Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

ga Majerjeva ni edina Slovenka brez strehe nad glavo in ostalih ciganskih bonitet :grrr

kar pa se nabijačev tiče v vseh temah................ :yawn: :yawn: :zzz: preskočiš :grim

no coments :nono:

Strojanove so tudi v Ljubljani pričakali domačini, ki pa so bili tokrat zelo mirni. Pozno popoldne se je v bližini centra Roje zbrali kakih 50 domačinov, ki se z naselitvijo družine Strojan v njihovo soseščino ne strinjajo. Ne zahtevajo, da bi se Strojani takoj izselili, od odgovornih želijo le zagotovilo, da bodo Roje le njihov začasni dom.Vir 24ur.com

:hmm: :hmm: :hmm:

jaz bi jih dal v Rućigajsćino volk sit ter kozli celi :lol1:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo :OK:

Sicer mi gre počasi tole učenje, ampak ni hudič, da ne bi tudi jaz postal sčasoma povsem navadna ovčka :)

Zdaj sem namreč črna. :P

Eni se rodijo kot volkovi in jim ovčji kožuh ne pristoji. Je pa res, da moraš včasih tudi malo blejat, da te ovce lažje razumejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je jasno, da (ne samo pri nas) imajo manjšine več pravic kot večinska populacija. :BUA:

Da, to je še posebej vidno pri manjšini "bogatih", "politikov" itd... To so vse manjšine, ki imajo pogosto več pravic od povprečne "večine".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti teli strojanovi so pa zdej blizu nas.... bom na ograjo 380 štrom napelu .....

Zelo pametna, človekoljubna in civilizirana reakcija........če ne zameriš......

Drniju so izgleda cigani bolj pomembni, kot Slovenci. Nekaj je jokal, da bodo zmrznili na prostem ob ognju v Ambrusu. Kdo jih je pa teral iz Postojne... Zdaj pa jim da še tako domovanje...zastonj. Ah, saj je brezveze. Ni zakon za vse enak. Čudno, da jih ni na Zaplano povabil. :blush:

Ne zameri, ampak v postojni, kjer so bili, tudi slučajno ni primerno za otroke.Predvsem je prehladno, saj se tam ne kuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa ne mi zopet s tem, da zagovarjam kriminalce.

Kriminalni del družine naj naši organi glede na vse zakone, ki so sprejeti, spravijo v čuzo!!!

Ostali pa...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, to je še posebej vidno pri manjšini "bogatih", "politikov" itd... To so vse manjšine, ki imajo pogosto več pravic od povprečne "večine".

A to naj bi bilo opravičilo zakaj Strojane ujčkajo in jim strežejo spred' pa zad'? Ali je to samo razlaga? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo pametna, človekoljubna in civilizirana reakcija........če ne zameriš......

Ne zameri, ampak v postojni, kjer so bili, tudi slučajno ni primerno za otroke.Predvsem je prehladno, saj se tam ne kuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja v PO ni za otroke;zakaj vraga jih je peljala v Dečjo vas v šotore??A to pa je za otroke??

Iz zanesljivih verov ti povem,da v PO centru(kjer so bli),so izbeglice(okoli l.95) znotraj kurile-in to tisto kar so imeli pod nogami:PARKET!!Ker jih je pač zeblo in niso hoteli it ven po drva.Mimogrede,v šotorih kurijo?

Manjšina ima več pravic kot večinski narod?!?!Poglejte mal v avstrijo!sreder takoj dobi par glasov več ko sname dvojezične table!Žalostno vendar res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok... kriminalni del Strojanov se zapre v zapor za nedoločen čas. OK, torej problematika Strojanov je v čuzi in je mir.

Kam bi dali pa vse ostale otroke in ženske, glede na to, da jih nihče nikjer noče??

Kaj jih kar pobijemo, za svaki slučaj, da ne bi še kdo kriminalec postal?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, mogoče bi jih pa naš president vzel, ko že nekam pogosto hodi na obisk k mami Strojanki... Me prav zanima, kolikokrat gre na obisk k kakšnim klošarjem, pa ostalim brezdomcem, o katerih se ne govori....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi dali pa vse ostale otroke in ženske, glede na to, da jih nihče nikjer noče??

Draga

moja Pupsyka .. a takole ti ignoriraš moje poste?

:?

Ti, ti, ti .. poredno dete, ti ..

:naughty:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi dali pa vse ostale otroke in ženske, glede na to, da jih nihče nikjer noče??

Kaj jih kar pobijemo, za svaki slučaj, da ne bi še kdo kriminalec postal??

zakaj že?????????? :evilgrin:

in zakaj sedaj Dalajlama pljuva po Ambrušanih :hmm:

ja Dalajlama kaj omenil pretepenega možakarja ki je menda še sedaj v komi :hmm: je morda šel do družine pretepenega ter jim zaželel vesel Božič ter ozdravitev njihovega očeta,brata,moža......... :hmm:

za Dalajlamo in njegove privržence samo en velik :SS

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi dali pa vse ostale otroke in ženske, glede na to, da jih nihče nikjer noče??

Lubi Pupek, zakaj bi jih sploh moral kam dajat? Mene tudi ni nihče extra zahteval tu, kjer sem. In sem se lepo pohlevno sam zbasal semkaj, brez Drleta, Hanžka in cele tolpe aktivistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubi Pupek, zakaj bi jih sploh moral kam dajat? Mene tudi ni nihče extra zahteval tu, kjer sem. In sem se lepo pohlevno sam zbasal semkaj, brez Drleta, Hanžka in cele tolpe aktivistov.

ja pepsy, samo tebi so pustili, da si tu, kjer si.... njim pa tega ne pustijo. Če jim ne pustijo, potem pa naj še povejo, kam naj grejo, kje jim bodo pa pustli biti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je morda šel do družine pretepenega ter jim zaželel vesel Božič ter ozdravitev njihovega očeta,brata,moža......... :hmm:

A je šel mogoče do tiste punčke, ki so jo Strojanovi posilili na zadnjem sedežu avtomobila, pa pol še na tleh.

No, sedaj ko so kriminalci v LJ, jih gredo lahko njihovi Motosvet zagovorniki in urbani gverilci obiskat in jim odnest darila.

Pa še ena zgodba dalajlami & Co v razmislek

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...39_16156066.php

Pa še neki. Ne me jebat, da dalajlama en dan prej ni vedel, da bodo Cigane naselili v LJ. Ja si je treba delat reklamo s kontejnerji :SS :SS :SS

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pepsy, samo tebi so pustili, da si tu, kjer si.... njim pa tega ne pustijo.

No, seveda. Ampaq če bi recimo jaz kupil nezazidljivo parcelico v Trnovem (karikirano, da ne bo durhmarš govora o Ambrusu), si gor sklepal neko kolibo, malo posvinjal okoli, v prostem času se pa ukvarjal z zbiranjem tuje lastnine, si skoraj upam stavit, da me ne bi dolgo gledali. Ali pač?

Prej sem pa v bistvu hotel malo namignit, da sem v določenem obdobju svojega dolgega lajfa bivakiral na 25 kvadratih podstrešne luknje, z ženo in dvema pavijančkoma. Pa se ni nihče niti pomotoma spraševal: "Kam pa naj damo bogega PEPEta z njegovo familijo?"

Drugače pa seveda nimam nič proti ciganom, da se razumemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to naj bi bilo opravičilo zakaj Strojane ujčkajo in jim strežejo spred' pa zad'? Ali je to samo razlaga? :)

Ne, cyc, to je filozofski kontrapunkt. Da ne bi kdo mislil, da so samo cigani kao "nad zakonom" .

Nad zakonom je namreč pri nas domala vsak, ki ima vsaj 5 dkg možgan v črepinji na vrhu hrbtenice. In potem ljudje jamrajo in stokajo...

Nad zakonom so prenekaterikrat celo ubogljivi in spoštovanja vredni motoristi - le poglej ideje o tablicah, registracijah, hitrostih, ...

Pupa, mogoče bi jih pa naš president vzel, ko že nekam pogosto hodi na obisk k mami Strojanki... Me prav zanima, kolikokrat gre na obisk k kakšnim klošarjem, pa ostalim brezdomcem, o katerih se ne govori....

klošarji imajo lepo urejene domove... .vendar tam "ne zdržijo"... je pač tisti dom v Ljubljani bolj na obrobju ... klošarjenje pa daje dobiček - kulturni in finančni - le v centru mesta ...

in zakaj sedaj Dalajlama pljuva po Ambrušanih :hmm:

ja Dalajlama kaj omenil pretepenega možakarja ki je menda še sedaj v komi :hmm: je morda šel do družine pretepenega ter jim zaželel vesel Božič ter ozdravitev njihovega očeta,brata,moža......... :hmm:

za Dalajlamo in njegove privržence samo en velik :SS

Pretepeni je očitno sam iskal, kar je dobil ...

pojdi ti k njim, daj si belo brado, reci "hohoho!" in jim zaželi več sreče pri iskanju hantlov prihodnjič! :devil:

A je šel mogoče do tiste punčke, ki so jo Strojanovi posilili na zadnjem sedežu avtomobila, pa pol še na tleh.

A so jo res? Mislim, da na sodišču zadeva ni zdržala...

Drugače pa seveda nimam nič proti ciganom, da se razumemo.

Jaz tudi ne. Upam, da jim bodo morebiten kriminal čimprej dokazali in tudi tozadevno uredili njihovo familijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam naj grejo, kje jim bodo pa pustli biti.....

... in jih imeli radi take, kot so a ne :lol1:

Jah ... v katero od legaliziranih ciganskih naselij. Pa če jim je všeč ali ne. :evilgrin: Ne vem zakaj se mora cela vlada s predsednikom države vred ukvarjat sedaj s kupom kriminalcev, babo ki jih je tako vzgojila (zakaj noben novinar ne vpraša, kako ji je to ratal?!) in pa njihovim frocovjem. V kako obstoječe naselje, če jih "staroselci" ne bodo marali, bodo pač stisnili zobe malo. :)

Še njihovi lastni jih nočejo, sedaj pa predsednik države dela idiota iz sebe in jih obiskuje, za koga drugega ki je v podobni stiski - pa ne po svoji krividi - se pa ne zmeni. :glare: "A ste? Jaz sem tudi vesel ..." :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in jih imeli radi take, kot so a ne :lol1:

Jah ... v katero od legaliziranih ciganskih naselij. Pa če jim je všeč ali ne. :evilgrin: Ne vem zakaj se mora cela vlada s predsednikom države vred ukvarjat sedaj s kupom kriminalcev, babo ki jih je tako vzgojila (zakaj noben novinar ne vpraša, kako ji je to ratal?!) in pa njihovim frocovjem. V kako obstoječe naselje, če jih "staroselci" ne bodo marali, bodo pač stisnili zobe malo. :)

Še njihovi lastni jih nočejo, sedaj pa predsednik države dela idiota iz sebe in jih obiskuje, za koga drugega ki je v podobni stiski - pa ne po svoji krividi - se pa ne zmeni. :glare: "A ste? Jaz sem tudi vesel ..." :ninja:

kriminalce se zapre (kolikokrat moram to sploh še povedati), otroci pa niso krivi, da so njihovi očetje taki. Mogoče če hočete imeti rodove vam sprejemljivih romov, bi pa malo pomislili, da bi vzeli te otroke "pod okrilje" in jih malo socializirali. Pa bi s tem največ pripomogli, da bi jabolko padlo daleč od drevesa.....

Ampak ne, najlažje je vse zmetati v isti koš, z željo, da se jih kar izbriše iz obličja zemlje in se na vse skupaj lepo pozabi.... ker je to pač najlažje, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in jih imeli radi take, kot so a ne :lol1:

Cyc, če si ti močno čustveno navezan na sosede, še ne pomeni, da morajo tudi strojanove sovaščani imeti "radi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so jo res? Mislim, da na sodišču zadeva ni zdržala...

No, pa še mal misli in misli in mogoče ti bo kapnilo zakaj zadeva ni zdržala.

Iz zaupnih virov ti lahko namignem, da je ta primer samo vrh ledene gore.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, kok ste vsi blizu nekih zaupnih virov, prve roke itd..... vse skupaj je samo natolcevanje.

Dejstvo je, da če zadeva na sodišču pade, nihče ne sme človeka kriviti za dejanja, KI NAJ BI JIH NAREDIL.... ok?

in še "iz zaupnih virov" je bilo tudi rečeno, da unega človeka sploh niso pretepli cigani......

in kaj sedaj??

se gremo po zaupnih virov in iz prve roke, al bomo konkretno govorili...........

Pupa, sem že kdaj napisal da bi jih morala socialna služba pobrat ... že kdaj. :)

super.... in potem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriminalce se zapre (kolikokrat moram to sploh še povedati),

In potem ima dalajlama možnost, da jih pomilosti.... Kar bi v primeru omenjene družine sigurno storil.

otroci pa niso krivi, da so njihovi očetje taki. Mogoče če hočete imeti rodove vam sprejemljivih romov, bi pa malo pomislili, da bi vzeli te otroke "pod okrilje" in jih malo socializirali. Pa bi s tem največ pripomogli, da bi jabolko padlo daleč od drevesa.....

Kdor bi imel pozimi otroke v šotoru ali pa v takih razmerah, kot so bile pred rušenjem v Dečji vasi, bi mu jih socialno skrbstvo že zdavnaj odvzelo. Ampak ciganom jih niso....

Če boš hotela otroke vzeti pod svoje okrilje boš širila sovraštvo, nestrpnost,.....

Tako so pa vsi na kupu in ker jabolko ne pade daleč od drevesa in se od staršev že učijo določenih "veščin".

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!