Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

No upam, da jih bodo naselili zraven kakega že obstoječega ciganskega naselja :D da vidimo strpnost v vsej prečudoviti luči :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morejo bit tolk kruti, da palčke ubijejo?! :cry:

Ne samo ubijejo. Z buldožerjem jih najprej odrinejo na kup in šele nato parkrat povozijo in čisto na koncu še zadušijo na kasonu tovornjaka z ostalo navlako ter odvržejo na smetišču! :unsure: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa prav da južni rušijo črne kamp prikolice?!

Jst nč rekla :grrr

Kar je na črno zgrajen naj se ruši, pa naj bo Strojanovo al pa od kogarkoli... al pa v končni fazi tut če bi blo moje. Jebat ga-prej je treba mislt na posledice :doze:

Pravilna poteza pristojnih, ki jo podpiram.

Je pa res, da črna fasada res ne zgleda :grrr :D

Pa palčki tut nč krivi :grrr

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa mislite, da so tako dolgo čakali z rušenjem..? Možni sta le dve varianti, da se naselijo nazaj v Postojno, ali pa so jim že našli nov brlog. Samo je vprašanje kje, pa če se bodo domorodci tam strinjali z njihovo naselitvijo... Stvar je dokaj kočljiva. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer imam že teh Strojanov dosti, ampak vseeno. Izjave kakršne daje na TV ta cigan Strojan niso za nikamor. Še za pod rubriko " humor" ne. Včeraj sem ga slišal da bo v enem mesecu tožil državo. IN?? Verjetno bo še zahteval, da bi rad čimprej plačal kazni, ki jih je dobil pri svojih podvigih.

Izjava že od prej, da država ni poskrbela da bi imeli otroci toplo vodo v Postojni. IN? On jo je pa priskrbel v svojem taboru. :headbang:

Izjavlja, da so mu policaji napisal za tolk in tolk kazni. Mu že niso zastonj. Mene kaznijo. če malo prekoračim hitrost, da pa ne bi imel registriran avto, se pa niti pomisliti ne upam.

Da jih v Postojni zebe. IN??? V Ambrusu je pa zdaj poletje.

Cigan se je sam zajeb...l. Dolgo je sranje delal, zdej se mu pa vse skupaj naenkrat vrača. In kr naenkrat je na televiziji in izjavlja kako je bogi. Nič ni bogi..... trpi telo što si htelo.

Država je pa kriva, ker je tako dolgo gledala skoz prste in ni takoj reagirala. Zdej pa ne ve, kaj bi naredila.

Vsem ostalim bi že socialna pobrala otroke, ker jim ne bi nudili osnovnih življenskih pogojev.

Pa še to. Te otroci Strojan, ne bodo nič boljši, ker živijo v takšni sredini, ki je takšna kakršna pač je. Je rekel v oddaji Trenja Brane Kuzmič (sicer na drugo temo, ampak efekt je isti) " Otroke je treba učiti stvari, ki jih bodo uporabljali šele ko bodo starejši, že pri enem, dveh letih." In prav ima.

Pa še primer za tiste ki ne bi razumel. Če v avtu pred otrokom rečete, da se boste privezal, ker vas bo potem policaj kaznoval, bo otrok registriral, da se privežujemo zaradi policajev. Če Cigan strelja po sosedih, pol pa hitr puško skrije, bo otrok registriral da se strelja lahko na sosede, sam puško morjo dobr skrit pa nč povedat.

Zdej me pa popljuvajte

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa, jaz se čisto strinjam. :OK:

v slogi je moč, v kinu srhljivka, pravljično pokveko igra cyc dvoživka ! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa prav da južni rušijo črne kamp prikolice?!

Ves tisti trud! Vložena čustva! Leta odrekanja!!! Neeee rušiti, prosim vas, Hrvatje...

Pa ne morejo bit tolk kruti, da palčke ubijejo?! :cry:

S paličnim mešalnikom jih po čelu počohajo.

Zviiiiiiiiiiiiiiiiinggg!

zdej nej se pa jeb.... in tožijo komur hočejo...... B)

Isto bo nekdo rekel motoristom, ko bodo popucali tisto nelegalno "parkirišče" na tromostovju kakšno sredo ... ;)

Zdej me pa popljuvajte

si se že sam dost, ko si take flance napisal :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Otroke je treba učiti stvari, ki jih bodo uporabljali šele ko bodo starejši, že pri enem, dveh letih." In prav ima.

Pa še primer za tiste ki ne bi razumel. Če v avtu pred otrokom rečete, da se boste privezal, ker vas bo potem policaj kaznoval, bo otrok registriral, da se privežujemo zaradi policajev. ...

.. s temle se pa POPOLNOMA strinjam in zato otroku vedno (pa ne mislit da ne razume)

v podrobnosti razložim posledice tega, da ni privezan ob morebitni nesreči ...

:yes:

:::::::::::

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto bo nekdo rekel motoristom, ko bodo popucali tisto nelegalno "parkirišče" na tromostovju kakšno sredo ... ;)

Isto bo nekdo rekel motoristom, ko bodo popucali tisto nelegalno "parkirišče" na tromostovju kakšno sredo ... ;)

:doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn dans vido Strojana na TV,

je tako faco naredo, ko da bi mu bajto podrli! :devil:

Jebi ga, saj bo od Janše drugo dobo.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prekleta banda ciganska. So domačini enega lepega popoldneva naredili čistilno akcijo, da so počistili svoje gozdove v okolici Strojanlanda in se je nabralo za dvajset traktorskih prikolic nesnage (večinoma ukradene in vstran vržene). Prekleta banda ciganska!!!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prekleta banda ciganska. So domačini enega lepega popoldneva naredili čistilno akcijo, da so počistili svoje gozdove v okolici Strojanlanda in se je nabralo za dvajset traktorskih prikolic nesnage (večinoma ukradene in vstran vržene). Prekleta banda ciganska!!!!!!! :devil:

Tako cigani, kot ti( po službi ,kot se hvališ v profilu) zganjate sivo ekonomijo. Oboji torej kradete!!

Lp Damjan

p.s.

Pa ne mi s prekleto bando in takimi nedonošenimi, lepo te prosim....In ne bodi razsodnik nad razsodniki...

Pometi najprej pred svojim sivoekonomističnim pragom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa, jaz se čisto strinjam. :OK:

Cyc, pa se tebi otroci, ki spijo pod šotori v tem mrazu, res čisto nič ne smilijo !?!?!? Ali v tebi res ni niti kančka tiste dobrote, ki bi rekla: "pa naj otroci vsaj božič prežive na toplem". Ki bi rekla, jebeš zakon, ki ne velja za vse črnograditelje enako,če ga do sedaj niso upoštevali, naj počakajo še nekaj mesecev, da se dobi nadomestno stanovanje, če ga že morajo dobiti pred rušenjem vsi ostali Slovenci (po Zakonu), naj ga pa še Strojanovi otroci in vsaj še ženske iz te družine.

Ali nimajo nekatere "emancipirane" ženske na Motomarsu niti toliko topline v srcu in ženskega v sebi, da bi rekle enako...????

Le kje živimo, ljudje moji...???

In za božič bomo vsi srali s polnimi ritmi, se veselili na toplem, si nazdravljali....

Ne rečem, da je del moške družine Strojan angelski...

Vendar, kje vam je tistim,ki se tako radi hvalite z vero in odpuščanjem, tisti majhni kanček vaše tako opevane dobrote...??? za otroke......KJE????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!