Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Kako Strojanovih človek ne bi ljubil, če pa se z njimi ljubi sam Predsednik države? V Hollywood-u bi zanesljivo posneli film o njih. :grrr

Jan Cvitkovič že piše scenarij :kva2:

režiser mitja okorn mucamaca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Drnovšek je pač človek, tako kot mi. No, ima pa le nekaj več vpliva - hvalabogu, da ga ne zlorablja preveč :P

Hm, o tem bi se dalo razpravljati... :hmm:

Ne, cyc, to je filozofski kontrapunkt. Da ne bi kdo mislil, da so samo cigani kao "nad zakonom" .

Nad zakonom je namreč pri nas domala vsak, ki ima vsaj 5 dkg možgan v črepinji na vrhu hrbtenice. In potem ljudje jamrajo in stokajo...

Nad zakonom so prenekaterikrat celo ubogljivi in spoštovanja vredni motoristi - le poglej ideje o tablicah, registracijah, hitrostih, ...

klošarji imajo lepo urejene domove... .vendar tam "ne zdržijo"... je pač tisti dom v Ljubljani bolj na obrobju ... klošarjenje pa daje dobiček - kulturni in finančni - le v centru mesta ...

Pretepeni je očitno sam iskal, kar je dobil ...

pojdi ti k njim, daj si belo brado, reci "hohoho!" in jim zaželi več sreče pri iskanju hantlov prihodnjič! :devil:

A so jo res? Mislim, da na sodišču zadeva ni zdržala...

Jaz tudi ne. Upam, da jim bodo morebiten kriminal čimprej dokazali in tudi tozadevno uredili njihovo familijo.

Se v naprej opravičujem za naslednje vprašanje, ampak si ne morme kaj: A si se ti idiot rodu al se ti je to kasnej zgodilo? :eek:

joj, kok ste vsi blizu nekih zaupnih virov, prve roke itd..... vse skupaj je samo natolcevanje.

Dejstvo je, da če zadeva na sodišču pade, nihče ne sme človeka kriviti za dejanja, KI NAJ BI JIH NAREDIL.... ok?

in še "iz zaupnih virov" je bilo tudi rečeno, da unega človeka sploh niso pretepli cigani......

in kaj sedaj??

se gremo po zaupnih virov in iz prve roke, al bomo konkretno govorili...........

super.... in potem?

Jeba je to, ja če te firbec daje, od kje mu ta "zaupni vir" a? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa in @brum brum: Ker vama ni spet ni jasno, a si je "tamala" zmislila, da so jo posilil in, če pomišljata, da je bil to kak "politično montiran proces proti ubogima romoma", si še enkrat preberita sledeče:

>Klik!<

>Klik#2!<

Sicer sem to brum brum-u to že enkrat razlagu, samo očitno raje posluša sam sebe in goni ena in isto, ne da bi se oziral na dejstva. Predvidevam, da delaš v novinarstvu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa in @brum brum: Ker vama ni spet ni jasno, a si je "tamala" zmislila, da so jo posilil in, če pomišljata, da je bil to kak "politično montiran proces proti ubogima romoma", si še enkrat preberita sledeče:

>Klik!<

>Klik#2!<

Sicer sem to brum brum-u to že enkrat razlagu, samo očitno raje posluša sam sebe in goni ena in isto, ne da bi se oziral na dejstva. Predvidevam, da delaš v novinarstvu. :P

...ja samo, a ni isto če trije cigani posilijo eno punco, kot pa če motorist pelje čez vas namesto 50km/h kar 80 km/h?! A potem bi tudi motoriste morali obsoditi in zapret? :doze:

:headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja samo, a ni isto če trije cigani posilijo eno punco, kot pa če motorist pelje čez vas namesto 50km/h kar 80 km/h?! A potem bi tudi motoriste morali obsoditi in zapret? :doze:

:headbang: :headbang:

Razlika je velika. Eno je kaznivo dejanje, drugo pa prekršek. Katero izmed dejanj kam paše, pa lahko presodiš sam. .)

Sicer pa razlaga sodbe pove dovolj, samo čas si mora človek vzet in malo prebrat. .)

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, da brum_brum goni eno in isto, ko je pa tako neveden in samo ti poznaš dejstva :grrr

Da tistim osumljenim Strojanom niso mogli dokazati krivde je spet samo en dokaz na kako nizki stopnji je, pri nas, pravna država. Vendar, kot to brum_brum pravilno ugotavlja, to pogosteje izkoriščajo tisti z vrha družbe kot pa tisti z dna. In pravilno ugotavlja, da se večina ljudi pomalem požvižga na zakone in tisto kar je prav - lep del MS populacije je prav fajn primer za to.

Celo zadevo so sproducirali nesposobni državni uradniki, nedelujoča pravna država in politiki, ki so za malo osebne koristi pripravljeni prodati celo državo. Vso sranje se je kuhalo leta, zasralo od samega začetka in se sedaj ne bo tako enostavno rešilo, ker je v enem trenutku ušlo kontroli in so naši vrli vodje pohodili nekaj postulatov pravne države, ki jo zastopajo. In to je razlog zakaj sedaj Strojanom namenjajo takšno pozornost in ne eni gospe Majdi.

In če bi malo odklopili emocije, nacijo in podobno, bi videli, da je Mr. PEPE to zelo lepo in jasno povedal. Vse skupaj je nevredno časa in energije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa in @brum brum: Ker vama ni spet ni jasno, a si je "tamala" zmislila, da so jo posilil in, če pomišljata, da je bil to kak "politično montiran proces proti ubogima romoma", si še enkrat preberita sledeče:

>Klik!<

>Klik#2!<

Sicer sem to brum brum-u to že enkrat razlagu, samo očitno raje posluša sam sebe in goni ena in isto, ne da bi se oziral na dejstva. Predvidevam, da delaš v novinarstvu. :P

Ej, kar se mene tiče - ni me blo zraven in ne vem, a so jo, al je niso... Tudi tega ne vem, zakaj je tožilec vrgel svojo flinto v koruzni zdrob. Hej, kaj pa, če si je res zmislila? Jo poznaš? Se je po posilstvu zatekla k tebi in Tadeju?

Če so jo posilili (kar se mi zdi boljv erjetno od možnosti, da je niso), je to pač žalostno in tragično in res ne vem, kaj še tisti tožilci delajo v službi... In tudi ne vem, zakaj službe, ki so pristojne, ne naredijo na tem področju reda. Del teh služb sta tudi vidva s Tadejem, pa še kdo na tem forumu. Jaz pač ne delam v Policiji iin nimam dostopa do podatkov in skrivnih "zaupnih" informacij, kot jih imate vi, gospodje...

Bom pa vednov esel, če mi kaj pametnega posredujete, bom že spravil naprej v svojih krogih .... na papir in v javnost. Pri tem me ne bo motilo, da imamo okoli nekaterih zadev osebno zelo različne poglede - v grobem se namreč vsi nekako borimo za red in pravno državo... Tudi za to, da bi bilo posilstev in tega čimmanj. Jaz na en način, vidva z Tadejem pa na drugega (s številnimi sličicami v tistih zanimivih temah, a ne? ).

Dokler se bo pa s temi "podatki" opletalo samo po forumih, se pa pač ne bo spremenilo nič.

Skratka - če odklopimo osebna čustva, žaljivke in podobno, in res pogledamo zadevi v oči, vidimo, kaj je treba narediti. Ampak, ne - ljudje se morajo bolj med sabo drkat, kot pa da bi res dosegli tisti red... tako nedosegljiv se zdi...

PS: okoli idiotizma pa ne bi. Vsak ma svoja merila...

PS2: eMBe ti v rit leze... ga čutiš tam nekje v debelem črevesu, kjer mu je toplo in udobno?

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kar se mene tiče - ni me blo zraven in ne vem, a so jo, al je niso... Tudi tega ne vem, zakaj je tožilec vrgel svojo flinto v koruzni zdrob. Hej, kaj pa, če si je res zmislila? Jo poznaš? Se je po posilstvu zatekla k tebi in Tadeju?

Če so jo posilili (kar se mi zdi boljv erjetno od možnosti, da je niso), je to pač žalostno in tragično in res ne vem, kaj še tisti tožilci delajo v službi...

Pa ja, sej res, kaj bi se kurču, a ne Simon, sej je deklica cig... mislm romkinja. Sej lohk na to tud tko gledaš, pa maš naprej rad kriminalce. Lahko pa rečeš, da ju je zihr izzivalno gledala, pa imela pretesne kavbojke na seb... :SS

In tudi ne vem, zakaj službe, ki so pristojne, ne naredijo na tem področju reda. Del teh služb sta tudi vidva s Tadejem, pa še kdo na tem forumu. Jaz pač ne delam v Policiji iin nimam dostopa do podatkov in skrivnih "zaupnih" informacij, kot jih imate vi, gospodje...

Bom pa vednov esel, če mi kaj pametnega posredujete, bom že spravil naprej v svojih krogih .... na papir in v javnost. Pri tem me ne bo motilo, da imamo okoli nekaterih zadev osebno zelo različne poglede - v grobem se namreč vsi nekako borimo za red in pravno državo... Tudi za to, da bi bilo posilstev in tega čimmanj. Jaz na en način, vidva z Tadejem pa na drugega (s številnimi sličicami v tistih zanimivih temah, a ne? ).

... glede na tvoje trditve, se moje prejšnje vprašanje spreminja v trditev. :headbang:

Dokler se bo pa s temi "podatki" opletalo samo po forumih, se pa pač ne bo spremenilo nič.

Skratka - če odklopimo osebna čustva, žaljivke in podobno, in res pogledamo zadevi v oči, vidimo, kaj je treba narediti. Ampak, ne - ljudje se morajo bolj med sabo drkat, kot pa da bi res dosegli tisti red... tako nedosegljiv se zdi...

Na nek način se mi zdi, da imam opravka s prvakom v tovrstnih zadevah...

PS: okoli idiotizma pa ne bi. Vsak ma svoja merila...

PS2: eMBe ti v rit leze... ga čutiš tam nekje v debelem črevesu, kjer mu je toplo in udobno?

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ti pisunček pridi na plano pa meni osebno povej na štiri oči :grim

tvoj IQ je na najnižji možni ravni :headbang:

kaj ti morem če te je mati narava štrafala in si brez inteligence :lol1: :lol1: :lol1:

sicer pa bi prosil moderatorje da ga dajo na hladno ker izgleda ne bo nehal provocirati dokler ga ne obišče Drni :devil:(saj serje po vseh temah)

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funakoshi, eno grenkobo daješ eMBeju... pojej kak ananas.

daj ti pisunček pridi na plano pa meni osebno povej na štiri oči :grim

Uradujem vsak dan od 8h do 16h. Ljubljana Stegne, med 12h in 14h tudi Ljubljana Center.

Pridi po svojo porcijo.

vsem drugim : opravičilo za :topic:, ampak eni (recimo eMBe, Funakoshi, pa še kdo....) pač morda ne znajo takih debat peljati brez osebnih diskreditacij in pljuvanja, žaljenja, gnojarjenja.

Se opravičujem tudi v njihovem imenu.

ravnokar sem od eMBeja dobil tole grožnjico:

v kolikor me še enkrat omeniš na forumu te osebno obiščem!!!!!!!!!!!!

men se jebe kaj naredim iz tebe četudi pride ven pasja pašteta jasno!!!!!!!

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - čakam novice, kdaj se bo s tožilci kaj ukrepalo.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simček,....pa dej prosm te no, dej nehi že enkrat, a ne vidš da si osamljeno bitje le tisto bogo bejbiko maš k te le izkorišča......100x sm ti že rekla kakšen bumbar si,....pa še zdej ne verjameš.....dej prazniki so pred nami.....čas boš imel pa se mal zamisli kako bi se popravil v novem letu....ti ti bumbarček (to ni žalitev, da ne bo kdo mislu, le ljubkovalno je blo :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) res je.

izkoriščamo ga.

Nova70 ga ima res rada in jo skrbi zanj. :wub:

:004

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simček,....pa dej prosm te no, dej nehi že enkrat, a ne vidš da si osamljeno bitje le tisto bogo bejbiko maš k te le izkorišča......100x sm ti že rekla kakšen bumbar si,....pa še zdej ne verjameš.....dej prazniki so pred nami.....čas boš imel pa se mal zamisli kako bi se popravil v novem letu....ti ti bumbarček (to ni žalitev, da ne bo kdo mislu, le ljubkovalno je blo :whistle: )

Sem vedel, da me ljubiš! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sim, sej si bogi no, k bi vedu, kdo sm ....... :hmm:

... bi bil ves trd od strahu? :D

nova70, a vidiš, da smo krepko :topic: ?

jaz vidm, zato zaključujem tole hecanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči :BUA:

sprl in razklal si tričetrt slovencev ko si odprl to temo o njihovi visokosti CIGANIH :headbang:

je pa res da so bili zadnje čase sila čislani v vseh medijih vključno s prezidentom :grim

je morda kdo gledal mamko S trojan ko so pekli pujska in jo je novinar (mislim da Marjan Jerman vprašal kako je ime vrtečemu se pujsku nad ognjem in je z velikm nasmehom kot iz topa odgovorila da je to Zmago Jelinčič :eek:

mar to spada pod hvalnice naših politikov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še sreča, da 'naši' cigani niso taki, kot tile s katerimi se zdaj obremenjuje tričetrt SLO, vključno z najvišjimi predstavniki države :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi eMBe,

glede na tvoje prej omenjeno pisanje in sposobnost diskutiranja si nekje na "mama Strojan" ravni. Pa ne se matrat pisat PM-e, me kar pobaraj, ko boš prepoznal tablico :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi eMBe,

glede na tvoje prej omenjeno pisanje in sposobnost diskutiranja si nekje na "mama Strojan" ravni. Pa ne se matrat pisat PM-e, me kar pobaraj, ko boš prepoznal tablico :photo:

dragi fritz lepo je biti na ravni mame sTrojan :grim ona se je kolikor toliko kar kulturno vedla ob vseh težavah .....blišču in kamerah ter visokih državnih obiskih :grim ki so jo doleteli

v primerjavi z nami tukaj :headbang:

lepo si me polaskal :OK:

kar se pa tablice tiče naj jo policaji prepoznavajo :P

jaz te pristojnosti nimam niti je ne želim imeti :D

pa SREČNO :P spoštovani fritz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!