to ti, pa sem do vseh forumašev ustrežljiva.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves saj bistvo MC-ja je tudi to da v casu od pripravnika do clana ocenis cloveka in ce je taki kreten da nonstop probleme dela ga sploh ne vzames v klub. zato pa si tri leta pripravnik. glede zensk v MC-ju, mi smo jih vcasih meli pa je blo samo sranje, ker se babe prej ali slej zacnejo sinfat pa kregat, tipi pa z kurci mislit in so problemi. zdaj mamo samo dve, ki sta "pravi" (ena je moja sestricna, druga pa od sefa baba), ampak novih ne bomo vec jemali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ves saj bistvo MC-ja je tudi to da v casu od pripravnika do clana ocenis cloveka in ce je taki kreten da nonstop probleme dela ga sploh ne vzames v klub. zato pa si tri leta pripravnik. glede zensk v MC-ju, mi smo jih vcasih meli pa je blo samo sranje, ker se babe prej ali slej zacnejo sinfat pa kregat, tipi pa z kurci mislit in so problemi. zdaj mamo samo dve, ki sta "pravi" (ena je moja sestricna, druga pa od sefa baba), ampak novih ne bomo vec jemali.

Ce se ne motim je to v direktnem nasprotju z osnovnimi pravili MCjev.

Kaj pa ostali na to pravijo (kostkoti, satani,...)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pupa, saj bi pomagala, a ne? Jaz namrec kar nekako nebi mogel tistega, saj ves (brcniti v ....). Madona, mora to boleti.

lp Easyrider

Valda, da bi pomagala.

Kaj se nikoli nisi dobil v jajca? No ok, no, pati bom pomagala, pa te bom v jajca, da bos lahko koncno obcutil, kako to boli.

Ampak te bom samo za to, ker si to ti, pa sem do vseh forumašev ustrežljiva.

Carica Pupa

So sicer ze nekateri probali, pa je bolelo (njih). Ampak vseeno rajsi nebi. Saj ves, naravna bogastva so omejena in jih je treba cuvati.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zdaj mamo samo dve, ki sta "pravi" (ena je moja sestricna, druga pa od sefa baba), ampak novih ne bomo vec jemali.

Kaj pa, ko bo šef babo zamenjal?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, tokrat je bol resno vprašanje.

Zanima me ce so samo MC-ji mednarodno priznani(pac v raznih združenjih) al so tud MK-ji (mislim ker je pac eno v slovenšcini drugo pa v angl.)

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. nekdo je napisal da ni butastih vprašanj so samo butasti odgovori..

Bom še jaz nekaj zacetnega vprašu in sicer, kakšna je razlika med MK in MC, verjamem da jih veliko ne ve pa ne upajo vprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se žensk in MC-jev tice bi še nekaj dodala:

Jaz se zavedam, da ženske ponavadi delajo gužvo na cesti, zato tudi vedno trdim, da bi morale ženske imeti veliko vec ur v avtošoli, preden bi sploh lahko naredile izpit. Ker sem jaz že prej vozila, je bila glavna vožnja 28 ura, s tem da jih je sedaj v povprecju cca 40 ur. Ta v komisiji me je totalno podjebavu, pa iskal napake, dal mi je cisto vse, razen parkiranja, pa me ni mogel fukniti. Ampak vecina bab je pa za en kurc na cesti.

Tako bi lahko tudi v klubih naredili. Enostavno bi bili strožji kriteriji. Ce vidijo clani, da dela picka zdrahe, da se onegavlja z bruderji in zaradi tega nastajajo prepiri, ce šinfa in v glavnem dela pizdarije, jo takoj brez premisleka fuknete ven. Ce je doba eno leto ima ženska dve leti, itd...

Potem se bo pa vidlo, katera je ta prava bakjerka in katera je picka.

Sicer pa Einjerjer, ce slo. MC ni v MC uniji, se mi zdi popolnoma nepotrebno, da bi se v potankost držali pravil MC-ja. Tudi izjeme so vcasih dobrodošle.

Vem, da ce bi nekam na vsak nacin hotela priti, potem gres ne glede na vse. Si pripravljen veliko potrpeti in narediti.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa Einjerjer, ce slo. MC ni v MC uniji, se mi zdi popolnoma nepotrebno, da bi se v potankost dr?ali pravil MC-ja. Tudi izjeme so vcasih dobrodosle.

Carica Pupa

Ni glih tko, ce si MC so tukaj pravila, ki se jih moras drzati pa konc. Unija je samo za stvari, ki so vsem mcjem skupne (se pravi v sloveniji - denar od zborov, briga slo. MCje za bikerstvo).

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NE NE IN NE!!!!

ZENSKE NISO ZA V MC, LAHKO SO ZRAVEN KAR TAKO AMPAK NIMAJO "PRAVO GLASAT". KAJ NAJ ZDAJ SE ENO NOTRANJO KONTROLO NAREDIMO AL PA BRATU RECEMO "VES TI PA TE NESMES NATEGNIT KER LAHKO PRIDE DO PROBLEMOV".

NIC BAB PA GOTOVO, SICER PA ONE TAKO ALI TAKO ZE TAKRAT NISO IMELE PRAVIC, AMPAK SO PA MELE BARVE KAR JE BILA NAPAKA, KI JE NE BOMO VEC PONOVILI. NO ZDAJ STA SAMO TI DVE SE OBDRZALI BARVE V POLITIKO KLUBA PA SE NE MESATA!!! NO SAJ CE BOLJSI POMISLIM TAKO ALI TAKO POL NISTA V KLUBU ENAKOPRAVNI IN SMO TUDI MI SOVINISTI!!!

SHIT JAZ PA SEM MISLIL KAKO EMANCIPIRAN IN V STIKU Z MOJO ZENSKO PLATJO SEM!

Jebes emancipacijo... Ceprav... Mi smo enostavno v startu rekli, da ce zelijo imajo lahko cahne ali property (kar tako ali tako ne bi nosile) ali pa support (tak support kot ga za kosilo moja zena meni naredi ni za prehvalit)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MAJ JA TO JE TO: SUPPORT!

SAMO DA SE MI PAC ZDAJ Z DVEMA NE UKVARJAMO, CE BOJO PA HTELE DA JIH JE VEC BODO SI PA MOGLE NEKAJ ZRAVEN OMISLIT!

DRUGACE PA JE PRVI POGOJ DA SO KUL, DA DOBRO VOZIJO IN DA SO DIVJE, KER MOREJO SAME SKRBET ZA SEBE. JAZ NEBOM NOBENE POSLUSAL CE MI BO V GORISKIH BRDIH JOKALA DA JO ZEBE, NJEN PROBLEM!

Eh ja... po moje lahko o tem samo sanjamo.. Sej jokajo ze na Bonsih julija... Pa jih razumi ce jih lahko...

BTW: nehaj se dret v postih!

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vaju ne bo oba razneslo od razburjenja.

Zato sem pa v samem štartu rekla, da mi je žal, da nisem moški.

Sicer pa je bilo vse ostalo samo mišljeno kot alternativa za tvojo razlago Pervy na ženske. Iz tega je bilo lahko razumeti, da bi sicer bile lahko, ampak zaradi tega niso.

Pa je padla razlaga na ta racun.

Jebiga, žal mi je samo to, da ste moški vcasih tako v kameni dobi, da tudi ce bi šel lahko napredek naprej v tej smeri, vi nikakor ne boste popustili. Res škoda!!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me ce so samo MC-ji mednarodno priznani(pac v raznih združenjih) al so tud MK-ji (mislim ker je pac eno v slovenšcini drugo pa v angl.)

lp

uzzy

MK-ji in podobni so vecinoma v razlicnih nacionalnih in internacionalnih povezavah,kot so npr.AMA (USA) ali ZMKS (SLO).

MC so pa vecinoma ali 1%-ji ali nocejo z AMA in podobnimi imeti prevec posla (hollister 4.7.´47 "zur" in izjava predsednika AMA USA,da so to poceli max.1% udelezencev AMA-zhoda.od tam to izhaja)."hard" klubi so rekli,da ne bodo v AMA in so postali 1%.tako da ce si v AMA nisi MC (M/C ki ga imajo pa netopirji se navaja pa na US-oznako za motorcycle/motorcyclist,ceprav to uporabljajo,evidentno,tudi drugi narobe).rezultat: frke,ker noben ne ve za kaj se gre.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm.. nekdo je napisal da ni butastih vprašanj so samo butasti odgovori..

Bom še jaz nekaj zacetnega vprašu in sicer, kakšna je razlika med MK in MC, verjamem da jih veliko ne ve pa ne upajo vprašat.

smo ze nekje razlozili to razliko.daj ti to malo po forumu pobrskaj.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mi smo enostavno v startu rekli, da ce zelijo imajo lahko cahne ali property ali pa support (tak support kot ga za kosilo moja zena meni naredi ni za prehvalit)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

property: taka,ki to nosi,je klubska kurba,ali "last" enega clana.

"cahne": obstaja zenski color,ki se razlikuje od MC-colorja in pomeni zenska podsekcija MC-ja.

support: vsak,ki noce/ne more v MC in ima tesnejse zveze z teistim.

best

Ice

Edited by - Ice on 13/06/2001 20:26:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej cahne ali support ker na kurbe je vcasih naval pa je spet problem, pa se menjat jih mores pogosto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M/C je po moje cist en hibrid, ki so si ga slo MCji izmislili, ker so imeli Netopirji MC na lajbcih, pa smo mogl en kompromis narest... Sedel smo na sestanku 3 ure zato, da smo se zmenil, kaj majo lahko na hrbtu... S tem, da dva dni niso isto predsedniki trdil... Kekec neki, Jurca pa Grega neki druzga, Tone sploh blo ni, Kolman pa sam ni mogu nic rect...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!