Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Tudi jaz ne...le kje si to pobrala?...valda me nisi razumela, da mislim da je Čeferin bedak. :eek:

Kot lahko jaz -laična javnost ocenim : je sila imeniten in dober odvetnik -eden najboljših, ki jih premore naša država...cela njegova pisarna je super dobra...vendar pa ni nad človek oz. če se spominjaš začetkov...no jaz sem zanj prvič slišala v pravdi kosovsih rudarjev (vsekakor pa to ni njegov začetek) .... Lončarič, Sadar, Šuštar, Rogelj, Makoter , Perič.....na začetku je kazalo, da njegovi stranki nihče nič ne more...pa se je zgodilo tudi to, strah tožlcev pred njim pa je najbrž ostal...sicer pa mogoče so bili pa le tožilci bolj ,,nevajeni,, takih odvetnikov.

Če bi bila v težavah se nikakor ne bi branila Čeferina...sam najbrž mi denarnica ne bi zmogla. :blush:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila v težavah se nikakor ne bi branila Čeferina...sam najbrž mi denarnica ne bi zmogla. :blush:

Zakaj nekaj le, če je prepričan o dobljeni tožbi res ne vzame nič vnaprej, ampak pokasira po dobljeni odškodninski tožbi toliko kolikor sta se dogovorila oziroma je zahteval sam, verjami splača se in to tudi cigani vedo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž veš, da so medijsko odmevni primeri najboljša reklama sploh če so dobljeni. Ko gre za neznane posameznike je stvar drugačna in odvetniki po lastni izbiri niso zastojn....najbrž moraš imeti vsaj štartni kapital, al odvetnik čaka tistih nekaj let kolikor tožbe trajajo in sam zalaga za vse koleke, strokovna mnenja itd...?

Me pa zanimače gre za kazenski delikt...kdo krije stroške odvetnika neglede na izid sodbe...ali pa recimo za skrbništvo nad otrokom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzneseno pričakujem 200 strani nabijanja ko bodo Strojanovi dobil pravdo na sodišču in jim bodo v žepih in okrog njih žlahtno žvenketali euriči ! do takrat ! vaš RudeRom ! :P

je že zalaufalo !

ablebable kupite si kable ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa vedno bolj prihaja na dan, da se za tisto bogo nedložno faco in tistimi bogimi rjavimi očki skriva domnevni posiljevalec, narkoman, pacient na metadonu, prekupčevalec mamil, ropar, lopov, pedofil,....

In moje posanje tukaj po forumu ni namenjeno vsem ciganom ampak točno določenim.

In "urbano gverilo" so se šli razni strpneži in del politikov zaradi domnevne preselitve družine Strojan in ne ciganov nasplošmo.

Sedaj se že vsi z nekaterimi strpneži sprašujejo, kje je odpovedala pravna država?

Sprašujem se, kje so odpovedali novinarji? Zakaj poročajo o primeru Strojan pristransko. Zakaj nihče ne poroča kako so se ubogi Strijani obnašali v Postojni? Koliko kazenskih ovadb je "zraslo" tam v tem mesecu. O tem pa ne duha ne sluha.

Zganjajo preventivo samo ti je ne opaziš.... Na žalost.

atdej, kot vedno, je meni vse povsem kristalno jasno. Ampak še vedno trdim, da "raja" nima kaj pravice v svoje roke jemat.

Kar se mene tiče - novinarji, ki delujejo nekritično, sploh niso novinarji, ampak navadna trobila. Tudi poročanje časnikov, kot je priloga VEČ, o tem, kako grdi in zli so Strojani, je žal le enostransko orisovanje zadeve. Za objektivnost pa sta zmeraj potrebna dva antipola.

Pač, žal mi je še preveč jasno, kako svet funkcionira.

In ja - upam,da bodo policisti in sodišča naredili red. Da folku ne bo treba bezljati. Ker iz tega je vedno potem navadna štala.

Ej, če te je cigo našponal s fake beđom, ti ne morem pomagat... Si pač (med drugim tudi) naiven...

Maš fobije. Morda ti lahko tile kaj pomagajo.

Ne, je bil čist taprav kriminalist. Žal ukradenega motorja, ki je bil postavljen z razbito ključavnico v krogu 100 metrov, niso našli oni (čeprav je pol ure pred tem bojda nek upokojenec po telefonu klical, da pa nenadoma med kantami za smeti stoji en motor), temveč kolega, ki je tam parkiral avto... Jaz in lastnik motocikla pa sva tudi površno pregledala cel teren, žal.

Glede psih-klinike pa - well, zaenkrat ne hodim po pomoč tja. Ti pa kar, če se ti bo zdelo potrebno ...

PS: res ne vem, zakaj bi tožilec umaknil obtožnico. Očitno mu je veliko do tople službe, bolj malo pa do temeljitega dela. Jebiga, očitno imamo na pravih položajih napačne ljudi. Tudi to se zgodi.

Važn, da je Mirko napovedal, da bodo tožili Vlado, ker so jih preselili iz Dečje vasi v Postojno.

Pa važn, da je Mirko obiskal odvetnika dr.Petra Čeferina, ki jih bo zastopal v tej tožbi.

Še najbl pa je to važn, da majo očitno mnogo denarja, da si lahko to privoščijo.

....reveži....:headbang:

e viš, čeferin bo njim prislužil šuške ravno na račun tega, proti čemur so stavkali ljudje ... namreč - pri vsem skupaj je sporen samo javni skoraj linč in takoimenovana deportacija. Za vse drugo imamo pristojne službe - ker so zatajile (kot meje fukanoši podučil - tožilci ipd.) - bodo strojani obogateli...

Naj se vladda spoka domov in psuti delo komu, ki je bolj kompetenten in dosleden pri varovanju načela "vsie neaki pred zakonom", "pravna država" iin podobnih...

Jah, eni pač niso zamudili, ko so intelekt talal :P

bil sem prvi vrsti, dali so mi z največjo zajemalko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sem prvi vrsti, dali so mi z največjo zajemalko...

...ampak kaj, ko si pa imel skledo narobe obrnjeno?? :lol1: joke

...in na koncu bo banda ciganska dobila novo bajto z doživljensko plačanimi stroški bivanja, zdraven pa jim bodo ob pomoči Čeferina&co sodniki dodelili v zameno za spregledanih 100+ obtožnic, še nekaj milijonov težko (davkoplačevalsko, jasno da) odškodnino za vse duševne stiske, ki so jih reveži doživljali ob nasilni preselitvi, ter jim s tem onemogočili preživljanje njihove (pre)številne familije na njihov tradicionalni način!!

A BI SE SVET PODRL, ČE BI V TEJ NAŠI LJUTI BANANA REPUBLIKI KDAJ KDO TUDI ODGOVARJAL ZA PIZDARIJE, KI JIH JE STORIL S SVOJIM (NE)DELOM!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi počakali...na sodbo al ta sploh ni potrebna, ker je motosvet že odločil?

Dejva Brumm še nekrat

Poglej: Tudi jAz se ne strinjam, da bi morali ljudje jemati pravico v svoje roke AMPAK:

Ambrušani so protestirali pred parlamentom, pisali prijave na policijo in opozarjali Hanžka 12 let....policaji so pisali ovadbe, preiskovalni sodnik je naredil svoje....nato pa je vse padalo v pozabo.

Sprašujem te kaj ostane malemu človeku, da živi normalno življenje brez strahu za svoje življenje, svojo družino in svoje premoženje, ko zataji država? In to zataji na celi črti...taji in spi od dneva, ko je nastala stanje pa je iz dneva v dan hujše?...Samomor? :cry:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanimače gre za kazenski delikt...kdo krije stroške odvetnika neglede na izid sodbe...ali pa recimo za skrbništvo nad otrokom?

Žal ne vem !

Za objektivnost pa sta zmeraj potrebna dva antipola.

quote]

:grim

Pač, žal mi je še preveč jasno, kako svet funkcionira.

Dvomim, kr nekaj megle je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi počakali...na sodbo al ta sploh ni potrebna, ker je motosvet že odločil?

Dejva Brumm še nekrat

Poglej: Tudi jAz se ne strinjam, da bi morali ljudje jemati pravico v svoje roke AMPAK:

Ambrušani so protestirali pred parlamentom, pisali prijave na policijo in opozarjali Hanžka 12 let....policaji so pisali ovadbe, preiskovalni sodnik je naredil svoje....nato pa je vse padalo v pozabo.

Sprašujem te kaj ostane malemu človeku, da živi normalno življenje brez strahu za svoje življenje, svojo družino in svoje premoženje, ko zataji država? In to zataji na celi črti...taji in spi od dneva, ko je nastala stanje pa je iz dneva v dan hujše?...Samomor? :cry:

Kaj je hujše?....mogoče jemanje pravice v svoje roke.....kršenje človekovih pravic in ustvarjanje precedenčnega primera za vse ostale pizdarije, ki se bojo v bodoče dogajale?....choose one....

če država zataji, je pač potrebno nekaj spremeniti....zato so volitve, mednarodna sodišča,kar ti duša poželi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja - upam,da bodo policisti in sodišča naredili red. Da folku ne bo treba bezljati. Ker iz tega je vedno potem navadna štala.

To je pa čista resnica in tudi pravo upanje :worship:

bil sem prvi vrsti, dali so mi z največjo zajemalko...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak kaj, ko si pa imel skledo narobe obrnjeno?? :lol1: joke

...in na koncu bo banda ciganska dobila novo bajto z doživljensko plačanimi stroški bivanja, zdraven pa jim bodo ob pomoči Čeferina&co sodniki dodelili v zameno za spregledanih 100+ obtožnic, še nekaj milijonov težko (davkoplačevalsko, jasno da) odškodnino za vse duševne stiske, ki so jih reveži doživljali ob nasilni preselitvi, ter jim s tem onemogočili preživljanje njihove (pre)številne familije na njihov tradicionalni način!!

A BI SE SVET PODRL, ČE BI V TEJ NAŠI LJUTI BANANA REPUBLIKI KDAJ KDO TUDI ODGOVARJAL ZA PIZDARIJE, KI JIH JE STORIL S SVOJIM (NE)DELOM!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

ne svet se ne bo podrl, se bo pa vsak čas sesula naša vlada. Kolko ministrov je že letelo? In kolko jih še bo? Sicer pa res, zakwa se pa zadnje čase nič ne sliši in ne vidi o strojanovih??? A so se v zemljo pogreznil?

Aja, pa e bi kdo odgovarjal za svoje napake, potem bi bilo skoraj 90% slovencev in 99,99% "slovencev" v zaporu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakwa se pa zadnje čase nič ne sliši in ne vidi o strojanovih???

Ker se folk vsakega heca slejkoprej naveliča. Z izjemo morda (zdaj že pokojnega) gospoda Marjana, ki je bil zdržema 30 let protestno pijan zaradi neke davne krivice. Včasih sem ga sicer slišal, da je o njej razglabljal, razumel pa nisem nič, ker je blebetal. Pogosto. Zlasti takole v čudnih nočnih urah. Oklepal se je svoje krivice kot pijanec plota, bi lahko rekli.

Ostale velike afere tipa lokal Lipa, pravnica, ki je prodajala alfo, učiteljica iz Tržiča, Watergate, Jan Palach ipd. odjadrajo v pozabo s hitrostjo elektronske pošte. Trajno izbriši sporočilo? YES. Narediti je treba plac za nova sporočila.

Že omenjeni gospod Marjan ni imel elektronske pošte, kot ste morebiti uganili. Imel pa je karakter, penzijo in jeklena jetra.

ne svet se ne bo podrl, se bo pa vsak čas sesula naša vlada.

Nostradamus, prav bi mi prišlo 7 cifer od 1 do 39. Lahko na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nostradamus, prav bi mi prišlo 7 cifer od 1 do 39. Lahko na PM.

Za ta teden imam že rezervirano, tako, da se postavi v vrsto. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je hujše?....mogoče jemanje pravice v svoje roke.....kršenje človekovih pravic in ustvarjanje precedenčnega primera za vse ostale pizdarije, ki se bojo v bodoče dogajale?....choose one....

če država zataji, je pač potrebno nekaj spremeniti....zato so volitve, mednarodna sodišča,kar ti duša poželi.....

Volitve so bile, oblast se je zamnejala...razmere se niso spremenile....mednarodna sodišča?....le kaj bi se zgodilo tam?...NO TEGA NE VEMO, najbrž bi pa državi naložili naj zadevo čim prej reši in spet bi bili na začetku....medtem pa bi lahko bil še kašen človek, pretepen v komi....(Kaj je s tem možakrajem danes?)

A da pa bi cigani...tile naši Strojani....bili komu precedenčni primer, kako se pravi delati pizdarije in nič odgovarjati, te pa ne skrbi?

In sedaj naj bi se zaradi primera Strojan kar naprej jemalo pravico v svoje roke?....ne verjamem (živi bili pa videli)....ljudje niso nič bolj in nič manj agresivni ne pogumni.....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sedaj naj bi se zaradi primera Strojan kar naprej jemalo pravico v svoje roke?....ne verjamem (živi bili pa videli)....ljudje niso nič bolj in nič manj agresivni ne pogumni.....

Lina žal se je že začelo dogajat. Okolica Slo. Bistrice. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....medtem pa bi lahko bil še kašen človek, pretepen v komi....(Kaj je s tem možakrajem danes?)

ja ti že mesec dni vneto pišeš da je v komu ! sem ti verjel ! sedaj pa vidim da pojma nimaš ! :fredy:

Ali so tam tudi kakšni problemi s Cigani?

je tudi že to pisalo ! :doze: je saj vem, lažje je samo klofat ! gre za obolelega z AIDS-om !

ja, ja, si ga bom peljal domov ! tako da ni treba replicirat ! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

je tudi že to pisalo ! :doze: je saj vem, lažje je samo klofat ! gre za obolelega z AIDS-om !

ja, ja, si ga bom peljal domov ! tako da ni treba replicirat ! :glare:

Sorry, ne morem se zadržat, da ne bi kaj napisal.

1. Ne rabiš si ga pelat domu, ker ima svoje stanovanje in ima kje bivat.

2. Kaj je ukrenila policija v zvezi z napadom nanj?

3. Primerjat tega bolnika, ki ni nikomur naredil ničesar in tudi ni nikogar ogrožal, s Strojani je malo mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!