Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Zakaj jih zagovarjam....?? Hm... :hmm: Bom še triindvajsetič v tej temi povedal svoj pogled na to.

Spoštujem vse poštene in dobronamerne ljudi. Spoštujem Cigane,prišleke z Juga,iračane,Irance,Kitajce,črnce,belce,Američane,Ruse,Eskime, in vse ostale narode,manjšine,ljudstva,moške,ženske in otroke.........

Med vsemi temi skupinami imaš tako dobre, kot slabe. Tudi med nami. Zgodi se, da kdo od vseh teh zaide na neprava pota. Da se začne obnašati v nasprotju z veljavnimi normami obnašanja,poštenosti ali skupnega življenja.

V normalnih sistemih za take poskrbita Policija in Sodstvo.

Npr.na Divjem zahodu,pred precej leti, ko ta dva sistema nista delovala pa je stvari urejal Zakon ulice. Prihajalo je do obsojanja zaradi prestopkov,umorov, na podlagi barv kože, na podlagi priimkov, na podlagi tega, da si bil takrat pač tam,ljudje so lahko linčali vsakogar.

Sedaj,par sto let kasneje pa mislim, da je čas za druge vrednote,za drugačne postopke. Imamo sodstvo imamo policijo. Taisti policist, ki name strelja z radarjem petkrat na dan, nekoga drugega ne bo ustavil.

Od kje Strojanu izjava, da pozna precej kriminalistov in policistov. Kakor stvari potekajo, sem prepričan, da ima država prste vmes tako pri tem, kakor pri prodaji in proizvodnji mamil, sicer bi bilo tega manj.

Zakaj niso kradljivci in preprodajalci mamil ter ostali kriminalci vsi tam, kjer jim je mesto.In to pripadniki vseh, ki sem jih na začetku naštel. Zakaj država ni reagirala, ko so padale pritožbe iz Ambrusa?

Sodstvo naj s pomočjo policije ukrepa proti kriminalcem vseh barv.

NE MORE pa tega delati ULICA. Ne more se dogajati narod in zahtevati linča pripadnikov določene populacije samo zaradi eventuelnega deleža kriminalcev med njimi. Za to imamo in PLAČUJEMO državo.

In boli me, ko "veleumnemu" in kao plemenitemu poslancu za njegove primitivne bedastoče pritrjuje in ploska 70 % TV gledalcev, ki so ga gledali. :SS :SS :SS Tudi Hitlerju je narod na začetku ploskal .....

p.s.

Tisto glede tvoje slovnice je bilo mišljeno bolj kot šala...Kar pa se šole včasih tiče.....Imeli smo učitelja, ki je znal tudi prisoliti kakšno okoli ušes,čeprav to že takrat ni bilo dovoljeno. In da, znali smo tudi nagajati. Mi in Romi.....Aha, nisem povedal....da, imel sem tri Rome za sošolce...eden od njih je sedaj občinski svetnik v N.mestu (izvoljen na gospodarski, ne na romski listi)...in da, imam jih skoraj za neposredne sosede.Samo malo stran,na drugi strani proge, ki gre mimo nas ....

In v naslednjem štiriletnem planu naše KS med drugim piše: Preko dialoga in druženja izboljšati življenje in sodelovanje z romi iz sosednjega naselja.........

Pa se ti ne zdi da je v tem primeru država že zdavnaj zatajila???In da ji morajo ljudje na en način to pokazat?

Kar se tiče poštenih ljudi...zakaj imajo probleme samo z družino strojan????Mogoče zato ker delajo največje pizdarije?In ker jih redno povzročajo samo oni????Zakon ulice...če prav vem so bili oni zakon ulice v ambrusu??

Policija pa jih ne jebe že od začetka(cigane).Vem kako so se vozili/se vozijo brez registreranih avtov pa jih policija niti ne pogleda(videno v okolici grosuplja).

Tudi sam spoštujem druge narode...nimam proti nobenemu nič-dejstvo je da se mora en človek prilagoditi ljudstvu in ne obratno(kar počnejoo cigani).S takimi nikoli nisem imel problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so vaške straže že obupale :? , v današnjem delu piše, da je že polovica strojanove družine, spet v ambrusu, mogoče pa sedaj policija dela pod krinko, in jih ne vozijo več v maricah ampak v audijih in mercedezih, vladnih seveda

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja janih lahko rečem da sta se "udarili" dve "bojni taktiki" v zgodovini že videni ! TIGR-ovska varianta trojic vs. vaške straže ! imam občutak da JJ prav uživa v tem ! kaj češ ! človek iz stroke !

ziher bo presenetil s kakim podzemnim desantom specialne enote Krt, ki bo iz srčike problema in hriba iznad AmBruslja stopila in jurišala novim rešitvam naproti ! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ti ne zdi da je v tem primeru država že zdavnaj zatajila???In da ji morajo ljudje na en način to pokazat?

Kar se tiče poštenih ljudi...zakaj imajo probleme samo z družino strojan????Mogoče zato ker delajo največje pizdarije?In ker jih redno povzročajo samo oni????Zakon ulice...če prav vem so bili oni zakon ulice v ambrusu??

Policija pa jih ne jebe že od začetka(cigane).Vem kako so se vozili/se vozijo brez registreranih avtov pa jih policija niti ne pogleda(videno v okolici grosuplja).

Tudi sam spoštujem druge narode...nimam proti nobenemu nič-dejstvo je da se mora en človek prilagoditi ljudstvu in ne obratno(kar počnejoo cigani).S takimi nikoli nisem imel problemov

-država je zatajila že kakih 100 let nazaj, pa tudi od 2.svet.vojne naprej do sedaj. In če ji hočejo ljudje to pokazat, nej gredo skupaj pred parlament, ne pa da si jemljejo pravico v svoje roke.S tem postajajo enaki, kakor tisti,proti katerim se borijo.

-nimajo problema samo z družino Strojan, ampak so problematični posamezniki tudi drugje po Sloveniji.In problemov ne dela cela družina Strojan ampak nje posamezniki.Zato ne moreš kolektivno kaznovati cele družine ali pa skupine ljudi, ampak tiste, ki probleme delajo,spraviti v čuzo.

-to, če so bili oni zakon ulice je krivda Policije in sodstva.Poskusi ti delati tako pa boš kmalu videl....

- tudi jaz se strinjam, da se moraš nekako prilagoditi večini. In nekateri cigani so se. Zato ne moreš kolektivno kaznovati vseh zaradi problematike nekaterih.Sploh pa tega ne more delati "narod", ampak morajo reagirati pristojne ustanove.

....tako,jaz sem nekako obupal v tej temi......

....to, da so najbolj obiskane teme na tem forumu izbrisani,Cigani,Tito in polpretekla zgodovina ,se mi zdi,lepo kaže na stanje duha med Slovenci . Ljubljenemu Vodji pa tudi odgovarja, da je narod okupiran s takimi temami in nima časa misliti na trenutne probleme in trenutno vodenje politike....

Jaz počasi izstopam iz tega vlaka......

Veliko uspeha vsem, ki imate voljo nadaljevati.....

LP Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-država je zatajila že kakih 100 let nazaj, pa tudi od 2.svet.vojne naprej do sedaj. In če ji hočejo ljudje to pokazat, nej gredo skupaj pred parlament, ne pa da si jemljejo pravico v svoje roke.S tem postajajo enaki, kakor tisti,proti katerim se borijo.

-nimajo problema samo z družino Strojan, ampak so problematični posamezniki tudi drugje po Sloveniji.In problemov ne dela cela družina Strojan ampak nje posamezniki.Zato ne moreš kolektivno kaznovati cele družine ali pa skupine ljudi, ampak tiste, ki probleme delajo,spraviti v čuzo.

-to, če so bili oni zakon ulice je krivda Policije in sodstva.Poskusi ti delati tako pa boš kmalu videl....

- tudi jaz se strinjam, da se moraš nekako prilagoditi večini. In nekateri cigani so se. Zato ne moreš kolektivno kaznovati vseh zaradi problematike nekaterih.Sploh pa tega ne more delati "narod", ampak morajo reagirati pristojne ustanove.

....tako,jaz sem nekako obupal v tej temi......

....to, da so najbolj obiskane teme na tem forumu izbrisani,Cigani,Tito in polpretekla zgodovina ,se mi zdi,lepo kaže na stanje duha med Slovenci . Ljubljenemu Vodji pa tudi odgovarja, da je narod okupiran s takimi temami in nima časa misliti na trenutne probleme in trenutno vodenje politike....

Jaz počasi izstopam iz tega vlaka......

Veliko uspeha vsem, ki imate voljo nadaljevati.....

LP Damjan

damjan, počak me, greva skupaj, :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciganska pečenka = romska pečenka ???

cigansko nabodalo = romsko nabodalo???

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Ciganski golaž = romski golaž ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-In problemov ne dela cela družina Strojan ampak nje posamezniki.Zato ne moreš kolektivno kaznovati cele družine ali pa skupine ljudi, ampak tiste, ki probleme delajo,spraviti v čuzo.

Pa je to res :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pičke .. mene sta pa kar tule samga pustila ..

:cry:

Ajde narod hitro navalimo na njega, zdaj nima koga, da bi ga branil. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štirje so ga tepli, ko sem prišel zravn.

Pol nas je blo pa :fight1: :fight1: pet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da veste......

sciavi izhaja iz latinskega sclavoi (suzenj). no ja......

Če že nismo vedeli, smo pa zagotovo slutili. :)

Vsaj meni pa se niti ne sanja, kakšen je pomen gornjega sporočila. Bi mi kdo pojasnil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že nismo vedeli, smo pa zagotovo slutili. :)

Vsaj meni pa se niti ne sanja, kakšen je pomen gornjega sporočila. Bi mi kdo pojasnil?

A

lahko ys?

:blush:

Splošno

je znano, da so vse vrste slodoledkov, slodoledow, ledu in manj ledu ali celo vode,

hudooo občutljive na powno luno .. potem mamo pa takle na Motomarsu - a ne?

;)

modrujočisladoledekpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snopoy, policija jih ne jebe, kadar jih vidijo v neregistriranih avtih,...zakaj? Raje se obrne proč, in ga ne ''vidi''. Zakaj? Poglej: Kaj pa mu lahko naredi? Prepove nadaljnjo vožnjo in napiše položnico. (Če bi uporabil fizično silo, bi Hanžek brž bil glasen in takoj pri pisanju pritožbe v Bruselj...) Kazni cigan, jasno, ne bo plačal. Po par opominih bo dobil vabilo na sodno razpravo, ki pa je se ne bo udeležil. Taisti policist ga bo moral fizično privesti. Ko pa bo prišel po njega, jih bo pa dobil od celega ciganskega tabora... To se dogaja, vsaj tako mi je zatrdil moj prijatelj, šofer, ki je po naklučju doma blizu Ambrusa. In normalno, da bom prej verjel njemu, kot pa stotim zagovornikom ciganov. :?

Kot sem že nekaj strani nazaj napisal. Omogočil bi jim vrnitev v Ambrus, ob izgredih in lopovščinah, pa specijalce na delo s kiji in baseball palicami. Ker red mora narediti policija, ne občani.

Popravek: sem se zatipkal- ne Snopoy, Snoopy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če ne sme policija nič,kaj jim drugega še preostane(občanom)??

Sicer pa "Če napadejo na polno,se branimo na polno"(neki z vojske :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim, da naj red dela policija, ne občani. To, da ga ne, pa se strinjava oba. V bistvu, naj ga naredi. Če ne drugače, pa s kiji in palicami. Ker, izgleda, da razumejo le tak jezik.Nihče ni rekel, da so krivi cigančki, cigančice,... Samo naj se kaznuje krivce, ne glede na to, ali je cigan, bosanec,... magari eskim. Zakon naj bo za vse enak. In pravice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim, da naj red dela policija, ne občani. To, da ga ne, pa se strinjava oba. V bistvu, naj ga naredi. Če ne drugače, pa s kiji in palicami. Ker, izgleda, da razumejo le tak jezik.Nihče ni rekel, da so krivi cigančki, cigančice,... Samo naj se kaznuje krivce, ne glede na to, ali je cigan, bosanec,... magari eskim. Zakon naj bo za vse enak. In pravice.

:yes: :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.partis.si

Tu si lahko zdownloadate zloglasno oddajo Piramida, v kateri je nastopil Zmago Jelinčič. Se splača pogledat :) Jo je pa drugače zelo težko dobit, saj ni bilo niti ponovitve, prav tako pa je niso nikoli dali na internet, čeprav imajo gor vse kar je lastne produkcije :)

Se je pa potrebno na strani najprej registirat, šele potem lahko dostopate do torrentov.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija se kaže, kot družba, ki ne zna več ljubiti same sebe. Z lahkoto sovraži vse, ki ji predstavljajo problem, vse, ki ga hočejo rešiti, in vse vmes.

Ervin Hladnik-Mlinarčič (citat iz Dnevnika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ervin Hladnik-Mlinarčič (citat iz Dnevnika)

Pa opet neki na "ič", koji nam kaže, kako da se ponašamo ? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa opet neki na "ič", koji nam kaže, kako da se ponašamo ? :evilgrin:

Ah,BremzlPenzl, Ervin je med SLO novinarji že skoraj legenda,ti pa o -ič......

Blagor ubogim na duši,o Bog, saj ne vedo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa opet neki na "ič", koji nam kaže, kako da se ponašamo ? :evilgrin:

Joj, joj, joj, ja kje so pa tebe zredil ? :hmm: :headbang: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čistim. Bolje rečeno: ločeno zbiram :)

V kontejner za organske odpadke so iz leksikona slovenske književnosti romali vsi Adami Bohoriči, Franceti Balantiči, Simoni Gregorčiči, Josipi Jurčiči, Otoni Župančiči in ostali luzerji na "-ič". Usput sem pospravil tudi Franceta Prešerna, ker je bil njegov ujec farški in Ivana-Nekoga-Moraš-Imeti-Rad Minattija, ker je brez dvoma Italijan. Zdajle malce počivam in bebljam po motomarsu, potem se bom pa lotil vseh, ki vsaj malce smrdijo po Švabih in ostali golazni. Isti postopek bom izvedel s telefonskim imenikom. Da bo enkrat za vselej mir.

V glavnem: trudim se. PEPEti to itaq vedno počnemo, pa če nihče drug :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tako gre to. V Latinski Ameriki so Indijance najprej obiskali misijonarji, potem so prišli konkvistadorji z bridkimi sabljami. V Sloveniji pa k Romom pridejo najprej socialni delavci, potem pa buldožerji.

Pravi Vlado Miheljak

Pa opet neki na "ič", koji nam kaže, kako da se ponašamo ? :evilgrin:

To pa res ja.

Sej jodlat znamo sami. .)

Čistim. Bolje rečeno: ločeno zbiram :)

V kontejner za organske odpadke so iz leksikona slovenske književnosti romali vsi Adami Bohoriči, Franceti Balantiči, Simoni Gregorčiči, Josipi Jurčiči, Otoni Župančiči in ostali luzerji na "-ič". Usput sem pospravil tudi Franceta Prešerna, ker je bil njegov ujec farški in Ivana-Nekoga-Moraš-Imeti-Rad Minattija, ker je brez dvoma Italijan. Zdajle malce počivam in bebljam po motomarsu, potem se bom pa lotil vseh, ki vsaj malce smrdijo po Švabih in ostali golazni. Isti postopek bom izvedel s telefonskim imenikom. Da bo enkrat za vselej mir.

V glavnem: trudim se. PEPEti to itaq vedno počnemo, pa če nihče drug :yes:

Dej se še mal potrudi, teh na ič je mnogo več.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!