Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Cyc, kje si si ogledal posnetek? Na rtvslo so ga zbrisali iz arhiva, na youtube pa je le kratek insert....

Od kolega dobil ... bom verjetno dal znancu in bo spravil na kak slovenski torrent :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri strpnosti in nestrpnosti in prvem decembru. Očitno je jemanje zakona v svoje roke postalo v BroSLO postalo popularno (oz. dovoljeno) in so ljudje svojemu sostanovalcu obolelemu za AIDS-om preprečili z barikadami dostop do svojega stanovanja.

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, sej mamo že slovenskih več ko preveč, zakaj se je treba še s hrvaškimi ukvarjat? :doze:

ni moj namen se 'ukvarjat'. hotu sem sam povedat, da imajo tudi sosedje težave z romi.

bohve kje imajo oni naseljene :? kva pa če se narod dol začne zgledovati po njihovi severni sosedi ?

kva pa če bo v očeh EU za vzgled kriva SLO :?

:devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo posplošujete....saj ste/smo motoristi enaki....v bistvu točno takšni....

kakšni? ali si me pravkar obtožil, da kradem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri strpnosti in nestrpnosti in prvem decembru. Očitno je jemanje zakona v svoje roke postalo v BroSLO postalo popularno (oz. dovoljeno) in so ljudje svojemu sostanovalcu obolelemu za AIDS-om preprečili z barikadami dostop do svojega stanovanja.

:trance_33_sleep:

naslednji so motoristi - dostop do tromostovja preprečit, pa na Ridah vožnjo onemogočit ... sliši se pametno, pa še VEČINA v Planini ma prav, da motoristi divjajo! :-)

!

VEČINA je super beseda ...

Pa dobro, sej mamo že slovenskih več ko preveč, zakaj se je treba še s hrvaškimi ukvarjat? :doze:

saj ti so v glavnem s Hrvaške prišli ...

samo posplošujete....saj ste/smo motoristi enaki....v bistvu točno takšni....

v bistvu ... ja, so tudi taki med motoristi. Ne pa tudi med "Motoristi" ;) al kak naj zdaj nardim, da boste vsi srečni, ker nisem posplošil brutalno?

če mularija krade - kaj ma tu veze, katere narodnosti so? pred zakonom so vsi isti (kao)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pradlog za tiste ki se jim Strojanovi smilijo:

pokličite v Vlado/janso/...kogarkoli ki vam zna pomagat da

se strojanovi preselijo na vase dvorisce ali za hiso.S tem boste naredili veliko

dobrega saj ne bodo vec preganjani...dokler jih ne boste hoteli na vso silo

spravit s svojega teritorija.ČE si boste seveda se upali in če boste teritorij se hoteli imeti.

Mularija ki krade mora biti kaznovana(zatrto v kali!!!)!! Ce pa kradejo oborozeno,se jih kaznuje se toliko bolj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni moj namen se 'ukvarjat'. hotu sem sam povedat, da imajo tudi sosedje težave z romi.

bohve kje imajo oni naseljene :? :devil: :devil: :devil:

bog ne ve, bi ti povedal ! lahko pa tudi meni rečeš bog ker te bom informiral ! .)

so tik ob meji slabe 4 km od Drave in skoraj vsak dan hodijo v "izvidnico" na "našo" stran ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pradlog za tiste ki se jim Strojanovi smilijo:

pokličite v Vlado/janso/...kogarkoli ki vam zna pomagat da

se strojanovi preselijo na vase dvorisce ali za hiso.S tem boste naredili veliko

dobrega saj ne bodo vec preganjani...dokler jih ne boste hoteli na vso silo

spravit s svojega teritorija.ČE si boste seveda se upali in če boste teritorij se hoteli imeti.

Mularija ki krade mora biti kaznovana(zatrto v kali!!!)!! Ce pa kradejo oborozeno,se jih kaznuje se toliko bolj!!

ti preveč teoretiziraš ... te kaj glava boli od tega? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača se bit cigan, da se imaš za nekaj več pa potem take kot sm jaz kličeš pa izsiljuješ, ker misliš da so usi take P***E kot ti, ki se znaš spravljat na druge samo z 10+ prijatelji za sabo.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelka Strojan, najstarejša članica družine Strojan, se je danes okoli 14. ure iz Postojne vrnila v Dečjo vas. Novomeški romski svetnik Zoran Grm je za 24ur.com potrdil, da je z njo prišla večina otrok oziroma vnukov. Grm je še povedal, da se nameravajo ostali člani družine še danes vrniti v Ambrus, kasneje pa je to informacijo zanikal. Mirko Strojan pa je povedal, da v Postojni zagotovo ostajajo še nekaj dni.

tastara je doma

sedaj še Mirkec pride

potem pa naj povprašajo po legalnosti bivanja :hmm: in naj jih odterajo v PM pa ne bo nobenih skrbi z iskanjem LOKACIJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pradlog za tiste ki se jim Strojanovi smilijo:

pokličite v Vlado/janso/...kogarkoli ki vam zna pomagat da

se strojanovi preselijo na vase dvorisce ali za hiso.S tem boste naredili veliko

dobrega saj ne bodo vec preganjani...dokler jih ne boste hoteli na vso silo

spravit s svojega teritorija.ČE si boste seveda se upali in če boste teritorij se hoteli imeti.

Imaš lepe konstruktivne misli.

Bi jih bil še Dolfi vesel.

On je tud evtanazije ubogim na duhu delal.

Pri njemu ne vem če bi ti preživel. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri njemu ne vem če bi ti preživel. .)

.. a je žiw .. ys sm pa misliw, da ni .. sy vsakmu mrtvaku mozeg bolj dela ..

:evilgrin:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdaj bo Jelinčič Pošteni, nosilec spomenice Pravega Slovenstva, ubogi revež, najebal pred sodiščem....

a bo še kdo dodal "Sram me je takega tožilstva, ki kaznuje sovbodno mnenje pravih Slovencev... " ?

anyone?

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: sej to več ni res.....zdej bojo še edinga pamtnga človeka ki ve kaj hočemo slovenci [večina] , po sodiših vlačl...najprej bi se mogla država uprašat kaj sploh počne :angry:

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!