Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

močno mimo je tala primejava z Hiv okuženim.

Rude boy...pokaži mi prosim kje sem napisala da je v komi? Da pa to vneto pišem?...a ti kadiš al piješ al kaj ti šmelca glavi?

In najbrž je Šinkovca razkrinkala Mladina s svojimi raziskovalnimi novinarji, da mu je JJ plačal, da se meče po kolih v ubogih Strojanov, ki so ravno iz hoste vlekli kurjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In najbrž je Šinkovca razkrinkala Mladina s svojimi raziskovalnimi novinarji, da mu je JJ plačal, da se meče po kolih v ubogih Strojanov, ki so ravno iz hoste vlekli kurjavo.

:kva2: To si pa dobro povedala :lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na koncu se bodo cigani smejali, kot cigani... Eh, nima smisla razglabljati. Počakajmo, kaj bo Čeferin naredil... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močno mimo je tala primejava z Hiv okuženim.

a da je ?? za domačo nalogo poišči razlike med naslednjimi jemanji pravice v svoje roke:

če te sosedje naženejo od doma ker si okužen z AIDS-om

če te sosedje naženejo od doma ker si rom

če te sosedje naženejo od doma ker imaš preveč glasnega psa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da je ?? za domačo nalogo poišči razlike med naslednjimi jemanji pravice v svoje roke:

če te sosedje naženejo od doma ker si okužen z AIDS-om

če te sosedje naženejo od doma ker si rom

če te sosedje naženejo od doma ker imaš preveč glasnega psa

Ambrušani so dosegli preselitev Strojanovih ker so Strojanovi in ne zato ker so Romi. Samo v tvoji in še kakšni glavi so jih imeli poln kufer zato ker so črni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki.....a je kdo videl....kakšnega svinjaka so sposobni Strojani :eek: :eek: :eek: :eek:

Ko so spizdili iz postojne.....je v njihovih "sobanah" ostalo ogromno hrane, mleka,.........in seveda pasjih in drugih iztrabkov..........svinjak......zrelo za deratizacijo, dezinsekcijo.....pa pizda materna.....tile so za v karanteno.....po moje imajo celo abecedo hepatitisa v krvi.......s tem, da se ve, da je 80% družine narkomanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki.....a je kdo videl....kakšnega svinjaka so sposobni Strojani :eek: :eek: :eek: :eek:

Ko so spizdili iz postojne.....je v njihovih "sobanah" ostalo ogromno hrane, mleka,.........in seveda pasjih in drugih iztrabkov..........svinjak......zrelo za deratizacijo, dezinsekcijo.....pa pizda materna.....tile so za v karanteno.....po moje imajo celo abecedo hepatitisa v krvi.......s tem, da se ve, da je 80% družine narkomanov.

Kakat pa znajo, brez dvoma. S tem, da je bilo mleko strogo alpsko (in ne neko razredčeno iz Tuša al pa Interšpara). Videl, pa se mi ni takrat dalo pisat o tem......prepričat prepričane.....Lep vikend vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logiš, cigani so starodaven alpski narod. Tradicija rulz.

Kar dokazujejo tudi ovitki Milka čokolade......

Se mi pa na tem mestu postavlja vprašanje.........kako to, da niso vijolične barve :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ambrušani so dosegli preselitev Strojanovih ker so Strojanovi in ne zato ker so Romi.

take zažgane bureke lahko samo Ambrušani prodajajo !

le kako to da nimajo proti aktualnemu županu nič proti ! saj je le ta še lani pomagal družini Strojan tako denarno kot z gradbenim materialom, trenutno pa v prvih bojnih linijah z neustavnim občinskim sklepom v roki !

ah ja samo v pravi stranki je treba vedriti ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ambrušani so dosegli preselitev Strojanovih ker so Strojanovi in ne zato ker so Romi. Samo v tvoji in še kakšni glavi so jih imeli poln kufer zato ker so črni.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take zažgane bureke lahko samo Ambrušani prodajajo !

le kako to da nimajo proti aktualnemu županu nič proti ! saj je le ta še lani pomagal družini Strojan tako denarno kot z gradbenim materialom, trenutno pa v prvih bojnih linijah z neustavnim občinskim sklepom v roki !

ah ja samo v pravi stranki je treba vedriti ! :fredy:

Bova jutri v Rollbaru nadaljevala ob pivu, če boš tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na koncu se bodo cigani smejali, kot cigani... Eh, nima smisla razglabljati. Počakajmo, kaj bo Čeferin naredil... :?

Čeferin ne bo naredil nič drugega, kot sebi dobro reklamo. Strojanovi bodo še zmeraj Strojanovi in to bo to. Čez leto dni, razen prebivalci Ambrusa, pa organi pregona, čigar stalne stranke so Strojanovi, se nihče več ne bo spomnil nanje.

Če se splača biti Rom? No, jaz bi se težko odločil, da zamenjam z njimi. Če pa že moraš biti hudo drugačen, potem biti Rom niti ni tako slaba opcija. Počneš kar te je volja in če res ne prestopiš vseh mej tolerance in to večkrat, se ti v naši ljubi državici ni česa bati. Davki, računi, vrtec, malica, gradbena dovoljenja, avtomobilska registracija...so zate "španska vas". Najrazličnejše inšpekcijske službe, ki obdelujejo navadne državljane, se njih ne pritaknejo. Policija jih ne ustavlja, legitimira...Posilstva se pri njih podrazumevajo drugače kot pri ostalih. Kaj te briga za celi svet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeferin ne bo naredil nič drugega, kot sebi dobro reklamo. Strojanovi bodo še zmeraj Strojanovi in to bo to. Čez leto dni, razen prebivalci Ambrusa, pa organi pregona, čigar stalne stranke so Strojanovi, se nihče več ne bo spomnil nanje.

Če se splača biti Rom? No, jaz bi se težko odločil, da zamenjam z njimi. Če pa že moraš biti hudo drugačen, potem biti Rom niti ni tako slaba opcija. Počneš kar te je volja in če res ne prestopiš vseh mej tolerance in to večkrat, se ti v naši ljubi državici ni česa bati. Davki, računi, vrtec, malica, gradbena dovoljenja, avtomobilska registracija...so zate "španska vas". Najrazličnejše inšpekcijske službe, ki obdelujejo navadne državljane, se njih ne pritaknejo. Policija jih ne ustavlja, legitimira...Posilstva se pri njih podrazumevajo drugače kot pri ostalih. Kaj te briga za celi svet?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če se k nam preseli kakšen kanibal, pa naredi pojedino iz naključnih mimoidočih... Bodo pač zanj veljala druga pravila...ker je pač tam, od koder je doma, čisto po zakonih pojesti človeka? Smešno,a? Pa prav tako se obnaša naše sodstvo. Ne vem, no,- če ti pritisneš (govorim, kot na primer) 13 letnico, je to posilstvo. Če pa jo cigan, je pač čisto vse v redu, ker se pač poročajo mladi.

P.s.: govorim o obojestranski želji, ne pravem posilstvu, da ne bo kdo napak razumel. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeferin ne bo naredil nič drugega, kot sebi dobro reklamo. Strojanovi bodo še zmeraj Strojanovi in to bo to. Čez leto dni, razen prebivalci Ambrusa, pa organi pregona, čigar stalne stranke so Strojanovi, se nihče več ne bo spomnil nanje.

Če se splača biti Rom? No, jaz bi se težko odločil, da zamenjam z njimi. Če pa že moraš biti hudo drugačen, potem biti Rom niti ni tako slaba opcija. Počneš kar te je volja in če res ne prestopiš vseh mej tolerance in to večkrat, se ti v naši ljubi državici ni česa bati. Davki, računi, vrtec, malica, gradbena dovoljenja, avtomobilska registracija...so zate "španska vas". Najrazličnejše inšpekcijske službe, ki obdelujejo navadne državljane, se njih ne pritaknejo. Policija jih ne ustavlja, legitimira...Posilstva se pri njih podrazumevajo drugače kot pri ostalih. Kaj te briga za celi svet?

Se popolnoma podpišem pod tole.

Je kdo za to, da ustanovimo svoj ciganski tabor v Ljubljani. Zadnje čase se mi lušta delat kake traparije in neumnosti. Bi pa poleg tabora ustanovili še politično stranko, ki bi 100% zmagala na naslednjih volitvah in bi si pridobili dodatna sredstva za cigovanje... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če se k nam preseli kakšen kanibal, pa naredi pojedino iz naključnih mimoidočih... Bodo pač zanj veljala druga pravila...ker je pač tam, od koder je doma, čisto po zakonih pojesti človeka? Smešno,a? Pa prav tako se obnaša naše sodstvo. Ne vem, no,- če ti pritisneš (govorim, kot na primer) 13 letnico, je to posilstvo. Če pa jo cigan, je pač čisto vse v redu, ker se pač poročajo mladi.

Pravila so - v okviru veljavne zakonodaje - določena in bojda za vse enaka (o Romih še ni posebnega zakona, kolikor jaz vem).

Konec debate - I win.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravila so, točno. Samo razlika je potem na sodišču, ko normalnega obsodijo, cigana pa oprostijo... Kaj si mislim o pedofilih, pa sem tako zapisal v dotični temi na MS.

Ah, pa saj nima smisla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravila so - v okviru veljavne zakonodaje - določena in bojda za vse enaka (o Romih še ni posebnega zakona, kolikor jaz vem).

Konec debate - I win.

Pomota, my friend. Pravila so znana. Za cigane pa v praksi ne veljajo. 1:0 za mene. Prc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje so zdej ti cigoti? Nč ni slišat kaj o njih... :huh:

a jih pogrešaš ? domov si jih pelji ! :P ups baje na pohorju pri treh žebljih proge in brloge rihtajo in padajo v zasede kot pohorski bataljon !

da ne bom :topic: zakaj se splača biti rom (cigo) !

splača se ne, poceni pa je ! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in sedaj, ko je vse nekako potihnilo, se bo konvoj ciganov nenadoma pojavil nekje. S spremstvom policije. Prebivališče so jim že gotovo našli, pa denarce pripravili. Mafija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!