Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Kar se mene tiče, je Jelinčič točno toliko škodljiv ko prekleti Hanžek. Čeprav ... vseeno se mi zdi, da Hanžek vodi. Kretena sta oba, vedno prilivata olje v raznih sporih in sta drug drugemu komplementarna. Potrebujeta drug drugega ...

V grobem se s tistim kar je Jelinčič govoril v Piramidi celo strinjam, le da tega ne bi tako posploševal, kot je to on delal namenoma. Se da fino stavek okol obrnit in umirjeno povedat, pa potem čisto drugače zgleda, ne pa hujskaško in prenapeto.

Mimogrede - nestrpno čakam na Odmeve, me firbec matra, kaj se bo iz one vrnitve izcimilo. Kar se pa tožilstva tiče - prav je da se bo Jelinčič zagovarjal, ampak mene vseeno zelo zanima, kaj se dogaja z onimi ovadbami predrage rodbine Strojan. Ker če se ne bo zgodilo nič, se bo izkazalo, da ima Jelinčič prav glede imunitete. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem, kaj je narobe naredu jellinčič, če je javno priznal, da ne mara ciganov, tud fizično jim ni grozil, so pa nekateri politiki pri nas( kacin, kangler, rupar in ostali), ki pa so že uporabili fizično silo, ali pa celo javno grozili z udarjanjem po gobcu, pa se tožilstvo sploh ni zganilo :? , res je čudna ta naša demokracija, živeli cigani

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da fino stavek okol obrnit in umirjeno povedat, pa potem čisto drugače zgleda, ne pa hujskaško in prenapeto.

A tako kot okoli obračajo besede in stavke vsi ostali politiki??

A ti še ni dovolj tega sprenevedanja??

A je tako prekleto težko reči črno črnemu in belo belemu??

A bo kdo trdil, da Strojanovi niso delali veeeelikih pizdarij, zdej se je pa vsa gnojnica zlila na domačine, ki so po 12-ih letih končno ugotovili, da jih noben ne jemlje resno, ter da bo treba uporabiti star pregovor "POMAGAJ SI SAM IN BOG TI BO POMAGAL!??

Zgleda da bo moralo ljudstvo vzet pravico v svoje roke, kajti v tej naši preljubi državi se vse preveč zadev pomete pod predpražnik, nikoli se ne ve kdo pije in kdo plača, nikoli ni nihče za nič odgovoren(razen malih ljudi), ko pa nastane prava štala, zamenjajo dva ministra, oziroma bolje rečeno, jih prerazporedijo, skratka: PSI LAJAJO, KARAVANE GRE DALJE. Ti naši vrli politiki so že zdavnaj ugotovili, da morajo pri vsaki zadevi razdeliti vrle slovence na dva pola, da se lepo med sabo ravsa(mo)jo, počakajo nekaj časa da se zadeve malo pomirijo, ter naredijo kar jim paše. Če jim to ne uspe v popolnosti, umetno sprovocirajo drugo pizdarijo, da narod(ovce) pozabi na taprvo in zadeve lepo tečejo dalje!! Zgleda da v popolnosti drži rek, da ima narod takšne politike, kot si jih zasluži!!

A si upa kdo stavit, da bo v naslednjih nekaj tednih/mesecih počilo nekje drugje in se bo vsa slovenska javnost družno ozrla tja, ter veselo zagrabila za novo kost, Strojanove in Armbrušane, pa bodo (že spet) pometli pod preprogo z nekaj obljubami o začasni rešitvi problema??

A BO TREBA MINIRATI PARLAMENT??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anyone?

:hmm: :grrr :fredy:

PSI LAJAJO, KARAVANE GRE DALJE ??

A BO TREBA MINIRATI PARLAMENT??

[/quote

PSI LAJAJO, KARAVANE GRE DALJE ?? :grim

A BO TREBA MINIRATI PARLAMENT ?? :hmm:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prej sem si ogledal to piramido,sem jo dobil na cd-ju,in moram priznat da se v večini strinjam z Zmagom,samo tu je zatajila država in to ne zadnje leto ampak že desetletje.Če bi od začetka cigane prijeli strogo tako kot ostale državljane,tud oni nebi počeli to kar so.Me pa zanima od kje izraz romi,ko pa cel svet govori cigani. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo trdil, da Strojanovi niso delali veeeelikih pizdarij, zdej se je pa vsa gnojnica zlila na domačine, ki so po 12-ih letih končno ugotovili, da jih noben ne jemlje resno, ter da bo treba uporabiti star pregovor "POMAGAJ SI SAM IN BOG TI BO POMAGAL!??

Ej, napačnemu tole pisariš, ker sem na tem forumu čisto zadnji pri katerem bi lahko pričakoval kake simpatije do une familije, ker jih imam - ostali prebivalci ki so tam stalno pa toliko bolj - poln k*.

Pravim samo, da bi Zmago svoje mnenje lahko povedal na bistveno drugačen način, pa bi bilo vse kul. Res pa je, da potem to ne bi bil tak show.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim samo, da bi Zmago svoje mnenje lahko povedal na bistveno drugačen način, pa bi bilo vse kul. Res pa je, da potem to ne bi bil tak show.

Takega vedenja si nikakor ne bi smel privoščiti. Mene je cela oddaja malo spominjala na Jerryja Springerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo moralo ljudstvo vzet pravico v svoje roke, kajti v tej naši preljubi državi se vse preveč zadev pomete pod predpražnik, nikoli se ne ve kdo pije in kdo plača, nikoli ni nihče za nič odgovoren(razen malih

to je edina stvar, katere nas mora biti strah. Tudi ljudstvo ima črne in bele člane...

skratka - mislim,da gre stvra rv pravo smer - inšpektor bo naredil končno red tam. saj potem bodo cigani že kaj našli takega na papirjih, da bodo lahko tožili državo zato ,ker jim je več kot desetletje dala mir, sedaj pa udarila po njih. da zadovolji bele slovence.

Ravno prej sem si ogledal to piramido,sem jo dobil na cd-ju,in moram priznat da se v večini strinjam z Zmagom,samo tu je zatajila država in to ne zadnje leto ampak že desetletje.Če bi od začetka cigane prijeli strogo tako kot ostale državljane,tud oni nebi počeli to kar so.Me pa zanima od kje izraz romi,ko pa cel svet govori cigani. :hmm:

a tut kitajci, angleži, francozi, italijani, španci?

ehh... malo je pomanjkljiv ta tvoj "cel svet".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tinšpektor bo naredil končno red tam. saj potem bodo cigani že kaj našli takega na papirjih, da bodo lahko tožili državo zato ,ker jim je več kot desetletje dala mir, sedaj pa udarila po njih. da zadovolji bele slovence.

Heh. :glare:

In to pišeš ti ... ko imaš vedno polna usta očitkov o pavšalnosti, diagonalnosti in kaj vem kaj še vse? In sedaj so vsi Ambrušani, ki so jim cigani zlezli vrh glave pa beli?! Ha! Dvojna merila pa taka.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem gledal eno ponovitev ene oddaje, kjer je nastopal tudi BUČAR, tudi on je kot jelinčič, skozi celo oddajo uporabljal izraz cigani, pa ga zato voditeljica oddaje ni niti enkrat opozorila, da s tem žali cigane, in da s tem širi nestrpnost, ali mislite, da bodo tudi njega zdaj doletela, kakšna kazen ali ovadba :? :?

kdo bi vedel

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah,

saj ne bo nihče kaznovan .. to je vse posledica histerije,

ker se ljudje boje države, eurota in novih davkov .. potem

pa raje mislijo na lepe stvari - recimo slofenceljsko-ciganske Sopranove - kot

pa na grozo, ki jih realno čaka v bližnji in daljni bodočnosti ..

:grim

:::::::::::

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej brum brum ne kvazi neumnosti. Če si tok pametn pejt u ambrus, zakup parcelo, pa jim hiško postav. Sam tebe je dost sam na jeziku, že znana stvar. (celo taka mladina kot sem jaz te že prečita Ručigojev :doze: ). Dejstvo je da jih noben ni obravnaval enake ostali rulji, tu so pa posledice...

Pa če ti je tok do njih brumči, pričakujem da jih podpreš v decemberskem Motoristu... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš ti ko si jih že omenil. :hmm:

Ne, ne ve on samo naklada, kot vedno in povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vlaku proti Dolenjski - gneeeeča.

Nobenega sedeža nikjer, ljudje z od

celodenvne službe utrujenimi očmi

iščejo micen prostorček, da bi se

vsaj napow vsedli.

Cigo

se z ogromnim žaklom prerine do okna

ob katerem stoji "čistokrvni" slovencelj Flame,

ki absolutno pojma ni imew, da je čistokrvni potomec oz. mešanica

čistokrvnega Francoza, Jodlarja, Makaronarja, Turčina, Boskota

in Šipca .. pa še kaj bi se našlo, vendar za zgodbo samo to ni

tako pomembno - važno je da je čistokrvni slovencelj Flame sam o sebi bil

zelooo močno prepričan, da je res popolnoma čistokren,

pravi vibermenš,

in da bolj čistokrvnega primerka belega slovenceljna sploh ne moreš

najti na tem vlaku polnem raznoraznih čefurčekof, ki se

prerivajo in smrdijo in mu sploh grenijo življenje do skrajnosti.

Sam v sebi je naš čistokrvni slofencelj spet preklew usodo,

ker je pozabil prižgane luči na svoji 10 let stari mofi in se je

zato morow prerivati tule med to gnilo čefursko rajo - zdej pa še ta

cigo .. smrdljivi, umazani s powno vrečo nakradenega

bogsigavedi česa. Flame je začutiw, da ga bolijo noge in križ,

ker že leeeta ni tako dolgo staw. Pogowtniw je svoj ponos,

zajew sapo in se obrnih h cigotu: "A se lohka maw usedem .. čistenmaw?"

Cigo brezbrižno gleda skozi okno - niti mobrne se ne - rekoč:

"Lahku .. sam na jajca merkej."

Flame, ki je že spuščow utrujeno rit na vrečo, sunkovito vstane:

"Pa zakaj qrac nis prec reku, da maš jajca u vreči?"

"Sej nejmam jajc .. " pravi cigo ".. u Merkurji sm kupu budejčo žico

za sadnu drejvje zaščit't, pa jo u žakli damu pejlm."

Flame je globoko vzdihniw

in sam v sebi spet preklew svojo

usodo .. vlak je pa ravnokar zavil na postajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kolk smo pametni. Sej beseda Rom, obstaja tudi v angleškem slovarju in preprosto pomeni cigan. Prav tako gipsy, ki je dobesedni prevod cigan. Pri nas imamo oba izraza, ampak samo cigan je v SSKJ = slovar slovenskega knjižnega jezika. Zdej se pa lahko spoštovani gospod brum brum postaviš na trepalnice, ampak besede rom v našem knjižnem jeziku ni. Ni, niente, nada, ničivo,... Kapiš? :headbang: Zato ne vem, zakwa uporabljat besedo Rom? Mogoče bi lahko bgesedo Rom uporabljali za prekmurske cigane, ki so se lepo civilizirali in dali besedo Rom celo v SSKJ, kjer bi Rom pomenil civiliziranega cigana, cigan pa pač navadnega dolenjskega cigana. Družina s trojan si ne zasluži, da jih kličemo romi, ampak cigani. Štekaš tudi to? Upam.

Enostavna rešitev ciganskega vprašanja:

Vsi cigani, ki delajo pizdarije in neumnosti, bi jih bilo treba portirati na vlak in pok čez južno mejo, pa se znajdite kakor veste in znate. Če 12 let nategujejo našo blagajno, ima država to pravico narediti. Navadnega slovenceljna bi že izgnali iz države, če bi imel toliko ovadb in prekrškov. Pa se poščijem na pravno državo pa ne vem kwa še vse. Pravne slvoenije nikoli ni bilo in je tudi ne bo, že zaradi korupcije, vez in poznanstev in podobnih zadev. Država bi imela s tem, da cigane vrže čez mejo več koristi kakor škode:

1. pomirili in zadovoljili bi svoje državljane, ki nočemo imeti v svoji državi Ciganov, ampak Rome.

2. nebi jim bilo treba več plačevati za otroke, ki se itak ne šolajo in potem še zrastejo v kriminalce in so povrh še nepismeni.

3. rešili bi celotno cigansko problematiko

4. privarčevali bi z novo hišo za družino s trojan

5. prišparali bi na svojih živcih in mogoče še na kakem ministru.

Zdaj pa alhko rečeš spoštovani gospod brum brum, da sem nacist ali pa karkoli. Sem nacionalist in kaj potem? Fuck me. Prav tako nimam nič proti Romom, proti ciganom pa imam. Če se cigani ne znajo v 12-tih letih asimilirati na civilizacijo, potem pa naj grejo od koder so prišli. Še pomoje bi se prej idiot asimiliral.

Prav tako pravim, da bi morali uvesti višje kazni za kriminalce. Za krajo, odsekat roko, za posilstvo kastrirat, za umor več kot 5-tih ljudi -> javno obešanje, korupcija in podkupovanje -> zaseg celotnega premoženja, vključno z oblekami in vsem,... Edino tak bi folk normaliziral, da se nebi več dogajalo kar se. Tako pa folk krade, laže, taji, ubija,... pa se vsem preprosto jebe po domač povedan. Ker so cigančki bogi bogi bogi ker so nepismeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tut kitajci, angleži, francozi, italijani, španci?

tole si si ze sam odgovoril. zakal posplosujes na zacetku ves samo ti.

ehh... malo je pomanjkljiv ta tvoj "cel svet".

tvoj tudi ni veliko drugacen.

malo sem v dilemi: samo pavsalno ponavljas kar kje slisis/preberes/vidis ali tudi kdaj prej premislis v katero smer gre tvoje razmisljanje ?

po pisanju sodec najprej raje planes, zmerjas, pametujes nato pa vzviseno nakladas kako so vsi ostali tepci, ker te narobe razumejo.

"Aus dem eingebildeten Elfenbeinturm scheissen ist die leichteste Aufgabe", ane simbrumcek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot ponavadi ljudje popajo samo zadeve, ki jim pašejo. Je kdo pogledal mogoče v Slovenski pravopis, ki je najaktualnejša publikacija SAZU na področju slovenskega jezika??? Ha, a je kdo? Ga kdo sploh pozna?

SSKJ je že zastarel, ker že dolgo ni bil posodobljen (posodobljena je bila samo internetna stran).

Torej takozvani patrioti in ponosni slovenci, kako ste kaj na področju slovenščine? Ali bi pogledali tja, kjer najdete najaktualnejše podatke?

:headbang:

Ponos pa tak, se vidi po odnosu do jezika. :glare:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vlaku proti Dolenjski - gneeeeča.

Nobenega sedeža nikjer, ljudje z od

celodenvne službe utrujenimi očmi...

Matr si bedn :zzz: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vlaku proti Dolenjski - gneeeeča.

Nobenega sedeža nikjer, ljudje z od

celodenvne službe utrujenimi očmi

iščejo micen prostorček, da bi se

vsaj napow vsedli.

mater si bedn ej. jst ga niti uprašu nebi če se lahko usedm.

pa ne ne mislm da sm čistokrvn slovenc sploh tuki to nima veze.

PA NE ZMERJI ME Z BELIM, dedek zmešani.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!