Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Mogoče malo :topic: , pa vendar. Na rtvslo.si so topic, ki je zadeval mamo Strojanko in prašička, kar enostavno izbrisali... Cenzura dela 300/uro. Kot tudi ni v arhivu Piramide 28.11.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Za hudiča pa ne morem razumet, zakaj bi si morala zdaj kompletna vlada + Drle + 40 razbojnikov na vse pretege prizadevat, da bi Strojanom našli novo stalno lokacijo. Po mojih informacijah so še vedno črnograditelji. Po tej logiki si lahko denimo jaz spackam kolibo v Tivoliju in ko me bodo po vseh zakonih deložirali, bom zagnal vik in krik in profitiral bajtico v Murglah. Če se bom seveda milostno z njo strinjal.

Ja pepe.. to pa zato, ker nisi rom. Kakor je meni znano, imajo romi en poseben zakon. Ali se jaz strinjam z njim ali ne sploh ni pomembno, ampak je. In ta zakon pravi nekako tako (nekdo ga je enkrat nekje citiral), da se romom nekako nadomesti gradnja, če tista ni primerna (ne vem kako točno to piše, lahko pa poiščem, če želiš). In če je temu res tako, potem tebe pepe, ki nisi rom čaka taista sitacija, samo da lahko pozabiš na hišico v Murglah (btw tam so tudi resni problemi baje, ker nekaj ni ok z zemljiškimi knjigami). Rome pa pač čaka (ali je to prav ali ne je spet vprašanje vsakega posameznika. Če je tak zakon,ga je pač treba upoštevati) hišica ne ravno v murglah..... ampak nekje v njim bližnji okolici, kjer pa jih seveda nihče noče.

In kar mene daleč pri celi zadevi najbolj moti je seveda to (lini bom dala delo, da bo spet pljuvala), da je nekaj let nazaj Janša zelo na glas govoril kako je treba temu narediti konec in da je treba rome skoraj da ne iztrebiti, danes pa se mu je to sranje postavilo direktno na betico, pa tega ne zna rešiti tako, kot bi bilo potrebno. Če bi to država takoj uredila (brez Drnovška, ki seveda sedaj še z užitkom jebe Janšo) to sploh ne bi prišlo kaj dosti ven... tako pa je pustila zadevo vreti in zadeva je zavrela in sedaj ne ve, kako ukrepati. Ker vsak pravi ukrep je ukrep proti tistim, s katerimi je par let nazaj skupaj tulil, da tako ne gre več naprej in da je treba kaj spremeniti.

Seveda pa problem ni v Strojanih danes......... problem je v tem (kar je nekdo na tem forumu lepo izpostavil - mislim da Pervy), da so vsi policaji lokalni policaji, kar pomeni, da se včasih ne upajo komu stopiti na prste, da se ne bi kdo maščeval. Zato policija ni pravilno ukrepala na področju Strojanovih in bolj ko so jih ljudje in policaji pustili na miru, močnejši so postajali in predvsem predrznejši. Da ne bo spet kdo narobe razumel - jaz se s tem nikakor ne strinjam, ampak ne morem pa sprejeti, da bodo stradali otroci teh barab, katerih so se vsi bali. Ja, kje je socialna?

NIHČE OD KOALICIJE NIČ NE NAREDI..... NIHČE..... a zadeva se mora nekako končati in žal je prišlo tako daleč, da to mora urejati država..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo po vrsti, od vzhoda proti zahodu. Barvna lestvica, z njo bi se znebili 80% težav, ki posledično nastajajo. Iz malega raste veliko.

P.S. Dam za metke... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo po vrsti, od vzhoda proti zahodu. Barvna lestvica, z njo bi se znebili 80% težav, ki posledično nastajajo. Iz malega raste veliko.

P.S. Dam za metke... :naughty:

a sem jaz lahko tvoj prjatu :hmm:

fajn opis imaš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kakor je meni znano, imajo romi en poseben zakon. Ali se jaz strinjam z njim ali ne sploh ni pomembno, ampak je. In ta zakon pravi nekako tako (nekdo ga je enkrat nekje citiral), da se romom nekako nadomesti gradnja, če tista ni primerna (ne vem kako točno to piše, lahko pa poiščem, če želiš). ..

Misliš čisto pravi, tazaresni zakon? Potem te bi pa res prosil, da mi ga izbrskaš. Pa ne zaradi bajtice v Murglah, za katero mi, po pravici povedano, v opaznih amplitudah dol binglja. Pač pa zato, ker bo potem skrajni čas sprožiti postopek za spremembo Ustave RS, ki trdi nekako takole:

14. člen

(enakost pred zakonom)

V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

Vsi so pred zakonom enaki.

z ustreznim dopolnilom, recimo:

14/a. člen

Cigani so pred zakonom bolj enaki.

Kratko in jasno, tako da se bo enkrat za vselej vedelo in ne bomo blebetali v 3PM.

V nadaljevanju bodo seveda Mađari vrgli na tehtnico Mario Ružo in s tem tehtnim argumentom brez dvoma postali bolj enaki tudi oni. Sledili bodo Italijani, pa majhen, a vzorno organiziran lobby Inuitov in tako dalje, vse do žombatistov, dokler ne bo obveljala dikcija:

14. člen

(enakost pred zakonom)

Vsi so pred zakonom bolj enaki. In to precej bolj, kot si sploh lahko predstavljate.

BTW, pravkar sem sklenil, da se bom vrgel v politiko. Vidim, da mi zadeve ležijo. B)

...Ja, kje je socialna?.....

Nekje je, to lahko potrdim iz prve roke. Ker se je prad davnimi leti vtaknila v eno mojo zadevo, ki je bila itaq povsem zadovoljivo rešena s sporazumom obeh vpletenih strani. In mi še dandanes občasno s priporočenimi pisemci pošilja domov pildke, ki se me tičejo toliko kot lanski sneg. Tako da jih že po poti od pošte do doma ločeno zbiram v kontejner za odpadni papir in s tem rešujem drevesa. Sklepam torej, da je osnovna naloga socialne službe ohranjanje dreves in skrb za mojo rekreacijo z občasnimi sprehodi do pošte. Je pa res, da me med temi sprehodi kdajpakdaj prestreže kak cigan in me žica za drobiž. Prejkone je to predvideno v statutu in programskih usmeritvah socialne službe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPEta za predsednika (republike, vlade in parlamenta HKRATI!), pupo pa za šerifa!

:kva2:

Kar lepo po vrsti, od vzhoda proti zahodu. Barvna lestvica, z njo bi se znebili 80% težav, ki posledično nastajajo. Iz malega raste veliko.

P.S. Dam za metke... :naughty:

Mislim, da se temu reče rasizem in splošno ni zelo zaželjen pojav v družbi, ponekod to celo smatrajo kot kaznivo dejanje... :hmm:

post-9549-1167374642.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči :BUA:

sprl in razklal si tričetrt slovencev ko si odprl to temo o njihovi visokosti CIGANIH :headbang:

...

Zelo zanimiva trditev :SS

Krivo je vprašanje in ne tisti, ki se o problematiki ne znajo kulturno in argumetirano pogovarjati!

Torej potisnemo glavo v pesek in smeti pod tepih, pa je vse lepo in prav.

Dokler se v tiste smeti seveda sami ne zaletimo. Potem pa pač organiziramo vaške straže.

Zelo zanimivo, res... :grrr

Kar lepo po vrsti, od vzhoda proti zahodu. Barvna lestvica, z njo bi se znebili 80% težav, ki posledično nastajajo. Iz malega raste veliko.

P.S. Dam za metke... :naughty:

Ker lahko le slutim, kaj si želel povedati, bi prosil natančnejšo obrazložitev! Da vidimo, da si res odgovorni Janez in ne le neki Janezek, ki pač mora nekaj iz ozadja čvekniti in pri tem na prste stopiti, da se ga sploh vidi in sliši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni neumno nabijat tu gor :hmm:

ko pa se stanje itaq ne bo popolnoma nič spremenilo :grrr

edino kar nam je zopet uspelo smo se razbili na dva tabora :headbang:

se perfektno nekateri skregali ter zasovražili :eek:

privlekli voz na vrh hriba :grim

dol ga pa ne znamo in ne zmoremo pripeljati :P

če kdo lazi po Gorenjski naj se ustavi v Gorenjski prestolnici na enga kuhanga ali :beer2:

Častim za SREČNO v 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tebe še nekaj bo! Si si začel postavljati tehtna vprašanja. še odgovore si najdeš ... :doze:

saj zate velja isto :grim

tud teb ne bo škodovalo :grrr

da nehaš vsiljevat svoje komentarje :P naključen obiskovalec dobi .......ah.......... :D

bod frajer pa se kakega kometarja raje vzdrži :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo :topic: , pa vendar. Na rtvslo.si so topic, ki je zadeval mamo Strojanko in prašička, kar enostavno izbrisali... Cenzura dela 300/uro. Kot tudi ni v arhivu Piramide 28.11.... :BUA:

očitno so ugotovili,da gre za protiustavne vsbine - razpihovanje sovraštva, nacionalizma itd ... ;) cenzura je lahko tudi koristna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zate velja isto :grim

tud teb ne bo škodovalo :grrr

da nehaš vsiljevat svoje komentarje :P naključen obiskovalec dobi .......ah.......... :D

bod frajer pa se kakega kometarja raje vzdrži :afro1:

Recimo tega, da te vprašam, če tebe tudi na barvno lestvico postavljajo?

Pa še napotek, veš, tam v Mercatorju ali pa Šparu in podobnih zgradbah večjih in manjših, prodajajo mleko, pa ajdovo moko. Ivačiča pa v knjižnici dobiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo

:OK: :OK: :OK:

Včasih je trmast človek še naprej trmast, čeprav ve da ga biksa. :naughty:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram kolega Funakoshija:

Se v naprej opravičujem za naslednje vprašanje, ampak si ne morem kaj: A si se ti idiot rodu al se ti je to kasnej zgodilo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram kolega Funakoshija:

Se v naprej opravičujem za naslednje vprašanje, ampak si ne morem kaj: A si se ti idiot rodu al se ti je to kasnej zgodilo? :hmm:

Se vidi, da nisi sposoben napisat enega samega stavka v svojem imenu. Kar citiraj še naprej :yawn:

Fak, kakšn podn je ratal vse skupej.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, kakšn podn je ratal vse skupej.... :doze:

Pesda ..

pa res .. sy vem, da ga sam serjem .. ampak

včasih, kar mi prej nikoli ni .. včasih mi pa res doqrči tale MS

in

če meni .. kaj šele tebi, my friend.

:glare:

Treba

bo odpreti hropski del MS-foruma ,

kjer bo človek imew dostop samo s kodo

in

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram kolega Funakoshija:

Se v naprej opravičujem za naslednje vprašanje, ampak si ne morem kaj: A si se ti idiot rodu al se ti je to kasnej zgodilo? :hmm:

Rodil se napiše, rodil!

No, kako daleč si z žganci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

privlekli voz na vrh hriba :grim

dol ga pa ne znamo in ne zmoremo pripeljati :P

Dol se bo že sam peljal, sila težnosti :P

Sicer me pa skrbi tale tvoja napoved. Če smo v dosedanji diskusiji okoli Romov dosegli vrh (hriba), kakšen bo šele poden? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avatar ne obremenjuj se z mojim bedastim mnenjem :grrr

poglej še v druge teme:grim

boš ugotovil da ni teme :grrr kjer se ne koljejo :nono:

pa vedno ena in ista exelanca :P

brez mene :nono:

:topic:

:chase:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!